MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy | 7 9 7 | 59.20 1:19.28 29.82 | 59.51 --.-- 30.52 | 101% 105% | RŻ RŻ RŻ | 470 Pkt. 383 Pkt. 430 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 18 23 19 | 1:04.24 1:21.28 1:14.47 | 1:06.46 1:21.10 1:15.21 | 107% 100% 102% | RŻ RŻ | 368 Pkt. 232 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 15 25 26 | 1:23.77 38.85 1:22.50 | 1:25.23 39.57 1:24.23 | 104% 104% 104% | RŻ RŻ RŻ | 315 Pkt. 278 Pkt. 372 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 8 28 28 | 1:30.37 40.94 1:24.28 | 1:29.63 38.74 1:22.87 | 98% 90% 97% | 367 Pkt. 238 Pkt. 349 Pkt. |
||||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 100m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 4 9 8 | 1:27.26 34.25 1:16.27 | 1:26.78 34.03 1:14.56 | 99% 99% 96% | 408 Pkt. 406 Pkt. 471 Pkt. |
||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 4 19 18 | 1:14.83 36.18 1:19.56 | 1:14.07 34.59 1:19.17 | 98% 91% 99% | 441 Pkt. 344 Pkt. 415 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 19 14 11 | 1:05.22 1:12.18 1:21.54 | 1:07.30 1:14.51 1:23.63 | 106% 107% 105% | RŻ RŻ RŻ | 352 Pkt. 331 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 27 20 23 | 1:07.64 33.18 1:15.71 | 1:08.20 34.23 1:22.05 | 102% 106% 117% | RŻ RŻ RŻ | 315 Pkt. 312 Pkt. 325 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny 50m motylkowy | 26 16 33 | 1:24.48 1:24.85 37.36 | 1:23.63 1:26.47 38.58 | 98% 104% 107% | RŻ RŻ | 207 Pkt. 312 Pkt. 218 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 14 15 11 | 1:02.51 1:12.70 30.37 | 1:02.34 1:16.18 31.39 | 99% 110% 107% | RŻ RŻ | 400 Pkt. 324 Pkt. 407 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 100m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 11 18 14 | 1:32.29 36.11 1:18.71 | --.-- 35.67 1:18.54 | 98% 100% | RŻ | 345 Pkt. 346 Pkt. 429 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny 100m zmienny | 24 18 24 | 1:21.67 1:26.75 1:16.18 | 1:17.92 1:29.01 1:17.64 | 91% 105% 104% | RŻ RŻ | 229 Pkt. 292 Pkt. 319 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 13 6 13 | 1:08.61 1:17.87 1:34.16 | 1:06.18 1:24.94 1:32.73 | 93% 119% 97% | RŻ | 440 Pkt. 392 Pkt. 325 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 11 11 15 | 1:00.92 1:11.78 1:24.26 | 1:00.36 1:14.03 --.-- | 98% 106% | RŻ RŻ | 432 Pkt. 337 Pkt. 319 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Kędziora Magdalena | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 24 11 26 | 1:13.98 1:19.92 38.87 | 1:12.66 1:19.71 38.68 | 96% 99% 99% | 351 Pkt. 362 Pkt. 278 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 17 23 21 | 1:09.89 37.36 1:20.25 | 1:10.26 38.07 1:23.44 | 101% 104% 108% | RŻ RŻ RŻ | 417 Pkt. 313 Pkt. 405 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Wojciech | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 21 18 19 | 1:05.54 1:14.65 33.17 | 1:06.39 1:12.80 --.-- | 103% 95% | RŻ RŻ | 347 Pkt. 300 Pkt. 312 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 4 | 1:11.79 1:28.48 | 1:12.63 1:29.55 | 102% 102% | RŻ RŻ | 264 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 7 6 | 1:13.42 1:22.05 | 1:12.81 1:20.82 | 98% 97% | 359 Pkt. 335 Pkt. |
||||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 14 12 | 1:12.85 37.50 | 1:12.13 41.83 | 98% 124% | RŻ | 252 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 1:08.24 1:14.21 | 1:07.20 1:13.50 | 97% 98% | 448 Pkt. 452 Pkt. |
