MOGDA - UKS Dwojka Morena Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Sopotu | Sopot 23.10.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname Augustyniak Kevin | YOB 96 : | Strecke 100m dowolny 100m grzbietowy | Pl. 1 2 | Time 59.89 1:10.15 | Round | Old PB. 59.51 1:14.33 | Diff. 99% 112% | RŻ | 454 Pkt. 361 Pkt. |
||||||||
Brzeziński Wojciech | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 10 | 1:06.39 1:33.49 | 1:06.57 --.-- | 101% | RŻ RŻ | 334 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Chmielecka Monika | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 1 1 | 1:04.00 1:17.80 | 1:03.63 1:14.06 | 99% 91% | 543 Pkt. 575 Pkt. |
||||||||||
Cygert Olaf | 97 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 24 11 | 1:12.21 1:35.74 | 1:14.53 1:36.54 | 107% 102% | RŻ RŻ | 259 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 13 8 | 1:06.46 1:21.10 | 1:06.75 1:25.30 | 101% 111% | RŻ RŻ | 332 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 8 | 1:11.19 1:25.23 | 1:10.27 1:36.41 | 97% 128% | RŻ | 394 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Kamela Daniel | 97 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 29 9 | 1:15.02 1:32.80 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 231 Pkt. 239 Pkt. |
||||||||||
Kita Daniel | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 1 1 | 1:00.76 1:09.80 | 58.35 1:07.69 | 92% 94% | 435 Pkt. 561 Pkt. |
||||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 4 | 1:14.27 1:32.67 | 1:18.31 1:29.63 | 111% 94% | RŻ | 347 Pkt. 340 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 2 4 | 1:12.62 1:09.08 | 1:08.63 1:06.57 | 89% 93% | 498 Pkt. 375 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 100m motylkowy | 10 | 1:24.68 | 1:24.04 | 98% | 204 Pkt. | ||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 11 2 | 1:11.60 1:16.10 | 1:09.26 1:14.07 | 94% 95% | 388 Pkt. 420 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 1 4 | 1:08.23 1:09.92 | 1:05.81 1:10.87 | 93% 103% | RŻ | 392 Pkt. 362 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 400m dowolny | 2 1 | 1:01.02 4:30.54 | 1:00.41 4:37.88 | 98% 105% | RŻ | 430 Pkt. 510 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 6 8 | 1:24.70 1:19.07 | 1:23.63 1:19.67 | 97% 102% | RŻ | 314 Pkt. 250 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 400m dowolny 100m motylkowy | 2 3 | 4:38.84 1:08.80 | 4:40.29 1:09.48 | 101% 102% | RŻ RŻ | 466 Pkt. 379 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 15 4 | 1:08.20 1:14.33 | 1:09.12 1:16.33 | 103% 105% | RŻ RŻ | 308 Pkt. 303 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 7 6 | 1:03.29 1:15.11 | 1:02.63 1:08.49 | 98% 83% | 385 Pkt. 292 Pkt. |
||||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 26 7 | 1:12.36 1:27.76 | 1:14.46 1:26.47 | 106% 97% | RŻ | 258 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 6 | 1:04.56 1:18.26 | 1:02.34 1:16.18 | 93% 95% | 363 Pkt. 260 Pkt. |
||||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 3 5 | 1:06.99 1:20.45 | 1:05.70 1:17.21 | 96% 92% | 473 Pkt. 355 Pkt. |
||||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 100m klasyczny 100m motylkowy | 2 2 | 1:17.16 1:08.48 | 1:17.72 1:06.28 | 101% 94% | RŻ | 415 Pkt. 385 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 9 | 1:07.84 1:21.50 | 1:07.49 1:17.92 | 99% 91% | 313 Pkt. 230 Pkt. |
||||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 6 1 | 1:03.15 1:15.48 | 1:07.30 1:15.22 | 114% 99% | RŻ | 388 Pkt. 443 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny | 5 | 1:02.69 | 1:00.36 | 93% | 396 Pkt. |