UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dowbor Dominik | 06 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 7 9 | 1:01.64 30.75 | 59.51 30.20 | 93% 96% | 387 Pkt. 353 Pkt. |
||||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 1 4 | 1:17.78 33.41 | 1:18.95 32.88 | 103% 97% | RŻ | 351 Pkt. 388 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 200 dowolny 200 grzbietowy | 1 1 | 2:05.11 2:21.67 | 2:08.61 2:17.03 | 106% 94% | RŻ | 501 Pkt. 414 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Franciszek | 06 : | 200 dowolny 200 grzbietowy | 4 3 | 2:19.40 2:30.10 | 2:38.84 2:29.67 | 130% 99% | RŻ | 362 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 11 5 | 1:25.34 1:33.35 | 1:23.06 1:32.53 | 95% 98% | 204 Pkt. 203 Pkt. |
||||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 5 7 | 1:24.84 1:34.50 | 1:26.47 1:32.70 | 104% 96% | RŻ | 270 Pkt. 287 Pkt. |
Całkiem 12 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,9% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sokołowski Franciszek, 200 dowolny 2:19.40 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Drejza Filip | 08 : | 100 dowolny 200 dowolny | 1 1 | 1:07.16 2:27.21 | 1:08.31 2:26.81 | 103% 99% | RŻ | 299 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Dymerska Magdalena | 07 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 3 10 | 1:43.99 46.46 | 1:36.53 51.18 | 86% 121% | RŻ | 215 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 4 2 | 1:19.01 1:34.45 | 1:19.33 1:31.57 | 101% 94% | RŻ | 236 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 3 | 1:12.82 1:34.88 | 1:16.19 1:36.19 | 109% 103% | RŻ RŻ | 235 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 5 | 1:14.35 35.68 | 1:11.95 35.63 | 94% 100% | 308 Pkt. 319 Pkt. |
||||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 3 3 | 1:03.46 1:22.95 | 1:02.92 1:18.39 | 98% 89% | 355 Pkt. 301 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 2 2 | 1:07.53 1:15.42 | 1:08.46 1:16.77 | 103% 104% | RŻ RŻ | 294 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 100 klasyczny 50 motylkowy | 4 7 | 1:38.00 38.04 | 1:38.73 37.99 | 101% 100% | RŻ | 182 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 4 2 | 1:04.33 31.26 | 1:05.91 37.88 | 105% 147% | RŻ RŻ | 340 Pkt. 336 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 8 5 | 1:08.03 33.70 | 1:07.91 34.93 | 100% 107% | RŻ | 288 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 9 6 | 1:08.91 33.74 | 1:11.22 36.89 | 107% 120% | RŻ RŻ | 277 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 15 7 | 1:19.27 1:29.58 | 1:17.65 1:24.49 | 96% 89% | 182 Pkt. 162 Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 4 | 1:18.43 1:45.38 | 1:18.91 1:38.99 | 101% 88% | RŻ | 263 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 1:22.44 42.17 | 1:18.49 40.71 | 91% 93% | 161 Pkt. 137 Pkt. |
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,8% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Pakulski Miłosz, 50 motylkowy 31.26 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 8 8 | 1:34.23 1:45.94 | 1:33.66 1:47.61 | 99% 103% | RŻ | 197 Pkt. 203 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 8 6 | 36.90 43.60 | 36.85 42.55 | 100% 95% | 165 Pkt. 124 Pkt. |
||||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 3 3 | 43.02 48.02 | 42.61 50.77 | 98% 112% | RŻ | 212 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 100 dowolny 200 dowolny | 3 3 | 1:07.56 2:33.20 | 1:12.19 2:42.52 | 114% 113% | RŻ RŻ | 294 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Jankowska Łucja | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 1 | 33.75 37.77 | 41.14 40.64 | 149% 116% | RŻ RŻ | 313 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 13 8 | 37.62 47.28 | 36.95 45.64 | 96% 93% | 155 Pkt. 97 Pkt. |
