UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Człuchów 13.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kreft Patrycja | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 3 2 | 1:14.02 3:01.73 | 1:13.35 3:12.13 | 98% 112% | RŻ | 327 Pkt. 322 Pkt. |
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Beszterda Eliza Murańska Oliwia | 03 03 | Siekierska Zuzanna Kreft Patrycja | 03 03 | 2 | 2:29.29 | |||
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,0% 0 nowy rekord(y), 1 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Patrycja, 200 zmienny 3:01.73 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Człuchów 13.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 100 klasyczny 200 zmienny | 22 30 | 1:53.54 3:48.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 168 Pkt. 163 Pkt. |
||||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 50 dowolny 100 klasyczny | ZSZ 4 | 36.10 1:39.92 | 37.86 1:38.39 | 110% 97% | RŻ | 267 Pkt. 247 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 100 klasyczny 200 zmienny | 13 7 | 1:47.63 3:20.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 137 Pkt. 163 Pkt. |
||||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 34 26 | 1:30.92 3:46.32 | 1:30.51 --.-- | 99% | RŻ | 120 Pkt. 113 Pkt. |
|||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 50 dowolny 100 klasyczny | ZSZ 6 | 35.16 1:40.98 | 36.13 1:36.36 | 106% 91% | RŻ | 192 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 12 8 | 47.13 1:40.91 | 57.69 1:41.71 | 150% 102% | RŻ RŻ | 162 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Goć Jakub | 03 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 zmienny | ZSZ 20 25 | 38.39 1:24.89 3:37.92 | 39.09 1:24.21 --.-- | 104% 98% | RŻ RŻ | 147 Pkt. 148 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 22 18 | 1:25.79 1:51.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 143 Pkt. 123 Pkt. |
||||||||||
Jastrzębski Łukasz | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 15 11 | 1:22.60 3:22.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 161 Pkt. 159 Pkt. |
||||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 56 27 | 1:42.26 2:13.15 | 1:39.71 2:15.82 | 95% 104% | RŻ | 84 Pkt. 72 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 54 19 | 1:41.73 1:52.37 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 86 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 43 25 | 1:39.66 1:57.20 | 1:54.07 1:54.78 | 131% 96% | RŻ | 134 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 26 22 | 1:29.38 3:35.13 | 1:30.18 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 5 | 46.07 1:35.29 | 48.51 1:38.35 | 111% 107% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Pytelewska Roksana | 03 : | 100 dowolny 100 klasyczny | 39 30 | 1:35.26 2:07.04 | 1:38.07 2:15.60 | 106% 114% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 27 21 | 1:29.44 3:34.74 | 1:32.70 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 100 dowolny 200 zmienny | 4 19 | 1:19.30 3:30.92 | 1:16.20 --.-- | 92% | RŻ | 182 Pkt. 140 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Chrzanowski Jan Brzeziński Krzysztof | 03 03 | Jastrzębski Łukasz Sokołowski Fabian | 03 03 | 1 | 2:24.02 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Goć Jakub Choroszucha Michał | 03 03 | Hnatyk Damian Landecki Jan | 03 03 | 2:35.26 | ||||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Beszterda Eliza Murańska Oliwia | 03 03 | Siekierska Zuzanna Kreft Patrycja | 03 03 | 2 | 2:29.29 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Giza Olga | 04 04 | Cabańska Wiktoria Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 2 | 2:39.36 | |||
Całkiem 35 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,5% 0 nowy rekord(y), 28 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Giza Olga, 50 grzbietowy 47.13 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Człuchów 13.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Balińska Zuzanna | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 36 42 | 54.51 2:09.85 | 56.13 2:13.76 | 106% 106% | RŻ RŻ | 104 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 10 26 | 46.89 1:52.27 | 47.48 1:49.62 | 103% 95% | RŻ | 164 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Goworowska Malwina | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 34 29 | 52.24 1:55.40 | 49.73 --.-- | 91% | RŻ | 119 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 38 49 | 51.80 1:57.89 | 49.42 --.-- | 91% | RŻ | 83 Pkt. 79 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 14 9 | 47.85 1:41.57 | 1:23.64 1:43.03 | 306% 103% | RŻ RŻ | 154 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 8 17 | 43.91 1:42.95 | 48.23 --.-- | 121% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 30 18 | 50.42 1:48.14 | 49.34 1:49.78 | 96% 103% | RŻ | 132 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 2 3 | 40.95 1:31.07 | 1:07.51 1:34.59 | 272% 108% | RŻ RŻ | 168 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 dowolny 100 zmienny | ZSZ 26 | 40.77 1:46.94 | 42.23 1:46.60 | 107% 99% | RŻ | 123 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 grzbietowy | 22 | 49.29 | 49.89 | 102% | RŻ | 141 Pkt. | |||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 28 23 | 49.26 1:45.22 | 47.51 1:46.80 | 93% 103% | RŻ | 96 Pkt. 111 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 grzbietowy | 4 | 42.34 | 43.23 | 104% | RŻ | 152 Pkt. | |||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 zmienny | ZSZ 16 12 | 40.23 48.13 1:42.75 | 38.63 1:06.28 --.-- | 92% 190% | RŻ RŻ | 193 Pkt. 152 Pkt. 177 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Smoliński Jakub Lewandowski Bartosz | 04 04 | Wolski Kuba Skibiak Hubert | 04 04 | 1 | 2:32.58 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Woźnica Milena Giza Olga | 04 04 | Cabańska Wiktoria Paluszkiewicz Magdalena | 04 04 | 2 | 2:39.36 | |||
Całkiem 25 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 119,6% 0 nowy rekord(y), 18 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Karwacka Oliwia, 50 grzbietowy 47.85 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Człuchów 13.04.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Białczak Anna | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 49 45 | 1:02.48 2:17.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 69 Pkt. 74 Pkt. |
||||||||||
Denysiuk Mateusz | 04 : | 50 grzbietowy | 46 | 53.61 | --.-- | RŻ | 75 Pkt. | ||||||||||
Gachewicz Miłosz | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 48 43 | 54.20 1:55.60 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 72 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Gwóźdź Aleksander | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 62 60 | 1:03.06 2:13.07 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 46 Pkt. 55 Pkt. |
||||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 58 56 | 56.04 2:01.91 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 65 Pkt. 71 Pkt. |
||||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 40 50 | 52.16 1:58.60 | 56.04 --.-- | 115% | RŻ RŻ | 81 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Walkowski Krystian | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 49 46 | 54.23 1:56.00 | 49.77 --.-- | 84% | RŻ | 72 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 55 45 | 55.54 1:55.98 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 67 Pkt. 83 Pkt. |
Całkiem 15 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,9% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Sypniewicz Igor, 50 grzbietowy 52.16 |