UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Gachewicz Miłosz | 04 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 3 2 | 1:04.03 1:09.03 | 1:04.27 1:08.90 | 101% 100% | RŻ | 423 Pkt. 386 Pkt. |
|||||||||
Gdaniec Marta | 03 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 6 | 1:05.59 1:15.25 | 1:05.07 1:14.72 | 98% 99% | 467 Pkt. 427 Pkt. |
||||||||||
Giza Olga | 04 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 3 4 | 1:13.57 1:18.38 | 1:12.07 1:16.38 | 96% 95% | 418 Pkt. 377 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 3 | 1:00.76 1:04.03 | 1:00.40 1:04.58 | 99% 102% | RŻ | 521 Pkt. 484 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 2 | 1:01.24 1:15.02 | 1:03.26 1:16.01 | 107% 103% | RŻ RŻ | 574 Pkt. 431 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 2 | 1:04.11 1:09.17 | 1:02.04 1:06.07 | 94% 91% | 632 Pkt. 549 Pkt. |
||||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 4 5 | 1:05.10 1:08.40 | 1:04.52 1:08.63 | 98% 101% | RŻ | 424 Pkt. 397 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 54.24 1:02.07 | 52.07 59.29 | 92% 91% | 568 Pkt. 532 Pkt. |
||||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny | 8 | 1:06.26 | 1:05.05 | 96% | 311 Pkt. | ||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 5 5 | 1:30.69 1:22.78 | 1:31.21 1:21.56 | 101% 97% | RŻ | 325 Pkt. 287 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 2 3 | 1:01.40 1:13.86 | 1:04.48 1:35.74 | 110% 168% | RŻ RŻ | 392 Pkt. 315 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 100 zmienny | 5 7 | 59.42 1:09.02 | 56.71 1:06.53 | 91% 93% | 432 Pkt. 387 Pkt. |
||||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 7 2 | 1:08.79 1:25.93 | 1:09.03 1:26.11 | 101% 100% | RŻ RŻ | 405 Pkt. 382 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 5 5 | 1:02.43 1:15.95 | 1:02.40 1:15.14 | 100% 98% | 373 Pkt. 392 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 1 2 | 1:10.74 1:13.96 | 1:10.46 1:35.28 | 99% 166% | RŻ | 470 Pkt. 402 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 7 6 | 1:05.03 1:16.16 | 1:13.23 1:16.60 | 127% 101% | RŻ RŻ | 330 Pkt. 389 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,7% 0 nowy rekord(y), 13 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Różański Kamil, 100 zmienny 1:13.86 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Hnatyk Fabian | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 20 19 | 1:29.85 1:38.93 | 1:29.36 --.-- | 99% | RŻ | 125 Pkt. 131 Pkt. |
|||||||||
Irek Michał | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 8 14 | 1:11.71 1:27.86 | 1:14.02 1:26.51 | 107% 97% | RŻ | 246 Pkt. 187 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,8% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Irek Michał, 100 dowolny 1:11.71 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 11 4 | 1:22.00 1:38.97 | 1:24.15 1:37.17 | 105% 96% | RŻ | 164 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Barszcz Natalia | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 6 8 | 1:12.41 1:23.41 | 1:10.80 1:24.95 | 96% 104% | RŻ | 347 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Drózd Hanna | 05 : | 100 dowolny 100 zmienny | 12 10 | 1:15.19 1:26.77 | 1:18.17 1:31.01 | 108% 110% | RŻ RŻ | 310 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 7 3 | 1:10.24 1:18.37 | 1:11.33 1:19.64 | 103% 103% | RŻ RŻ | 261 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 motylkowy 100 zmienny | 4 10 | 1:19.11 1:21.64 | 1:21.47 1:22.81 | 106% 103% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 2 2 | 1:08.98 1:19.49 | 1:09.61 1:24.16 | 102% 112% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 4 4 | 1:11.15 1:20.07 | 1:14.10 1:21.36 | 108% 103% | RŻ RŻ | 366 Pkt. 324 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 6 13 | 1:28.88 1:26.61 | 1:32.97 1:27.38 | 109% 102% | RŻ RŻ | 244 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Świerczak Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 15 10 | 1:16.95 1:23.10 | 1:16.41 1:24.69 | 99% 104% | RŻ | 199 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 klasyczny | 2 | 1:17.35 | 1:18.79 | 104% | RŻ | 371 Pkt. | |||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 16 7 | 1:17.95 1:29.73 | 1:17.46 1:29.56 | 99% 100% | 191 Pkt. 153 Pkt. |
||||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 17 11 | 1:20.93 1:38.87 | 1:20.75 1:35.81 | 100% 94% | 248 Pkt. 250 Pkt. |
Całkiem 23 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,0% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kurasiński Tymon, 100 motylkowy 1:19.49 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 10 19 | 1:49.64 1:40.62 | 1:52.00 1:47.80 | 104% 115% | RŻ RŻ | 183 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Burzak Martyna | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 1:11.70 1:22.91 | 1:14.19 1:23.97 | 107% 103% | RŻ RŻ | 357 Pkt. 319 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 15 18 | 1:25.71 1:40.72 | 1:30.00 1:45.38 | 110% 109% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Dowbor Dominik | 06 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 5 7 | 1:23.16 1:26.93 | 1:30.65 1:31.91 | 119% 112% | RŻ RŻ | 203 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 100 zmienny | 8 | 1:30.74 | 1:33.70 | 107% | RŻ | 170 Pkt. | |||||||||
Lange Aleksandra | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 10 8 | 1:21.09 1:32.71 | --.-- 1:37.28 | 110% | RŻ RŻ | 247 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 13 20 | 1:33.05 1:40.67 | 1:30.47 2:10.46 | 95% 168% | RŻ | 206 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 7 15 | 1:26.56 1:31.90 | 1:31.89 1:41.36 | 113% 122% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 100 dowolny 100 zmienny | 8 9 | 1:15.72 1:25.64 | 1:17.13 1:31.80 | 104% 115% | RŻ RŻ | 303 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Mazur Adam | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 8 9 | 1:18.61 1:34.96 | 1:23.18 1:35.20 | 112% 101% | RŻ RŻ | 186 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 100 dowolny 100 zmienny | 20 17 | 1:29.84 1:40.35 | 1:39.32 1:47.62 | 122% 115% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 14 18 | 1:36.55 1:38.88 | 1:38.06 1:39.57 | 103% 101% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 9 21 | 1:47.77 1:41.83 | 1:51.65 1:49.58 | 107% 116% | RŻ RŻ | 193 Pkt. 172 Pkt. |
