UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2019 | Słupsk 27.1.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Drejza Filip | 08 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 5 14 | 2:47.31 43.00 | 2:50.71 43.35 | 104% 102% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 130 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 4 8 | 35.67 1:25.08 41.34 | 37.97 1:27.61 46.16 | 113% 106% 125% | RŻ RŻ RŻ | 183 Pkt. 189 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 3 3 | 2:41.54 1:20.29 | --.-- 1:26.83 | 117% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 225 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 15 11 | 1:33.41 41.74 | 1:36.55 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 18 16 | 3:03.57 1:33.55 | --.-- 1:38.56 | 111% | RŻ RŻ | 158 Pkt. 142 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Witold Jańczak Michał | 08 08 | Drejza Filip Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 1 | 2:17.52 | |||
Całkiem 11 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,7% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gumiński Witold, 50 motylkowy 41.34 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2019 | Słupsk 27.1.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borowski Dominik | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 8 | 39.84 54.54 | 40.40 59.59 | 103% 119% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 30 26 | 1:44.54 50.31 | --.-- 49.91 | 98% | RŻ | 102 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 31 8 | 44.93 53.31 | 44.18 55.68 | 97% 109% | RŻ | 132 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 21 27 | 1:38.55 52.24 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 122 Pkt. 72 Pkt. |
||||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 12 13 | 2:55.73 1:31.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 180 Pkt. 151 Pkt. |
||||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 19 | 39.58 57.12 | 40.05 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 86 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Celina | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 25 25 | 1:46.40 54.86 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 138 Pkt. 87 Pkt. |
||||||||||
Kunkel Mikołaj | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 35 40 | 3:48.06 1:55.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 82 Pkt. 76 Pkt. |
||||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 29 34 | 3:26.53 1:46.33 | --.-- 1:47.18 | 102% | RŻ RŻ | 111 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 14 18 | 3:15.80 49.76 | --.-- 55.60 | 125% | RŻ RŻ | 179 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 20 16 | 3:04.61 45.17 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 155 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Pisarski Cyprian | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 13 6 | 41.24 52.43 | 39.61 54.09 | 92% 106% | RŻ | 118 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Quant Maja | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 4 | 41.71 49.90 | 43.64 53.38 | 109% 114% | RŻ RŻ | 166 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Sachajko Amelia | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 29 26 | 44.42 1:00.82 | 45.82 1:04.18 | 106% 111% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 11 7 | 41.22 51.38 | 41.20 57.83 | 100% 127% | RŻ | 172 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 5 10 | 38.36 37.80 54.97 | 38.29 38.29 --.-- | 100% 103% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 153 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Zofia | 09 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 16 11 | 43.02 41.73 54.08 | 42.80 42.80 57.53 | 99% 105% 113% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 165 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 22 24 | 1:44.18 54.78 | --.-- 58.30 | 113% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 19 7 | 42.96 52.52 | 43.99 54.00 | 105% 106% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 111 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Witold Jańczak Michał | 08 08 | Drejza Filip Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 1 | 2:17.52 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Safranow Jędrzej Pisarski Cyprian | 09 09 | Kozaczek Ryszard Borowski Dominik | 09 09 | 1 | 2:42.72 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Sudoł Zofia Quant Maja | 09 09 | Sachajko Amelia Sadłowska Maja | 09 09 | 2 | 2:48.77 | |||
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,1% 0 nowy rekord(y), 34 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sadłowska Maja, 50 klasyczny 51.38 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2019 | Słupsk 27.1.2019 |
Podsumowanie wyników | Krótki basen (25m), FINA 2018 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kuliga Agnieszka | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 25 15 | 43.87 55.46 | 45.17 1:00.06 | 106% 117% | RŻ RŻ | 142 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Pietruczuk Kacper | 09 : | 50 dowolny | 27 | 45.10 | 44.25 | 96% | 90 Pkt. |
Całkiem 3 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,3% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuliga Agnieszka, 50 klasyczny 55.46 |