UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim | Kartuzy 22.02.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kozaczek Robert | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy | ZSZ 3 4 | 29.07 1:03.82 1:13.96 | 31.56 1:05.08 1:13.22 | 118% 104% 98% | RŻ RŻ | 338 Pkt. 349 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 3 4 | 1:16.47 1:20.61 | 1:15.18 1:18.65 | 97% 95% | 364 Pkt. 344 Pkt. |
||||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny | 4 | 1:04.65 | 1:04.48 | 99% | 335 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kozaczek Robert Mazur Adam | 07 07 | Łuszczyński Krzysztof Kurpiewski Maksymilian | 08 07 | 2 | 1:58.73 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Judzińska Julia Turska Weronika | 08 07 | Gałecka Alicja Lange Aleksandra | 10 07 | 6 | 2:19.54 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Łuszczyński Krzysztof Kurpiewski Maksymilian | 08 07 | Kozaczek Robert Mazur Adam | 07 07 | 3 | 2:15.02 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Gałecka Alicja Turska Weronika | 10 07 | Lange Aleksandra Judzińska Julia | 07 08 | 5 | 2:39.19 | |||
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,8% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kozaczek Robert, 50 dowolny 29.07 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim | Kartuzy 22.02.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gumiński Witold | 08 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 5 5 | 1:32.26 1:21.47 | 1:31.57 1:22.17 | 99% 102% | RŻ | 218 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy | ZSZ 4 2 | 32.54 1:12.65 1:24.16 | 32.04 1:11.95 1:24.40 | 97% 98% 101% | RŻ | 349 Pkt. 330 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 16 10 | 1:12.58 1:22.07 | 1:15.50 1:26.77 | 108% 112% | RŻ RŻ | 237 Pkt. 229 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 1 3 | 1:22.11 1:15.85 | 1:21.82 1:19.17 | 99% 109% | RŻ | 310 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 2 ZSZ 2 | 1:08.63 35.93 1:17.31 | 1:08.46 35.38 1:16.77 | 100% 97% 99% | 280 Pkt. 236 Pkt. 252 Pkt. |
||||||||||
Pakulski Miłosz | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 10 11 | 1:09.41 1:22.87 | 1:10.34 1:24.29 | 103% 103% | RŻ RŻ | 271 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 9 8 | 1:08.63 1:22.78 | 1:07.91 1:25.57 | 98% 107% | RŻ | 280 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 8 7 | 1:17.22 1:20.41 | 1:20.02 1:21.46 | 107% 103% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 6 10 | 1:24.49 1:40.84 | 1:27.85 1:40.69 | 108% 100% | RŻ | 193 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 9 4 | 1:18.91 1:42.95 | 1:18.97 1:40.82 | 100% 96% | RŻ | 258 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 17 8 | 1:18.49 1:42.97 | 1:20.83 1:45.41 | 106% 105% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 157 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Kozaczek Robert Mazur Adam | 07 07 | Łuszczyński Krzysztof Kurpiewski Maksymilian | 08 07 | 2 | 1:58.73 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Judzińska Julia Turska Weronika | 08 07 | Gałecka Alicja Lange Aleksandra | 10 07 | 6 | 2:19.54 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Łuszczyński Krzysztof Kurpiewski Maksymilian | 08 07 | Kozaczek Robert Mazur Adam | 07 07 | 3 | 2:15.02 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Gałecka Alicja Turska Weronika | 10 07 | Lange Aleksandra Judzińska Julia | 07 08 | 5 | 2:39.19 | |||
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,4% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kierbedź Piotr, 100 zmienny 1:22.07 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim | Kartuzy 22.02.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Burzak Henryk | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 6 1 | 45.91 1:36.65 | 44.34 --.-- | 93% | RŻ | 113 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Dobrzyński Oliwier | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 5 | 48.28 55.22 | 50.42 54.96 | 109% 99% | RŻ | 97 Pkt. 95 Pkt. |
|||||||||
Gałecka Alicja | 10 : | 50 grzbietowy 50 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 4 3 | 43.13 43.50 1:38.52 | 43.38 43.38 --.-- | 101% 99% | RŻ RŻ | 210 Pkt. 205 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Gumowski Bartosz | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 1 2 | 34.81 43.73 | 36.20 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 197 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Kaniewski Antoni | 10 : | 50 dowolny | 7 | 38.93 | 38.86 | 100% | 140 Pkt. | ||||||||||
Kuliga Agnieszka | 09 : | 50 dowolny 100 zmienny | 6 5 | 37.67 1:38.08 | 39.37 1:47.24 | 109% 120% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 50 dowolny 100 zmienny | 8 6 | 40.21 1:45.43 | 41.04 1:39.41 | 104% 89% | RŻ | 127 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Pozlewicz Maciej | 10 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 3 3 | 43.82 1:39.88 | 45.50 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Rzepka Krzysztof | 10 : | 50 grzbietowy | 13 | 56.65 | 55.32 | 95% | 60 Pkt. | ||||||||||
Szokalska Maja | 09 : | 50 dowolny | 16 | 1:13.66 | --.-- | RŻ | 30 Pkt. | ||||||||||
Talarczyk Jan | 10 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 3 5 | 53.11 45.73 | 54.53 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 107 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Judzińska Julia Turska Weronika | 08 07 | Gałecka Alicja Lange Aleksandra | 10 07 | 6 | 2:19.54 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Gałecka Alicja Turska Weronika | 10 07 | Lange Aleksandra Judzińska Julia | 07 08 | 5 | 2:39.19 | |||
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuliga Agnieszka, 100 zmienny 1:38.08 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Ogólnopolskie Zawody Pływackie Kaszuby-Swim | Kartuzy 22.02.2020 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2019 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Błażewicz Kuba | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 16 11 | 49.57 1:03.10 | 47.60 1:04.04 | 92% 103% | RŻ | 68 Pkt. 64 Pkt. |
|||||||||
Karolak Weronika | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 8 4 | 42.45 1:47.60 | 44.45 1:51.42 | 110% 107% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Krawczyk Aleksandra | 10 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 3 4 | 50.45 49.93 | 52.86 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Kuban Liliana | 10 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 5 | 37.77 43.55 | 38.93 45.86 | 106% 111% | RŻ RŻ | 223 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Odya Bartłomiej | 10 : | 50 dowolny 100 zmienny | 8 4 | 40.02 1:43.23 | 40.73 1:51.57 | 104% 117% | RŻ RŻ | 129 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Pawłowski Dominik | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 9 6 | 49.83 55.52 | 52.47 1:02.70 | 111% 128% | RŻ RŻ | 88 Pkt. 94 Pkt. |
|||||||||
Rudzki Jędrzej | 10 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 8 | 49.82 59.40 | 51.50 1:01.07 | 107% 106% | RŻ RŻ | 67 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Thrun Hanna | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 11 10 | 50.43 1:00.69 | 55.65 1:00.53 | 122% 99% | RŻ | 131 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 7 7 | 44.87 53.41 | 47.66 55.05 | 113% 106% | RŻ RŻ | 187 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Zieleniewski Maksymilian | 10 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 13 10 | 43.74 54.40 | 44.17 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Zielińska Zuzanna | 10 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 8 5 | 55.73 1:48.24 | 1:04.90 --.-- | 136% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 142 Pkt. |
Całkiem 22 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,6% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Zielińska Zuzanna, 50 klasyczny 55.73 |