MOGDA - UKS Dwojka Morena Otwarte Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Mistrzostwo Województwa Pomorskiego | Gdynia 12../13.06.2010 |
Podsumowanie wyników | Długa pływ. (50m), FINA 2010 |
Lastname, Firstname Augustyniak Kevin | YOB 96 : | Strecke 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | Pl. 31 18 15 4 23 14 | Time 29.20 1:03.39 34.75 1:15.80 31.91 1:15.36 | Round | Old PB. --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | Diff. | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 368 Pkt. 405 Pkt. 331 Pkt. 321 Pkt. 347 Pkt. 288 Pkt. |
||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 69 49 46 19 19 31 | 33.94 1:16.02 2:42.23 1:33.38 3:14.07 3:07.31 | --.-- 1:21.10 --.-- 1:42.15 3:30.55 3:35.26 | 114% 120% 118% 132% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 234 Pkt. 234 Pkt. 248 Pkt. 246 Pkt. 282 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy | 42 18 9 | 34.09 40.13 2:58.42 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 337 Pkt. 306 Pkt. 342 Pkt. |
||||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 48 30 40 29 25 22 | 30.76 1:08.71 2:35.63 5:35.79 41.19 1:29.83 | 33.37 1:15.23 --.-- --.-- --.-- 1:32.19 | 118% 120% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 315 Pkt. 318 Pkt. 281 Pkt. 281 Pkt. 198 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m klasyczny | 43 20 23 21 19 14 | 34.44 1:12.40 2:36.17 5:22.22 40.76 1:38.44 | 34.37 1:16.95 2:52.76 --.-- --.-- 1:48.40 | 100% 113% 122% 121% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 327 Pkt. 372 Pkt. 378 Pkt. 408 Pkt. 292 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 50 26 10 14 | 35.99 42.82 3:01.62 3:19.81 | 31.94 37.19 2:51.06 3:03.65 | 79% 75% 89% 84% | 286 Pkt. 252 Pkt. 324 Pkt. 251 Pkt. |
||||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 60 44 36 15 | 39.84 1:26.13 46.21 1:46.14 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 211 Pkt. 220 Pkt. 159 Pkt. 147 Pkt. |
||||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 100m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 33 23 15 15 | 1:15.85 5:26.95 38.94 1:26.67 | 1:17.67 --.-- --.-- 1:27.41 | 105% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 323 Pkt. 391 Pkt. 335 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 50m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 76 33 51 27 | 35.23 5:56.00 41.21 1:31.24 | 35.95 --.-- 41.35 1:33.29 | 104% 101% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 209 Pkt. 236 Pkt. 161 Pkt. 162 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 50m klasyczny 100m klasyczny | 4 3 | 32.90 1:12.57 | 32.06 1:09.94 | 95% 93% | 532 Pkt. 525 Pkt. |
||||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m dowolny 200m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 35 11 12 12 16 37 | 1:16.18 3:04.04 42.13 1:36.37 3:29.04 46.26 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 319 Pkt. 311 Pkt. 353 Pkt. 299 Pkt. 301 Pkt. 159 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 41 24 24 25 24 14 | 34.00 1:13.29 2:36.69 5:28.84 42.40 1:24.93 | 34.04 1:14.16 2:45.89 --.-- --.-- 1:27.49 | 100% 102% 112% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 339 Pkt. 358 Pkt. 374 Pkt. 384 Pkt. 259 Pkt. 320 Pkt. |
|||||||||
Kukulski Karol | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 1500m dowolny 200m zmienny | 16 7 2 2 2 13 | 27.37 1:00.36 2:06.32 4:29.18 17:44.14 2:37.62 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ CR,RK 15 RŻ CR,RK 15 RŻ | 447 Pkt. 469 Pkt. 526 Pkt. 546 Pkt. 555 Pkt. 379 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 28 22 26 11 | 32.67 1:12.80 2:40.65 1:23.37 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 383 Pkt. 365 Pkt. 347 Pkt. 338 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Wojciech | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny | 49 33 37 15 | 31.02 1:09.71 2:33.16 1:29.13 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 307 Pkt. 304 Pkt. 295 Pkt. 283 Pkt. |
