UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2015 | Tczew 25.01.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzoskowska Alicja | 02 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 8 6 | 1:32.35 1:23.49 | 1:31.00 1:23.24 | 97% 99% | 307 Pkt. 286 Pkt. |
||||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 15 6 | 5:35.19 1:27.83 | 5:36.93 1:27.98 | 101% 100% | RŻ RŻ | 253 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 400 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy | 1 ZSZ 2 | 4:54.80 34.05 2:31.78 | 4:57.78 33.34 2:35.84 | 102% 96% 105% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 292 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 8 5 | 2:47.41 1:21.62 | 2:51.33 1:24.73 | 105% 108% | RŻ RŻ | 254 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 2 2 | 2:42.29 1:24.22 | 2:41.85 1:25.48 | 99% 103% | RŻ | 404 Pkt. 405 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 4 3 | 5:11.63 1:25.50 | 5:18.89 1:27.15 | 105% 104% | RŻ RŻ | 315 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 6 5 | 5:46.10 2:54.86 | 5:41.40 3:00.65 | 97% 107% | RŻ | 311 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 16 24 | 3:24.99 1:49.29 | 3:20.06 1:48.37 | 95% 98% | 200 Pkt. 185 Pkt. |
||||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 100 klasyczny | 31 | 1:55.91 | 1:57.16 | 102% | RŻ | 110 Pkt. | |||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 18 10 | 3:09.04 1:26.32 | 3:26.06 1:30.13 | 119% 109% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 200 grzbietowy 100 motylkowy | 14 15 | 2:56.91 1:32.89 | 2:56.39 1:31.36 | 99% 97% | 215 Pkt. 142 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 16 8 | 1:33.67 1:25.07 | 1:31.45 1:23.32 | 95% 96% | 209 Pkt. 185 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 1 1 | 4:52.49 1:13.66 | 4:53.02 1:15.84 | 100% 106% | RŻ RŻ | 515 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 8 22 | 3:01.65 1:48.74 | 3:02.71 1:50.36 | 101% 103% | RŻ RŻ | 288 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 400 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy | 5 ZSZ 5 | 5:13.18 35.58 2:41.73 | 5:18.78 35.29 2:43.18 | 104% 98% 102% | RŻ RŻ | 311 Pkt. 256 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 11 13 | 2:52.83 1:31.85 | 2:50.26 1:28.15 | 97% 92% | 231 Pkt. 221 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Żal Dominik Dombek Maksymilian | 02 02 | Masłyk Jakub Gwiazda Szymon | 02 02 | 6 | 2:23.75 | |||
4 x 50 zmienny Mieszane | : | Gumiński Igor Herasimowicz Zuzanna | 02 02 | Skibiak Klaudia Jarecki Aleksander | 02 02 | 1 | 2:17.10 | |||
Całkiem 33 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,2% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Latarski Kacper, 200 grzbietowy 3:09.04 |
UKS Dwójka Morena Gdańsk Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2015 | Tczew 25.01.2015 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 18 16 | 6:32.51 3:12.62 | 6:35.64 3:10.85 | 102% 98% | RŻ | 213 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 22 14 | 6:40.50 3:09.17 | 6:19.57 3:11.78 | 90% 103% | RŻ | 200 Pkt. 255 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 100 klasyczny | 25 | 1:50.81 | 1:43.70 | 88% | 126 Pkt. | ||||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 27 16 | 6:40.83 1:47.97 | 6:53.84 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 148 Pkt. 90 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 4 1 | 1:32.68 1:26.15 | 1:33.81 1:31.88 | 102% 114% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 5 28 | 3:09.53 1:57.83 | 3:03.23 1:51.76 | 93% 90% | 175 Pkt. 105 Pkt. |
||||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny | 26 29 | 3:54.89 1:59.96 | --.-- 2:02.08 | 104% | RŻ RŻ | 92 Pkt. 99 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 klasyczny | 27 | 1:55.23 | 1:46.66 | 86% | 112 Pkt. | ||||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50 dowolny 200 grzbietowy 100 motylkowy | ZSZ 17 9 | 36.92 3:19.84 1:41.46 | 36.40 3:34.54 --.-- | 97% 115% | RŻ RŻ | 166 Pkt. 149 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 21 26 | 6:39.63 1:53.26 | --.-- 1:52.80 | 99% | RŻ | 202 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 19 11 | 6:38.19 1:39.78 | 6:15.67 1:34.25 | 89% 89% | 204 Pkt. 167 Pkt. |
||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 400 dowolny 100 klasyczny | 24 28 | 6:43.16 1:56.75 | 6:23.07 2:05.49 | 90% 116% | RŻ | 196 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 400 dowolny 200 grzbietowy | 15 9 | 6:07.82 3:02.64 | 6:06.52 3:04.49 | 99% 102% | RŻ | 259 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 400 dowolny 100 motylkowy | 7 5 | 5:57.20 1:35.94 | 5:50.49 1:44.09 | 96% 118% | RŻ | 209 Pkt. 129 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mieszane | : | Landecki Jan Murańska Oliwia | 03 03 | Siekierska Zuzanna Beszterda Eliza | 03 03 | 13 | 2:28.69 | |||
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,5% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sokołowski Fabian, 100 motylkowy 1:35.94 |