MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | ZSZ 1 1 1 1 | 27.43 26.35 58.30 2:07.22 2:23.36 | 26.61 26.61 59.20 2:15.24 2:29.11 | 94% 102% 103% 113% 108% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 440 Pkt. 496 Pkt. 492 Pkt. 518 Pkt. 492 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | ZSZ 2 3 2 5 | 29.24 29.12 1:04.16 2:20.88 2:41.58 | 29.95 29.95 1:04.24 2:27.85 2:46.14 | 105% 106% 100% 110% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 363 Pkt. 368 Pkt. 369 Pkt. 381 Pkt. 343 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 3 2 1 | 32.37 1:10.13 2:31.03 | 32.86 1:10.27 2:32.20 | 103% 100% 102% | RŻ RŻ RŻ | 396 Pkt. 412 Pkt. 424 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 1 1 1 2 | 1:27.92 3:07.98 2:55.96 1:20.54 | 1:29.63 3:14.77 3:05.09 1:22.87 | 104% 107% 111% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 399 Pkt. 403 Pkt. 379 Pkt. 400 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | ZSZ 1 1 1 1 | 30.18 30.19 1:07.40 1:15.24 1:15.37 | 29.71 29.71 1:06.60 1:13.99 1:14.56 | 97% 97% 98% 97% 98% | 489 Pkt. 489 Pkt. 465 Pkt. 434 Pkt. 488 Pkt. |
||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 6 ZSZ 2 5 2 | 31.96 35.74 1:15.64 2:47.35 1:18.00 | 31.73 34.57 1:14.07 2:45.38 1:19.17 | 99% 94% 96% 98% 103% | RŻ | 412 Pkt. 415 Pkt. 427 Pkt. 441 Pkt. 441 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 2 ZSZ 1 1 2 | 2:09.79 30.39 1:03.84 2:16.71 2:29.31 | 2:19.74 30.28 1:04.52 2:18.29 2:33.21 | 116% 99% 102% 102% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 488 Pkt. 444 Pkt. 479 Pkt. 514 Pkt. 435 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 1 1 2 2 | 1:21.11 2:51.87 2:34.72 1:12.71 | 1:19.56 2:55.94 2:34.86 1:14.29 | 96% 105% 100% 104% | RŻ RŻ RŻ | 357 Pkt. 377 Pkt. 391 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m motylkowy 200m motylkowy | 2 2 1 1 | 1:12.22 2:36.62 1:12.74 2:38.70 | 1:14.13 2:40.81 1:16.98 3:09.43 | 105% 105% 112% 142% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 331 Pkt. 342 Pkt. 321 Pkt. 344 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy 200m motylkowy | 6 9 1 2 | 29.04 1:03.70 1:08.11 2:29.36 | 28.62 1:02.63 1:08.49 2:30.05 | 97% 97% 101% 101% | RŻ RŻ | 371 Pkt. 378 Pkt. 391 Pkt. 413 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 14 2 5 4 | 31.07 2:59.43 2:50.56 1:16.60 | 32.55 3:06.80 2:46.83 1:21.61 | 110% 108% 96% 114% | RŻ RŻ RŻ | 303 Pkt. 332 Pkt. 292 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m motylkowy 100m zmienny | 4 5 3 1 | 28.47 1:01.60 2:30.66 1:07.21 | 29.17 1:02.34 --.-- 1:10.18 | 105% 102% 109% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 393 Pkt. 418 Pkt. 402 Pkt. 464 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 4 2 4 1 | 30.52 1:05.16 2:43.16 1:15.84 | 30.51 1:05.70 2:45.18 1:18.54 | 100% 102% 102% 107% | RŻ RŻ RŻ | 473 Pkt. 514 Pkt. 476 Pkt. 479 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m motylkowy | 2 3 3 1 | 27.22 59.56 2:11.27 2:28.89 | 27.42 58.97 2:09.98 2:25.21 | 101% 98% 98% 95% | RŻ | 450 Pkt. 462 Pkt. 471 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 7 8 4 4 | 30.94 1:08.24 2:41.01 1:16.67 | 30.94 1:07.49 2:53.56 1:16.18 | 100% 98% 116% 99% | RŻ | 306 Pkt. 307 Pkt. 347 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 10 1 1 2 | 1:03.75 1:14.87 2:52.26 1:11.28 | 1:03.15 1:15.22 2:48.18 1:10.40 | 98% 101% 95% 98% | RŻ | 377 Pkt. 454 Pkt. 375 Pkt. 389 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 3 3 3 3 | 29.97 1:05.51 2:29.10 2:40.95 | 30.30 1:06.18 2:25.33 2:46.30 | 102% 102% 95% 107% | RŻ RŻ RŻ | 500 Pkt. 506 Pkt. 441 Pkt. 496 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 1 1 ZSZ 1 1 | 1:00.45 2:13.04 34.18 2:29.09 2:29.75 | 1:00.36 2:09.45 34.18 2:31.89 2:29.25 | 100% 95% 100% 104% 99% | RŻ | 442 Pkt. 453 Pkt. 312 Pkt. 396 Pkt. 431 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Augustyniak Kevin Morawski Jakub | 27.43 27.47 | Szwaracki Jędrzej Szołoch Andrzej | 26.97 27.43 | 1 | 1:49.30 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Giza Michał Rubach Kamil | 29.24 30.63 | Paluszkiewicz Dawid Zuchowski Ernest | 29.62 | 3 | 1:58.46 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | von Lonski Karolina Matysiak Ewa | 30.18 32.06 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 29.77 30.15 | 1 | 2:02.16 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Łagownik Marta Gutkowska Zuzanna | 31.07 32.51 | Kolas Natalia Kołodziejska Weronika | 34.17 31.95 | 3 | 2:09.70 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Morawski Jakub Zawadzki Grzegorz | 30.39 33.55 | Szwaracki Jędrzej Augustyniak Kevin | 29.30 26.07 | 1 | 1:59.31 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Zuchowski Ernest Paluszkiewicz Dawid | 34.18 38.32 | Rubach Kamil Giza Michał | 32.85 28.82 | 3 | 2:14.17 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Matysiak Ewa von Lonski Karolina | 35.74 40.10 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 34.41 30.42 | 1 | 2:20.67 | |||
Całkiem 77 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,6% 0 nowy rekord(y), 47 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Rubach Kamil, 200m motylkowy 2:38.70 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Cygert Olaf | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | 8 14 7 | 31.27 1:10.09 1:24.13 | 31.74 1:12.21 1:22.14 | 103% 106% 95% | RŻ RŻ | 297 Pkt. 283 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Grunau Marta | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny | 8 9 | 37.91 1:34.80 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 247 Pkt. 167 Pkt. |
||||||||||
Kamela Daniel | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | 11 16 6 | 32.09 1:13.53 1:21.03 | --.-- 1:15.02 --.-- | 104% | RŻ RŻ RŻ | 275 Pkt. 245 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Mancewicz Anna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 7 8 4 3 | 37.06 1:26.40 1:41.61 3:41.42 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 264 Pkt. 221 Pkt. 258 Pkt. 247 Pkt. |
||||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny | 1 3 | 28.01 1:02.22 | 27.77 59.70 | 98% 92% | 413 Pkt. 405 Pkt. |
||||||||||
Muchlado Jakub | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny | 4 6 | 34.85 1:20.09 | 37.98 1:24.55 | 119% 111% | RŻ RŻ | 214 Pkt. 190 Pkt. |
|||||||||
Olszewski Tomasz | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny | 3 5 4 | 34.42 1:18.52 1:47.79 | 43.25 1:22.65 1:51.56 | 158% 111% 107% | RŻ RŻ RŻ | 223 Pkt. 202 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Rynkowski Szymon | 95 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 7 3 | 1:26.89 1:42.32 | 1:32.55 1:55.83 | 113% 128% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Szlęk Artur | 97 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 10 4 | 32.05 1:30.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 276 Pkt. 165 Pkt. |
Całkiem 23 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,3% 0 nowy rekord(y), 20 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Olszewski Tomasz, 50m dowolny 34.42 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Choczaj Patrycja | 96 : | 100m klasyczny | 2 | 1:42.08 | 1:38.19 | 93% | 255 Pkt. | ||||||||||
