MOGDA - UKS Dwojka Morena IV Ogólnopolskie Zawody Pływackie NORDA SWIM 2010 | Władysławowo 08../09.05.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2009 |
Lastname, Firstname | YOB | Strecke | Pl. | Time | Round | Old PB. | Diff. |
Augustyniak Kevin | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 8 10 10 6 | 27.98 1:02.64 2:15.24 2:37.44 | 28.53 1:01.13 2:15.55 2:32.62 | 104% 95% 100% 94% | RŻ RŻ | 414 Pkt. 397 Pkt. 431 Pkt. 371 Pkt. |
|||||||||
Kukulski Karol | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny | ZSZ 3 1 6 2 | 27.28 57.46 2:02.11 2:32.38 2:24.44 | 26.73 57.96 2:01.94 2:28.48 2:24.00 | 96% 102% 100% 95% 99% | RŻ | 447 Pkt. 514 Pkt. 586 Pkt. 371 Pkt. 481 Pkt. |
|||||||||
Mackiewicz Aleksandra | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 14 8 13 5 | 33.31 1:10.48 2:32.40 1:23.91 | 32.31 1:11.24 2:34.84 1:24.68 | 94% 102% 103% 102% | RŻ RŻ RŻ | 364 Pkt. 406 Pkt. 413 Pkt. 313 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 13 9 3 3 | 32.43 1:10.82 1:16.70 2:43.70 | 31.73 1:09.26 1:14.07 2:41.60 | 96% 96% 93% 97% | 394 Pkt. 400 Pkt. 410 Pkt. 423 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 10 5 2 6 | 28.93 1:06.80 2:23.14 30.78 | 29.79 1:07.15 2:24.48 31.66 | 106% 101% 102% 106% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 375 Pkt. 418 Pkt. 448 Pkt. 391 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 11 7 7 8 | 29.08 1:01.92 2:12.53 2:40.42 | 28.94 1:02.14 2:13.03 2:34.52 | 99% 101% 101% 93% | RŻ RŻ | 369 Pkt. 411 Pkt. 458 Pkt. 351 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 5 6 ZSZ 2 1 | 1:01.23 2:12.21 32.15 1:05.96 2:18.05 | 1:03.08 2:14.11 32.28 1:06.91 2:20.42 | 106% 103% 101% 103% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 425 Pkt. 461 Pkt. 375 Pkt. 434 Pkt. 499 Pkt. |
|||||||||
Skrzypek Patryk | 95 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 10 7 3 7 | 28.68 30.30 1:07.63 2:36.32 | 28.18 30.39 1:06.70 2:33.44 | 97% 101% 97% 96% | RŻ | 385 Pkt. 409 Pkt. 400 Pkt. 379 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 13 8 7 7 | 2:17.95 31.03 1:10.34 2:37.90 | 2:18.93 30.94 1:08.49 2:36.74 | 101% 99% 95% 99% | RŻ | 406 Pkt. 381 Pkt. 355 Pkt. 368 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 22 7 5 10 | 33.16 1:26.47 3:07.15 2:56.02 | 32.84 1:29.06 3:06.80 2:55.72 | 98% 106% 100% 100% | RŻ | 249 Pkt. 295 Pkt. 292 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 9 6 7 6 | 31.75 1:08.14 2:21.70 2:45.18 | 30.51 1:05.70 2:17.59 2:49.28 | 92% 93% 94% 105% | RŻ | 420 Pkt. 450 Pkt. 514 Pkt. 459 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 4 7 2 3 | 2:10.34 30.99 1:06.79 2:27.04 | 2:17.64 30.49 1:06.49 2:27.88 | 112% 97% 99% 101% | RŻ RŻ | 482 Pkt. 383 Pkt. 415 Pkt. 456 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny 50m motylkowy | 13 10 1 11 | 29.53 1:22.12 1:16.10 31.60 | 29.54 1:41.37 1:15.22 31.42 | 100% 152% 98% 99% | RŻ RŻ | 352 Pkt. 225 Pkt. 433 Pkt. 361 Pkt. |
Cygert Olaf | 97 : | 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 17 12 10 15 | 2:48.93 1:26.02 3:08.10 40.29 | --.-- 1:25.83 3:15.58 39.08 | 100% 108% 94% | RŻ RŻ | 221 Pkt. 196 Pkt. 197 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 6 4 11 7 | 29.95 1:06.75 2:27.85 2:47.22 | 30.38 1:07.70 2:28.27 2:46.14 | 103% 103% 101% 99% | RŻ RŻ RŻ | 338 Pkt. 328 Pkt. 330 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny | 11 14 11 7 | 1:10.27 2:33.23 2:58.47 2:58.05 | 1:11.56 2:33.36 3:01.53 2:56.89 | 104% 100% 103% 99% | RŻ RŻ RŻ | 410 Pkt. 406 Pkt. 326 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 200m dowolny 200m grzbietowy 50m motylkowy 200m zmienny | 11 7 9 5 | 2:31.25 2:48.05 39.48 2:55.56 | 2:38.95 2:47.64 38.68 2:53.69 | 110% 100% 96% 98% | RŻ | 422 Pkt. 391 Pkt. 265 Pkt. 382 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 15 10 8 6 | 32.73 1:10.26 2:28.79 2:55.87 | 32.87 1:10.61 2:31.94 2:54.84 | 101% 101% 104% 99% | RŻ RŻ RŻ | 384 Pkt. 410 Pkt. 444 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 7 5 2 5 | 2:42.09 1:24.90 2:56.12 2:42.15 | 2:43.87 1:23.99 2:55.94 2:43.45 | 102% 98% 100% 102% | RŻ RŻ | 308 Pkt. 312 Pkt. 351 Pkt. 340 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | ZSZ 8 5 9 3 | 35.95 1:16.33 2:40.81 34.91 1:17.99 | 36.39 1:16.37 2:45.92 36.18 1:18.56 | 102% 100% 106% 107% 101% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 268 Pkt. 280 Pkt. 316 Pkt. 268 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 21 13 16 7 | 37.12 1:32.65 43.43 1:44.76 | 38.01 1:35.07 44.19 1:52.42 | 105% 105% 104% 115% | RŻ RŻ RŻ RŻ | 177 Pkt. 157 Pkt. 139 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 9 7 5 9 | 31.03 34.47 1:22.93 2:54.73 | 30.94 35.42 1:23.78 2:53.56 | 99% 106% 102% 99% | RŻ RŻ | 304 Pkt. 278 Pkt. 217 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny | ZSZ 1 1 2 1 | 28.98 1:00.91 2:13.03 2:31.89 2:31.37 | --.-- 1:01.62 2:14.66 2:36.64 2:33.75 | 102% 102% 106% 103% | RŻ RŻ RŻ RŻ RŻ | 373 Pkt. 432 Pkt. 453 Pkt. 375 Pkt. 418 Pkt. |
