UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2021 | Słupsk (POL) 15.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Drejza Filip | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 4 | 1:05.50 1:14.37 | 1:06.40 1:15.24 | 103% 102% | RŻ RŻ | 322 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 8 7 | 1:19.38 3:14.81 | 1:19.01 3:14.96 | 99% 100% | RŻ | 233 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 15 13 | 1:10.42 1:24.57 | 1:10.32 1:29.29 | 100% 111% | RŻ | 259 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 5 ZSZ 2 | 1:03.89 32.23 1:09.41 | 1:03.66 32.16 1:09.57 | 99% 100% 100% | RŻ | 348 Pkt. 327 Pkt. 349 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 29 19 | 1:17.68 1:27.15 | 1:15.61 1:30.72 | 95% 108% | RŻ | 193 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 27 ZSZ 16 | 1:15.07 39.69 1:25.40 | 1:13.30 42.31 1:22.88 | 95% 114% 94% | RŻ | 214 Pkt. 175 Pkt. 187 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Tomczyk Adrian Netter Józef | 08 08 | Kunkel Mikołaj Janura Tymon | 08 08 | 8 | 2:31.95 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Łuszczyński Krzysztof Gumiński Witold | 08 08 | Drejza Filip Jańczak Michał | 08 08 | 3 | 2:15.69 | |||
8 x 50 dowolny Mieszane | : | Jankowska Łucja Sachajko Amelia Lulkiewicz Zuzanna Sadłowska Maja | 09 09 08 09 | Łuszczyński Krzysztof Drejza Filip Janura Tymon Jańczak Michał | 08 08 08 08 | 5 | 4:16.03 | |||
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,4% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Tomczyk Adrian, 50 grzbietowy 39.69 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2021 | Słupsk (POL) 15.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borowski Dominik | 09 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 11 6 | 1:15.09 1:27.17 | 1:26.89 1:27.93 | 134% 102% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 10 4 | 1:27.83 3:21.87 | 1:28.69 3:44.32 | 102% 123% | RŻ RŻ | 244 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 28 11 | 1:16.67 1:22.82 | 1:35.78 1:27.46 | 156% 112% | RŻ RŻ | 201 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 100 dowolny 200 zmienny | 7 7 | 1:04.67 2:45.97 | 1:07.56 3:01.60 | 109% 120% | RŻ RŻ | 335 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
Jankowska Łucja | 09 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 1 3 | 1:17.02 2:55.29 | 1:19.46 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 361 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 100 dowolny 200 zmienny | 19 10 | 1:21.11 3:17.00 | 1:23.45 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 170 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 9 9 | 1:28.33 3:23.30 | 1:29.47 3:39.42 | 103% 116% | RŻ RŻ | 239 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 100 grzbietowy | 21 | 1:39.63 | 1:40.21 | 101% | RŻ | 118 Pkt. | |||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 100 dowolny 200 zmienny | 13 8 | 1:16.49 3:16.03 | 1:19.82 3:21.27 | 109% 105% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Michalska Anna | 09 : | 200 zmienny | 9 | 3:15.14 | --.-- | RŻ | 243 Pkt. | ||||||||||
Quant Maja | 09 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 12 7 | 1:31.74 3:23.40 | 1:40.57 3:38.78 | 120% 116% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 3 4 | 3:19.36 2:57.20 | --.-- 3:19.60 | 127% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 325 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 100 grzbietowy 200 klasyczny | 8 6 | 1:26.44 3:23.06 | 1:26.96 3:36.13 | 101% 113% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 3 1 | 1:10.96 1:16.77 | 1:12.08 1:20.07 | 103% 109% | RŻ RŻ | 254 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Skowronek Bartosz | 09 : | 200 klasyczny 200 zmienny | 7 7 | 3:35.36 3:13.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 173 Pkt. 182 Pkt. |
||||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 10 10 | 1:34.69 3:25.50 | 1:37.85 3:30.64 | 107% 105% | RŻ RŻ | 194 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 9 5 | 1:15.03 3:26.13 | 1:20.00 3:38.11 | 114% 112% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 198 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Tomczyk Adrian Netter Józef | 08 08 | Kunkel Mikołaj Janura Tymon | 08 08 | 8 | 2:31.95 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Łuszczyński Krzysztof Gumiński Witold | 08 08 | Drejza Filip Jańczak Michał | 08 08 | 3 | 2:15.69 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Sadłowska Maja Quant Maja | 09 09 | Skowronek Bartosz Borowski Dominik | 09 09 | 7 | 2:40.02 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Jankowska Łucja Sachajko Amelia | 09 09 | Safranow Jędrzej Zieliński Dawid | 09 09 | 5 | 2:29.57 | |||
8 x 50 dowolny Mieszane | : | Jankowska Łucja Sachajko Amelia Lulkiewicz Zuzanna Sadłowska Maja | 09 09 08 09 | Łuszczyński Krzysztof Drejza Filip Janura Tymon Jańczak Michał | 08 08 08 08 | 5 | 4:16.03 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 110,3% 0 nowy rekord(y), 32 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Denkiewicz Adam, 100 dowolny 1:16.67 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2021 | Słupsk (POL) 15.05.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kakowska Merlin | 09 : | 100 dowolny 200 zmienny | 15 13 | 1:20.56 3:28.63 | 1:25.21 --.-- | 112% | RŻ RŻ | 242 Pkt. 199 Pkt. |
|||||||||
Kakowski Marcin | 09 : | 100 grzbietowy 200 zmienny | 8 11 | 1:28.53 3:19.69 | 1:25.09 --.-- | 92% | RŻ | 168 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 100 dowolny 200 zmienny | 19 11 | 1:21.99 3:25.69 | 1:23.73 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 230 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 100 dowolny 200 klasyczny | 21 14 | 1:21.72 3:52.65 | 1:20.85 --.-- | 98% | RŻ | 166 Pkt. 137 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,8% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kakowska Merlin, 100 dowolny 1:20.56 |