UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzozowski Krystian | 00 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 4 4 2 1 | 28.19 28.26 1:02.62 1:12.84 1:12.16 | 28.93 28.93 1:04.28 1:17.45 1:18.70 | 105% 105% 105% 113% 119% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 373 Pkt. 370 Pkt. 369 Pkt. 303 Pkt. 347 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 4 ZSZ 1 5 | 30.56 33.06 1:11.70 2:47.65 | 30.29 33.00 1:11.28 2:59.63 | 98% 100% 99% 115% | RŻ | 439 Pkt. 469 Pkt. 457 Pkt. 396 Pkt. |
|||||||||
Franciszkiewicz Jakub | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 zmienny 100 zmienny | 5 6 2 2 | 29.05 1:04.81 2:42.89 1:15.39 | 29.31 1:04.55 2:46.54 1:13.30 | 102% 99% 105% 95% | RŻ RŻ | 341 Pkt. 333 Pkt. 304 Pkt. 304 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | 3 2 1 1 | 31.49 1:08.55 1:18.35 2:45.60 | 31.31 1:07.82 1:17.63 2:45.46 | 99% 98% 98% 100% | 401 Pkt. 412 Pkt. 346 Pkt. 411 Pkt. |
||||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 motylkowy | 13 14 5 6 | 33.77 1:13.61 1:21.01 2:59.23 | 34.77 1:13.61 1:19.86 3:35.84 | 106% 100% 97% 145% | RŻ RŻ | 217 Pkt. 227 Pkt. 214 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 200 dowolny 100 klasyczny 200 zmienny | 6 6 7 | 2:28.13 1:18.10 2:40.48 | 2:38.03 1:18.64 2:46.04 | 114% 101% 107% | RŻ RŻ RŻ | 301 Pkt. 360 Pkt. 318 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 4 2 2 3 | 2:30.72 1:25.30 3:03.53 2:46.01 | 2:28.73 1:25.84 3:05.89 2:48.27 | 97% 101% 103% 103% | RŻ RŻ RŻ | 401 Pkt. 390 Pkt. 394 Pkt. 408 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 1 2 2 3 | 30.09 1:04.63 2:23.95 2:44.33 | 29.70 1:04.29 2:27.39 2:55.37 | 97% 99% 105% 114% | RŻ RŻ | 460 Pkt. 491 Pkt. 460 Pkt. 421 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 motylkowy | ZSZ 5 5 4 2 | 31.71 31.06 1:10.11 1:20.42 3:03.67 | 32.48 32.48 1:09.91 1:21.41 3:20.86 | 105% 109% 99% 102% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 393 Pkt. 418 Pkt. 385 Pkt. 320 Pkt. 284 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 3 3 ZSZ 2 3 | 28.42 1:01.69 33.33 1:09.48 2:28.72 | 28.75 1:00.20 33.14 1:08.26 2:26.60 | 102% 95% 99% 97% 97% | RŻ | 364 Pkt. 386 Pkt. 312 Pkt. 349 Pkt. 363 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 1 1 2 1 | 1:24.09 3:00.26 2:45.74 1:19.69 | 1:23.48 2:55.66 2:43.44 1:17.03 | 99% 95% 97% 93% | 407 Pkt. 416 Pkt. 410 Pkt. 374 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Brzozowski Krystian Kraus Przemysław | 28.19 28.97 | Opała Krystian Modrzyński Kuba | 28.18 27.05 | 3 | 1:52.39 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Morawska Nina Ciekańska Wiktoria | 31.71 30.46 | Ciostek Anastazja Łuszczyńska Natalia | 30.78 30.46 | 2 | 2:03.41 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 33.33 35.13 | Brzozowski Krystian Modrzyński Kuba | 30.97 27.17 | 3 | 2:06.60 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Ciostek Anastazja Piestrzeniewicz Oliwia | 33.06 38.91 | Ciekańska Wiktoria Łuszczyńska Natalia | 33.09 30.20 | 2 | 2:15.26 | |||
Całkiem 46 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,3% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Karmelitow Aleksander, 200 motylkowy 2:59.23 |
UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bartoszewski Jan | 99 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny | 5 6 2 | 28.58 1:02.40 2:16.94 | 30.22 1:04.70 2:34.20 | 112% 108% 127% | RŻ RŻ RŻ | 358 Pkt. 373 Pkt. 382 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 motylkowy | 1 1 2 1 | 30.95 1:07.33 2:21.92 2:51.10 | 30.82 1:05.49 2:22.73 2:50.23 | 99% 95% 101% 99% | RŻ | 423 Pkt. 434 Pkt. 480 Pkt. 351 Pkt. |
|||||||||
