UKS Dwójka Morena Gdańsk Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrz. Młodzików-13 lat | Gorzów Wlkp. 17./18.06.2017 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname Cabańska Wiktoria | YOB 04 : | Dystans,Styl 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | Pl. 27 35 27 | Time 1:08.07 1:20.15 2:49.42 | Round | Old PB. 1:09.77 1:20.81 3:00.71 | Diff. 105% 102% 114% | RŻ RŻ RŻ | 418 Pkt. 323 Pkt. 348 Pkt. |
||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 12 22 31 7 | 1:00.27 4:46.67 1:16.05 1:05.90 | 1:01.91 4:47.82 1:28.17 1:09.19 | 106% 101% 134% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 414 Pkt. 405 Pkt. 266 Pkt. 397 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 10 13 11 23 | 34.22 1:12.07 2:36.04 1:14.90 2:43.56 | 34.11 1:13.07 2:37.17 1:16.30 2:48.02 | 99% 103% 101% 104% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 422 Pkt. 445 Pkt. 446 Pkt. 387 Pkt. 413 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 54 51 48 | 1:07.58 1:22.13 1:22.81 | 1:06.37 1:21.14 1:26.15 | 96% 98% 108% | RŻ | 294 Pkt. 211 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 77 50 23 32 | 1:16.43 3:03.35 1:28.47 3:16.27 | 1:14.26 3:02.13 1:30.10 3:14.16 | 94% 99% 104% 98% | RŻ | 295 Pkt. 274 Pkt. 350 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 dowolny 400 dowolny 200 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 30 20 27 27 | 30.62 4:56.52 3:01.32 1:14.86 2:39.69 | 31.02 5:10.58 3:00.47 1:16.28 2:43.31 | 103% 110% 99% 104% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 289 Pkt. 366 Pkt. 293 Pkt. 270 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 27 40 43 34 | 1:03.74 5:03.23 1:18.81 1:17.96 | 1:04.65 5:05.60 1:20.65 1:18.39 | 103% 102% 105% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 350 Pkt. 342 Pkt. 239 Pkt. 239 Pkt. |
|||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 44 32 25 26 | 1:22.41 2:51.44 1:28.79 3:12.59 | 1:22.18 2:54.09 1:29.64 3:09.63 | 99% 103% 102% 97% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 336 Pkt. 346 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 200 klasyczny 100 motylkowy | 45 39 36 31 | 1:10.50 5:22.06 3:18.97 1:22.28 | 1:10.06 5:29.84 3:11.32 1:24.64 | 99% 105% 92% 106% | RŻ RŻ | 376 Pkt. 386 Pkt. 309 Pkt. 292 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 19 24 11 26 | 1:06.92 5:06.25 1:14.90 2:44.73 | 1:07.40 5:08.44 1:18.65 2:44.62 | 101% 101% 110% 100% | RŻ RŻ RŻ | 440 Pkt. 449 Pkt. 387 Pkt. 404 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 100 dowolny 200 grzbietowy 100 motylkowy 200 zmienny | 76 62 47 53 | 1:09.60 2:58.65 1:22.57 2:57.98 | 1:12.01 2:58.15 1:22.09 2:59.69 | 107% 99% 99% 102% | RŻ RŻ | 269 Pkt. 206 Pkt. 201 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 43 43 31 24 | 1:09.65 5:26.92 1:29.90 3:10.77 | 1:13.31 5:19.68 1:28.95 3:10.91 | 111% 96% 98% 100% | RŻ RŻ | 390 Pkt. 369 Pkt. 333 Pkt. 351 Pkt. |
|||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 116 76 74 68 | 1:21.29 1:37.35 3:27.57 1:41.10 | 1:19.40 1:30.46 3:13.51 1:35.14 | 95% 86% 87% 89% | 168 Pkt. 126 Pkt. 131 Pkt. 109 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 28 10 7 22 | 4:55.30 1:17.13 2:46.35 2:34.95 | --.-- 1:19.87 2:48.53 2:35.99 | 107% 103% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 371 Pkt. 374 Pkt. 379 Pkt. 354 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 400 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 10 14 ZSZ 11 7 | 29.83 1:05.23 4:57.77 33.19 1:12.28 2:31.71 | 29.87 1:05.28 5:01.41 33.85 1:10.95 2:34.93 | 100% 100% 102% 104% 96% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 472 Pkt. 475 Pkt. 488 Pkt. 462 Pkt. 441 Pkt. 485 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 33 16 6 33 | 4:57.69 1:19.22 2:45.44 2:42.76 | 5:01.92 1:20.75 2:47.44 2:42.24 | 103% 104% 102% 99% | RŻ RŻ RŻ | 362 Pkt. 345 Pkt. 386 Pkt. 305 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Kolęda Maciej Zawadzki Błażej | 04 04 | Kalafarski Mateusz Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 19 | 2:00.93 | |||
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Woźnica Milena Wolski Kuba | 04 04 | Gachewicz Miłosz Lewandowski Bartosz | 04 04 | 6 | 1:54.06 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Giza Olga Zawadzki Błażej | 04 04 | Kolęda Maciej Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 19 | 2:14.40 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Woźnica Milena Wolski Kuba | 04 04 | Gachewicz Miłosz Lewandowski Bartosz | 04 04 | 4 | 2:06.27 | |||
Całkiem 66 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,9% 0 nowy rekord(y), 44 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Gachewicz Miłosz, 100 grzbietowy 1:16.05 |