UKS Dwojka Morena Gdansk 8. Intern. Pokal der Landeshauptstadt Magdeburg | Magdeburg (GER) 14.-16.12.2012 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 50 dowolny 100 dowolny 200 dowolny 400 dowolny | 6 10 9 6 | 26.25 58.25 2:09.28 4:42.24 | 26.21 1:00.48 --.-- --.-- | 100% 108% | RŻ RŻ RŻ | 505 Pkt. 522 Pkt. 491 Pkt. 474 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 50 klasyczny 200 zmienny | 11 6 6 5 | 59.60 1:10.62 33.04 2:28.60 | 1:02.72 1:28.28 34.30 2:30.59 | 111% 156% 108% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 487 Pkt. 397 Pkt. 525 Pkt. 451 Pkt. |
Całkiem 8 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 110,8% 0 nowy rekord(y), 7 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szczepankiewicz Mateusz, 100 grzbietowy 1:10.62 |
UKS Dwojka Morena Gdansk 8. Intern. Pokal der Landeshauptstadt Magdeburg | Magdeburg (GER) 14.-16.12.2012 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 400 dowolny 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 7 4 8 | 5:09.19 1:16.18 2:46.34 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 462 Pkt. 444 Pkt. 422 Pkt. |
||||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100 dowolny 50 klasyczny 50 motylkowy 100 motylkowy 200 zmienny | 11 10 13 14 7 | 1:13.82 43.43 38.36 1:32.50 3:03.86 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 350 Pkt. 323 Pkt. 279 Pkt. 222 Pkt. 322 Pkt. |
||||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 motylkowy 200 zmienny | 3 5 8 4 | 30.58 1:06.84 34.24 2:45.65 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 467 Pkt. 472 Pkt. 392 Pkt. 441 Pkt. |
||||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny 200 zmienny | 9 4 7 3 5 | 38.22 40.35 1:28.97 3:04.25 2:59.92 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 248 Pkt. 288 Pkt. 285 Pkt. 329 Pkt. 254 Pkt. |
||||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 200 zmienny | 12 15 9 11 6 | 39.54 1:24.31 2:57.41 44.21 3:00.01 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 320 Pkt. 327 Pkt. 348 Pkt. 306 Pkt. 344 Pkt. |
||||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 50 grzbietowy 200 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 11 10 9 15 8 | 38.29 3:01.88 43.16 1:34.29 3:22.92 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 352 Pkt. 323 Pkt. 329 Pkt. 319 Pkt. 329 Pkt. |
||||||||||
Sorbian Maciej | 00 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 grzbietowy | 11 11 11 4 | 36.26 39.28 1:23.45 3:01.63 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 191 Pkt. 229 Pkt. 241 Pkt. 233 Pkt. |
||||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 klasyczny 100 klasyczny 200 klasyczny | 3 4 2 1 2 | 29.49 1:04.34 37.22 1:21.06 3:01.96 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 356 Pkt. 387 Pkt. 367 Pkt. 377 Pkt. 342 Pkt. |
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 36 nowy rekord życiowy(e) |
UKS Dwojka Morena Gdansk 8. Intern. Pokal der Landeshauptstadt Magdeburg | Magdeburg (GER) 14.-16.12.2012 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2012 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 100 grzbietowy 100 klasyczny | 15 20 18 11 | 37.84 1:24.80 1:35.71 1:47.59 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 246 Pkt. 231 Pkt. 223 Pkt. 214 Pkt. |
||||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 50 motylkowy 100 motylkowy | 8 7 11 6 4 | 36.76 1:21.49 48.19 46.10 1:44.58 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 184 Pkt. 190 Pkt. 124 Pkt. 115 Pkt. 108 Pkt. |
||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 50 motylkowy 200 zmienny | 21 17 11 10 | 1:25.78 1:34.44 43.56 3:21.62 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 223 Pkt. 233 Pkt. 190 Pkt. 244 Pkt. |
||||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 100 klasyczny | 16 22 16 19 13 | 39.95 1:28.91 45.92 1:37.68 1:47.90 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 209 Pkt. 200 Pkt. 204 Pkt. 210 Pkt. 213 Pkt. |
||||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 100 dowolny 100 grzbietowy 50 klasyczny 100 klasyczny | 23 20 7 12 | 1:32.14 1:40.67 49.64 1:47.84 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 180 Pkt. 192 Pkt. 216 Pkt. 213 Pkt. |
||||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50 dowolny 100 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy 200 zmienny | 10 8 9 6 6 | 38.53 1:26.16 42.10 1:35.73 3:32.53 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 159 Pkt. 161 Pkt. 186 Pkt. 159 Pkt. 154 Pkt. |
Całkiem 27 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 27 nowy rekord życiowy(e) |