Giza Julia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 klasyczny | 4 5 5 3 | 34.36 1:14.96 2:41.69 3:17.78 | 33.36 1:12.81 2:46.28 3:20.42 | 94% 94% 106% 103% | RŻ RŻ | 309 Pkt. 315 Pkt. 325 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 8 8 3 3 | 32.05 1:13.62 2:49.00 3:11.15 | 33.30 1:15.86 2:50.30 3:18.38 | 108% 106% 102% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 254 Pkt. 227 Pkt. 203 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 7 6 3 6 | 33.18 1:10.32 2:31.03 2:53.26 | 33.28 1:11.87 2:35.57 2:51.92 | 101% 104% 106% 98% | RŻ RŻ RŻ | 343 Pkt. 381 Pkt. 398 Pkt. 359 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 klasyczny | 6 7 2 1 | 29.36 1:05.61 2:35.86 2:54.68 | 30.64 1:08.47 2:52.76 3:00.50 | 109% 109% 123% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 330 Pkt. 321 Pkt. 259 Pkt. 329 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 3 7 3 2 | 28.25 1:02.42 2:18.69 2:38.72 | 31.38 1:09.27 2:46.12 2:58.31 | 123% 123% 143% 126% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 371 Pkt. 373 Pkt. 367 Pkt. 329 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny | 11 14 6 | 36.89 1:20.96 2:57.06 | 38.21 1:19.74 --.-- | 107% 97% | RŻ RŻ | 250 Pkt. 250 Pkt. 247 Pkt. |
|||||||||
Maciąga Nadia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny | 5 4 6 | 34.45 1:14.61 2:44.24 | 34.92 1:20.88 --.-- | 103% 118% | RŻ RŻ RŻ | 307 Pkt. 319 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 9 11 5 7 | 35.19 1:15.25 2:39.61 2:58.74 | 36.91 1:17.22 --.-- 3:13.80 | 110% 105% 118% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 288 Pkt. 311 Pkt. 337 Pkt. 327 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Brzozowski Krystian Kraus Przemysław | 28.19 28.97 | Opała Krystian Modrzyński Kuba | 28.18 27.05 | 3 | 1:52.39 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Morawska Nina Ciekańska Wiktoria | 31.71 30.46 | Ciostek Anastazja Łuszczyńska Natalia | 30.78 30.46 | 2 | 2:03.41 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Ciostek Anastazja Piestrzeniewicz Oliwia | 33.06 38.91 | Ciekańska Wiktoria Łuszczyńska Natalia | 33.09 30.20 | 2 | 2:15.26 | |||
Całkiem 37 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,9% 0 nowy rekord(y), 30 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kraus Przemysław, 200 dowolny 2:18.69 |
UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dobkowski Artur | 01 : | 50 dowolny | 8 | 31.18 | 32.73 | 110% | RŻ | 275 Pkt. | |||||||||
Jankowski Kamil | 99 : | 50 dowolny | 4 | 28.52 | 29.27 | 105% | RŻ | 360 Pkt. | |||||||||
Kołtoński Oskar | 00 : | 50 dowolny | 9 | 32.68 | 37.04 | 128% | RŻ | 239 Pkt. | |||||||||
Kosiarz Maciej | 00 : | 50 dowolny | 10 | 37.62 | 39.67 | 111% | RŻ | 157 Pkt. | |||||||||
Kosińska Zofia | 00 : | 50 dowolny | 6 | 37.18 | 39.78 | 114% | RŻ | 244 Pkt. | |||||||||
Lewiński Mikołaj | 00 : | 50 dowolny | 7 | 31.26 | 30.85 | 97% | 273 Pkt. | ||||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 50 dowolny | 16 | 36.43 | 37.07 | 104% | RŻ | 173 Pkt. | |||||||||
Modrzyński Kuba | 99 : | 50 dowolny | 2 | 27.21 | 28.54 | 110% | RŻ | 415 Pkt. | |||||||||
Morawski Marcin | 01 : | 50 dowolny | 17 | 44.84 | --.-- | RŻ | 92 Pkt. | ||||||||||
Murawska Dominika | 00 : | 50 dowolny | 7 | 37.80 | --.-- | RŻ | 232 Pkt. | ||||||||||
Pacho-Gorzula Klara | 99 : | 50 dowolny | 5 | 37.53 | 36.00 | 92% | 237 Pkt. | ||||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 50 dowolny | 8 | 32.29 | 33.90 | 110% | RŻ | 248 Pkt. | |||||||||
Radkowski Kuba | 00 : | 50 dowolny | 11 | 43.92 | --.-- | RŻ | 98 Pkt. | ||||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 50 dowolny | 7 | 30.76 | 30.63 | 99% | 287 Pkt. | ||||||||||
Staniszewski Oskar | 99 : | 50 dowolny | 7 | 29.46 | 29.78 | 102% | RŻ | 327 Pkt. | |||||||||