Dorawa Norman | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny | 15 19 | 32.04 1:16.86 | 34.50 1:20.22 | 116% 109% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 6 8 | 1:19.31 1:24.30 | 1:20.81 1:26.53 | 104% 105% | RŻ RŻ | 250 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | 11 9 6 | 34.90 1:18.10 1:26.81 | 34.46 1:14.64 1:24.11 | 97% 91% 94% | 316 Pkt. 299 Pkt. 283 Pkt. |
||||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | 11 15 7 | 30.34 1:08.75 1:20.65 | 30.51 1:08.29 1:20.47 | 101% 99% 100% | RŻ | 325 Pkt. 300 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Klaus Tomasz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny | 17 21 3 | 39.15 1:33.82 1:56.90 | 42.21 1:38.38 2:02.49 | 116% 110% 110% | RŻ RŻ RŻ | 151 Pkt. 118 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy | 10 13 3 | 29.89 1:08.62 1:26.19 | 31.28 1:11.35 1:24.04 | 110% 108% 95% | RŻ RŻ | 340 Pkt. 302 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Michalec Tomasz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | 13 16 6 | 30.63 1:08.94 1:20.27 | 32.85 1:13.82 --.-- | 115% 115% | RŻ RŻ RŻ | 316 Pkt. 298 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Miętka Katarzyna | 96 : | 100m klasyczny | 3 | 1:51.16 | 1:55.71 | 108% | RŻ | 197 Pkt. |
Całkiem 21 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 104,6% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Dorawa Norman, 50m dowolny 32.04 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Hudak Filip | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny | 13 18 | 40.49 1:35.36 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 137 Pkt. 113 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 2 3 3 1 | 31.93 1:10.14 1:21.94 2:48.26 | 32.73 1:09.89 1:23.09 3:09.60 | 105% 99% 103% 127% | RŻ RŻ RŻ | 413 Pkt. 412 Pkt. 336 Pkt. 389 Pkt. |
|||||||||
Kozłowski Jan | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 16 20 9 8 | 34.49 1:17.51 2:48.95 1:32.67 | 36.77 1:22.46 --.-- --.-- | 114% 113% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 221 Pkt. 210 Pkt. 221 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | ZSZ 1 1 1 1 | 31.07 30.51 1:06.73 2:28.92 2:46.08 | 31.46 31.46 1:09.39 2:36.67 2:54.67 | 103% 106% 108% 111% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 448 Pkt. 473 Pkt. 479 Pkt. 443 Pkt. 451 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m klasyczny | 9 12 6 4 | 29.82 1:07.02 2:23.96 3:01.34 | 30.11 1:06.32 2:35.47 3:06.86 | 102% 98% 117% 106% | RŻ RŻ RŻ | 342 Pkt. 324 Pkt. 357 Pkt. 321 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 8 6 5 3 | 33.56 1:13.63 2:42.29 1:20.36 | 35.32 1:15.20 2:52.16 1:23.00 | 111% 104% 113% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 356 Pkt. 356 Pkt. 342 Pkt. 356 Pkt. |
|||||||||
Mackiewicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 7 5 4 4 | 32.89 1:12.57 2:36.70 1:23.41 | 32.31 1:10.48 2:32.40 1:23.91 | 97% 94% 95% 101% | RŻ | 378 Pkt. 372 Pkt. 380 Pkt. 319 Pkt. |
|||||||||
Rydlewski Wojciech | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 17 8 5 | 1:09.10 2:34.32 1:19.05 | 1:10.97 2:39.05 1:20.41 | 105% 106% 103% | RŻ RŻ RŻ | 296 Pkt. 290 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Sidorowicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m klasyczny | 10 8 6 2 | 34.62 1:16.42 2:46.69 3:13.55 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 324 Pkt. 319 Pkt. 316 Pkt. 369 Pkt. |
