UKS Dwojka Morena Gdansk Gdyńskie Delfinarium | Gdynia 16.11.2013 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2013 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 50 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 1 | 28.76 1:07.94 | 29.88 1:08.13 | 108% 101% | RŻ RŻ | 528 Pkt. 537 Pkt. |
|||||||||
Bazylewicz Jan | 99 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 18 5 | 1:08.89 1:13.70 | 1:06.72 1:12.69 | 94% 97% | 277 Pkt. 292 Pkt. |
||||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 1 3 | 1:10.72 1:08.46 | 1:11.60 1:09.03 | 103% 102% | RŻ RŻ | 486 Pkt. 355 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 1 1 | 1:07.47 1:13.54 | 1:07.16 1:15.69 | 99% 106% | RŻ | 432 Pkt. 419 Pkt. |
|||||||||
Franciszkiewicz Jakub | 00 : | 100 motylkowy | 4 | 1:30.38 | --.-- | RŻ | 154 Pkt. | ||||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 9 5 | 1:11.18 1:26.53 | 1:10.22 1:22.33 | 97% 91% | 368 Pkt. 257 Pkt. |
||||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 3 6 | 1:19.50 1:11.84 | 1:12.52 1:15.66 | 83% 111% | RŻ | 342 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 100 grzbietowy 100 klasyczny | 6 3 | 1:19.00 1:27.25 | 1:19.40 1:23.26 | 101% 91% | RŻ | 237 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 3 8 | 1:08.82 1:34.41 | 1:09.70 1:30.43 | 103% 92% | RŻ | 407 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 2 1 | 24.62 55.09 1:01.39 | 24.74 55.08 1:00.96 | 101% 100% 99% | RŻ | 560 Pkt. 542 Pkt. 506 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100 dowolny 100 grzbietowy | 9 2 | 1:03.02 1:08.09 | 1:05.27 1:07.94 | 107% 100% | RŻ | 362 Pkt. 371 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy | ZSZ 12 4 | 29.53 1:04.91 1:13.58 | 29.90 1:20.31 1:13.69 | 103% 153% 100% | RŻ RŻ RŻ | 324 Pkt. 331 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100 klasyczny 100 motylkowy | 2 6 | 1:28.12 1:28.07 | 1:26.88 1:28.00 | 97% 100% | 360 Pkt. 244 Pkt. |
||||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100 dowolny 100 motylkowy | 1 2 | 1:04.85 1:13.99 | 1:04.33 1:19.85 | 98% 116% | RŻ | 486 Pkt. 411 Pkt. |
|||||||||
Sorbian Maciej | 00 : | 100 grzbietowy | 3 | 1:13.98 | 1:13.16 | 98% | 289 Pkt. |
Batorska Julia | 01 : | 50 dowolny | 13 | 35.34 | 35.76 | 102% | RŻ | 284 Pkt. | |||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50 klasyczny | 1 | 39.23 | 39.08 | 99% | 395 Pkt. | ||||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50 dowolny 100 zmienny | 10 9 | 33.96 1:28.71 | 34.55 1:31.32 | 104% 106% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50 motylkowy 100 zmienny | 3 3 | 38.49 1:21.91 | 38.77 1:24.85 | 101% 107% | RŻ RŻ | 254 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 3 1 | 32.88 31.89 35.50 | 31.26 31.26 35.10 | 90% 96% 98% | 353 Pkt. 387 Pkt. 379 Pkt. |
||||||||||
Otolski Bartosz | 01 : | 50 klasyczny 100 zmienny | 4 8 | 43.22 1:28.07 | 43.88 1:30.49 | 103% 106% | RŻ RŻ | 199 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 50 dowolny 100 zmienny | 16 13 | 37.43 1:34.32 | 35.78 1:30.46 | 91% 92% | 239 Pkt. 229 Pkt. |
||||||||||
Somogyi Szymon | 01 : | 50 grzbietowy 100 zmienny | 14 14 | 43.21 1:36.09 | 43.32 1:35.51 | 101% 99% | RŻ | 143 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 8 6 | 42.99 44.88 | 44.17 45.74 | 106% 104% | RŻ RŻ | 213 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50 dowolny 50 dowolny 100 zmienny | ZSZ 18 12 | 36.48 36.56 1:34.47 | 37.63 37.63 1:35.43 | 106% 106% 102% | RŻ RŻ RŻ | 172 Pkt. 171 Pkt. 154 Pkt. |