Wawrzyniak Robert | 01 : | 50 dowolny | 15 | 35.36 | --.-- | RŻ | 189 Pkt. | ||||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 50 dowolny | 4 | 33.40 | 33.81 | 102% | RŻ | 336 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Brzozowski Krystian Kraus Przemysław | 28.19 28.97 | Opała Krystian Modrzyński Kuba | 28.18 27.05 | 3 | 1:52.39 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 33.33 35.13 | Brzozowski Krystian Modrzyński Kuba | 30.97 27.17 | 3 | 2:06.60 | |||
Całkiem 17 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,9% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kołtoński Oskar, 50 dowolny 32.68 |
UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Dombek Maksymilian | 02 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy | 9 2 2 2 | 1:14.20 1:28.93 3:08.59 1:29.14 | 1:16.35 1:27.98 3:16.65 1:34.47 | 106% 98% 109% 112% | RŻ RŻ RŻ | 222 Pkt. 244 Pkt. 261 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 5 8 3 ZSZ 6 | 35.05 1:18.19 2:44.43 39.00 1:26.56 | 34.75 1:14.56 2:48.95 41.04 1:26.25 | 98% 91% 106% 111% 99% | RŻ RŻ | 291 Pkt. 277 Pkt. 309 Pkt. 286 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | ZSZ 1 1 ZSZ 1 1 | 30.05 1:05.00 2:21.66 33.89 1:12.51 2:35.84 | 30.38 1:06.17 2:24.80 35.02 1:14.56 2:35.86 | 102% 104% 104% 107% 106% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 308 Pkt. 330 Pkt. 345 Pkt. 296 Pkt. 307 Pkt. 315 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 3 8 7 7 | 32.22 1:13.21 1:21.60 2:51.33 | 32.67 1:13.06 1:20.12 2:51.61 | 103% 100% 96% 100% | RŻ RŻ | 250 Pkt. 231 Pkt. 215 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 3 1 1 1 | 1:20.25 2:43.82 1:25.55 2:58.64 | 1:14.86 2:41.85 1:25.48 3:01.18 | 87% 98% 100% 103% | RŻ | 325 Pkt. 393 Pkt. 387 Pkt. 427 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 10 19 10 5 | 40.37 1:31.39 1:34.83 1:48.37 | 41.11 1:30.26 1:34.50 1:50.23 | 104% 98% 99% 103% | RŻ RŻ | 190 Pkt. 173 Pkt. 197 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 16 26 15 12 | 40.20 1:30.11 1:52.37 1:57.16 | 41.11 1:32.40 1:55.84 1:57.81 | 105% 105% 106% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 128 Pkt. 124 Pkt. 82 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Latarski Kacper | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | ZSZ 8 10 11 3 | 34.23 33.85 1:14.64 1:29.11 1:31.61 | 33.69 33.69 1:14.17 1:32.29 1:30.13 | 97% 99% 99% 107% 97% | RŻ | 208 Pkt. 215 Pkt. 218 Pkt. 165 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 9 11 ZSZ 8 9 | 34.09 1:14.73 38.62 1:23.97 2:56.39 | 34.53 1:14.21 39.80 1:24.25 3:04.17 | 103% 99% 106% 101% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 211 Pkt. 217 Pkt. 200 Pkt. 197 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 motylkowy | 6 5 6 1 | 1:12.13 1:31.45 3:17.34 1:23.32 | 1:12.96 1:39.36 --.-- 1:23.81 | 102% 118% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 241 Pkt. 224 Pkt. 228 Pkt. 196 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 100 motylkowy 200 zmienny | ZSZ 1 1 1 1 | 29.73 29.69 1:04.67 1:16.94 2:38.26 | 29.70 29.70 1:03.97 1:15.84 2:37.41 | 100% 100% 98% 97% 99% | RŻ | 477 Pkt. 479 Pkt. 490 Pkt. 366 Pkt. 471 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 6 12 7 3 | 36.09 1:21.81 1:27.80 1:36.62 | 36.40 1:19.94 1:26.55 1:36.22 | 102% 95% 97% 99% | RŻ | 267 Pkt. 242 Pkt. 248 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 3 6 3 3 | 1:09.09 2:31.98 1:17.90 2:43.18 | 1:08.09 2:28.22 1:15.71 2:44.26 | 97% 95% 94% 101% | RŻ | 275 Pkt. 279 Pkt. 247 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny | 5 5 4 5 | 1:19.58 2:50.52 1:30.98 3:14.94 | --.