UKS Dwojka Morena Gdansk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 27./28.09.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50 dowolny 100 klasyczny 100 zmienny | 4 3 2 | 24.75 1:08.11 1:00.65 | 24.03 1:10.98 58.63 | 94% 109% 93% | RŻ | 551 Pkt. 544 Pkt. 584 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 100 zmienny | 9 4 5 5 | 2:05.89 28.34 1:03.34 1:04.64 | 2:08.47 28.21 1:00.82 1:04.07 | 104% 99% 92% 98% | RŻ | 491 Pkt. 455 Pkt. 448 Pkt. 482 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 1 5 5 | 27.20 26.83 58.68 | 26.97 25.70 56.38 | 98% 92% 92% | 574 Pkt. 536 Pkt. 563 Pkt. |
||||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50 dowolny 50 klasyczny 50 motylkowy | 11 10 14 | 25.81 33.46 27.85 | 25.32 32.84 27.02 | 96% 96% 94% | 486 Pkt. 429 Pkt. 479 Pkt. |
Całkiem 13 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 96,7% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Augustyniak Kevin, 100 klasyczny 1:08.11 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 27./28.09.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 grzbietowy 100 motylkowy | 3 4 2 3 | 1:01.69 2:14.37 2:26.59 1:10.82 | 1:00.78 2:12.26 2:23.78 1:16.69 | 97% 97% 96% 117% | RŻ | 565 Pkt. 566 Pkt. 548 Pkt. 469 Pkt. |
|||||||||
Bazylewicz Jan | 99 : | 100 dowolny 100 zmienny | 13 13 | 1:03.43 1:11.66 | 1:03.04 1:10.48 | 99% 97% | 355 Pkt. 354 Pkt. |
||||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 7 11 10 9 | 28.93 1:05.07 33.37 1:18.86 | 29.63 1:04.60 32.97 1:23.05 | 105% 99% 98% 111% | RŻ RŻ | 345 Pkt. 329 Pkt. 278 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 3 3 6 5 | 33.00 1:12.63 2:40.09 1:20.15 | 33.05 1:12.00 2:38.74 1:33.39 | 100% 98% 98% 136% | RŻ RŻ | 472 Pkt. 439 Pkt. 421 Pkt. 324 Pkt. |
|||||||||
Franciszkiewicz Jakub | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 10 13 9 11 6 | 29.31 1:05.38 38.34 33.44 1:14.28 | 30.72 1:06.96 38.02 34.65 1:14.38 | 110% 105% 98% 107% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 332 Pkt. 324 Pkt. 205 Pkt. 277 Pkt. 318 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 21 15 8 8 | 1:11.60 2:34.71 35.40 1:22.59 | 1:07.82 2:36.66 33.73 1:17.63 | 90% 103% 91% 88% | RŻ | 361 Pkt. 371 Pkt. 326 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 20 15 12 11 | 1:15.36 2:45.48 36.39 1:23.11 | 1:29.32 --.-- 38.10 1:23.66 | 140% 110% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 212 Pkt. 216 Pkt. 214 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 1 1 1 2 | 27.39 58.93 2:11.12 1:10.65 | 26.61 57.75 2:05.22 1:09.43 | 94% 96% 91% 97% | 610 Pkt. 648 Pkt. 609 Pkt. 473 Pkt. |
||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 5 3 5 12 | 37.39 1:22.17 2:59.09 1:17.07 | 37.40 1:20.68 2:55.73 1:19.03 | 100% 96% 96% 105% | RŻ RŻ | 307 Pkt. 309 Pkt. 305 Pkt. 284 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 50 motylkowy 100 zmienny | 11 5 4 13 15 | 38.32 40.22 1:27.28 38.64 1:20.41 | 35.52 40.08 1:25.84 35.89 1:19.45 | 86% 99% 97% 86% 98% | 301 Pkt. 367 Pkt. 364 Pkt. 251 Pkt. 364 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 5 8 8 6 | 30.22 1:05.41 2:27.39 1:20.40 | 29.70 1:04.39 2:29.87 --.-- | 97% 97% 103% | RŻ RŻ | 454 Pkt. 474 Pkt. 429 Pkt. 320 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 4 4 3 6 11 | 31.67 1:06.57 2:26.30 28.77 1:06.42 | 30.30 1:05.92 2:22.94 29.56 1:06.05 | 92% 98% 95% 106% 99% | RŻ | 363 Pkt. 397 Pkt. 381 Pkt. 435 Pkt. 388 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy | 11 18 10 7 | 32.48 1:11.08 37.43 1:21.41 | 33.33 1:14.54 37.09 1:22.54 | 105% 110% 98% 103% | RŻ RŻ RŻ | 366 Pkt. 369 Pkt. 276 Pkt. 309 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 8 6 8 3 | 1:03.00 2:17.36 1:11.56 2:34.62 | 1:00.38 2:16.88 1:08.26 2:26.60 | 92% 99% 91% 90% | 362 Pkt. 378 Pkt. 319 Pkt. 323 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 9 10 7 17 13 | 27.38 1:00.73 33.43 31.77 1:10.59 | 28.33 1:01.26 32.81 32.63 1:11.89 | 107% 102% 96% 105% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 407 Pkt. 405 Pkt. 309 Pkt. 323 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 4 3 3 14 | 40.20 1:26.65 3:02.75 1:20.26 | 37.87 1:23.48 2:55.66 1:17.03 | 89% 93% 92% 92% | 367 Pkt. 372 Pkt. 399 Pkt. 366 Pkt. |
