UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików12 - 13 lat | Gdańsk 24./25.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 2 2 3 2 | 1:00.69 4:35.61 1:12.74 2:33.47 | 1:01.24 4:43.58 1:14.00 2:36.76 | 102% 106% 103% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 590 Pkt. 616 Pkt. 423 Pkt. 500 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 6 3 ZSZ 3 3 | 1:01.92 4:33.86 33.35 1:09.68 2:34.54 | 1:01.40 4:40.44 34.54 1:13.08 2:42.62 | 98% 105% 107% 110% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 382 Pkt. 465 Pkt. 295 Pkt. 328 Pkt. 356 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Szpanowski Michał Gnyp Eryk | 05 05 | Herasimowicz Julia Różański Kamil | 05 05 | 2 | 1:54.90 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Różański Kamil Szpanowski Michał | 05 05 | Herasimowicz Julia Gnyp Eryk | 05 05 | 3 | 2:11.22 | |||
Całkiem 9 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,1% 0 nowy rekord(y), 8 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Różański Kamil, 200 zmienny 2:34.54 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików12 - 13 lat | Gdańsk 24./25.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kreft Szymon | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 100 klasyczny | ZSZ 17 21 ZSZ 13 8 | 32.04 1:08.99 5:24.99 36.96 1:19.24 1:32.62 | 33.37 1:16.39 5:34.00 38.18 1:21.88 1:55.06 | 108% 123% 106% 107% 107% 154% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 252 Pkt. 276 Pkt. 278 Pkt. 217 Pkt. 235 Pkt. 216 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kreft Szymon Drózd Hanna | 05 05 | Molga Marcin Świerczak Aleksander | 05 05 | 11 | 2:14.92 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Kreft Szymon Wijatyk Aleksandra | 05 05 | Trelka Aleksander Barszcz Natalia | 05 05 | 9 | 2:32.27 | |||
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 117,5% 0 nowy rekord(y), 6 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Szymon, 100 klasyczny 1:32.62 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików12 - 13 lat | Gdańsk 24./25.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Hnatyk Fabian | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 44 34 27 29 | 1:30.07 1:40.01 3:52.54 1:57.65 | 1:29.36 1:43.01 3:51.30 1:57.56 | 98% 106% 99% 100% | RŻ | 124 Pkt. 117 Pkt. 93 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Irek Michał | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 18 21 18 18 | 1:10.47 1:27.07 3:17.98 1:43.26 | 1:11.71 1:27.19 3:29.62 1:45.86 | 104% 100% 112% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 259 Pkt. 177 Pkt. 151 Pkt. 156 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Barszcz Natalia Kubiak Kuba | 05 05 | Irek Michał Hłasko Wojciech | 05 05 | 8 | 2:07.30 | |||
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,0% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Irek Michał, 200 grzbietowy 3:17.98 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików12 - 13 lat | Gdańsk 24./25.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | ZSZ 11 14 8 6 | 36.18 1:26.74 3:09.06 1:36.37 3:23.05 | 38.27 1:28.59 3:09.85 1:37.17 3:32.61 | 112% 104% 101% 102% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 175 Pkt. 179 Pkt. 174 Pkt. 192 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Barszcz Natalia | 05 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | ZSZ 15 9 9 10 | 32.24 1:12.59 1:22.27 2:58.18 1:28.70 | 32.55 1:10.80 1:22.67 3:02.03 --.-- | 102% 95% 101% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 374 Pkt. 344 Pkt. 299 Pkt. 299 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowska Julia | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | ZSZ 11 11 1 2 | 34.04 1:13.78 5:50.12 1:26.69 3:06.53 | 34.84 1:15.62 5:54.32 1:29.72 3:25.16 | 105% 105% 102% 107% 121% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 318 Pkt. 328 Pkt. 300 Pkt. 372 Pkt. 375 Pkt. |