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 111,6% 0 nowy rekord(y), 24 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lewandowska Agnieszka, 100 zmienny 1:40.67 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Borna Franciszek | 07 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 6 5 | 1:26.93 1:28.56 | 1:27.70 1:31.04 | 102% 106% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Duszyca Martyna | 07 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 5 16 | 1:45.00 1:38.36 | 1:51.16 1:40.27 | 112% 104% | RŻ RŻ | 209 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Witold | 08 : | 50 klasyczny | 2 | 47.81 | 48.51 | 103% | RŻ | 147 Pkt. | |||||||||
Janura Tymon | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 10 8 | 38.64 1:40.92 | 38.09 1:43.50 | 97% 105% | RŻ | 144 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Judzińska Julia | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 2 2 | 36.05 1:33.41 | 37.09 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Kierbedź Piotr | 07 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 28 13 | 1:34.12 1:39.72 | 1:51.27 1:41.17 | 140% 103% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Kurpiewski Maksymilian | 07 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 11 2 | 1:36.02 1:44.91 | 1:35.53 --.-- | 99% | RŻ | 132 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyński Krzysztof | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 1 1 | 33.43 45.31 | 34.68 45.50 | 108% 101% | RŻ RŻ | 222 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Netter Józef | 08 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 5 10 | 52.05 1:44.65 | 50.77 1:44.14 | 95% 99% | 114 Pkt. 111 Pkt. |
||||||||||
Pancewicz Witold | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 9 3 | 1:19.86 1:45.10 | 1:23.05 1:51.13 | 108% 112% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Stadnik Aleksander | 07 : | 100 zmienny | 12 | 1:37.85 | 1:39.65 | 104% | RŻ | 135 Pkt. | |||||||||
Stefański Jakub | 07 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 8 16 | 1:47.73 1:50.12 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 137 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Sudoł Jakub | 07 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 9 11 | 1:32.69 1:36.49 | 1:35.57 1:36.36 | 106% 100% | RŻ | 147 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Adrian | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 5 6 | 42.64 52.26 | 45.07 51.22 | 112% 96% | RŻ | 141 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Turska Weronika | 07 : | 100 grzbietowy | 18 | 1:50.82 | 1:55.41 | 108% | RŻ | 122 Pkt. | |||||||||
Wróblewski Maksymilian | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 33 16 | 1:42.97 2:08.03 | --.-- 2:08.18 | 100% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 81 Pkt. |
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,3% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kierbedź Piotr, 100 dowolny 1:34.12 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk VIII Memoriał Stanisława Uby | Lębork 03.03.2018 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Julia | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 18 12 | 42.68 48.02 | 46.55 53.09 | 119% 122% | RŻ RŻ | 161 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Borowski Dominik | 09 : | 50 dowolny | 4 | 42.05 | --.-- | RŻ | 111 Pkt. | ||||||||||
Burzyński Bartosz | 08 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 20 17 | 41.17 50.60 | 44.72 53.14 | 118% 110% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Cheda Wiktoria | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 21 12 | 46.73 1:57.16 | 48.15 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 123 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Cieślińska Gabriela | 09 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 5 | 50.23 1:00.19 | 54.69 1:03.93 | 119% 113% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Denkiewicz Adam | 08 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 14 14 | 49.94 59.16 | 53.13 --.-- | 113% | RŻ RŻ | 88 Pkt. 77 Pkt. |
|||||||||
Jańczak Michał | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 6 11 | 37.34 1:46.96 | 37.09 --.-- | 99% | RŻ | 159 Pkt. 104 Pkt. |
|||||||||
Kozaczek Ryszard | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 5 9 | 42.07 53.84 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 111 Pkt. 70 Pkt. |
||||||||||
Król Tomasz | 08 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 13 13 | 58.84 1:54.05 | 59.12 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 79 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Kwiatkowski Aleksander | 08 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 35 16 | 48.47 1:01.62 | 50.54 1:02.22 | 109% 102% | RŻ RŻ | 73 Pkt. 68 Pkt. |
|||||||||
Pankiewicz Mateusz | 08 : | 50 dowolny 100 zmienny | 19 12 | 40.78 1:47.91 | 42.53 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Quant Maja | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 2 | 46.47 54.45 | 48.08 58.04 | 107% 114% | RŻ RŻ | 125 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Sadłowska Maja | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 4 | 41.99 46.94 | --.-- 48.84 | 108% | RŻ RŻ | 169 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Safranow Jędrzej | 09 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 2 2 | 40.47 45.92 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 125 Pkt. 113 Pkt. |
||||||||||
Trelka Zuzanna | 08 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 11 13 | 58.79 1:58.74 | 59.45 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 115 Pkt. 108 Pkt. |
|||||||||
Zieliński Dawid | 09 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 3 | 48.87 56.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 71 Pkt. 89 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,5% 0 nowy rekord(y), 30 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bazylewicz Julia, 50 grzbietowy 48.02 |