UKS Dwójka Morena Gdańsk X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu | Kołobrzeg 21./22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 2 3 2 2 | 1:03.19 2:12.25 32.08 1:11.27 | 1:00.69 2:16.67 32.96 1:15.02 | 92% 107% 106% 111% | RŻ RŻ RŻ | 522 Pkt. 587 Pkt. 438 Pkt. 502 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 7 1 2 | 1:00.77 2:14.53 1:08.38 1:12.02 | 1:01.40 2:15.72 1:10.76 1:13.86 | 102% 102% 107% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 404 Pkt. 403 Pkt. 366 Pkt. 340 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Różański Kamil Kurasiński Tymon | 05 06 | Szpanowski Michał Herasimowicz Julia | 05 05 | 4 | 1:56.20 | |||
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,0% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Julia, 100 zmienny 1:11.27 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu | Kołobrzeg 21./22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kreft Szymon | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 3 3 8 | 31.56 1:09.05 1:18.75 1:21.00 | 32.04 1:08.99 1:19.24 1:26.29 | 103% 100% 101% 113% | RŻ RŻ RŻ | 264 Pkt. 275 Pkt. 239 Pkt. 239 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,3% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Szymon, 100 zmienny 1:21.00 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu | Kołobrzeg 21./22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 3 3 6 5 | 40.57 1:26.58 43.52 1:36.42 | 41.04 1:26.74 43.27 1:36.37 | 102% 100% 99% 100% | RŻ RŻ | 164 Pkt. 180 Pkt. 195 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Barszcz Natalia | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 2 5 3 5 | 31.79 1:09.23 1:22.35 1:21.82 | 32.24 1:10.80 1:22.27 1:23.41 | 103% 105% 100% 104% | RŻ RŻ RŻ | 390 Pkt. 397 Pkt. 298 Pkt. 332 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 3 5 17 6 6 | 31.30 1:09.83 2:34.75 35.77 1:19.12 | 31.66 1:07.88 2:35.47 35.32 1:34.77 | 102% 94% 101% 97% 143% | RŻ RŻ RŻ | 271 Pkt. 266 Pkt. 264 Pkt. 226 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 1 4 3 12 | 30.86 38.26 33.25 1:25.32 | 31.70 39.87 32.92 1:20.22 | 106% 109% 98% 88% | RŻ RŻ | 282 Pkt. 195 Pkt. 281 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 1 2 14 3 1 | 31.01 1:08.02 2:28.39 33.95 1:17.46 | 31.06 1:07.00 2:30.99 34.49 1:18.38 | 100% 97% 104% 103% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 278 Pkt. 288 Pkt. 300 Pkt. 264 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 9 9 11 14 | 33.41 1:16.36 40.58 1:31.03 | 33.94 1:16.56 41.75 1:40.75 | 103% 101% 106% 122% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 222 Pkt. 203 Pkt. 155 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 50 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 1 14 1 1 | 31.53 2:31.04 36.38 1:18.35 | 32.26 2:35.29 35.76 1:18.05 | 105% 106% 97% 99% | RŻ RŻ | 400 Pkt. 394 Pkt. 351 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 100 zmienny | 10 4 4 10 | 33.84 40.08 1:29.37 1:22.28 | 37.86 39.98 1:27.69 1:22.15 | 125% 100% 96% 100% | RŻ | 214 Pkt. 250 Pkt. 240 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Świerczak Aleksander | 05 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 100 zmienny | 12 3 5 11 | 34.70 37.46 1:20.96 1:23.80 | 34.22 39.93 1:19.79 1:23.12 | 97% 114% 97% 98% | RŻ | 199 Pkt. 208 Pkt. 220 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 200 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 10 1 1 2 1 | 2:18.79 35.67 1:17.99 32.70 1:10.30 | 2:46.67 35.47 1:16.20 36.00 1:09.87 | 144% 99% 95% 121% 99% | RŻ RŻ | 367 Pkt. 354 Pkt. 362 Pkt. 296 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy | 13 11 21 6 10 | 35.10 1:17.39 2:42.23 41.11 39.07 | 34.96 1:15.66 --.-- 44.63 39.09 | 99% 96% 118% 100% | RŻ RŻ RŻ | 192 Pkt. 195 Pkt. 229 Pkt. 157 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny | 5 10 5 5 | 35.36 1:19.86 43.53 1:35.32 | 35.97 1:20.75 45.79 1:35.42 | 103% 102% 111% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 283 Pkt. 259 Pkt. 284 Pkt. 280 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Różański Kamil Kurasiński Tymon | 05 06 | Szpanowski Michał Herasimowicz Julia | 05 05 | 4 | 1:56.20 | |||
Całkiem 52 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,0% 0 nowy rekord(y), 31 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szpanowski Michał, 200 dowolny 2:18.79 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk X Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w Pływaniu | Kołobrzeg 21./22.04.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kuliga Krzysztof | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 7 8 8 5 | 34.31 1:18.28 39.56 1:28.34 | 34.97 1:20.47 40.72 1:30.74 | 104% 106% 106% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 205 Pkt. 189 Pkt. 167 Pkt. 184 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,5% 0 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kuliga Krzysztof, 100 dowolny 1:18.28 |