Bazylewicz Jan | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 4 | 1:22.69 1:26.31 | 1:24.21 1:28.57 | 104% 105% | RŻ RŻ | 173 Pkt. 194 Pkt. |
|||||||||
Buczma Klaudia | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 5 | 1:21.45 1:27.09 | 1:31.80 1:26.53 | 127% 99% | RŻ | 263 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Grabowska Justyna | 99 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 9 9 | 45.12 1:35.38 | 42.39 1:34.74 | 88% 99% | 178 Pkt. 241 Pkt. |
||||||||||
Jędrzejewska Marta | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 29 17 | 1:32.71 1:47.78 | 1:37.08 1:48.59 | 110% 102% | RŻ RŻ | 178 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 24 15 | 1:27.58 1:39.11 | 1:28.71 1:37.42 | 103% 97% | RŻ | 145 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 21 9 | 1:25.59 1:31.46 | 1:29.31 1:29.53 | 109% 96% | RŻ | 227 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 4 5 | 1:34.74 1:27.21 | 1:35.97 1:28.39 | 103% 103% | RŻ RŻ | 224 Pkt. 212 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 6 5 | 1:19.49 1:41.15 | 1:24.90 1:39.46 | 114% 97% | RŻ | 283 Pkt. 262 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 3 5 | 1:26.23 1:34.83 | 1:25.54 1:34.49 | 98% 99% | 194 Pkt. 224 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 10 | 1:21.47 1:40.88 | 1:20.57 1:38.67 | 98% 96% | 180 Pkt. 186 Pkt. |
||||||||||
Lejk Natalia | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 27 10 | 1:31.41 1:44.48 | 1:36.38 1:45.54 | 111% 102% | RŻ RŻ | 186 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Lesińska Agata | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 10 7 | 1:21.74 1:41.49 | 1:23.02 1:42.85 | 103% 103% | RŻ RŻ | 260 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 30 9 | 1:30.08 1:33.57 | 1:33.88 1:34.49 | 109% 102% | RŻ RŻ | 134 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 31 17 | 1:30.70 1:48.31 | 1:43.83 1:50.59 | 131% 104% | RŻ RŻ | 131 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 37 10 | 1:38.03 48.73 | 1:37.65 50.29 | 99% 107% | RŻ | 104 Pkt. 98 Pkt. |
|||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 34 11 | 1:33.93 1:34.21 | 1:32.32 1:32.39 | 97% 96% | 172 Pkt. 221 Pkt. |
||||||||||
Sadowski Dawid | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 35 16 | 1:33.92 1:44.68 | --.-- 1:45.10 | 101% | RŻ RŻ | 118 Pkt. 109 Pkt. |
|||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 100m grzbietowy | 17 | 1:45.32 | 1:46.44 | 102% | RŻ | 107 Pkt. | |||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 25 14 | 1:30.90 51.66 | 1:42.03 51.83 | 126% 101% | RŻ RŻ | 189 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Urban Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 23 16 | 1:29.01 1:43.92 | 1:32.99 1:45.21 | 109% 102% | RŻ RŻ | 202 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 15 13 | 1:23.29 1:36.90 | 1:27.12 1:36.66 | 109% 100% | RŻ | 246 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 17 10 | 1:23.43 1:36.53 | 1:25.93 1:36.36 | 106% 100% | RŻ | 245 Pkt. 232 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Kukulski Karol Szwaracki Jędrzej | 95 96 | Skrzypek Patryk Augustyniak Kevin | 95 96 | 4 | 1:51.99 | |||
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Zuchowski Ernest Paluszkiewicz Dawid | 97 97 | Woźniak Grzegorz Giza Michał | 97 97 | 4 | 2:02.33 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Pietrzak Krzysztof Zawadzki Grzegorz | 96 96 | Szwaracki Jędrzej Kukulski Karol | 96 95 | 4 | 2:03.56 | |||
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Rubach Kamil Paluszkiewicz Dawid | 97 97 | Woźniak Grzegorz Zuchowski Ernest | 97 97 | 3 | 2:20.15 | |||
Całkiem 139 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 83 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Zawadzki Grzegorz, 100m grzbietowy 1:22.12 |