|||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 18 18 9 15 | 1:13.91 5:51.21 1:28.35 3:06.52 | 1:15.19 5:59.20 1:29.11 3:14.46 | 103% 105% 102% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 326 Pkt. 297 Pkt. 236 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 14 15 14 13 | 1:07.42 5:11.08 1:23.32 2:53.97 | 1:10.44 5:16.02 1:26.73 2:56.16 | 109% 103% 108% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 296 Pkt. 317 Pkt. 192 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 16 18 10 15 | 1:08.25 5:16.20 1:17.94 2:54.62 | 1:10.24 5:19.18 1:18.37 3:05.59 | 106% 102% 101% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 285 Pkt. 302 Pkt. 234 Pkt. 247 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | ZSZ 15 9 7 5 | 37.19 1:19.67 2:48.96 1:28.93 3:07.31 | 41.00 1:25.88 2:50.27 1:30.34 3:14.92 | 122% 116% 102% 103% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 213 Pkt. 231 Pkt. 244 Pkt. 244 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Kępińska Karolina | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 18 15 18 12 | 1:39.47 3:27.02 1:44.30 3:43.53 | 1:39.27 3:26.75 1:45.95 3:45.17 | 100% 100% 103% 101% | RŻ RŻ | 169 Pkt. 191 Pkt. 213 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 20 23 11 16 | 1:11.57 5:33.92 1:18.08 2:54.82 | 1:12.14 5:37.95 1:19.11 2:59.66 | 102% 102% 103% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 247 Pkt. 256 Pkt. 233 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Kunkel Tymoteusz | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 43 36 32 26 | 1:27.66 6:24.82 1:37.36 1:49.87 | 1:29.93 6:32.70 1:47.90 1:55.94 | 105% 104% 123% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 134 Pkt. 167 Pkt. 126 Pkt. 129 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 3 4 3 4 | 1:07.00 5:05.57 1:17.50 2:46.57 | 1:08.98 5:10.36 1:19.49 2:54.37 | 106% 103% 105% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 301 Pkt. 335 Pkt. 238 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 29 30 23 25 | 1:17.08 5:56.32 1:37.30 3:22.06 | 1:20.41 6:05.47 1:39.66 3:23.03 | 109% 105% 105% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 198 Pkt. 211 Pkt. 120 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 28 26 21 30 | 1:26.05 1:36.21 3:25.58 1:49.94 | 1:30.85 1:39.88 --.-- 1:49.85 | 111% 108% 100% | RŻ RŻ RŻ | 207 Pkt. 187 Pkt. 195 Pkt. 182 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 3 5 ZSZ 3 4 | 32.26 1:09.41 5:23.88 35.76 1:18.05 2:47.39 | 32.99 1:11.15 5:40.91 38.25 1:20.07 2:51.92 | 105% 105% 111% 114% 105% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 373 Pkt. 394 Pkt. 379 Pkt. 369 Pkt. 350 Pkt. 361 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 22 14 6 6 | 1:27.73 3:07.37 1:28.21 3:08.28 | 1:38.49 --.-- 1:28.88 3:18.31 | 126% 102% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 173 Pkt. 179 Pkt. 250 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Świerczak Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 16 10 17 20 | 1:19.79 2:51.39 1:25.61 3:04.89 | 1:23.10 3:05.21 1:31.98 --.-- | 108% 117% 115% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 230 Pkt. 234 Pkt. 177 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 50 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | ZSZ 11 2 2 2 | 28.52 4:56.06 1:16.40 2:46.19 2:31.52 | 30.84 5:06.26 1:17.35 2:52.78 2:41.20 | 117% 107% 103% 108% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 358 Pkt. 368 Pkt. 385 Pkt. 380 Pkt. 378 Pkt. |
|||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 30 27 24 16 | 1:17.13 5:51.69 1:30.57 1:25.53 | 1:17.46 5:43.03 1:31.86 1:29.56 | 101% 95% 103% 110% | RŻ RŻ RŻ | 197 Pkt. 219 Pkt. 157 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 16 16 10 10 | 1:34.80 3:27.41 1:35.42 3:25.93 | 1:37.36 --.-- 1:35.81 3:26.22 | 105% 101% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 195 Pkt. 189 Pkt. 279 Pkt. 279 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kreft Szymon Drózd Hanna | 05 05 | Molga Marcin Świerczak Aleksander | 05 05 | 11 | 2:14.92 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Barszcz Natalia Kubiak Kuba | 05 05 | Irek Michał Hłasko Wojciech | 05 05 | 8 | 2:07.30 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Szpanowski Michał Gnyp Eryk | 05 05 | Herasimowicz Julia Różański Kamil | 05 05 | 2 | 1:54.90 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Bąk Oscar Zasina Zofia | 06 06 | Lewandowska Agnieszka Tomczyk Agata | 06 06 | 17 | 2:31.61 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Chrzanowska Julia Kuliga