UKS Dwójka Morena Gdańsk Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2019 | Gdańsk 29.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gumiński Igor | 02 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy 100 zmienny | 1 2 2 | 1:00.21 1:02.11 1:03.52 | 59.81 1:01.27 1:04.03 | 99% 97% 102% | RŻ | 535 Pkt. 463 Pkt. 496 Pkt. |
Całkiem 3 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,3% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gumiński Igor, 100 zmienny 1:03.52 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2019 | Gdańsk 29.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ajtel Jakub | 03 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy | 11 6 6 | 1:04.83 4:51.23 1:15.87 | 1:03.89 5:50.85 1:20.15 | 97% 145% 112% | RŻ RŻ | 333 Pkt. 387 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Gałecki Maksymilian | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 16 8 | 1:14.61 1:29.98 | 1:17.29 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 218 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Gdaniec Marta | 03 : | 100 klasyczny 400 zmienny 100 zmienny | 1 3 1 | 1:21.58 5:42.86 1:12.31 | 1:20.77 --.-- 1:12.63 | 98% 101% | RŻ RŻ | 446 Pkt. 430 Pkt. 477 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 100 grzbietowy 400 zmienny 100 zmienny | 5 1 5 | 1:16.77 5:34.72 1:18.73 | 1:12.07 5:28.72 1:16.02 | 88% 96% 93% | 368 Pkt. 462 Pkt. 369 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 ZSZ 3 2 | 56.51 1:05.39 1:02.52 1:06.56 | 55.93 1:01.48 1:01.48 1:06.01 | 98% 88% 97% 98% | 502 Pkt. 418 Pkt. 478 Pkt. 431 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 14 5 | 1:14.88 1:36.42 | 1:15.29 1:38.66 | 101% 105% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny | 4 4 3 | 57.08 4:25.17 1:19.26 | 55.49 4:19.47 1:24.50 | 95% 96% 114% | RŻ | 488 Pkt. 512 Pkt. 345 Pkt. |
4 x 100 zmienny Mężczyzn | : | Hnatyk Damian Szpanowski Michał | 03 05 | Gachewicz Miłosz Sokołowski Fabian | 04 03 | 3 | 4:24.08 | |||
4 x 100 zmienny Kobiet | : | Woźnica Milena Gdaniec Marta | 04 03 | Giza Olga Gawerska Pola | 04 05 | 3 | 4:54.37 | |||
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,5% 0 nowy rekord(y), 9 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ajtel Jakub, 400 dowolny 4:51.23 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2019 | Gdańsk 29.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 6 7 8 | 1:10.17 1:21.98 1:24.58 | 1:08.07 1:17.19 1:42.36 | 94% 89% 146% | RŻ | 367 Pkt. 302 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 100 dowolny 100 motylkowy 100 zmienny | 5 3 3 | 1:00.29 1:04.74 1:11.28 | 59.34 1:02.62 1:07.49 | 97% 94% 90% | 414 Pkt. 409 Pkt. 351 Pkt. |
||||||||||
Gawerska Pola | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 zmienny | 11 6 5 | 1:09.31 5:33.70 1:25.55 | --.-- --.-- 1:23.59 | 95% | RŻ RŻ | 381 Pkt. 347 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Fabian | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 21 16 | 1:26.88 1:47.98 | 1:29.36 1:40.01 | 106% 86% | RŻ | 138 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Irek Michał | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 14 15 | 1:07.77 1:29.50 | 1:09.98 1:27.07 | 107% 95% | RŻ | 291 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 zmienny | 12 5 2 | 1:05.80 4:54.32 1:11.01 | 1:04.60 4:50.10 1:13.63 | 96% 97% 108% | RŻ | 318 Pkt. 375 Pkt. 355 Pkt. |
|||||||||
Kreft Szymon | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 7 10 3 | 1:04.26 1:12.41 1:13.99 | 1:04.23 1:16.55 1:21.00 | 100% 112% 120% | RŻ RŻ | 342 Pkt. 307 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 7 8 6 | 1:12.94 1:23.23 1:35.39 | 1:11.49 1:22.06 1:28.79 | 96% 97% 87% | 326 Pkt. 289 Pkt. 279 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 grzbietowy | 1 1 ZSZ 2 | 1:02.64 4:43.51 1:10.04 1:10.44 | 1:02.27 4:38.94 1:09.04 1:09.04 | 99% 97% 97% 96% | 516 Pkt. 566 Pkt. 485 Pkt. 476 Pkt. |
||||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny 100 zmienny | 10 3 4 | 1:05.01 1:17.89 1:12.19 | 1:04.68 1:13.07 1:09.82 | 99% 88% 94% | 330 Pkt. 363 Pkt. 338 Pkt. |
4 x 100 zmienny Mężczyzn | : | Hnatyk Damian Szpanowski Michał | 03 05 | Gachewicz Miłosz Sokołowski Fabian | 04 03 | 3 | 4:24.08 | |||
4 x 100 zmienny Kobiet | : | Woźnica Milena Gdaniec Marta | 04 03 | Giza Olga Gawerska Pola | 04 05 | 3 | 4:54.37 | |||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,4% 0 nowy rekord(y), 8 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Cabańska Wiktoria, 100 zmienny 1:24.58 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2019 | Gdańsk 29.5.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy 100 zmienny | 6 8 6 | 1:03.00 1:14.12 1:17.87 | 1:03.65 1:14.14 1:18.96 | 102% 100% 103% | RŻ RŻ RŻ | 362 Pkt. 272 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny | 12 13 4 | 1:07.49 5:23.11 1:27.82 | 1:08.11 5:58.14 1:27.01 | 102% 123% 98% | RŻ RŻ | 295 Pkt. 283 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy 100 zmienny | 8 6 8 | 1:05.54 1:13.38 1:18.46 | 1:07.17 1:12.40 1:14.49 | 105% 97% 90% | RŻ | 322 Pkt. 281 Pkt. 263 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny | 19 16 6 | 1:18.33 5:50.24 1:41.12 | 1:20.48 6:10.63 1:40.24 | 106% 112% 98% | RŻ RŻ | 188 Pkt. 222 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy | 13 14 14 | 1:07.63 5:40.34 1:28.65 | 1:08.58 5:50.26 1:35.08 | 103% 106% 115% | RŻ RŻ RŻ | 293 Pkt. 242 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Pisański Michał | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy | 2 10 7 | 59.84 4:50.51 1:13.86 | 1:00.29 --.-- --.-- | 102% | RŻ RŻ RŻ | 423 Pkt. 389 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny 100 zmienny | 15 3 5 | 1:08.44 1:23.38 1:16.32 | 1:09.65 1:21.77 1:22.15 | 104% 96% 116% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 296 Pkt. 286 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny 100 zmienny | 8 1 1 | 1:07.27 1:16.13 1:07.28 | 1:09.46 1:16.05 1:07.55 | 107% 100% 101% | RŻ RŻ | 384 Pkt. 389 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 18 12 9 | 1:14.60 1:25.57 1:20.08 | 1:14.13 1:26.28 1:38.85 | 99% 102% 152% | RŻ RŻ | 218 Pkt. 186 Pkt. 247 Pkt. |
4 x 100 zmienny Mężczyzn | : | Hnatyk Damian Szpanowski Michał | 03 05 | Gachewicz Miłosz Sokołowski Fabian | 04 03 | 3 | 4:24.08 | |||
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,1% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Trelka Aleksander, 100 zmienny 1:20.08 |