UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2018 | Słupsk 22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Ciekańska Magdalena | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 24 21 | 1:27.14 1:55.34 | 1:25.71 1:53.45 | 97% 97% | 199 Pkt. 158 Pkt. |
||||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 100 dowolny | 26 | 1:26.48 | 1:31.25 | 111% | RŻ | 140 Pkt. | |||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 100 klasyczny 200 zmienny | 6 6 | 1:41.94 3:14.23 | 1:54.39 --.-- | 126% | RŻ RŻ | 228 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny | 10 | 1:17.91 | 1:18.61 | 102% | RŻ | 191 Pkt. | |||||||||
Plutowska Gerda | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 37 15 | 1:34.87 1:50.74 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 154 Pkt. 178 Pkt. |
||||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 100 dowolny | 30 | 1:29.95 | 1:29.84 | 100% | 181 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Romaniuk Patryk Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | Pancewicz Witold Mazur Adam | 07 07 | 4 | 2:22.27 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Duszyca Martyna Stepan Amelia | 07 07 | Ciekańska Magdalena Lange Aleksandra | 07 07 | 6 | 2:37.47 | |||
Całkiem 9 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,7% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lange Aleksandra, 100 klasyczny 1:41.94 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2018 | Słupsk 22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Barszcz Maciej | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 43 35 | 1:30.93 1:58.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 120 Pkt. 104 Pkt. |
||||||||||
Borna Franciszek | 07 : | 100 dowolny 200 zmienny | 20 10 | 1:21.79 3:20.23 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 165 Pkt. 164 Pkt. |
||||||||||
Drejza Filip | 08 : | 50 grzbietowy | 10 | 42.36 | 44.83 | 112% | RŻ | 144 Pkt. | |||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny | ZSZ 27 10 | 40.04 1:29.51 1:45.16 | 42.94 --.-- 1:42.45 | 115% 95% | RŻ RŻ | 195 Pkt. 183 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 9 7 | 41.71 1:32.59 | 42.68 1:34.16 | 105% 103% | RŻ RŻ | 151 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 12 14 | 44.24 1:36.80 | 44.80 1:40.92 | 103% 109% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 1 2 | 40.29 1:31.07 | 43.90 1:33.41 | 119% 105% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 60 32 | 1:37.56 1:56.96 | 1:34.12 1:56.04 | 93% 98% | 97 Pkt. 107 Pkt. |
||||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 19 5 | 1:20.94 1:40.85 | 1:27.09 1:44.91 | 116% 108% | RŻ RŻ | 171 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 1 3 | 37.37 1:29.06 | 39.73 1:34.29 | 113% 112% | RŻ RŻ | 210 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 32 26 | 47.74 1:43.04 | 46.73 1:44.14 | 96% 102% | RŻ | 100 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 16 6 | 1:19.83 1:40.93 | 1:19.86 1:45.10 | 100% 108% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Romaniuk Patryk | 07 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny | ZSZ 9 3 | 35.56 1:17.12 1:40.29 | 37.14 --.-- --.-- | 109% | RŻ RŻ RŻ | 184 Pkt. 197 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Skoczeń Piotr | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 55 21 | 1:35.27 1:49.69 | --.-- 1:47.03 | 95% | RŻ | 104 Pkt. 130 Pkt. |
|||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 dowolny 200 zmienny | 21 12 | 1:23.55 3:27.08 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 155 Pkt. 148 Pkt. |
||||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 14 25 | 44.73 1:42.68 | 42.64 1:41.52 | 91% 98% | 122 Pkt. 117 Pkt. |
||||||||||
Turska Weronika | 07 : | 200 zmienny | 20 | 3:51.42 | --.-- | RŻ | 146 Pkt. | ||||||||||
Wabia Krystian | 07 : | 100 klasyczny | 31 | 1:56.89 | --.-- | RŻ | 107 Pkt. | ||||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 66 40 | 1:45.89 2:09.05 | 1:42.97 2:07.13 | 95% 97% | 76 Pkt. 80 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Romaniuk Patryk Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | Pancewicz Witold Mazur Adam | 07 07 | 4 | 2:22.27 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Duszyca Martyna Stepan Amelia | 07 07 | Ciekańska Magdalena Lange Aleksandra | 07 07 | 6 | 2:37.47 | |||
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,6% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Judzińska Julia, 50 grzbietowy 40.29 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2018 | Słupsk 22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 30 27 | 49.02 1:50.82 | 48.02 1:57.97 | 96% 113% | RŻ | 143 Pkt. 133 Pkt. |
|||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 40 29 | 49.60 1:46.80 | 50.60 1:44.59 | 104% 96% | RŻ | 89 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 31 30 | 46.87 1:47.31 | 47.65 1:46.96 | 103% 99% | RŻ | 106 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 grzbietowy | 52 | 54.29 | 59.66 | 121% | RŻ | 68 Pkt. | |||||||||
Lulkiewicz Zuzanna | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 38 32 | 52.90 2:00.89 | 54.08 2:06.33 | 105% 109% | RŻ RŻ | 114 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 33 27 | 47.91 1:43.22 | 48.69 1:39.68 | 103% 93% | RŻ | 99 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 33 29 | 50.59 1:53.83 | 52.91 1:55.54 | 109% 103% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 123 Pkt. |
Całkiem 13 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,2% 0 nowy rekord(y), 9 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kwiatkowski Aleksander, 50 grzbietowy 54.29 |