MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Pływacka Województwa Pomorskiego Dzieci | Chojnice 07.05.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 100m dowolny | 4 | 1:15.83 | 1:28.66 | 137% | RŻ | 304 Pkt. | |||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny | ZSZ 4 11 | 36.22 1:17.32 3:15.68 | 40.23 1:18.92 --.-- | 123% 104% | RŻ RŻ RŻ | 176 Pkt. 196 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m zmienny | ZSZ 21 15 | 38.74 1:54.95 3:30.60 | 41.73 --.-- --.-- | 116% | RŻ RŻ RŻ | 216 Pkt. 162 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Giza Julia | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 29 20 | 1:34.88 1:52.74 | 1:43.26 1:49.03 | 118% 94% | RŻ | 155 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100m dowolny 200m zmienny | 14 6 | 1:22.15 3:13.26 | 1:18.27 --.-- | 91% | RŻ | 239 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 100m klasyczny | 2 | 1:39.57 | 1:38.17 | 97% | 249 Pkt. | ||||||||||
Kania Piotr | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 10 15 | 1:41.01 3:20.60 | 1:41.71 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 166 Pkt. 171 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100m dowolny 200m zmienny | 2 3 | 1:15.31 3:07.89 | 1:16.49 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 310 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 5 13 | 1:37.12 3:16.11 | 1:36.11 --.-- | 98% | RŻ | 187 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 22 16 | 1:29.16 1:52.71 | 1:24.98 2:02.62 | 91% 118% | RŻ | 128 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 9 14 | 1:44.52 3:25.58 | 1:42.72 --.-- | 97% | RŻ | 215 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 16 1 | 1:25.24 1:39.12 | 1:35.53 1:40.26 | 126% 102% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 2 5 | 1:31.59 3:08.11 | 1:40.21 --.-- | 120% | RŻ RŻ | 223 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny | ZSZ 6 5 | 36.71 1:18.08 3:10.24 | 38.82 1:22.74 --.-- | 112% 112% | RŻ RŻ RŻ | 254 Pkt. 278 Pkt. 280 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Brzozowski Krystian Kania Piotr | 36.22 35.41 | Kuberek Marek Szaryński Mikołaj | 38.72 | 2 | 2:24.81 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Ciekańska Wiktoria Łopacińska Natalia | 38.74 38.01 | Piestrzeniewicz Oliwia Jamroży Anita | 38.09 | 2:34.08 | ||||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Żal Patrycja Głogowska Agata | 36.71 37.37 | Klonowska Julia Baryła Julia | 34.17 | 1 | 2:22.13 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Morawska Nina Trojanowska Oliwia | 43.28 45.34 | Kołodziejska Aleksandra Giza Julia | 46.73 | 2:54.47 | ||||
Całkiem 29 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,5% 0 nowy rekord(y), 23 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Baryła Julia, 100m dowolny 1:15.83 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Pływacka Województwa Pomorskiego Dzieci | Chojnice 07.05.2011 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bednarz Jakub | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 36 30 | 56.39 2:10.12 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 64 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 2 2 | 41.84 1:35.06 | 42.32 1:37.64 | 102% 106% | RŻ RŻ | 231 Pkt. 224 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 30 13 | 53.20 1:50.12 | 52.33 1:50.39 | 97% 100% | RŻ | 76 Pkt. 97 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 4 1 | 43.92 1:31.02 | 45.31 1:38.05 | 106% 116% | RŻ RŻ | 200 Pkt. 255 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 24 22 | 49.52 1:52.09 | 49.80 1:50.23 | 101% 97% | RŻ | 139 Pkt. 136 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m zmienny | ZSZ 10 3 | 39.58 46.86 1:39.97 | 39.38 54.57 1:42.16 | 99% 136% 104% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 112 Pkt. 130 Pkt. |
|||||||||
Łukiewska Zuzanna | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m zmienny | ZSZ 3 13 | 44.43 43.08 1:46.62 | 42.45 52.02 1:54.76 | 91% 146% 116% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 212 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 1 3 | 41.83 1:35.64 | 41.72 1:44.36 | 99% 119% | RŻ | 231 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m zmienny | ZSZ 14 17 | 43.28 48.12 1:50.45 | 43.26 --.-- 1:49.85 | 100% 99% | RŻ | 155 Pkt. 152 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Opała Krystian | 01 : | 50m grzbietowy | 6 | 46.05 | 53.84 | 137% | RŻ | 118 Pkt. | |||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 26 21 | 49.79 1:51.62 | --.-- 1:57.48 | 111% | RŻ RŻ | 137 Pkt. 138 Pkt. |
|||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50m grzbietowy 100m zmienny | 18 16 | 48.58 1:52.61 | 49.96 1:53.85 | 106% 102% | RŻ RŻ | 100 Pkt. 91 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Lach Wojciech Dobkowski Artur | 39.58 41.92 | Opała Krystian Wilczek Adrian | 40.92 | 2 | 2:49.64 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Morawska Nina Trojanowska Oliwia | 43.28 45.34 | Kołodziejska Aleksandra Giza Julia | 46.73 | 2:54.47 | ||||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Łukiewska Zuzanna Kędziora Joanna | 44.43 38.28 | Łuszczyńska Natalia Ciostek Anastazja | 38.96 | 1 | 2:41.73 | |||
Całkiem 26 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,3% 0 nowy rekord(y), 19 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Łukiewska Zuzanna, 50m grzbietowy 43.08 |