||||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 19 7 5 4 9 | 28.24 33.63 1:16.79 2:38.63 2:35.86 | 29.65 32.18 1:13.40 2:36.25 2:43.34 | 110% 92% 91% 97% 110% | RŻ RŻ | 407 Pkt. 498 Pkt. 443 Pkt. 516 Pkt. 392 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 51 41 35 18 | 36.06 1:20.21 2:49.90 1:28.70 | 37.39 --.-- --.-- 1:33.18 | 108% 110% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 284 Pkt. 273 Pkt. 294 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 200m zmienny | 56 36 28 16 | 37.32 2:58.71 46.09 3:25.95 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 257 Pkt. 252 Pkt. 202 Pkt. 229 Pkt. |
||||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m zmienny | 21 16 25 10 9 4 | 32.06 1:11.32 2:38.22 37.32 1:21.45 2:48.49 | 31.28 1:13.64 3:18.85 38.84 1:22.55 --.-- | 95% 107% 158% 108% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 405 Pkt. 389 Pkt. 364 Pkt. 381 Pkt. 363 Pkt. 419 Pkt. |
|||||||||
Mackiewicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m motylkowy | 39 27 11 | 33.73 1:14.71 1:24.53 | --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ | 348 Pkt. 338 Pkt. 291 Pkt. |
||||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 50 39 12 14 | 31.20 1:10.56 1:20.90 2:51.58 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 302 Pkt. 293 Pkt. 264 Pkt. 277 Pkt. |
||||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 100m grzbietowy | 30 16 23 18 17 | 29.10 1:03.27 2:21.07 5:01.70 1:25.46 | 29.23 1:02.57 2:16.98 4:53.82 --.-- | 101% 98% 94% 95% | RŻ RŻ | 372 Pkt. 407 Pkt. 378 Pkt. 388 Pkt. 224 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 37 30 20 10 8 29 | 33.65 1:15.24 40.80 1:22.90 2:52.73 40.48 | --.-- 1:12.85 41.29 1:21.72 2:52.93 36.60 | 94% 102% 97% 100% 82% | RŻ RŻ RŻ | 350 Pkt. 331 Pkt. 291 Pkt. 344 Pkt. 377 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 39 7 4 18 | 30.10 33.26 2:35.63 2:43.63 | 30.90 37.52 2:35.94 2:41.79 | 105% 127% 100% 98% | RŻ RŻ RŻ | 336 Pkt. 377 Pkt. 371 Pkt. 339 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 1500m dowolny | 28 13 11 7 4 | 29.06 1:02.12 2:13.86 4:41.02 18:29.26 | 32.63 1:09.05 2:17.50 4:49.81 --.-- | 126% 124% 106% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 374 Pkt. 430 Pkt. 442 Pkt. 480 Pkt. 490 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m motylkowy 200m zmienny | 55 20 11 11 26 17 16 10 27 | 31.74 37.60 1:20.45 2:47.80 40.77 1:30.96 3:07.56 3:11.69 2:59.60 | --.-- --.-- 1:27.67 --.-- 40.59 1:32.23 --.-- --.-- --.-- | 119% 99% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 287 Pkt. 261 Pkt. 269 Pkt. 296 Pkt. 279 Pkt. 267 Pkt. 312 Pkt. 196 Pkt. 256 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 400m dowolny 1500m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 400m zmienny | 9 5 2 3 3 | 4:47.54 18:53.30 1:09.12 2:27.36 5:22.37 | 4:49.53 --.-- 1:12.18 2:28.96 5:29.06 | 101% 109% 102% 104% | RŻ RŻ RŻ CR,RK14,RK 15 RŻ | 448 Pkt. 459 Pkt. 424 Pkt. 438 Pkt. 432 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 400m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy 200m motylkowy | 59 38 24 18 10 10 55 19 9 | 32.06 1:10.31 5:16.57 37.28 1:19.99 2:47.28 3:52.20 1:18.89 2:53.86 | --.-- 1:15.10 --.-- --.-- 1:28.25 --.-- --.-- 1:29.17 --.-- | 114% 122% 128% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 278 Pkt. 296 Pkt. 335 Pkt. 268 Pkt. 273 Pkt. 299 Pkt. Pkt. 251 Pkt. 263 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100m dowolny 800m dowolny | 43 11 | 1:24.69 12:35.50 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 232 Pkt. 279 Pkt. |