||||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 100 dowolny 50 motylkowy | 11 10 | 1:21.64 41.38 | 1:19.82 43.91 | 96% 113% | RŻ | 233 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Michalska Anna | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 5 3 | 45.89 1:35.00 | 48.13 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Quant Maja | 09 : | 50 klasyczny | 1 | 44.91 | 46.29 | 106% | RŻ | 257 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 2 2 | 45.11 38.75 | 53.52 41.61 | 141% 115% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 249 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 1 | 41.55 1:30.89 | 41.35 1:34.43 | 99% 108% | RŻ | 235 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 1 3 | 37.36 38.61 | 38.73 37.96 | 107% 97% | RŻ | 210 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Skowronek Bartosz | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 5 | 45.36 1:34.55 | 47.17 1:38.81 | 108% 109% | RŻ RŻ | 110 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 10 11 | 1:42.20 49.32 | 1:37.85 49.53 | 92% 101% | RŻ | 154 Pkt. 120 Pkt. |
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,0% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jankowska Łucja, 50 dowolny 33.75 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Biedziuk Olivia | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 6 | 40.18 52.34 | 43.00 54.16 | 115% 107% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 162 Pkt. |
|||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 6 | 40.62 52.03 | 41.30 54.96 | 103% 112% | RŻ RŻ | 123 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 1 | 41.77 1:37.75 | 43.13 1:38.52 | 107% 102% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 2 | 35.12 40.97 | 34.81 42.50 | 98% 108% | RŻ | 191 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Kakowska Merlin | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 7 4 | 38.60 48.21 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 209 Pkt. 150 Pkt. |
||||||||||
Kakowski Marcin | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 4 | 37.10 42.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 162 Pkt. 144 Pkt. |
||||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 50 dowolny | 6 | 36.19 | 38.86 | 115% | RŻ | 174 Pkt. | |||||||||
Kasprzyk Mia | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 13 | 45.06 59.84 | 53.48 1:04.93 | 141% 118% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Kosewski Mikołaj | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 5 | 44.60 51.67 | 49.88 53.57 | 125% 107% | RŻ RŻ | 93 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 4 3 | 36.10 42.24 | 37.67 1:00.17 | 109% 203% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 192 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 50 dowolny 100 zmienny | 9 6 | 37.01 1:40.73 | 40.21 1:39.41 | 118% 97% | RŻ | 163 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 2 | 37.72 51.11 | 39.63 51.09 | 110% 100% | RŻ | 154 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Quant Leon | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 15 4 | 40.64 50.12 | 43.22 --.-- | 113% | RŻ RŻ | 123 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 17 9 | 41.23 50.65 | 47.97 55.32 | 135% 119% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Sendal Lena | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 7 | 38.82 47.97 | 41.70 48.03 | 115% 100% | RŻ RŻ | 206 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 10 3 | 38.84 47.73 | 41.70 45.73 | 115% 92% | RŻ | 141 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Iga | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 12 9 | 55.08 55.10 | 54.18 59.48 | 97% 117% | RŻ | 101 Pkt. 139 Pkt. |
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 112,1% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuliga Agnieszka, 50 motylkowy 42.24 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 7 5 | 47.26 1:46.07 | 47.55 2:03.76 | 101% 136% | RŻ RŻ | 103 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Błażewicz Kuba | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 9 | 46.64 57.64 | 47.60 1:01.07 | 104% 112% | RŻ RŻ | 81 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Gach Hanna | 10 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 9 5 | 48.39 55.06 | 52.91 --.-- | 120% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 11 | 42.41 58.44 | 43.87 57.31 | 107% 96% | RŻ | 158 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 2 2 | 48.65 45.42 | 50.03 49.93 | 106% 121% | RŻ RŻ | 202 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 3 | 48.25 49.81 | 51.83 53.34 | 115% 115% | RŻ RŻ | 150 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Katarzyna | 11 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 3 4 | 45.09 1:41.67 | 47.10 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 184 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Xavier | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 23 12 | 56.71 1:01.33 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 45 Pkt. 47 Pkt. |