||||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 13 8 | 38.71 1:23.67 | 37.27 1:30.55 | 93% 117% | RŻ | 196 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 4 6 | 1:21.13 1:34.33 | 1:31.42 1:36.86 | 127% 105% | RŻ RŻ | 346 Pkt. 323 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 10 9 | 1:15.68 1:27.69 | 1:20.38 1:28.06 | 113% 101% | RŻ RŻ | 328 Pkt. 274 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 4 2 | 1:06.43 1:15.34 | 1:06.61 1:12.78 | 101% 93% | RŻ | 333 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 6 5 | 38.21 1:23.90 | 38.56 1:26.76 | 102% 107% | RŻ RŻ | 292 Pkt. 354 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 13 11 | 43.16 1:30.13 | 41.98 1:31.62 | 95% 103% | RŻ | 203 Pkt. 286 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 5 8 | 1:12.32 1:26.57 | 1:14.44 1:24.59 | 106% 95% | RŻ | 376 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 100m zmienny | 3 2 | 1:09.39 1:20.44 | 1:11.87 1:21.92 | 107% 104% | RŻ RŻ | 426 Pkt. 402 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 4 10 | 1:12.01 40.80 | 1:14.34 47.80 | 107% 137% | RŻ RŻ | 381 Pkt. 240 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 7 | 1:23.09 1:38.13 | 1:23.93 1:45.39 | 102% 115% | RŻ RŻ | 248 Pkt. 287 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Bazylewicz Jan | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny 100m zmienny | 4 7 9 | 1:29.08 1:38.53 1:32.27 | 1:25.89 --.-- 1:36.67 | 93% 110% | RŻ RŻ | 176 Pkt. 199 Pkt. 179 Pkt. |
|||||||||
Buczma Klaudia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 12 6 16 | 1:21.17 1:27.98 1:33.33 | 1:21.45 1:26.53 1:31.71 | 101% 97% 97% | RŻ | 266 Pkt. 272 Pkt. 257 Pkt. |
|||||||||
Grabowska Justyna | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 18 10 23 | 1:25.14 42.14 1:36.19 | 1:30.38 42.39 1:34.74 | 113% 101% 97% | RŻ RŻ | 230 Pkt. 218 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 21 11 | 1:24.20 44.76 | 1:24.92 46.07 | 102% 106% | RŻ RŻ | 163 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 28 14 14 | 1:29.48 1:38.13 48.08 | 1:38.17 1:34.77 48.70 | 120% 93% 103% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 132 Pkt. 102 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 13 9 18 | 1:21.33 1:29.82 1:34.93 | 1:22.23 1:28.17 1:37.63 | 102% 96% 106% | RŻ RŻ | 264 Pkt. 255 Pkt. 244 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy | 7 2 7 | 1:15.54 1:33.83 40.32 | --.-- 1:32.12 41.25 | 96% 105% | RŻ RŻ | 226 Pkt. 231 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 10 1 8 | 1:19.10 1:24.38 1:38.73 | 1:17.67 1:24.51 1:32.70 | 96% 100% 88% | RŻ | 197 Pkt. 207 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny 100m zmienny | 9 6 15 | 1:18.78 1:38.32 1:35.09 | 1:18.73 1:38.67 --.-- | 100% 101% | RŻ RŻ | 200 Pkt. 201 Pkt. 164 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 31 12 13 | 1:30.78 1:36.63 1:46.70 | 1:30.70 1:40.86 1:48.31 | 100% 109% 103% | RŻ RŻ | 130 Pkt. 138 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 32 15 20 | 1:34.95 48.56 1:48.77 | 1:36.42 48.73 1:47.32 | 103% 101% 97% | RŻ RŻ | 114 Pkt. 99 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 20 8 21 | 1:26.30 1:29.72 1:36.04 | 1:32.32 1:32.05 --.-- | 114% 105% | RŻ RŻ RŻ | 221 Pkt. 256 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Sadowski Dawid | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny | 29 15 15 | 1:29.67 1:39.12 1:49.80 | 1:31.07 1:44.68 1:47.87 | 103% 112% 97% | RŻ RŻ | 135 Pkt. 128 Pkt. 144 Pkt. |
|||||||||
Staniszewski Oskar | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 15 13 16 | 1:22.17 1:37.82 1:36.87 | 1:30.02 1:39.26 --.-- | 120% 103% | RŻ RŻ RŻ | 176 Pkt. 133 Pkt. 155 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Liwia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 23 14 26 | 1:27.86 1:40.61 1:39.23 | 1:31.00 1:37.64 1:37.26 | 107% 94% 96% | RŻ | 210 Pkt. 182 Pkt. 214 Pkt. |