-- 2:50.26 1:28.15 3:05.49 | 100% 94% 91% | RŻ | 232 Pkt. 240 Pkt. 228 Pkt. 237 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Latarski Kacper Masłyk Jakub | 34.23 34.01 | Madejski Cezary Dombek Maksymilian | 33.50 33.74 | 2:15.48 | ||||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Żubrys Ruben | 30.05 31.62 | Gwiazda Szymon Żal Dominik | 32.27 31.29 | 1 | 2:05.23 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Skibiak Klaudia Dul Klaudia | 29.73 34.93 | Styp-Rekowska Oliwia Herasimowicz Zuzanna | 36.30 31.05 | 2 | 2:12.01 | |||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Madejski Cezary Żubrys Ruben | 38.62 41.61 | Gwiazda Szymon Latarski Kacper | 36.60 33.72 | 2:30.55 | ||||
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Dombek Maksymilian | 33.89 40.65 | Masłyk Jakub Żal Dominik | 36.42 31.16 | 1 | 2:22.12 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Dul Klaudia Herasimowicz Zuzanna | 39.00 40.96 | Skibiak Klaudia Styp-Rekowska Oliwia | 32.85 35.40 | 1 | 2:28.21 | |||
Całkiem 62 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,9% 0 nowy rekord(y), 33 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Masłyk Jakub, 100 klasyczny 1:31.45 |
UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy | 15 9 6 | 1:23.51 3:05.17 3:10.85 | 1:29.83 3:13.72 --.-- | 116% 109% | RŻ RŻ RŻ | 227 Pkt. 216 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 9 7 5 | 37.48 1:20.18 2:55.39 1:25.63 | 36.10 1:24.54 3:20.39 1:27.50 | 93% 111% 131% 104% | RŻ RŻ RŻ | 238 Pkt. 257 Pkt. 254 Pkt. 268 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 17 27 11 15 | 40.92 1:31.66 1:48.31 3:45.39 | 40.92 1:33.26 1:43.70 --.-- | 100% 104% 92% | RŻ RŻ | 122 Pkt. 117 Pkt. 135 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 zmienny | 15 25 14 2 | 38.51 1:28.23 1:35.63 1:43.47 | 39.29 1:28.54 1:39.48 1:45.99 | 104% 101% 108% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 146 Pkt. 132 Pkt. 134 Pkt. 117 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 200 dowolny 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 8 12 6 9 5 | 2:40.50 3:05.68 1:33.81 3:24.10 3:00.39 | 2:52.78 --.-- 1:36.36 3:29.23 3:03.50 | 116% 106% 105% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 237 Pkt. 186 Pkt. 208 Pkt. 206 Pkt. 224 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | ZSZ | 37.61 1:38.52 3:35.21 3:16.52 1:29.42 | 37.77 1:40.52 --.-- --.-- 1:31.22 | 101% 104% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 235 Pkt. 253 Pkt. 244 Pkt. 246 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 200 zmienny | 13 23 11 10 | 36.29 1:26.37 2:49.46 3:41.15 | 36.88 1:23.61 3:07.37 3:30.46 | 103% 94% 122% 91% | RŻ RŻ | 175 Pkt. 140 Pkt. 201 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 19 13 10 11 | 1:19.36 2:53.01 1:28.05 3:03.23 | 1:21.88 3:02.49 1:31.31 3:15.54 | 106% 111% 108% 114% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 181 Pkt. 189 Pkt. 171 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny 100 zmienny | 29 13 3 | 1:34.25 2:02.08 1:45.91 | 1:37.94 2:05.09 --.-- | 108% 105% | RŻ RŻ RŻ | 108 Pkt. 94 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 10 9 1 | 1:46.66 3:31.49 1:38.70 | 1:47.82 3:25.51 1:42.13 | 102% 94% 107% | RŻ RŻ | 141 Pkt. 139 Pkt. 135 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 14 20 14 13 | 36.40 1:21.47 2:55.97 1:34.02 | 37.28 1:20.93 3:01.53 1:33.83 | 105% 99% 106% 100% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 167 Pkt. 180 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 dowolny | 11 | 1:21.77 | 1:22.89 | 103% | RŻ | 242 Pkt. | |||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 35.60 2:52.29 | 35.41 3:03.59 | 99% 114% | RŻ | 278 Pkt. 268 Pkt. |