||||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny | 5 7 2 4 | 29.00 1:03.62 1:09.52 2:39.10 | 29.60 1:06.90 1:13.88 2:48.05 | 104% 111% 113% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 372 Pkt. 379 Pkt. 368 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Zdziarski Dariusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 8 11 7 5 | 29.45 1:05.37 2:31.37 1:17.59 | 31.07 1:10.13 2:44.45 1:23.35 | 111% 115% 118% 115% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 355 Pkt. 349 Pkt. 307 Pkt. 267 Pkt. |
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Łagownik Marta Gutkowska Zuzanna | 31.07 32.51 | Kolas Natalia Kołodziejska Weronika | 34.17 31.95 | 3 | 2:09.70 | |||
Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,1% 0 nowy rekord(y), 37 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kołodziejska Weronika, 200m grzbietowy 2:48.26 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 7 8 4 3 | 29.10 1:03.68 1:11.87 1:13.72 | --.-- 1:03.37 1:12.80 1:17.33 | 99% 103% 110% | RŻ RŻ RŻ | 368 Pkt. 378 Pkt. 336 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m klasyczny 200m klasyczny | 1:10.32 2:32.44 | 1:08.63 2:28.65 | 95% 95% | 548 Pkt. 541 Pkt. |
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,3% 0 nowy rekord(y), 3 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Brzeziński Wojciech, 100m zmienny 1:13.72 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 200m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 2 1 1 | 2:37.58 1:28.62 3:06.67 | 2:46.65 1:28.48 3:09.31 | 112% 100% 103% | RŻ RŻ | 272 Pkt. 274 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 200m grzbietowy 200m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 1 2 2 3 | 2:46.38 3:21.32 2:55.00 1:23.06 | 3:55.63 --.-- 3:03.95 1:25.22 | 201% 110% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 403 Pkt. 232 Pkt. 386 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy 200m zmienny | ZSZ 5 2 2 2 | 33.10 32.45 1:10.18 1:25.33 2:56.05 | 33.07 33.07 1:12.13 1:38.23 3:04.58 | 100% 104% 106% 133% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 250 Pkt. 266 Pkt. 282 Pkt. 199 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 10 8 7 1 | 34.87 1:15.88 1:28.57 1:32.49 | 35.30 1:17.58 --.-- 1:34.09 | 102% 105% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 317 Pkt. 326 Pkt. 266 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m motylkowy | 1 1 ZSZ 1 1 | 30.55 1:06.95 34.95 1:13.43 1:28.03 | 31.09 1:07.20 35.72 1:13.50 1:32.45 | 104% 101% 104% 100% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 472 Pkt. 474 Pkt. 443 Pkt. 467 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m motylkowy 100m zmienny | 4 3 1 1 | 32.13 1:11.18 3:04.18 1:21.15 | 33.79 1:13.76 --.-- 1:23.67 | 111% 107% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 274 Pkt. 271 Pkt. 220 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny | 5 3 3 2 | 1:11.28 1:20.57 2:52.73 1:33.32 | 1:14.11 1:21.13 3:16.47 1:34.33 | 108% 101% 129% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 393 Pkt. 354 Pkt. 360 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 3 4 5 5 | 32.10 1:12.04 1:34.68 3:19.96 | 34.06 1:14.71 1:36.02 3:31.33 | 113% 108% 103% 112% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 274 Pkt. 261 Pkt. 225 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 9 7 2 7 | 1:16.80 1:41.25 3:29.84 1:35.42 | 1:18.18 1:39.40 3:41.87 1:34.96 | 104% 96% 112% 99% | RŻ RŻ | 314 Pkt. 261 Pkt. 290 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 12 7 3 | 35.29 1:15.76 2:40.74 | 35.26 1:15.68 2:53.02 | 100% 100% 116% | RŻ | 306 Pkt. 327 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 1 1 1 ZSZ 1 | 28.91 1:05.33 2:20.96 32.91 1:12.60 | 29.07 1:06.43 2:36.61 33.23 1:12.78 | 101% 103% 123% 102% 100% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 376 Pkt. 350 Pkt. 381 Pkt. 349 Pkt. 326 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | 15 14 8 | 40.29 1:35.61 1:40.87 | 39.86 1:28.75 1:37.57 | 98% 86% 94% | 139 Pkt. 112 Pkt. 121 Pkt. |
