UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Mazur Adam | 07 : | 50 klasyczny 200 zmienny | 2 2 | 35.54 2:23.78 | 36.79 2:49.09 | 107% 138% | RŻ RŻ | 358 Pkt. 443 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 50 motylkowy 200 zmienny | 5 2 | 30.51 2:25.50 | 29.27 2:45.70 | 92% 130% | RŻ | 362 Pkt. 427 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Franciszek | 06 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 2 4 | 1:08.06 2:30.56 | 1:09.31 3:11.24 | 104% 161% | RŻ RŻ | 370 Pkt. 386 Pkt. |
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 122,0% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sokołowski Franciszek, 200 zmienny 2:30.56 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gumiński Witold | 08 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 8 9 | 1:20.60 42.40 | 1:19.01 44.15 | 96% 108% | RŻ | 223 Pkt. 211 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 11 8 | 1:09.43 42.04 | 1:10.32 43.74 | 103% 108% | RŻ RŻ | 271 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 4 6 | 1:14.24 32.80 | 1:21.57 40.71 | 121% 154% | RŻ RŻ | 285 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 3 2 | 1:03.10 1:07.62 | 1:03.66 1:09.41 | 102% 105% | RŻ RŻ | 361 Pkt. 377 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 9 10 | 1:26.48 34.91 | 1:27.15 37.42 | 102% 115% | RŻ RŻ | 180 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 3 1 | 1:01.37 30.79 | 1:02.24 30.35 | 103% 97% | RŻ | 392 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 5 | 1:03.88 31.85 | 1:03.53 32.49 | 99% 104% | RŻ | 348 Pkt. 318 Pkt. |
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,4% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kierbedź Piotr, 50 motylkowy 32.80 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 8 11 | 1:29.01 48.47 | 1:29.85 47.71 | 102% 97% | RŻ | 234 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 3 3 | 32.64 37.98 | 34.26 40.17 | 110% 112% | RŻ RŻ | 238 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 3 2 | 39.20 43.51 | 40.19 48.02 | 105% 122% | RŻ RŻ | 280 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 5 5 | 1:05.07 1:15.31 | 1:04.67 1:26.63 | 99% 132% | RŻ | 329 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Jankowska Łucja | 09 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 1 2 | 35.64 1:19.40 | 37.19 1:37.67 | 109% 151% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Król Tomasz | 08 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 11 18 | 49.10 42.37 | 51.23 44.04 | 109% 108% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 100 dowolny 50 klasyczny | 20 10 | 1:26.68 47.04 | 1:37.33 46.08 | 126% 96% | RŻ | 139 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 100 dowolny | 21 | 1:30.52 | 1:32.82 | 105% | RŻ | 122 Pkt. | |||||||||
Michalska Anna | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 9 4 | 40.81 1:26.61 | 43.19 1:33.71 | 112% 117% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 277 Pkt. |
|||||||||
Quant Maja | 09 : | 100 zmienny | 9 | 1:33.00 | 1:36.81 | 108% | RŻ | 224 Pkt. | |||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | ZSZ 5 3 | 34.08 37.22 1:21.75 | 34.31 36.55 1:22.83 | 101% 96% 103% | RŻ RŻ | 304 Pkt. 281 Pkt. 330 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 5 5 | 40.10 1:27.11 | 41.35 1:30.89 | 106% 109% | RŻ RŻ | 262 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Tatkowska Oliwia | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 8 7 | 40.33 1:31.28 | 40.37 1:29.40 | 100% 96% | RŻ | 220 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny | 10 13 | 1:33.46 52.90 | 1:34.69 52.03 | 103% 97% | RŻ | 202 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 6 2 | 34.97 33.90 43.23 | 37.84 37.84 45.57 | 117% 125% 111% | RŻ RŻ RŻ | 193 Pkt. 212 Pkt. 199 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Zieliński Dawid Pietruczuk Kacper | 09 09 | Borowski Dominik Kakowski Marcin | 09 09 | 2 | 2:22.04 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Sachajko Amelia Tatkowska Oliwia | 09 09 | Sadłowska Maja Jankowska Łucja | 09 09 | 2 | 2:17.51 | |||
Całkiem 30 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 109,5% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jankowska Łucja, 100 zmienny 1:19.40 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Biedziuk Olivia | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 12 9 | 38.35 1:36.60 | 39.15 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 9 11 | 51.00 53.19 | 50.56 --.-- | 98% | RŻ | 121 Pkt. 68 Pkt. |
|||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 7 | 41.77 1:31.68 | 42.47 1:34.05 | 103% 105% | RŻ RŻ | 198 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 50 dowolny | 3 | 33.29 | 33.07 | 99% | 224 Pkt. | ||||||||||
Kakowska Merlin | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 15 14 | 37.49 50.87 | 38.06 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 228 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Kakowski Marcin | 09 : | 100 zmienny | 7 | 1:32.67 | 1:32.85 | 100% | RŻ | 159 Pkt. | |||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 11 10 | 36.39 1:41.96 | 36.19 1:41.33 | 99% 99% | 172 Pkt. 119 Pkt. |
||||||||||