||||||||||
Neumann Jakub | 11 : | 100 zmienny | 2 | 1:50.39 | --.-- | RŻ | 94 Pkt. | ||||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 11 7 | 53.36 56.09 | 55.48 58.45 | 108% 109% | RŻ RŻ | 72 Pkt. 91 Pkt. |
|||||||||
Odya Bartłomiej | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 5 4 | 44.98 1:45.35 | 46.73 1:43.23 | 108% 96% | RŻ | 120 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 6 3 | 39.33 45.58 | 44.60 --.-- | 129% | RŻ RŻ | 198 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 11 6 | 39.23 46.94 | 43.07 49.83 | 121% 113% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Prokopczuk Gabriela | 11 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 3 | 44.48 1:40.49 | 48.19 --.-- | 117% | RŻ RŻ | 192 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 22 10 | 46.83 1:02.58 | 49.82 59.40 | 113% 90% | RŻ | 80 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Thrun Hanna | 10 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 12 3 | 59.44 1:52.16 | 58.94 --.-- | 98% | RŻ | 110 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 14 5 | 45.19 45.40 | 46.67 44.48 | 107% 96% | RŻ | 130 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 50 dowolny | 13 | 40.61 | 43.47 | 115% | RŻ | 123 Pkt. |
Całkiem 34 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,7% 0 nowy rekord(y), 29 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Adamonis Maciej, 100 zmienny 1:46.07 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Otylia Swim Cup | Gdańsk (POL) 13.11.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2020 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Arciszewski Damian | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 11 | 1:00.61 1:27.82 | 1:08.98 --.-- | 130% | RŻ RŻ | 37 Pkt. 23 Pkt. |
|||||||||
Betlińska Hanna | 11 : | 50 grzbietowy | 15 | 1:13.85 | 1:23.54 | 128% | RŻ | 41 Pkt. | |||||||||
Czyżykowska Magdalena | 11 : | 50 dowolny | 9 | 47.83 | 54.85 | 132% | RŻ | 110 Pkt. | |||||||||
Dragun Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 8 | 58.78 1:08.48 | 1:15.92 --.-- | 167% | RŻ RŻ | 40 Pkt. 50 Pkt. |
|||||||||
Hoffmann Olaf | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 5 | 1:01.11 1:03.99 | 1:11.64 1:11.57 | 137% 125% | RŻ RŻ | 48 Pkt. 61 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Piotr | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 12 9 | 52.48 1:12.47 | 1:08.34 --.-- | 170% | RŻ RŻ | 57 Pkt. 42 Pkt. |
|||||||||
Kowalski Antoni | 12 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 1 | 54.67 53.64 | 1:00.83 --.-- | 124% | RŻ RŻ | 67 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Kurdzielewicz Aleks | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 10 | 54.65 59.71 | 58.64 1:05.53 | 115% 120% | RŻ RŻ | 50 Pkt. 51 Pkt. |
|||||||||
Lao Izabella | 11 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 21 14 | 1:05.96 1:11.43 | 1:30.62 1:30.64 | 189% 161% | RŻ RŻ | 42 Pkt. 46 Pkt. |
|||||||||
Posmyk Aleksander | 11 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 4 7 | 52.36 1:06.88 | 56.41 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 76 Pkt. 53 Pkt. |
|||||||||
Skierka Magdalena | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 4 | 47.76 1:04.73 | 47.44 --.-- | 99% | RŻ | 110 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Stawski Filip | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 18 10 | 59.79 1:17.10 | 1:05.60 --.-- | 120% | RŻ RŻ | 38 Pkt. 35 Pkt. |
|||||||||
Suchodolska Natalia | 11 : | 50 dowolny | 12 | 51.20 | 56.91 | 124% | RŻ | 89 Pkt. | |||||||||
Szatanek Marta | 11 : | 50 dowolny | 15 | 53.67 | 1:05.61 | 149% | RŻ | 77 Pkt. | |||||||||
Szlawski Patryk | 11 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 8 6 | 44.40 1:04.39 | 53.58 --.-- | 146% | RŻ RŻ | 94 Pkt. 60 Pkt. |
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 125,1% 0 nowy rekord(y), 25 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lao Izabella, 50 dowolny 1:05.96 |