||||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m motylkowy 100m zmienny | ZSZ 2 2 1 2 | 33.34 32.28 1:10.23 3:08.80 1:22.25 | 33.69 33.69 1:13.64 --.-- 1:23.90 | 102% 109% 110% 104% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 363 Pkt. 400 Pkt. 411 Pkt. 282 Pkt. 376 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 8 5 4 | 34.61 1:26.00 1:28.42 | 35.61 1:28.71 1:30.13 | 106% 106% 104% | RŻ RŻ RŻ | 324 Pkt. 291 Pkt. 302 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 6 3 1 4 | 33.21 1:10.54 2:30.44 2:58.41 | 34.39 1:12.32 2:42.24 3:15.44 | 107% 105% 116% 120% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 367 Pkt. 405 Pkt. 429 Pkt. 364 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 5 6 1 1 | 33.11 1:12.08 2:53.51 1:19.69 | 32.85 1:09.39 2:58.45 1:20.44 | 98% 93% 106% 102% | RŻ RŻ | 370 Pkt. 380 Pkt. 396 Pkt. 413 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m motylkowy | 11 14 11 2 | 34.92 1:18.85 1:32.85 1:33.06 | 34.33 1:16.07 --.-- 1:34.21 | 97% 93% 102% | RŻ RŻ | 316 Pkt. 290 Pkt. 231 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 4 4 2 4 | 32.58 1:11.13 2:32.75 1:24.70 | 33.60 1:12.01 2:42.26 1:29.10 | 106% 102% 113% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 389 Pkt. 395 Pkt. 410 Pkt. 304 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Figura Bartłomiej Kiryluk Damian | 33.10 33.11 | Kotlewski Michał Małecki Mateusz | 32.37 | 1 | 2:07.89 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Muraszko-Kuźma Urszula Świderska Oliwia | 33.34 32.91 | Smoluchowska Magdalena Juchnowicz Natalia | 33.03 | 1 | 2:09.92 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Małecki Mateusz Bruździak Maciej | 32.91 42.28 | Kiryluk Damian Kotlewski Michał | 36.58 | 1 | 2:24.12 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Juchnowicz Natalia Klonowska Marta | 34.95 43.50 | Muraszko-Kuźma Urszula Smoluchowska Magdalena | 38.34 | 1 | 2:30.05 | |||
Całkiem 72 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,4% 0 nowy rekord(y), 59 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Czerwińska Marta, 200m grzbietowy 2:46.38 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena XX Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Gdańska | Gdańsk 04./05.12.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Jan | 99 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m klasyczny | 10 4 1 4 | 36.67 1:26.06 2:57.56 3:19.08 | 36.98 1:25.89 3:04.14 --.-- | 102% 100% 108% | RŻ RŻ RŻ | 184 Pkt. 196 Pkt. 235 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Buczma Klaudia | 99 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy | ZSZ 13 11 ZSZ 6 4 | 37.35 35.39 1:18.33 40.48 1:27.96 3:00.77 | 36.50 36.50 1:21.17 43.99 1:26.53 3:06.04 | 96% 106% 107% 118% 97% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 258 Pkt. 303 Pkt. 296 Pkt. 285 Pkt. 272 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Jędrzejewska Marta | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 16 20 15 10 | 38.53 1:28.19 1:44.73 3:35.74 | 41.14 1:29.70 1:44.54 3:44.61 | 114% 103% 100% 108% | RŻ RŻ RŻ | 235 Pkt. 207 Pkt. 161 Pkt. 185 Pkt. |