Krzysztof | 06 06 | Łopacińska Agata Dowbor Dominik | 06 06 | 6 | 2:14.99 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Sądej Zuzanna Pierucki Radosław | 06 06 | Markowska Malwina Kurasiński Tymon | 06 06 | 2 | 2:06.87 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Horbaczewski Grzegorz Styp-Rekowski Krystian | 05 05 | Kubiak Kuba Hłasko Wojciech | 05 05 | 8 | 2:22.98 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Kreft Szymon Wijatyk Aleksandra | 05 05 | Trelka Aleksander Barszcz Natalia | 05 05 | 9 | 2:32.27 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Różański Kamil Szpanowski Michał | 05 05 | Herasimowicz Julia Gnyp Eryk | 05 05 | 3 | 2:11.22 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Dowbor Dominik Bąk Oscar | 06 06 | Markowska Malwina Kuliga Krzysztof | 06 06 | 10 | 2:36.02 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Sądej Zuzanna Chrzanowska Julia | 06 06 | Kurasiński Tymon Pierucki Radosław | 06 06 | 2 | 2:21.08 | |||
Całkiem 83 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,0% 0 nowy rekord(y), 78 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Styp-Rekowski Krystian, 100 grzbietowy 1:27.73 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików12 - 13 lat | Gdańsk 24./25.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy | 39 31 19 18 | 1:34.45 1:50.55 3:54.98 1:40.65 | 1:35.34 1:49.64 3:56.43 1:54.89 | 102% 98% 101% 130% | RŻ RŻ RŻ | 156 Pkt. 179 Pkt. 187 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 50 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 12 11 10 12 | 39.95 1:42.46 3:30.00 1:31.20 3:07.18 | 43.76 1:42.28 3:40.15 --.-- 3:11.82 | 120% 100% 110% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 172 Pkt. 159 Pkt. 188 Pkt. 146 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 14 15 16 17 | 1:46.04 3:44.23 1:42.73 3:14.59 | 1:47.89 3:41.26 --.-- 3:25.76 | 104% 97% 112% | RŻ RŻ RŻ | 144 Pkt. 154 Pkt. 102 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 32 24 20 28 | 1:28.12 1:33.99 3:16.53 1:48.87 | 1:28.80 1:30.47 3:15.21 1:48.55 | 102% 93% 99% 99% | RŻ | 192 Pkt. 200 Pkt. 223 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 13 15 19 14 | 40.18 1:26.41 3:06.25 1:42.92 3:13.88 | 44.21 1:26.56 3:13.73 --.-- 3:22.50 | 121% 100% 108% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 260 Pkt. 258 Pkt. 262 Pkt. 149 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 7 9 11 12 | 1:34.97 3:27.01 1:34.43 3:09.52 | 1:37.90 --.-- 1:32.77 3:08.05 | 106% 97% 98% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 274 Pkt. 193 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 4 6 4 3 | 1:09.09 5:19.07 1:18.07 2:45.56 | 1:12.66 5:20.56 1:25.40 --.-- | 111% 101% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 275 Pkt. 294 Pkt. 246 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 20 17 20 21 | 1:30.61 3:14.29 1:43.62 3:24.35 | 1:36.55 3:17.50 1:42.89 3:25.14 | 114% 103% 99% 101% | RŻ RŻ RŻ | 224 Pkt. 231 Pkt. 146 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 36 22 21 17 | 1:31.48 3:25.78 1:46.92 3:44.96 | 1:30.77 3:33.65 1:47.77 --.-- | 98% 108% 102% | RŻ RŻ RŻ | 172 Pkt. 194 Pkt. 198 Pkt. 214 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Bąk Oscar Zasina Zofia | 06 06 | Lewandowska Agnieszka Tomczyk Agata | 06 06 | 17 | 2:31.61 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Chrzanowska Julia Kuliga Krzysztof | 06 06 | Łopacińska Agata Dowbor Dominik | 06 06 | 6 | 2:14.99 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Sądej Zuzanna Pierucki Radosław | 06 06 | Markowska Malwina Kurasiński Tymon | 06 06 | 2 | 2:06.87 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Łopacińska Agata Boryczko Alicja | 06 06 | Tomczyk Agata Lewandowska Agnieszka | 06 06 | 17 | 2:55.54 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Dowbor Dominik Bąk Oscar | 06 06 | Markowska Malwina Kuliga Krzysztof | 06 06 | 10 | 2:36.02 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Sądej Zuzanna Chrzanowska Julia | 06 06 | Kurasiński Tymon Pierucki Radosław | 06 06 | 2 | 2:21.08 | |||
Całkiem 38 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,4% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Boryczko Alicja, 100 motylkowy 1:40.65 |