Kasprzyk Mia | 10 : | 50 grzbietowy | 21 | 49.27 | 51.94 | 111% | RŻ | 141 Pkt. | |||||||||
Kosewski Mikołaj | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 7 | 44.03 49.83 | 43.10 49.30 | 96% 98% | 97 Pkt. 130 Pkt. |
||||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 10 11 | 35.94 42.64 | 36.10 42.24 | 101% 98% | RŻ | 259 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Alicja | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 10 11 | 37.18 44.30 | 38.43 43.49 | 107% 96% | RŻ | 234 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 4 | 35.27 40.90 | 36.25 44.65 | 106% 119% | RŻ RŻ | 188 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 14 4 | 37.67 37.30 47.77 | 35.74 35.74 47.14 | 90% 92% 97% | 155 Pkt. 159 Pkt. 147 Pkt. |
||||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 23 16 | 41.96 1:48.08 | 39.86 1:42.54 | 90% 90% | 112 Pkt. 100 Pkt. |
||||||||||
Sendal Lena | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 14 7 | 39.31 44.77 | 38.82 47.16 | 98% 111% | RŻ | 198 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 5 6 | 48.09 43.48 | 47.79 44.92 | 99% 107% | RŻ | 144 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 25 11 | 42.85 51.63 | 42.00 53.27 | 96% 106% | RŻ | 153 Pkt. 169 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Zieliński Dawid Pietruczuk Kacper | 09 09 | Borowski Dominik Kakowski Marcin | 09 09 | 2 | 2:22.04 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Pozlewicz Maciej Kaniewski Antoni | 10 10 | Talarczyk Jan Gumowski Bartosz | 10 10 | 2 | 2:24.91 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Krawczyk Aleksandra Gałecka Alicja | 10 10 | Biedziuk Olivia Kuban Liliana | 10 10 | 2 | 2:26.18 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,6% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Pietruczuk Kacper, 50 grzbietowy 40.90 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gach Hanna | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 9 10 | 43.88 1:38.95 | 46.97 1:44.91 | 115% 112% | RŻ RŻ | 200 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 12 | 39.45 44.71 | 42.41 46.19 | 116% 107% | RŻ RŻ | 196 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 zmienny | ZSZ 7 5 | 35.88 48.33 1:30.10 | 42.15 48.65 --.-- | 138% 101% | RŻ RŻ RŻ | 261 Pkt. 206 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 19 12 | 47.90 51.99 | 47.72 49.81 | 99% 92% | 153 Pkt. 165 Pkt. |
||||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 8 3 | 35.84 39.67 | 36.73 43.19 | 105% 119% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Katarzyna | 11 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 2 | 44.24 1:35.64 | 44.25 1:35.24 | 100% 99% | RŻ | 195 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Xavier | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 33 11 | 47.10 53.45 | 46.77 --.-- | 99% | RŻ | 79 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 50 dowolny | 36 | 49.02 | 46.57 | 90% | 70 Pkt. | ||||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 9 | 38.68 49.04 | 39.23 46.94 | 103% 92% | RŻ | 143 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny 50 motylkowy | ZSZ 2 4 | 39.17 46.73 45.18 | 40.13 48.20 --.-- | 105% 106% | RŻ RŻ RŻ | 200 Pkt. 228 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 37 12 | 52.41 1:00.97 | 46.83 1:00.01 | 80% 97% | 57 Pkt. 48 Pkt. |
||||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 13 | 43.40 52.23 | 43.80 55.73 | 102% 114% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 163 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Krawczyk Aleksandra Gałecka Alicja | 10 10 | Biedziuk Olivia Kuban Liliana | 10 10 | 2 | 2:26.18 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Prokopczuk Gabriela Czyżykowska Magdalena | 11 11 | Kuliga Katarzyna Skierka Magdalena | 11 11 | 2 | 2:45.07 | |||
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,6% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Krawczyk Aleksandra, 50 dowolny 35.88 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Betlińska Hanna | 11 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 8 7 | 1:05.48 2:12.65 | --.-- 2:11.94 | 99% | RŻ | 51 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Bieszke Aleksander | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 7 10 | 50.91 1:04.47 | 54.01 1:04.67 | 113% 101% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 60 Pkt. |
|||||||||
Czyżykowska Magdalena | 11 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 4 | 52.50 1:51.10 | 50.00 1:49.13 | 91% 96% | 116 Pkt. 131 Pkt. |
||||||||||
Dragun Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 12 | 57.30 1:07.53 | 52.40 1:06.49 | 84% 97% | 44 Pkt. 52 Pkt. |
||||||||||
Drózd Alicja | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 9 10 | 55.28 1:00.85 | 52.96 1:01.57 | 92% 102% | RŻ | 100 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Kowalski Antoni | 12 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 4 8 | 41.51 40.44 48.91 | 1:03.81 1:03.81 54.67 | 236% 249% 125% | RŻ RŻ RŻ | 115 Pkt. 125 Pkt. 93 Pkt. |
|||||||||
Kurdzielewicz Aleks | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 13 | 49.39 1:08.59 | 51.07 1:10.10 | 107% 104% | RŻ RŻ | 68 Pkt. 49 Pkt. |
|||||||||
