UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Słupsk 23.02.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kreft Patrycja | 03 : | 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 1 ZSZ 1 | 2:42.92 38.80 1:22.56 | --.-- 39.76 1:25.65 | 105% 108% | RŻ RŻ RŻ | 338 Pkt. 324 Pkt. 329 Pkt. |
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Kreft Patrycja Beszterda Eliza | 03 03 | Murańska Oliwia Siekierska Zuzanna | 03 03 | 3 | 2:53.92 | |||
Całkiem 3 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,3% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kreft Patrycja, 100 grzbietowy 1:22.56 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Słupsk 23.02.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bąk Victoria | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 30 29 | 3:30.36 53.47 | --.-- 1:00.58 | 128% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Beszterda Eliza | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 22 4 | 3:20.39 41.80 | --.-- 41.39 | 98% | RŻ | 182 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Boruszewski Kacper | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 42 28 | 3:33.83 55.10 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 109 Pkt. 68 Pkt. |
||||||||||
Brzeziński Krzysztof | 03 : | 50 motylkowy | 6 | 42.45 | 59.25 | 195% | RŻ | 149 Pkt. | |||||||||
Choroszucha Michał | 03 : | 100 grzbietowy | 25 | 1:46.05 | --.-- | RŻ | 104 Pkt. | ||||||||||
Chrzanowski Jan | 03 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 2 3 | 1:28.20 40.40 | --.-- 46.64 | 133% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Giza Olga | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 17 5 | 42.16 49.42 | 42.42 51.79 | 101% 110% | RŻ RŻ | 179 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Hnatyk Damian | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 20 9 | 3:10.98 1:34.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 153 Pkt. 146 Pkt. |
||||||||||
Jastrzębski Łukasz | 03 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 50 motylkowy | ZSZ 6 14 | 41.82 1:30.82 47.10 | 42.05 --.-- 1:07.66 | 101% 206% | RŻ RŻ RŻ | 170 Pkt. 166 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Jotkiewicz Jan | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 35 36 | 3:24.60 1:56.85 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 124 Pkt. 78 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Jan | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 37 32 | 3:26.80 1:52.26 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 121 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Landecki Jan | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 13 20 | 3:04.29 1:41.11 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 170 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Mojsa Adrianna | 03 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 33 20 | 3:42.51 1:47.44 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 133 Pkt. 149 Pkt. |
||||||||||
Murańska Oliwia | 03 : | 200 dowolny | 26 | 3:22.51 | --.-- | RŻ | 176 Pkt. | ||||||||||
Paluszkiewicz Magdalena | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 7 14 | 39.12 52.78 | 40.89 57.39 | 109% 118% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Siekierska Zuzanna | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 17 20 | 3:13.04 49.81 | --.-- 51.77 | 108% | RŻ RŻ | 203 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Sokołowski Fabian | 03 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 6 16 | 2:55.98 48.12 | --.-- 51.24 | 113% | RŻ RŻ | 196 Pkt. 102 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Jastrzębski Łukasz Chrzanowski Jan | 03 03 | Brzeziński Krzysztof Sokołowski Fabian | 03 03 | 1 | 2:48.23 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Kreft Patrycja Beszterda Eliza | 03 03 | Murańska Oliwia Siekierska Zuzanna | 03 03 | 3 | 2:53.92 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Goworowska Malwina Karwacka Oliwia | 04 04 | Paluszkiewicz Magdalena Woźnica Milena | 04 04 | 2 | 3:08.56 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 110,0% 0 nowy rekord(y), 31 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jastrzębski Łukasz, 50 motylkowy 47.10 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Słupsk 23.02.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cabańska Wiktoria | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 15 19 | 41.98 55.26 | 49.37 --.-- | 138% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Dąbrowski Jan | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 41 50 | 44.77 1:05.04 | 48.39 --.-- | 117% | RŻ RŻ | 101 Pkt. 67 Pkt. |
|||||||||
Goworowska Malwina | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 22 ZSZ 26 | 43.06 49.73 57.26 | 44.75 57.26 57.54 | 108% 133% 101% | RŻ RŻ RŻ | 168 Pkt. 154 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Kalafarski Mateusz | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 45 55 | 45.10 1:06.23 | 49.75 --.-- | 122% | RŻ RŻ | 99 Pkt. 63 Pkt. |
|||||||||
Karwacka Oliwia | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 26 2 | 44.50 48.07 | 47.07 48.70 | 112% 103% | RŻ RŻ | 153 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Lewandowski Bartosz | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 51 | 37.39 1:05.10 | 39.21 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 174 Pkt. 67 Pkt. |
|||||||||
Myrcha Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 32 | 44.27 59.45 | 48.07 --.-- | 118% | RŻ RŻ | 155 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Neumann Alicja | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 56 20 | 52.92 55.67 | 57.25 1:01.23 | 117% 121% | RŻ RŻ | 91 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Hubert | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 3 5 | 35.67 49.26 | 36.53 57.44 | 105% 136% | RŻ RŻ | 200 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Smoliński Jakub | 04 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 21 ZSZ 39 | 42.23 48.79 1:00.77 | 44.98 53.32 1:01.84 | 113% 119% 104% | RŻ RŻ RŻ | 121 Pkt. 107 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Starke Martyna | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 37 11 | 46.12 52.26 | 50.02 1:07.25 | 118% 166% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Oliwier | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 65 54 | 52.07 1:05.57 | 56.99 1:10.64 | 120% 116% | RŻ RŻ | 64 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Walczukiewicz Szymon | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 32 29 | 43.74 57.32 | 46.73 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Wolski Kuba | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 16 14 | 40.30 52.73 | 46.67 53.23 | 134% 102% | RŻ RŻ | 139 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Woźnica Milena | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 16 | 41.93 53.70 | 43.51 57.67 | 108% 115% | RŻ RŻ | 182 Pkt. 174 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Smoliński Jakub Wolski Kuba | 04 04 | Skibiak Hubert Lewandowski Bartosz | 04 04 | 2 | 3:05.62 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Goworowska Malwina Karwacka Oliwia | 04 04 | Paluszkiewicz Magdalena Woźnica Milena | 04 04 | 2 | 3:08.56 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 114,7% 0 nowy rekord(y), 32 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Starke Martyna, 50 klasyczny 52.26 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2014 | Słupsk 23.02.2014 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Białczak Anna | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 63 56 | 59.95 1:07.88 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 62 Pkt. 86 Pkt. |
||||||||||
Gwóźdź Aleksander | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 67 43 | 59.45 1:01.53 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Kamysz Julia | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 62 43 | 58.75 1:02.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 66 Pkt. 112 Pkt. |
||||||||||
Kłos Zuzanna | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 64 39 | 1:02.16 1:01.54 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 56 Pkt. 116 Pkt. |
||||||||||
Kolęda Maciej | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 66 24 | 54.58 56.39 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 56 Pkt. 103 Pkt. |
||||||||||
Sypniewicz Igor | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 34 57 | 44.04 1:11.64 | 49.92 --.-- | 128% | RŻ RŻ | 106 Pkt. 50 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Błażej | 04 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 58 10 | 47.69 51.31 | 56.59 --.-- | 141% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 136 Pkt. |
Całkiem 14 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,9% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Zawadzki Błażej, 50 dowolny 47.69 |