UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2021 | Słupsk (POL) 21.03.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Biedziuk Olivia | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 17 17 | 3:20.85 1:40.88 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 166 Pkt. 161 Pkt. |
||||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 25 22 | 3:20.67 1:42.86 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 121 Pkt. 107 Pkt. |
||||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 6 5 | 37.80 1:29.11 42.47 | 37.95 --.-- --.-- | 101% | RŻ RŻ RŻ | 223 Pkt. 233 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 50 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 12 3 | 36.34 2:54.67 1:26.48 | 33.94 --.-- --.-- | 87% | RŻ RŻ | 172 Pkt. 184 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 50 motylkowy | 29 | 50.73 | --.-- | RŻ | 78 Pkt. | ||||||||||
Kasprzyk Mia | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 27 31 | 3:36.26 1:46.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 133 Pkt. 136 Pkt. |
||||||||||
Lewandowska Alicja | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 15 15 | 3:16.63 1:38.41 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 177 Pkt. 173 Pkt. |
||||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 16 6 | 2:57.98 1:33.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 174 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Quant Leon | 10 : | 200 dowolny | 24 | 3:20.45 | --.-- | RŻ | 121 Pkt. |
||||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 29 28 | 1:50.28 50.12 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 87 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Sendal Lena | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 13 14 | 3:12.47 1:37.25 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 188 Pkt. 179 Pkt. |
||||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 13 18 | 1:38.36 45.98 | --.-- 44.92 | 95% | RŻ | 122 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 25 24 | 1:42.47 51.19 | 1:51.26 --.-- | 118% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 108 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumowski Bartosz Pozlewicz Maciej | 10 10 | Dobrzyński Oliwier Kaniewski Antoni | 10 10 | 4 | 2:30.74 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Gałecka Alicja Biedziuk Olivia | 10 10 | Kuban Liliana Owczarzak Jagoda | 10 10 | 5 | 2:34.83 | |||
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Walczukiewicz Iga, 100 grzbietowy 1:42.47 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2021 | Słupsk (POL) 21.03.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 11 27 | 1:36.77 49.63 | 1:36.43 --.-- | 99% | RŻ | 128 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Gach Hanna | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 19 16 | 1:41.09 49.70 | 1:43.12 55.06 | 104% 123% | RŻ RŻ | 160 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 19 22 | 3:24.19 1:41.63 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 158 Pkt. 157 Pkt. |
||||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 20 38 | 3:28.61 1:50.72 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 148 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 9 6 | 1:31.61 43.19 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 215 Pkt. 179 Pkt. |
||||||||||
Kuliga Katarzyna | 11 : | 50 dowolny 50 dowolny | ZSZ 5 | 41.33 39.75 | 42.42 42.42 | 105% 114% | RŻ RŻ | 170 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Xavier | 10 : | 200 dowolny | 37 | 3:50.11 | --.-- | RŻ | 80 Pkt. | ||||||||||
Neumann Jakub | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 8 | 44.09 53.90 | 43.45 55.87 | 97% 107% | RŻ | 96 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 42 31 | 4:07.37 1:55.53 | --.-- 1:51.65 | 93% | RŻ | 64 Pkt. 75 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 12 8 | 3:12.08 45.23 | --.-- 45.58 | 102% | RŻ RŻ | 190 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 26 10 | 3:21.75 1:36.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 119 Pkt. 130 Pkt. |
||||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 1 | 40.13 48.20 | 46.43 55.25 | 134% 131% | RŻ RŻ | 186 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 38 38 | 3:56.03 2:09.56 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 74 Pkt. 53 Pkt. |
||||||||||
Thrun Hanna | 10 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 29 28 | 3:42.07 55.78 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 122 Pkt. 83 Pkt. |
||||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 30 32 | 3:32.36 51.57 | --.-- 54.40 | 111% | RŻ RŻ | 102 Pkt. 75 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Mazur Kajetan Neumann Jakub | 11 11 | Łosiński Piotr Szlawski Patryk | 11 11 | 2 | 2:51.53 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Gałecka Alicja Biedziuk Olivia | 10 10 | Kuban Liliana Owczarzak Jagoda | 10 10 | 5 | 2:34.83 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Kuliga Katarzyna Skierka Magdalena | 11 11 | Czyżykowska Magdalena Prokopczuk Gabriela | 11 11 | 2 | 2:51.15 | |||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,1% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Prokopczuk Gabriela, 50 dowolny 40.13 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2021 | Słupsk (POL) 21.03.2021 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Arciszewski Damian | 11 : | 50 dowolny | 40 | 54.76 | 56.57 | 107% | RŻ | 50 Pkt. | |||||||||
Betlińska Hanna | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 41 36 | 1:00.47 1:15.10 | 1:04.81 1:23.04 | 115% 122% | RŻ RŻ | 54 Pkt. 54 Pkt. |
|||||||||
Bieszke Aleksander | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 41 24 | 55.23 1:04.67 | 1:05.12 --.-- | 139% | RŻ RŻ | 49 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowska Paulina | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 33 | 49.23 1:10.00 | 48.92 1:13.79 | 99% 111% | RŻ | 101 Pkt. 67 Pkt. |
|||||||||
Czyżykowska Magdalena | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 30 | 43.64 1:02.46 | 47.83 1:05.48 | 120% 110% | RŻ RŻ | 145 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Dragun Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 37 25 | 52.40 1:06.49 | 55.36 1:08.48 | 112% 106% | RŻ RŻ | 57 Pkt. 54 Pkt. |
|||||||||
Drózd Alicja | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 29 | 48.05 1:01.57 | 52.30 1:08.93 | 118% 125% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Kuczera Diana | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 30 28 | 50.50 1:00.77 | 1:09.28 1:09.82 | 188% 132% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Kurdzielewicz Aleks | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 36 28 | 51.07 1:10.10 | 53.64 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 62 Pkt. 46 Pkt. |
|||||||||
Lao Izabella | 11 : | 50 dowolny | 42 | 1:01.71 | 1:05.96 | 114% | RŻ | 51 Pkt. | |||||||||
Łosiński Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 27 29 | 46.24 1:10.46 | 51.85 --.-- | 126% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 46 Pkt. |
|||||||||
May Jakub | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 32 31 | 49.30 1:17.06 | 48.19 1:11.73 | 96% 87% | 69 Pkt. 35 Pkt. |
||||||||||
Mazur Kajetan | 11 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 7 15 | 40.16 39.71 57.41 | 40.14 40.14 --.-- | 100% 102% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 132 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Skierka Magdalena | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 18 | 46.11 58.20 | 47.44 1:04.73 | 106% 124% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Stawski Filip | 11 : | 50 dowolny | 34 | 50.14 | 53.34 | 113% | RŻ | 65 Pkt. | |||||||||
Suchodolska Natalia | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 34 37 | 52.03 1:20.76 | 51.20 1:25.07 | 97% 111% | RŻ | 85 Pkt. 44 Pkt. |
|||||||||
Szlawski Patryk | 11 : | 50 dowolny | 12 | 42.16 | 44.40 | 111% | RŻ | 110 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Mazur Kajetan Neumann Jakub | 11 11 | Łosiński Piotr Szlawski Patryk | 11 11 | 2 | 2:51.53 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Kuliga Katarzyna Skierka Magdalena | 11 11 | Czyżykowska Magdalena Prokopczuk Gabriela | 11 11 | 2 | 2:51.15 | |||
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 112,9% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuczera Diana, 50 dowolny 50.50 |