||||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 7 16 11 12 | 39.05 1:26.96 3:06.84 1:40.03 | 40.94 1:27.45 3:15.20 1:37.55 | 110% 101% 109% 95% | RŻ RŻ RŻ | 210 Pkt. 201 Pkt. 210 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 14 8 ZSZ 8 4 | 1:22.30 3:01.78 41.19 1:29.73 3:04.49 | 1:27.05 3:08.02 41.99 1:30.27 3:11.66 | 112% 107% 104% 101% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 238 Pkt. 228 Pkt. 242 Pkt. 233 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 4 12 10 9 | 33.12 32.81 1:14.79 2:45.09 1:27.93 | 32.68 32.68 1:15.47 2:49.49 1:30.56 | 97% 99% 102% 105% 106% | RŻ RŻ RŻ | 230 Pkt. 236 Pkt. 216 Pkt. 218 Pkt. 172 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Sokołowski Fabian Landecki Jan | 33.12 36.58 | Hnatyk Damian Chrzanowski Jan | 35.57 31.95 | 2:17.22 | ||||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Beszterda Eliza Siekierska Zuzanna | 37.48 39.27 | Bąk Victoria Murańska Oliwia | 36.72 36.20 | 2:29.67 | ||||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Giza Olga Starke Martyna | 37.61 39.14 | Cabańska Wiktoria Woźnica Milena | 36.97 35.49 | 2:29.21 | ||||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Siekierska Zuzanna Beszterda Eliza | 41.19 49.21 | Murańska Oliwia Bąk Victoria | 43.57 35.91 | 2:49.88 | ||||
Całkiem 60 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,4% 0 nowy rekord(y), 48 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Beszterda Eliza, 200 dowolny 2:55.39 |
UKS Dwojka Morena Gdansk XXIV Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 06./07.12.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cabańska Wiktoria | 04 : | 100 klasyczny | 1:41.36 | 1:43.50 | 104% | RŻ | 232 Pkt. | ||||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 200 dowolny | 38.64 3:25.62 | 38.49 --.-- | 99% | RŻ | 145 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 motylkowy | 34.15 1:15.59 1:33.92 1:35.41 | 34.43 1:15.85 --.-- 1:39.28 | 102% 101% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 210 Pkt. 210 Pkt. 141 Pkt. 131 Pkt. |
||||||||||
Markowska Marta | 04 : | 100 zmienny | 1:56.30 | --.-- | RŻ | 120 Pkt. | |||||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 1:51.72 3:59.50 3:38.65 1:40.02 | --.-- --.-- --.-- 1:40.82 | 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 173 Pkt. 177 Pkt. 178 Pkt. 189 Pkt. |
||||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 100 zmienny | 1:40.18 | 1:42.21 | 104% | RŻ | 129 Pkt. | ||||||||||
Starke Martyna | 04 : | 100 dowolny 100 klasyczny 100 motylkowy 200 zmienny | 1:28.53 1:48.86 1:51.01 3:27.81 | 1:29.88 1:45.51 --.-- --.-- | 103% 94% | RŻ RŻ RŻ | 191 Pkt. 187 Pkt. 121 Pkt. 208 Pkt. |
||||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 200 grzbietowy | 43.05 3:52.48 | 40.92 --.-- | 90% | RŻ | 104 Pkt. 95 Pkt. |
||||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 100 grzbietowy 100 motylkowy 100 zmienny | 1:39.44 1:47.75 1:41.21 | 1:42.98 --.-- 1:44.34 | 107% 106% | RŻ RŻ RŻ | 119 Pkt. 91 Pkt. 125 Pkt. |
||||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 200 grzbietowy 200 klasyczny 200 zmienny 100 zmienny | 3:12.73 3:24.77 3:18.17 1:29.97 | --.-- --.-- --.-- 1:35.77 | 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 166 Pkt. 204 Pkt. 169 Pkt. 179 Pkt. |
||||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny | 35.90 1:20.72 2:59.65 | 37.31 1:24.05 --.-- | 108% 108% | RŻ RŻ RŻ | 271 Pkt. 252 Pkt. 236 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Giza Olga Starke Martyna | 37.61 39.14 | Cabańska Wiktoria Woźnica Milena | 36.97 35.49 | 2:29.21 | ||||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 101,7% 0 nowy rekord(y), 26 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Wolski Kuba, 100 zmienny 1:29.97 |