UKS Dwójka Morena Gdańsk Memoriał Andrzeja Pawińskiego | Sopot 21.10.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Damian | 05 : | 400 dowolny | 6 | 5:11.99 | 5:11.45 | 100% | 314 Pkt. | ||||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 4 2 | 4:44.33 1:21.48 | 4:46.67 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 415 Pkt. 317 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 6 3 | 5:18.97 1:29.66 | 5:20.84 1:31.18 | 101% 103% | RŻ RŻ | 397 Pkt. 336 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 5 2 | 4:33.42 1:17.20 | 4:23.78 1:22.33 | 93% 114% | RŻ | 467 Pkt. 373 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Julia | 05 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 1 3 | 4:52.68 1:31.53 | 4:47.91 --.-- | 97% | RŻ | 514 Pkt. 316 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 2 1 | 4:31.25 1:09.20 | 4:34.00 1:08.25 | 102% 97% | RŻ | 646 Pkt. 491 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 2 2 | 4:33.83 1:20.71 | 4:41.52 1:27.21 | 106% 117% | RŻ RŻ | 465 Pkt. 327 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 1 1 | 4:13.95 1:06.24 | 4:14.30 1:02.49 | 100% 89% | RŻ | 583 Pkt. 402 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 8 1 | 4:55.55 1:17.71 | 4:56.52 1:24.69 | 101% 119% | RŻ RŻ | 370 Pkt. 249 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 5 5 | 5:18.95 1:23.07 | 5:22.06 1:26.30 | 102% 108% | RŻ RŻ | 397 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 3 2 | 5:05.73 1:17.77 | 5:06.25 1:14.90 | 100% 93% | RŻ | 451 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Różański Kamil | 05 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 2 2 | 4:55.10 1:37.49 | 5:40.68 --.-- | 133% | RŻ RŻ | 372 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 3 2 | 4:38.49 1:09.92 | 4:51.62 1:17.79 | 110% 124% | RŻ RŻ | 442 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 8 5 | 5:26.26 1:22.25 | 5:19.68 1:39.03 | 96% 145% | RŻ | 371 Pkt. 292 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 7 4 | 4:55.44 1:15.46 | 4:55.30 1:16.75 | 100% 103% | RŻ | 370 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 400 dowolny 100 grzbietowy | 9 2 | 4:56.12 1:18.58 | 4:57.69 1:41.72 | 101% 168% | RŻ RŻ | 368 Pkt. 241 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,2% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Zawadzki Błażej, 100 grzbietowy 1:18.58 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Memoriał Andrzeja Pawińskiego | Sopot 21.10.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 12 3 | 1:28.68 1:42.07 | 1:29.67 1:39.33 | 102% 95% | RŻ | 130 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Barszcz Natalia | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 2 4 | 1:13.00 1:26.16 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 339 Pkt. 260 Pkt. |
||||||||||
Gnyp Eryk | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 3 6 | 1:10.87 1:33.32 | 1:11.89 1:32.02 | 103% 97% | RŻ | 254 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 5 8 | 1:12.41 1:36.86 | 1:11.79 1:28.37 | 98% 83% | 239 Pkt. 122 Pkt. |
||||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 6 3 | 1:14.12 1:23.70 | 1:14.59 1:23.18 | 101% 99% | RŻ | 222 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 2 4 | 1:23.84 1:27.02 | 1:27.78 1:31.36 | 110% 110% | RŻ RŻ | 198 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 7 | 1:21.30 1:42.48 | 1:20.41 1:36.45 | 98% 89% | 168 Pkt. 108 Pkt. |
||||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 14 8 | 1:35.75 1:51.22 | 1:33.34 1:56.44 | 95% 110% | RŻ | 150 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 2 | 1:14.31 1:25.44 | 1:14.10 1:22.30 | 99% 93% | 321 Pkt. 267 Pkt. |
||||||||||
Styp-Rekowski Krystian | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 12 1 | 1:23.00 1:36.84 | 1:24.65 1:35.06 | 104% 96% | RŻ | 158 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Świerczak Aleksander | 05 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy | 5 5 | 1:27.05 1:31.98 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 177 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Trelka Aleksander | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 11 9 | 1:22.86 1:38.61 | 1:17.46 1:32.73 | 87% 88% | 159 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 11 10 | 1:24.85 1:41.53 | 1:20.75 1:36.88 | 91% 91% | 216 Pkt. 231 Pkt. |
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,7% 0 nowy rekord(y), 11 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kurasiński Tymon, 100 grzbietowy 1:23.84 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Memoriał Andrzeja Pawińskiego | Sopot 21.10.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2017 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Boryczko Alicja | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 13 9 | 1:35.47 1:53.56 | 1:35.34 1:52.64 | 100% 98% | 151 Pkt. 165 Pkt. |
||||||||||
Ciekańska Magdalena | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 1:30.45 1:58.25 | 1:30.00 --.-- | 99% | RŻ | 178 Pkt. 146 Pkt. |
||||||||||
Kozaczek Robert | 07 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 1:32.52 1:50.41 | 1:36.23 1:51.09 | 108% 101% | RŻ RŻ | 114 Pkt. 127 Pkt. |
||||||||||
Kuliga Krzysztof | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 5 | 1:21.80 1:50.84 | 1:24.29 1:47.89 | 106% 95% | RŻ | 165 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Lewandowska Agnieszka | 06 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 3 7 | 1:30.47 1:49.80 | 1:35.84 1:54.96 | 112% 110% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Agata | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 8 6 | 1:24.65 1:49.47 | 1:23.35 --.-- | 97% | RŻ | 217 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Markowska Malwina | 06 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 2 3 | 1:42.70 1:36.84 | 1:39.37 --.-- | 94% | RŻ | 223 Pkt. 179 Pkt. |
|||||||||
Pierucki Radosław | 06 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 1 5 | 5:36.47 1:33.55 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 251 Pkt. 135 Pkt. |
||||||||||
Stepan Amelia | 07 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 1:39.32 2:06.35 | 1:39.82 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 80 Pkt. |
||||||||||
Tomczyk Agata | 06 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 10 5 | 1:30.11 1:39.53 | 1:30.72 1:38.06 | 101% 97% | RŻ | 180 Pkt. 169 Pkt. |
|||||||||
Zasina Zofia | 06 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 11 10 | 1:30.77 1:54.10 | 1:34.57 1:54.34 | 109% 100% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 163 Pkt. |
Całkiem 22 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,3% 0 nowy rekord(y), 15 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Lewandowska Agnieszka, 100 grzbietowy 1:30.47 |