||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy | 18 19 10 11 13 | 33.79 1:13.52 41.13 1:28.30 40.05 | 34.09 1:26.79 41.47 1:25.62 40.57 | 102% 139% 102% 94% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 216 Pkt. 228 Pkt. 166 Pkt. 170 Pkt. 161 Pkt. |
|||||||||
Sorbian Maciej | 00 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 motylkowy | 3 6 5 10 | 32.05 1:10.36 2:35.35 1:21.20 | 31.59 1:08.58 2:28.84 --.-- | 97% 95% 92% | RŻ | 351 Pkt. 336 Pkt. 318 Pkt. 212 Pkt. |
Całkiem 75 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,1% 0 nowy rekord(y), 31 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Karmelitow Aleksander, 100 dowolny 1:15.36 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 27./28.09.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Dominik | 02 : | 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 6 2 2 2 | 1:23.80 38.11 1:25.98 2:59.86 | 1:25.57 41.63 1:26.23 3:04.91 | 104% 119% 101% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 199 Pkt. 290 Pkt. 270 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 3 2 2 3 | 37.14 1:19.52 36.06 1:21.46 | 37.34 1:19.31 35.71 1:37.05 | 101% 99% 98% 142% | RŻ RŻ | 331 Pkt. 335 Pkt. 309 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 5 4 3 9 | 43.14 1:30.26 3:17.31 1:25.72 | 42.31 1:30.66 3:16.65 1:26.42 | 96% 101% 99% 102% | RŻ RŻ | 200 Pkt. 233 Pkt. 228 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 100 zmienny | 7 2 6 9 | 36.99 2:48.95 1:40.28 1:30.36 | 34.75 2:51.57 1:49.06 1:28.29 | 88% 103% 118% 95% | RŻ RŻ | 248 Pkt. 284 Pkt. 240 Pkt. 257 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 2 2 1 1 | 1:06.66 2:24.80 1:14.56 2:40.02 | 1:06.17 2:26.60 1:15.48 2:35.86 | 99% 103% 102% 95% | RŻ RŻ | 306 Pkt. 323 Pkt. 282 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 motylkowy 100 zmienny | 5 6 5 8 | 1:21.23 2:58.14 37.78 1:25.65 | 1:21.05 2:51.61 37.60 1:25.96 | 100% 93% 99% 101% | RŻ | 218 Pkt. 211 Pkt. 192 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 200 grzbietowy 100 klasyczny 200 klasyczny 100 zmienny | 2 1 1 2 | 2:41.85 1:29.99 3:04.31 1:19.98 | 2:44.97 1:26.54 3:01.18 1:19.48 | 104% 92% 97% 99% | RŻ | 407 Pkt. 332 Pkt. 389 Pkt. 370 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny | 2 5 4 3 | 31.68 1:10.16 2:30.22 1:29.20 | 30.98 1:08.43 2:29.37 1:30.17 | 96% 95% 99% 102% | RŻ | 263 Pkt. 262 Pkt. 289 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 klasyczny | 3 4 6 5 | 33.51 1:13.12 39.14 1:39.54 | 32.81 1:11.66 38.46 --.-- | 96% 96% 97% | RŻ | 333 Pkt. 339 Pkt. 283 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny | 15 14 15 | 43.56 53.91 2:00.71 | 41.11 55.17 1:57.81 | 89% 105% 95% | RŻ | 101 Pkt. 102 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 9 12 4 8 | 35.32 1:16.21 40.86 1:26.66 | 34.77 1:14.21 39.80 1:24.25 | 97% 95% 95% 95% | 189 Pkt. 205 Pkt. 169 Pkt. 180 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 zmienny | 10 3 7 | 2:43.97 37.01 1:25.55 | 2:54.27 36.72 1:23.61 | 113% 98% 96% | RŻ | 222 Pkt. 204 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 zmienny | 1 1 1 1 | 30.37 1:05.88 2:21.26 1:16.57 | 29.70 1:04.60 2:23.31 1:18.73 | 96% 96% 103% 106% | RŻ RŻ | 448 Pkt. 464 Pkt. 487 Pkt. 422 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 200 dowolny 50 motylkowy 100 motylkowy 100 zmienny | 3 4 3 10 | 2:53.24 42.41 1:36.73 1:32.34 | 3:06.29 42.01 1:36.22 1:32.41 | 116% 98% 99% 100% | RŻ RŻ | 264 Pkt. 189 Pkt. 184 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 100 dowolny 200 dowolny 50 grzbietowy 100 zmienny | 3 9 2 5 | 1:08.74 2:35.74 36.42 1:20.87 | 1:08.09 2:28.22 35.29 1:30.84 | 98% 91% 94% 126% | RŻ | 279 Pkt. 259 Pkt. 239 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 200 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 100 zmienny | 4 3 5 6 | 2:51.52 41.77 1:30.33 1:22.62 | 2:50.26 41.37 1:28.15 1:21.18 | 99% 98% 95% 97% | 236 Pkt. 220 Pkt. 233 Pkt. 231 Pkt. |