Lao Izabella | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 16 12 | 1:01.55 1:15.37 | 59.88 1:25.42 | 95% 128% | RŻ | 72 Pkt. 54 Pkt. |
|||||||||
Łosiński Piotr | 11 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 6 5 | 1:06.24 1:58.27 | --.-- 1:59.58 | 102% | RŻ RŻ | 35 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
May Jakub | 11 : | 50 motylkowy | 7 | 1:11.74 | --.-- | RŻ | 27 Pkt. | ||||||||||
Mazur Kajetan | 11 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 3 1 | 51.65 1:38.38 | --.-- 1:41.52 | 106% | RŻ RŻ | 74 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Posmyk Aleksander | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | ZSZ 4 11 | 45.53 48.75 1:04.57 | 47.55 47.67 1:06.88 | 109% 96% 107% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 94 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Skierka Magdalena | 11 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 7 5 | 55.72 56.65 | 58.20 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 79 Pkt. |
|||||||||
Stawski Filip | 11 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 14 8 | 1:09.65 1:11.98 | 1:16.12 --.-- | 119% | RŻ RŻ | 47 Pkt. 27 Pkt. |
|||||||||
Szatanek Marta | 11 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 6 | 59.40 1:58.80 | --.-- 1:56.64 | 96% | RŻ | 69 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Szlawski Patryk | 11 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 6 5 | 41.23 59.58 | 42.16 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 48 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Posmyk Aleksander Szlawski Patryk | 11 11 | Łosiński Piotr Mazur Kajetan | 11 11 | 2 | 2:54.38 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kowalski Antoni Kurpiewski Marceli | 12 12 | Krawczyk Jakub Baranowski Marek | 12 12 | 2 | 2:59.07 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Prokopczuk Gabriela Czyżykowska Magdalena | 11 11 | Kuliga Katarzyna Skierka Magdalena | 11 11 | 2 | 2:45.07 | |||
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 111,2% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kowalski Antoni, 50 dowolny 40.44 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baranowski Marek | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 5 | 42.59 47.82 | 48.01 50.54 | 127% 112% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Michał | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 27 | 53.08 57.34 | 1:01.88 --.-- | 136% | RŻ RŻ | 55 Pkt. 58 Pkt. |
|||||||||
Chyliński Piotr | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 31 21 | 58.20 54.35 | 1:01.35 59.66 | 111% 120% | RŻ RŻ | 42 Pkt. 68 Pkt. |
|||||||||
Filipiak Liliana | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 10 5 | 46.96 49.28 | --.-- 50.94 | 107% | RŻ RŻ | 116 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Korzhyk Uladzislau | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 18 | 49.28 53.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 69 Pkt. 73 Pkt. |
||||||||||
Krawczyk Jakub | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 7 | 47.93 48.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 75 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Kurpiewski Marceli | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 11 | 45.58 51.19 | 49.91 --.-- | 120% | RŻ RŻ | 87 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Lech Mateusz | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 26 29 | 54.38 58.03 | 56.54 1:00.94 | 108% 110% | RŻ RŻ | 51 Pkt. 56 Pkt. |
|||||||||
Mierzejewski Oskar | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 17 | 51.77 53.08 | 57.73 --.-- | 124% | RŻ RŻ | 59 Pkt. 73 Pkt. |
|||||||||
Modrzewski Nikodem | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 30 25 | 57.23 55.88 | 58.15 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 44 Pkt. 62 Pkt. |
|||||||||
Niedźwiedzka Amelia | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 10 | 50.48 51.50 | 51.57 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Noga Franciszek | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 27 26 | 55.50 57.04 | 1:00.13 59.19 | 117% 108% | RŻ RŻ | 48 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Nowak Julia | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 22 32 | 52.76 59.99 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 82 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Rudzki Kacper | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 19 22 | 51.23 54.81 | 1:01.52 --.-- | 144% | RŻ RŻ | 61 Pkt. 66 Pkt. |
|||||||||
Rusak Antonina | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 35 35 | 1:02.96 1:02.84 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 48 Pkt. 68 Pkt. |
||||||||||
Rzepka Natalia | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 14 | 1:20.61 1:06.09 | 1:23.37 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 23 Pkt. 58 Pkt. |
|||||||||
Sendal Kalina | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 14 | 45.26 51.93 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 130 Pkt. 120 Pkt. |
||||||||||
Siwek Igor | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 28 20 | 56.42 54.07 | 54.43 1:00.40 | 93% 125% | RŻ | 46 Pkt. 69 Pkt. |
|||||||||