||||||||||
Skrzypek Patryk | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m motylkowy 200m zmienny | 34 25 25 12 5 17 | 29.39 1:06.45 32.09 1:11.69 2:45.25 2:40.47 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 361 Pkt. 351 Pkt. 341 Pkt. 335 Pkt. 307 Pkt. 359 Pkt. |
||||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 100m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 50m motylkowy | 31 22 10 34 | 1:15.50 5:26.01 11:35.14 41.51 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 328 Pkt. 394 Pkt. 359 Pkt. 220 Pkt. |
||||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m motylkowy | 38 22 19 10 4 | 29.74 5:15.47 31.48 1:11.20 2:43.10 | --.-- 4:57.73 35.55 1:11.96 --.-- | 89% 128% 102% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 349 Pkt. 339 Pkt. 361 Pkt. 342 Pkt. 319 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 47 27 14 15 | 35.57 44.64 3:15.62 3:23.66 | --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ | 296 Pkt. 222 Pkt. 259 Pkt. 237 Pkt. |
||||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 51 52 27 20 27 50 | 1:16.36 2:48.64 41.82 1:28.28 41.80 40.91 | 1:18.61 2:52.38 --.-- 1:29.58 43.98 --.-- | 106% 104% 103% 111% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 231 Pkt. 221 Pkt. 189 Pkt. 203 Pkt. 259 Pkt. 164 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 200m dowolny 50m klasyczny 50m motylkowy 200m zmienny | 28 13 26 15 | 2:23.41 37.17 32.36 2:40.04 | --.-- 42.88 --.-- 2:44.03 | 133% 105% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 359 Pkt. 369 Pkt. 333 Pkt. 362 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | ZSZ 8 8 1 2 | 59.98 2:10.89 28.92 1:02.04 2:22.06 | 1:00.83 --.-- 29.82 1:05.39 2:25.93 | 103% 106% 111% 106% | RŻ RŻ RŻ CR CR | 478 Pkt. 473 Pkt. 466 Pkt. 517 Pkt. 518 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny | 35 25 20 14 9 | 33.30 1:13.84 2:34.98 5:13.29 11:05.35 | --.-- 1:07.58 2:21.69 4:53.96 10:03.07 | 84% 84% 88% 82% | RŻ | 361 Pkt. 350 Pkt. 387 Pkt. 444 Pkt. 409 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 400m zmienny | 18 11 11 5 | 31.47 1:11.23 2:36.76 5:38.50 | --.-- 1:09.96 --.-- 5:25.61 | 96% 93% | RŻ RŻ | 362 Pkt. 342 Pkt. 385 Pkt. 373 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy 200m zmienny | 43 40 12 8 29 22 | 30.35 1:10.60 36.20 1:22.03 33.42 2:50.49 | 33.72 1:17.86 43.48 1:32.67 37.73 --.-- | 123% 122% 144% 128% 127% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 328 Pkt. 293 Pkt. 399 Pkt. 364 Pkt. 302 Pkt. 299 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 100m grzbietowy | 11 5 21 18 13 | 30.83 1:07.86 2:35.37 5:16.51 1:23.97 | 30.87 1:06.78 2:27.00 5:11.97 --.-- | 100% 97% 90% 97% | RŻ RŻ | 456 Pkt. 451 Pkt. 384 Pkt. 431 Pkt. 331 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 200m zmienny 400m zmienny | 19 19 13 3 19 6 | 1:03.56 2:19.29 4:51.28 10:09.05 2:43.69 5:39.03 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 402 Pkt. 392 Pkt. 431 Pkt. 409 Pkt. 338 Pkt. 372 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Szołoch Robert Olender Karol | 94 96 | Augustyniak Kevin Kukulski Karol | 96 95 | 2 | 4:05.64 | |||
Całkiem 202 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,7% 5 nowy rekord(y), 173 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: von Lonski Karolina, 200m dowolny 2:38.22 |