UKS Dwójka Morena Gdańsk Gdyńskie Delfinarium | Gdynia 16.10.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Drejza Filip | 08 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 7 7 | 1:04.33 1:14.67 | 1:05.21 1:14.04 | 103% 98% | RŻ | 340 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 9 10 | 1:18.76 1:30.47 | 1:19.01 1:30.38 | 101% 100% | RŻ | 231 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 11 11 | 1:08.69 1:31.66 | 1:09.43 1:32.65 | 102% 102% | RŻ RŻ | 280 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 7 | 1:09.36 1:21.45 | 1:14.24 1:23.38 | 115% 105% | RŻ RŻ | 338 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 8 5 | 1:11.05 1:17.85 | 1:24.60 1:18.39 | 142% 101% | RŻ RŻ | 314 Pkt. 359 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 3 1 | 2:15.71 1:06.69 | 2:32.59 1:06.84 | 126% 100% | RŻ RŻ | 392 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 19 13 | 1:14.69 1:26.41 | 1:15.61 1:26.15 | 102% 99% | RŻ | 217 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 100 dowolny 200 dowolny | 9 12 | 1:01.72 2:15.30 | 1:01.37 2:20.15 | 99% 107% | RŻ | 386 Pkt. 396 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 12 2 | 1:02.72 1:06.94 | 1:03.53 1:11.32 | 103% 114% | RŻ RŻ | 367 Pkt. 376 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 100 dowolny 200 dowolny | 18 13 | 1:14.46 2:47.22 | 1:13.30 2:58.94 | 97% 115% | RŻ | 219 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 27 9 | 1:19.37 1:36.18 | 1:15.23 1:42.50 | 90% 114% | RŻ | 253 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 26 11 | 1:14.35 1:38.39 | 1:16.58 1:40.64 | 106% 105% | RŻ RŻ | 220 Pkt. 177 Pkt. |
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,1% 0 nowy rekord(y), 18 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kurpiewski Maksymilian, 100 grzbietowy 1:11.05 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Gdyńskie Delfinarium | Gdynia 16.10.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borowski Dominik | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 7 10 | 33.15 32.78 39.71 | F | 32.64 32.64 42.99 | 97% 99% 117% | RŻ | 224 Pkt. 232 Pkt. 175 Pkt. |
||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 7 9 | 39.01 44.70 | 39.20 43.51 | 101% 95% | RŻ | 282 Pkt. 260 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 100 dowolny 200 dowolny | 16 8 | 1:22.73 2:57.07 | 1:22.13 3:31.17 | 99% 142% | RŻ | 224 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 23 13 | 1:24.24 1:44.78 | 1:26.68 1:39.32 | 106% 90% | RŻ | 151 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 6 4 | 43.56 1:23.43 | 43.02 1:21.75 | 98% 96% | 281 Pkt. 310 Pkt. |
||||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 7 | 42.87 1:26.10 | 44.22 1:27.11 | 106% 102% | RŻ RŻ | 295 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 4 3 | 31.35 31.91 35.73 | F | 33.11 33.11 36.63 | 112% 108% 105% | RŻ RŻ RŻ | 265 Pkt. 252 Pkt. 240 Pkt. |
||||||||
Tatkowska Oliwia | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 14 | 35.29 47.88 | 35.83 46.83 | 103% 96% | RŻ | 274 Pkt. 212 Pkt. |
Całkiem 18 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,0% 0 nowy rekord(y), 10 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kunkel Celina, 200 dowolny 2:57.07 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Gdyńskie Delfinarium | Gdynia 16.10.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2021 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 12 | 42.18 1:39.81 | 41.98 1:44.17 | 99% 109% | RŻ | 146 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Gach Hanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 15 | 39.06 44.30 | 42.19 43.88 | 117% 98% | RŻ | 202 Pkt. 192 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 15 | 37.89 52.62 | 39.45 57.31 | 108% 119% | RŻ RŻ | 221 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Kilikowska Julia | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 38 20 | 46.15 49.78 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 122 Pkt. 136 Pkt. |
||||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 50 motylkowy | 4 | 39.78 | 42.90 | 116% | RŻ | 230 Pkt. | |||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 14 7 | 44.14 46.07 | 47.72 49.81 | 117% 117% | RŻ RŻ | 195 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 6 | 34.12 40.01 | 35.84 41.10 | 110% 106% | RŻ RŻ | 303 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Katarzyna | 11 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 8 6 | 37.56 38.38 45.56 | F | 39.75 39.75 44.24 | 112% 107% 94% | RŻ RŻ | 227 Pkt. 213 Pkt. 177 Pkt. |
||||||||
Michałowski Xavier | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 38 10 | 44.62 54.10 | 46.77 53.45 | 110% 98% | RŻ | 92 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Neumann Jakub | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 6 | 48.52 51.92 | 46.58 53.90 | 92% 108% | RŻ | 96 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 39 11 | 44.90 54.36 | 46.57 54.68 | 108% 101% | RŻ RŻ | 90 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 25 5 | 38.79 1:34.17 | 39.11 1:54.08 | 102% 147% | RŻ RŻ | 206 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 7 | 37.22 50.53 | 38.68 50.09 | 108% 98% | RŻ | 158 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 4 | 46.13 1:35.82 | 46.73 1:32.16 | 103% 93% | RŻ | 237 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 42 15 | 48.75 1:03.45 | 46.83 59.40 | 92% 88% | 70 Pkt. 63 Pkt. |
||||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 33 12 | 40.49 50.79 | 39.92 51.57 | 97% 103% | RŻ | 123 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 31 9 | 42.25 1:43.81 | 43.40 1:47.51 | 106% 107% | RŻ RŻ | 159 Pkt. 161 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gach Hanna Michałowski Xavier | 10 10 | Owczarzak Jagoda Pawłowski Dominik | 10 10 | 10 | 2:56.14 | |||
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,6% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Owczarzak Jagoda, 100 zmienny 1:34.17 |