Skowronek Amelia | 12 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 2 3 | 42.18 41.06 48.07 | 47.38 47.38 --.-- | 126% 133% | RŻ RŻ RŻ | 160 Pkt. 174 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Szypiłow Wiktoria | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 12 20 | 48.66 53.24 | --.-- 57.25 | 116% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Thrun Zofia | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 6 | 49.22 49.29 | --.-- 53.77 | 119% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Wilewska Laura | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 13 | 48.71 51.77 | 50.85 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Witkowska Blanka | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 11 | 44.51 51.64 | 48.33 --.-- | 118% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 122 Pkt. |
|||||||||
Żukowski Tymon | 12 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 32 16 | 1:03.93 52.88 | 1:01.27 56.59 | 92% 115% | RŻ | 31 Pkt. 74 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kowalski Antoni Kurpiewski Marceli | 12 12 | Krawczyk Jakub Baranowski Marek | 12 12 | 2 | 2:59.07 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Skowronek Amelia Sendal Kalina | 12 12 | Witkowska Blanka Thrun Zofia | 12 12 | 1 | 3:04.10 | |||
Całkiem 49 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,2% 0 nowy rekord(y), 47 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Rudzki Kacper, 50 dowolny 51.23 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | Gdańsk (POL) 22.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bączek Helena | 13 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 2 5 | 57.55 56.43 1:00.05 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 63 Pkt. 67 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Betlińska Aleksandra | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 10 11 | 1:13.21 1:04.03 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 30 Pkt. 64 Pkt. |
||||||||||
Cabańska Natalia | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 4 | 1:02.68 58.90 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 48 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Chruściel Dawid | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 5 | 1:17.42 59.17 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 17 Pkt. 52 Pkt. |
||||||||||
Czerniawska Zuzanna | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 8 12 | 1:08.83 1:04.16 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 36 Pkt. 64 Pkt. |
||||||||||
Dobrzyński Tyberiusz | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 16 16 | 1:23.34 1:11.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 14 Pkt. 30 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Robert | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 9 | 1:20.18 1:03.42 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 16 Pkt. 43 Pkt. |
||||||||||
Konefał Julia | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 12 10 | 1:14.86 1:03.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 28 Pkt. 65 Pkt. |
||||||||||
Kowalewski Tomasz | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 7 | 57.28 1:00.22 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 44 Pkt. 50 Pkt. |
||||||||||
Kwiatkowska Pola | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 19 21 | 1:41.96 1:21.20 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 11 Pkt. 31 Pkt. |
||||||||||
Małecka Kaja | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 3 | 1:07.49 58.35 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 39 Pkt. 85 Pkt. |
||||||||||
Michałowska Emilia | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 9 15 | 1:10.18 1:09.29 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 34 Pkt. 50 Pkt. |
||||||||||
Minda Alicja | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 6 8 | 1:07.09 1:01.47 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 39 Pkt. 72 Pkt. |
||||||||||
Pakulska Jagna | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 1 1 | 54.26 54.85 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 75 Pkt. 102 Pkt. |
||||||||||
Rejmus Igor | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 1 | 58.69 56.43 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 41 Pkt. 61 Pkt. |
||||||||||
Stawska Lena | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 17 | 1:26.39 1:09.59 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 18 Pkt. 50 Pkt. |
||||||||||
Święcicka Zuzanna | 13 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 6 | 1:00.71 1:00.63 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 53 Pkt. 75 Pkt. |
||||||||||
Szczepkowski Jan | 13 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 6 3 | 1:06.66 1:06.06 57.70 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 27 Pkt. 28 Pkt. 57 Pkt. |
||||||||||
Szypiłow Artur | 13 : | 50 dowolny | 7 | 1:07.62 | --.-- | RŻ | 26 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Szczepkowski Jan Kowalewski Tomasz | 13 13 | Szypiłow Artur Rejmus Igor | 13 13 | 1 | 4:13.58 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Bączek Helena Święcicka Zuzanna | 13 13 | Minda Alicja Pakulska Jagna | 13 13 | 1 | 3:52.29 | |||
Całkiem 39 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 39 nowy rekord życiowy(e) |