UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików w Pływaniu | Tczew 31.01.2016 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname Brzeziński Krzysztof | YOB 03 : | Dystans,Styl 100 klasyczny 100 motylkowy | Pl. 19 14 | Time 1:39.87 1:33.55 | Round | Old PB. 1:47.21 1:31.55 | Diff. 115% 96% | RŻ | 172 Pkt. 138 Pkt. |
||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 9 3 | 5:19.38 1:23.85 | 5:17.03 1:25.42 | 99% 104% | RŻ | 293 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Denysiuk Mateusz | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 22 18 | 6:57.91 1:50.34 | 6:27.81 1:52.06 | 86% 103% | RŻ | 131 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 12 5 | 5:55.43 1:23.96 | 5:55.75 1:28.88 | 100% 112% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 192 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 20 6 | 5:52.24 1:24.19 | 5:49.66 1:32.66 | 99% 121% | RŻ | 218 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 12 5 | 5:27.60 2:49.09 | 5:39.77 2:56.14 | 108% 109% | RŻ RŻ | 271 Pkt. 247 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 19 25 | 3:43.59 1:52.46 | 3:54.89 1:51.66 | 110% 99% | RŻ | 106 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 14 14 | 5:58.00 1:36.38 | 5:51.12 --.-- | 96% | RŻ | 208 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 10 7 | 5:48.95 1:34.77 | 5:42.43 1:34.85 | 96% 100% | RŻ | 225 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 24 17 | 1:49.20 1:48.96 | 1:46.66 --.-- | 95% | RŻ | 132 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 24 14 | 6:14.78 3:02.93 | 6:22.31 3:14.90 | 104% 114% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 100 motylkowy | 15 | 1:36.66 | 1:35.41 | 97% | 125 Pkt. | ||||||||||
Sawicki Oskar | 03 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 15 8 | 5:38.60 1:27.87 | 5:49.74 1:28.73 | 107% 102% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 10 11 | 3:17.22 1:33.91 | --.-- 1:37.28 | 107% | RŻ RŻ | 155 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 10 7 | 5:19.93 1:25.15 | 5:24.34 1:20.00 | 103% 88% | RŻ | 291 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 5 16 | 1:31.37 1:37.93 | 1:29.17 1:37.89 | 95% 100% | 225 Pkt. 121 Pkt. |
Całkiem 31 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,1% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Goć Jakub, 100 motylkowy 1:24.19 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików w Pływaniu | Tczew 31.01.2016 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2015 |
Lastname, Firstname Bąk Victoria | YOB 03 : | Dystans,Styl 400 dowolny 100 motylkowy | Pl. 15 9 | Time 5:47.71 1:30.74 | Round | Old PB. 6:12.65 1:34.38 | Diff. 115% 108% | RŻ RŻ | 306 Pkt. 217 Pkt. |
||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | ZSZ 2 8 | 36.19 2:41.88 1:35.93 | 36.27 2:48.79 1:38.39 | 100% 109% 105% | RŻ RŻ RŻ | 356 Pkt. 399 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 21 14 | 3:33.44 1:42.28 | --.-- 1:41.36 | 98% | RŻ | 174 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 8 4 | 3:00.52 1:31.18 | 2:57.36 1:33.37 | 97% 105% | RŻ | 288 Pkt. 319 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 16 12 | 3:14.63 1:39.65 | 3:15.37 1:38.43 | 101% 98% | RŻ | 229 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 400 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy | 9 ZSZ 7 | 5:22.86 35.46 2:45.46 | 5:15.77 36.00 2:42.33 | 96% 103% 96% | RŻ | 383 Pkt. 379 Pkt. 374 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 18 14 | 1:48.53 1:49.19 | 1:47.95 1:34.25 | 99% 75% | 189 Pkt. 125 Pkt. |
||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 400 dowolny | ZSZ 11 | 35.30 5:58.23 | 34.24 6:02.54 | 94% 102% | RŻ | 285 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 3 4 | 5:29.32 1:25.93 | 5:26.93 1:27.85 | 99% 105% | RŻ | 361 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 21 13 | 1:51.02 1:42.96 | 1:56.17 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 177 Pkt. 149 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 14 13 | 6:06.85 1:41.59 | 5:58.87 1:42.65 | 96% 102% | RŻ | 261 Pkt. 231 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 400 dowolny 200 grzbietowy | ZSZ 2 4 | 32.87 5:29.22 2:52.67 | 33.23 5:32.58 2:49.77 | 102% 102% 97% | RŻ RŻ | 353 Pkt. 361 Pkt. 329 Pkt. |
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,5% 0 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bąk Victoria, 400 dowolny 5:47.71 |