UKS Dwójka Morena Gdańsk Święto Niepodległości | Słupsk 06.11.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Beszterda Eliza | 03 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 2 3 | 1:17.48 1:20.28 | 1:14.67 1:21.25 | 93% 102% | RŻ | 358 Pkt. 351 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 grzbietowy 100 zmienny | 1 1 | 1:11.61 1:16.40 | 1:13.70 1:33.60 | 106% 150% | RŻ RŻ | 318 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 1 | 1:09.06 1:19.52 | 1:07.40 1:32.28 | 95% 135% | RŻ | 400 Pkt. 331 Pkt. |
|||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 3 3 | 1:24.78 1:20.33 | 1:23.56 1:20.58 | 97% 101% | RŻ | 282 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 1 3 | 1:01.19 1:17.79 | 1:02.04 1:25.06 | 103% 120% | RŻ RŻ | 396 Pkt. 248 Pkt. |
Całkiem 10 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 110,2% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Hnatyk Damian, 100 zmienny 1:16.40 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Święto Niepodległości | Słupsk 06.11.2016 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2016 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Oscar | 06 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 1 | 41.82 46.49 | 38.98 46.33 | 87% 99% | 113 Pkt. 160 Pkt. |
||||||||||
Duzowska Martyna | 06 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 1 2 | 42.48 1:20.72 | 42.07 1:21.91 | 98% 103% | RŻ | 311 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Hłasko Wojciech | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 1 2 | 1:17.76 1:37.70 | 1:19.63 1:42.24 | 105% 110% | RŻ RŻ | 193 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Horbaczewski Grzegorz | 05 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 8 4 | 1:27.95 1:31.99 | 1:40.77 1:37.46 | 131% 112% | RŻ RŻ | 133 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Kamińska Oliwia | 06 : | 50 dowolny 100 zmienny | 2 3 | 35.04 1:32.20 | 35.43 1:31.01 | 102% 97% | RŻ | 291 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Kubiak Kuba | 05 : | 100 dowolny | 7 | 1:25.32 | --.-- | RŻ | 146 Pkt. |
||||||||||
Kurasiński Tymon | 06 : | 50 dowolny 100 zmienny | 1 1 | 33.33 1:27.09 | 33.78 1:27.91 | 103% 102% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Molga Marcin | 05 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 6 3 | 1:25.30 1:48.50 | 1:27.34 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Opała Adrianna | 06 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 7 6 | 52.20 49.46 | 52.74 48.87 | 102% 98% | RŻ | 167 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Sądej Zuzanna | 06 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 4 2 | 37.15 43.17 | 37.56 42.50 | 102% 97% | RŻ | 244 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Szpanowski Michał | 05 : | 100 klasyczny 100 zmienny | 1 1 | 1:29.72 1:22.17 | 1:32.68 1:24.87 | 107% 107% | RŻ RŻ | 238 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Wijatyk Aleksandra | 05 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 4 6 | 1:28.12 1:44.10 | 1:28.51 1:45.42 | 101% 103% | RŻ RŻ | 192 Pkt. 214 Pkt. |
Całkiem 23 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,1% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Horbaczewski Grzegorz, 100 dowolny 1:27.95 |