UKS Dwójka Morena Gdańsk XI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 07.03.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kamińska Oliwia | 06 : | 100 zmienny | 3 | 1:20.05 | 1:18.76 | 97% | 351 Pkt. | ||||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 3 1 | 59.37 1:03.79 | 1:00.78 1:05.50 | 105% 105% | RŻ RŻ | 433 Pkt. 428 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 8 6 | 1:06.24 1:15.27 | 1:04.61 1:13.43 | 95% 95% | 312 Pkt. 297 Pkt. |
||||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 3 | 1:07.64 1:07.57 | 1:03.70 1:06.88 | 89% 98% | 377 Pkt. 411 Pkt. |
||||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 8 | 1:14.76 1:24.92 | 1:12.92 1:25.57 | 95% 102% | RŻ | 217 Pkt. 190 Pkt. |
Całkiem 9 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,9% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kubiak Kuba, 100 dowolny 59.37 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 07.03.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dowbor Dominik | 06 : | 100 dowolny 100 zmienny | 3 5 | 1:01.14 1:10.55 | 1:00.99 1:26.81 | 100% 151% | RŻ | 397 Pkt. 361 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 2 | 1:03.93 1:07.14 | 1:03.62 1:19.57 | 99% 140% | RŻ | 446 Pkt. 419 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 122,5% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dowbor Dominik, 100 zmienny 1:10.55 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 07.03.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 9 8 | 1:33.66 1:48.33 | 1:33.87 1:47.61 | 100% 99% | RŻ | 202 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 11 11 | 42.55 1:38.46 | 43.96 1:39.01 | 107% 101% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 11 11 | 1:41.63 1:32.74 | 1:46.48 1:34.99 | 110% 105% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 9 14 | 42.61 51.23 | 43.64 50.77 | 105% 98% | RŻ | 218 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 11 12 | 1:39.97 1:33.01 | 1:35.22 1:39.26 | 91% 114% | RŻ | 116 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 100 dowolny 100 zmienny | 8 4 | 1:12.34 1:21.99 | 1:12.19 1:24.05 | 100% 105% | RŻ | 239 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Jankowska Łucja | 09 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 5 8 | 40.64 41.87 | 49.92 44.11 | 151% 111% | RŻ RŻ | 252 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 13 14 | 37.48 46.78 | 36.95 45.64 | 97% 95% | 157 Pkt. 100 Pkt. |
||||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 29 12 | 1:32.82 1:40.81 | 1:34.33 1:40.47 | 103% 99% | RŻ | 113 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 100 dowolny 100 zmienny | 6 11 | 1:19.82 1:30.87 | 1:21.96 1:33.58 | 105% 106% | RŻ RŻ | 249 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Michalska Anna | 09 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy | 17 17 | 48.53 48.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 147 Pkt. 129 Pkt. |
||||||||||
Quant Maja | 09 : | 50 klasyczny | 5 | 46.29 | 47.65 | 106% | RŻ | 234 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 7 8 | 41.61 1:29.64 | 44.17 1:35.55 | 113% 114% | RŻ RŻ | 201 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 6 | 41.35 46.47 | 41.97 49.10 | 103% 112% | RŻ RŻ | 239 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Skowronek Bartosz | 09 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 10 12 | 44.05 1:38.81 | --.-- 1:43.17 | 109% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 131 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 9 | 37.84 50.21 | 39.29 50.01 | 108% 99% | RŻ | 153 Pkt. 127 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,4% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jankowska Łucja, 50 grzbietowy 40.64 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk XI Memoriał Stanisława Uby | Lębork 07.03.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Adamonis Maciej | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 13 13 | 47.55 58.29 | 50.21 1:05.32 | 112% 126% | RŻ RŻ | 102 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Błażewicz Kuba | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 36 19 | 49.31 1:01.07 | 47.60 1:03.10 | 93% 107% | RŻ | 69 Pkt. 70 Pkt. |
|||||||||
Dzedzej Alicja | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 28 24 | 53.32 58.07 | 51.20 52.17 | 92% 81% | 79 Pkt. 86 Pkt. |
||||||||||
Gach Hanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 14 | 45.05 57.16 | 45.89 53.23 | 104% 87% | RŻ | 131 Pkt. 124 Pkt. |
|||||||||
Karolak Weronika | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 15 10 | 42.29 46.52 | 42.45 47.04 | 101% 102% | RŻ RŻ | 159 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Kempińska Zuzanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 16 15 | 43.87 57.31 | 50.75 1:06.58 | 134% 135% | RŻ RŻ | 142 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 4 | 42.15 50.03 | 44.41 50.45 | 111% 102% | RŻ RŻ | 160 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Krawiec Selena | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 21 9 | 45.62 53.39 | 44.71 53.34 | 96% 100% | 126 Pkt. 153 Pkt. |
||||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 3 5 | 37.11 50.08 | 37.77 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 235 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Oczachowski Franciszek | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 21 20 | 55.48 1:01.29 | --.-- 58.45 | 91% | RŻ | 64 Pkt. 69 Pkt. |
|||||||||
Odya Bartłomiej | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 13 11 | 38.89 46.73 | 40.02 48.92 | 106% 110% | RŻ RŻ | 141 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Owczarzak Jagoda | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 10 | 44.60 53.98 | 48.40 54.31 | 118% 101% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 23 6 | 43.07 52.17 | 48.22 55.52 | 125% 113% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 40 22 | 52.19 1:02.44 | 49.82 59.40 | 91% 90% | 58 Pkt. 66 Pkt. |
||||||||||
Thrun Hanna | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 17 | 49.92 58.94 | 47.52 1:00.53 | 91% 105% | RŻ | 96 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Wróblewska Patrycja | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 23 16 | 49.14 58.38 | 48.35 59.66 | 97% 104% | RŻ | 101 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 6 12 | 44.48 55.82 | 44.87 53.41 | 102% 92% | RŻ | 192 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 25 14 | 43.47 47.82 | 43.74 50.05 | 101% 110% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 100 Pkt. |
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,7% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kempińska Zuzanna, 50 klasyczny 57.31 |