|||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 28 15 27 | 1:29.68 49.91 1:40.77 | 1:30.90 51.66 1:45.88 | 103% 107% 110% | RŻ RŻ RŻ | 197 Pkt. 131 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m zmienny | 9 10 12 | 1:18.72 1:30.90 1:32.56 | 1:20.54 1:37.91 1:33.24 | 105% 116% 101% | RŻ RŻ RŻ | 292 Pkt. 246 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 16 13 19 | 1:24.37 43.05 1:35.29 | 1:23.43 44.58 1:36.36 | 98% 107% 102% | RŻ RŻ | 237 Pkt. 204 Pkt. 242 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Baryła Julia | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 4 6 4 | 35.27 43.11 1:30.69 | 38.20 48.82 1:42.04 | 117% 128% 127% | RŻ RŻ RŻ | 306 Pkt. 204 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Brzozowski Krystian | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m motylkowy | 20 4 7 | 40.23 41.05 45.82 | 43.28 49.93 55.95 | 116% 148% 149% | RŻ RŻ RŻ | 139 Pkt. 180 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 22 9 | 42.10 44.10 | 41.73 52.89 | 98% 144% | RŻ | 180 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 5 5 7 | 36.52 41.93 1:31.14 | 37.89 46.90 1:38.06 | 108% 125% 116% | RŻ RŻ RŻ | 276 Pkt. 221 Pkt. 276 Pkt. |
|||||||||
Jamroży Anita | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny | 24 22 4 | 42.36 47.70 48.55 | 41.50 59.16 50.86 | 96% 154% 110% | RŻ RŻ | 177 Pkt. 174 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Kania Piotr | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 8 10 8 | 37.74 48.43 1:36.15 | 39.69 54.90 1:40.44 | 111% 129% 109% | RŻ RŻ RŻ | 169 Pkt. 100 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Kłębowski Maciej | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 36 18 | 48.74 55.23 | 47.84 --.-- | 96% | RŻ | 78 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny 100m zmienny | 12 3 6 | 38.69 44.30 1:34.23 | 40.54 46.07 1:36.95 | 110% 108% 106% | RŻ RŻ RŻ | 157 Pkt. 212 Pkt. 168 Pkt. |
|||||||||
Kuberek Marek | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 15 12 | 39.32 53.49 | 44.58 1:10.38 | 129% 173% | RŻ RŻ | 149 Pkt. 120 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny 100m zmienny | 17 6 11 | 40.35 49.36 1:38.08 | 56.98 58.04 1:44.98 | 199% 138% 115% | RŻ RŻ RŻ | 205 Pkt. 224 Pkt. 222 Pkt. |
|||||||||
Piestrzeniewicz Oliwia | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny | 30 25 17 | 44.76 48.53 53.04 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 150 Pkt. 166 Pkt. 180 Pkt. |
||||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 50m dowolny 50m klasyczny 50m motylkowy | 4 2 2 | 35.24 42.79 39.99 | 38.45 44.73 43.33 | 119% 109% 117% | RŻ RŻ RŻ | 207 Pkt. 235 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Szczepaniak Sebastian | 00 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny | 29 15 10 | 43.74 46.56 51.03 | 48.34 51.88 51.00 | 122% 124% 100% | RŻ RŻ | 108 Pkt. 123 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | 10 8 8 | 38.82 43.99 1:33.64 | 40.68 48.36 1:39.64 | 110% 121% 113% | RŻ RŻ RŻ | 230 Pkt. 192 Pkt. 255 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Batorska Julia | 01 : | 50m dowolny | 19 | 48.21 | 55.20 | 131% | RŻ | 120 Pkt. | |||||||||
Bogusławska Weronika | 01 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | 30 21 | 1:00.75 1:09.47 | 1:01.19 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 84 Pkt. 80 Pkt. |
