UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2012 | Słupsk 04.03.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 13 18 | 1:36.30 48.57 | 1:38.64 --.-- | 105% | RŻ RŻ | 188 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 2 3 | 1:25.33 39.47 | 1:29.46 46.58 | 110% 139% | RŻ RŻ | 271 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 21 7 | 1:44.24 44.15 | 1:49.13 46.74 | 110% 112% | RŻ RŻ | 103 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 31 27 | 1:51.25 54.10 | 1:55.36 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 85 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 1 1 | 1:25.04 39.00 | 1:29.84 40.73 | 112% 109% | RŻ RŻ | 273 Pkt. 244 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 13 19 | 3:07.52 1:38.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 208 Pkt. 177 Pkt. |
||||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 16 10 | 3:07.77 1:34.31 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 148 Pkt. 139 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 47 35 | 1:59.13 54.69 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 99 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 2 4 | 2:49.17 1:26.71 | 2:52.09 1:29.57 | 103% 107% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Małyszko Eryk | 01 : | 200 dowolny 50 motylkowy | 35 31 | 3:35.28 56.80 | --.-- 55.21 | 94% | RŻ | 98 Pkt. 56 Pkt. |
|||||||||
Markowski Bartosz | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 39 25 | 2:01.72 53.29 | --.-- 55.88 | 110% | RŻ RŻ | 64 Pkt. 68 Pkt. |
|||||||||
Mierzejewski Mateusz | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 23 22 | 1:45.00 50.67 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 101 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 17 ZSZ 25 | 3:16.45 47.36 1:39.40 | --.-- 45.44 1:40.13 | 92% 101% | RŻ RŻ | 181 Pkt. 159 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 200 dowolny 50 grzbietowy 100 grzbietowy | 3 ZSZ 6 | 2:49.76 42.15 1:31.00 | 3:03.85 44.70 --.-- | 117% 112% | RŻ RŻ RŻ | 200 Pkt. 154 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 33 39 | 1:46.43 57.03 | 1:51.22 --.-- | 109% | RŻ RŻ | 139 Pkt. 78 Pkt. |
|||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 200 dowolny 100 grzbietowy | 5 2 | 2:53.14 1:26.57 | --.-- 1:35.27 | 121% | RŻ RŻ | 189 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 23 21 | 1:39.15 50.83 | 1:40.91 52.84 | 104% 108% | RŻ RŻ | 172 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 100 grzbietowy 50 motylkowy | 14 14 | 1:36.35 47.46 | 1:42.61 54.98 | 113% 134% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 24 18 | 44.75 55.14 | 48.41 56.43 | 117% 105% | RŻ RŻ | 140 Pkt. 142 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Opała Krystian Lach Wojciech | 1 1 | Dobkowski Artur Sobczak Krystian | 1 1 | 2 | 2:47.06 | |||
4 x 50 zmienny Kobiet | : | Morawska Nina Ciostek Anastazja | 1 1 | Kędziora Joanna Łuszczyńska Natalia | 1 1 | 1 | 2:43.59 | |||
Całkiem 40 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,3% 0 nowy rekord(y), 38 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Ciostek Anastazja, 50 motylkowy 39.47 |
UKS Dwojka Morena Gdansk Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2012 | Słupsk 04.03.2012 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2011 |
Lastname, Firstname | YOB | Dystans,Styl | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Dominik | 02 : | 50 dowolny | 40 | 48.91 | 48.82 | 100% | 71 Pkt. | ||||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 16 12 | 43.06 53.96 | 45.36 1:01.82 | 111% 131% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 20 13 | 43.22 54.01 | 47.71 57.56 | 122% 114% | RŻ RŻ | 103 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Dul Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 42 33 | 50.31 1:00.82 | 48.22 1:02.27 | 92% 105% | RŻ | 98 Pkt. 106 Pkt. |
|||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50 dowolny 50 grzbietowy 50 klasyczny | 29 ZSZ 27 | 44.88 46.84 58.05 | 45.53 47.67 1:05.38 | 103% 104% 127% | RŻ RŻ RŻ | 92 Pkt. 112 Pkt. 82 Pkt. |
|||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 14 6 | 41.75 53.28 | 55.47 54.44 | 177% 104% | RŻ RŻ | 172 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 9 5 | 40.33 51.01 | 47.14 53.55 | 137% 110% | RŻ RŻ | 127 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Kuźma Ewa | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 52 44 | 1:04.23 1:04.76 | --.-- 1:11.70 | 123% | RŻ RŻ | 47 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 1 4 | 36.91 51.56 | 38.68 51.59 | 110% 100% | RŻ RŻ | 249 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Styp-Rekowska Oliwia | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 30 47 | 46.66 1:11.23 | 49.91 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 123 Pkt. 66 Pkt. |
|||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 11 21 | 40.48 56.56 | 42.60 --.-- | 111% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 88 Pkt. |
|||||||||
Żeromska Zofia | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 39 49 | 49.45 1:13.82 | 53.26 --.-- | 116% | RŻ RŻ | 103 Pkt. 59 Pkt. |
|||||||||
Żubrys Ruben | 02 : | 50 dowolny 50 klasyczny | 10 12 | 40.39 53.72 | 50.43 53.21 | 156% 98% | RŻ | 126 Pkt. 103 Pkt. |
4 x 50 zmienny Mężczyzn | : | Gumiński Igor Żubrys Ruben | 2 2 | Żal Dominik Jarecki Aleksander | 2 2 | 3 | 3:13.84 | |||
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 114,0% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Herasimowicz Zuzanna, 50 dowolny 41.75 |