Całkiem 62 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,4% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzoskowska Alicja, 100 zmienny 1:21.46 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańska | Gdańsk 27./28.09.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2014 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny | 9 12 6 10 | 40.02 1:29.83 3:14.22 1:48.32 | 42.48 1:33.96 3:13.72 1:49.07 | 113% 109% 99% 101% | RŻ RŻ RŻ | 195 Pkt. 183 Pkt. 187 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny 100 zmienny | 7 5 9 12 | 39.89 3:11.78 1:41.35 1:34.78 | 40.66 --.-- 1:38.39 1:31.40 | 104% 94% 93% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 245 Pkt. 232 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny | 13 26 11 11 | 40.99 1:35.45 48.26 1:47.75 | 42.23 1:34.02 49.11 1:46.10 | 106% 97% 104% 97% | RŻ RŻ | 121 Pkt. 104 Pkt. 143 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 motylkowy | 8 18 15 8 | 35.21 1:19.56 2:58.44 1:35.26 | 39.67 1:44.77 2:57.82 --.-- | 127% 173% 99% | RŻ RŻ RŻ | 191 Pkt. 180 Pkt. 172 Pkt. 131 Pkt. |
|||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 zmienny | 14 24 20 18 | 41.32 1:32.33 3:16.59 1:45.99 | 39.29 1:30.51 3:15.56 2:04.75 | 90% 96% 99% 139% | RŻ | 118 Pkt. 115 Pkt. 129 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 200 klasyczny 100 zmienny | 13 12 5 10 | 1:16.72 2:52.78 3:29.23 1:26.70 | 1:25.71 --.-- --.-- 1:26.03 | 125% 98% | RŻ RŻ RŻ | 200 Pkt. 190 Pkt. 191 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 11 22 19 11 | 37.63 1:28.38 3:10.24 1:43.11 | 37.29 1:24.10 3:07.37 --.-- | 98% 91% 97% | RŻ | 156 Pkt. 131 Pkt. 142 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 50 grzbietowy 200 grzbietowy 100 klasyczny | 20 5 10 14 | 1:25.17 43.46 3:15.54 1:54.07 | 1:21.88 43.48 --.-- 1:51.76 | 92% 100% 96% | RŻ RŻ | 146 Pkt. 140 Pkt. 159 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Kalkowski Mikołaj | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy | 16 29 6 | 50.13 1:45.00 55.38 | 49.09 1:50.46 57.58 | 96% 111% 108% | RŻ RŻ | 66 Pkt. 78 Pkt. 68 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 25 13 12 6 | 1:33.10 49.45 1:47.82 3:46.50 | 1:41.73 51.09 1:49.40 --.-- | 119% 107% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 112 Pkt. 133 Pkt. 137 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Landecki Jan | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | 17 10 12 15 | 3:09.95 1:37.23 3:34.54 1:37.20 | 3:01.53 1:33.83 --.-- 1:51.58 | 91% 93% 132% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 127 Pkt. 120 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 klasyczny 200 klasyczny | 15 9 12 7 | 1:34.03 3:19.13 1:52.86 3:54.52 | 1:36.65 3:15.43 1:52.80 --.-- | 106% 96% 100% | RŻ RŻ | 159 Pkt. 174 Pkt. 168 Pkt. 188 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy | 12 14 7 8 | 41.24 1:32.86 3:15.20 1:37.55 | 40.94 1:34.46 3:17.15 1:45.90 | 99% 103% 102% 118% | RŻ RŻ RŻ | 178 Pkt. 165 Pkt. 184 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 100 zmienny | 8 5 4 13 | 42.56 1:30.99 3:11.66 1:36.25 | 43.32 1:34.69 --.-- 1:56.20 | 104% 108% 146% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 220 Pkt. 223 Pkt. 245 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 200 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy | 16 13 9 9 | 1:18.82 2:54.20 1:33.75 39.66 | 1:15.47 2:49.49 1:50.66 41.36 | 92% 95% 139% 109% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 185 Pkt. 142 Pkt. 166 Pkt. |
Całkiem 59 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,3% 0 nowy rekord(y), 36 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Krzysztof, 100 dowolny 1:19.56 |