Boboryk Wojciech | 02 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 3 5 | 37.72 44.33 | 38.35 47.35 | 103% 114% | RŻ RŻ | 215 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Brzeziński Dominik | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 klasyczny | ZSZ 16 4 | 36.04 35.93 43.02 | 35.74 35.74 44.09 | 98% 99% 105% | RŻ | 178 Pkt. 180 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 50 klasyczny 50 motylkowy | 7 3 | 44.80 38.96 | 44.38 39.87 | 98% 105% | RŻ | 265 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 20 14 | 37.35 45.61 | 38.04 47.92 | 104% 110% | RŻ RŻ | 241 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 4 | 32.96 37.82 | 34.83 38.37 | 112% 103% | RŻ RŻ | 233 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Gwiazda Szymon | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 12 5 | 35.59 39.90 | 35.79 40.41 | 101% 103% | RŻ RŻ | 185 Pkt. 163 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 2 6 | 36.88 44.36 | 37.16 44.20 | 102% 99% | RŻ | 338 Pkt. 273 Pkt. |
|||||||||
Kreft Patrycja | 03 : | 50 dowolny 50 grzbietowy | 3 1 | 36.10 40.59 | 36.51 39.76 | 102% 96% | RŻ | 267 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny | 12 22 | 47.52 54.46 | 47.32 54.69 | 99% 101% | RŻ | 158 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Ładkowski Jakub | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 40 20 | 49.01 1:03.05 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 71 Pkt. 64 Pkt. |
||||||||||
Madejski Cezary | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 14 | 37.30 51.10 | 46.28 53.34 | 154% 109% | RŻ RŻ | 161 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Jakub | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 10 2 | 35.56 39.18 | 36.42 39.55 | 105% 102% | RŻ RŻ | 186 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny 50 grzbietowy | ZSZ 1 1 | 31.92 31.59 36.53 | 31.82 31.82 37.78 | 99% 101% 107% | RŻ RŻ | 386 Pkt. 398 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50 dowolny 50 motylkowy | 19 18 | 37.22 46.17 | 38.48 44.07 | 107% 91% | RŻ | 243 Pkt. 147 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50 dowolny 50 dowolny | ZSZ 4 | 33.54 33.27 | 33.75 33.75 | 101% 103% | RŻ RŻ | 221 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 6 2 | 34.12 42.77 | 34.92 43.38 | 105% 103% | RŻ RŻ | 210 Pkt. 205 Pkt. |
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Brzeziński Dominik Gwiazda Szymon | 02 02 | Masłyk Jakub Madejski Cezary | 02 02 | 4 | 2:23.38 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Małecki Mateusz Bruździak Maciej | 98 98 | Molga Mateusz Kotlewski Michał | 99 98 | 3 | 1:48.48 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Paluszkiewicz Rafał Koziński Daniel | 99 00 | Brzozowski Krystian Bazylewicz Jan | 00 99 | 7 | 2:04.74 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Wilczek Adrian Somogyi Szymon | 01 01 | Otolski Bartosz Dobkowski Artur | 01 01 | 4 | 2:20.49 | |||
4 x 50 dowolny Mężczyzn | : | Żal Dominik Gumiński Igor | 02 02 | Boboryk Wojciech Żubrys Ruben | 02 02 | 1 | 2:14.49 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Baryła Julia Ciekańska Wiktoria | 00 00 | Głogowska Agata Łopacińska Natalia | 00 00 | 4 | 2:04.15 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Łuszczyńska Natalia Batorska Julia | 01 01 | Ciostek Anastazja Kołodziejska Aleksandra | 01 01 | 1 | 2:13.44 | |||
4 x 50 dowolny Kobiet | : | Skibiak Klaudia Kreft Patrycja | 02 03 | Brzoskowska Alicja Herasimowicz Zuzanna | 02 02 | 1 | 2:16.76 | |||
Całkiem 84 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 0 nowy rekord(y), 54 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Madejski Cezary, 50 dowolny 37.30 |