|||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 14 9 7 4 | 39.95 1:24.86 1:32.34 3:12.73 | 40.75 1:29.48 1:34.77 --.-- | 104% 111% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 142 Pkt. 160 Pkt. 158 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 12 8 5 6 | 1:18.45 1:28.75 3:06.39 1:31.56 | 1:21.33 1:28.17 3:08.83 1:34.93 | 107% 99% 103% 107% | RŻ RŻ RŻ | 295 Pkt. 265 Pkt. 287 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 6 6 4 6 | 33.74 1:14.85 1:33.60 3:20.95 | 34.51 1:15.54 1:32.12 3:20.30 | 105% 102% 97% 99% | RŻ RŻ | 236 Pkt. 233 Pkt. 233 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 16 5 4 1 | 1:20.32 2:50.72 1:36.66 3:28.43 | 1:18.40 --.-- 1:39.46 3:32.44 | 95% 106% 104% | RŻ RŻ RŻ | 274 Pkt. 294 Pkt. 300 Pkt. 296 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | ZSZ 3 3 2 2 | 34.37 1:24.68 1:30.89 3:12.26 1:23.63 | 36.54 1:24.38 1:32.70 3:21.53 1:36.30 | 113% 99% 104% 110% 133% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 224 Pkt. 205 Pkt. 254 Pkt. 270 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 8 6 | 35.55 1:41.73 | 37.96 1:38.32 | 114% 93% | RŻ | 202 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Lesińska Agata | 99 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 7 6 | 33.59 1:37.78 | 35.15 1:38.60 | 110% 102% | RŻ RŻ | 355 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 11 7 ZSZ 5 3 | 37.20 1:23.66 40.91 1:27.60 3:03.20 | 39.88 1:22.98 42.12 1:30.20 3:09.91 | 115% 98% 106% 106% 107% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 176 Pkt. 167 Pkt. 182 Pkt. 185 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 17 10 7 7 | 40.77 1:28.11 1:43.13 3:43.14 | 42.51 1:25.91 1:46.70 3:52.88 | 109% 95% 107% 109% | RŻ RŻ RŻ | 134 Pkt. 143 Pkt. 174 Pkt. 172 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 18 15 10 9 | 41.35 1:40.33 1:53.22 1:57.38 | 40.76 1:34.95 1:57.47 --.-- | 97% 90% 108% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 97 Pkt. 86 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny | 18 9 7 9 | 1:26.45 1:30.52 3:10.35 1:45.89 | 1:26.30 1:29.72 3:18.36 1:45.57 | 100% 98% 109% 99% | RŻ | 220 Pkt. 249 Pkt. 269 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 16 12 8 8 | 40.55 1:31.64 1:49.24 3:50.80 | 50.63 1:52.59 1:49.98 3:53.60 | 156% 151% 101% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 136 Pkt. 127 Pkt. 146 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 17 19 13 10 | 38.83 1:28.03 1:36.55 1:47.48 | 41.22 1:27.48 1:38.39 --.-- | 113% 99% 104% | RŻ RŻ RŻ | 230 Pkt. 209 Pkt. 205 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 9 10 4 10 | 34.78 1:17.17 2:48.92 1:31.98 | 36.97 1:18.72 --.-- 1:30.90 | 113% 104% 98% | RŻ RŻ RŻ | 320 Pkt. 310 Pkt. 303 Pkt. 238 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Kraus Przemysław Bazylewicz Jan | 34.37 37.79 | Molga Mateusz Kamiński Piotr | 36.96 | 3 | 2:28.66 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Buczma Klaudia Klonowska Magda | 37.35 37.55 | Wasak Karolina Kasprzak Aleksandra | 35.97 | 3 | 2:26.71 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Molga Mateusz Łagownik Michał | 40.91 46.12 | Kraus Przemysław Bazylewicz Jan | 43.76 | 3 | 2:48.40 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Buczma Klaudia Klonowska Magda | 40.48 47.28 | Lesińska Agata Wasak Karolina | 43.79 | 3 | 2:47.83 | |||
Całkiem 68 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 105,6% 0 nowy rekord(y), 49 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Tomczyk Piotr, 50m dowolny 40.55 |