|||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 1 1 | 38.24 48.73 | 43.80 54.85 | 131% 127% | RŻ RŻ | 240 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 16 2 | 45.85 51.16 | 50.51 52.04 | 121% 103% | RŻ RŻ | 94 Pkt. 85 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 50m dowolny 50m motylkowy | 2 1 | 40.56 45.43 | 42.77 1:02.16 | 111% 187% | RŻ RŻ | 202 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 50m dowolny 100m zmienny | 8 4 | 44.05 1:50.23 | 50.24 --.-- | 130% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Lach Wojciech | 01 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 13 3 | 44.37 54.36 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 104 Pkt. 115 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 50m klasyczny 100m zmienny | 4 1 | 54.39 1:44.36 | 56.25 --.-- | 107% | RŻ RŻ | 167 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Markowski Bartosz | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 34 29 | 52.88 59.35 | --.-- 1:03.03 | 113% | RŻ RŻ | 61 Pkt. 60 Pkt. |
|||||||||
Morawska Nina | 01 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 16 8 | 47.52 59.62 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 125 Pkt. 127 Pkt. |
||||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 5 2 | 41.57 51.92 | 49.46 --.-- | 142% | RŻ RŻ | 126 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 50m dowolny | 35 | 56.88 | --.-- | RŻ | 73 Pkt. | ||||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 50m klasyczny 50m motylkowy | 11 3 | 1:00.94 58.58 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 119 Pkt. 81 Pkt. |
||||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 22 12 | 48.99 49.96 | --.-- 1:02.07 | 154% | RŻ RŻ | 77 Pkt. 100 Pkt. |
|||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 8 | 56.20 1:07.15 | 1:06.07 --.-- | 138% | RŻ RŻ | 76 Pkt. 89 Pkt. |
MOGDA - UKS Dwojka Morena V Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży z Okazji Święta Niepodległości | Słupsk 06.11.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Brzeziński Dominik | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 16 13 | 59.62 59.62 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Brzoskowska Alicja | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 5 3 | 54.62 52.20 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 83 Pkt. 133 Pkt. |
||||||||||
Dombek Maksymilian | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 15 19 | 59.39 1:05.59 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 44 Pkt. |
||||||||||
Gumiński Igor | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 14 5 | 59.37 54.08 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 43 Pkt. 79 Pkt. |
||||||||||
Herasimowicz Zuzanna | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 9 16 | 55.47 1:01.46 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 79 Pkt. 82 Pkt. |
||||||||||
Jarecki Aleksander | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 19 12 | 1:03.10 58.06 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 36 Pkt. 64 Pkt. |
||||||||||
Paluszkiewicz Łukasz | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 12 14 | 58.21 59.81 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 46 Pkt. 58 Pkt. |
||||||||||
Skibiak Klaudia | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 3 1 | 51.41 50.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 99 Pkt. 143 Pkt. |
||||||||||
Szwaracka Zofia | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 21 14 | 1:04.93 1:00.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 49 Pkt. 86 Pkt. |
||||||||||
Żal Dominik | 02 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 22 11 | 1:06.30 57.45 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 31 Pkt. 66 Pkt. |