MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Dzieci POZP 1 runda | Tczew 13.03.2010 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Lastname, Firstname Brzozowski Krystian | YOB 00 : | Strecke 100m dowolny 100m grzbietowy | Pl. 24 16 | Time 1:46.33 1:55.30 | Round | Old PB. --.-- 2:04.01 | Diff. 116% | RŻ RŻ | 83 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||
Justka Mateusz | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 24 9 | 1:28.71 46.11 | 1:33.24 50.18 | 110% 118% | RŻ RŻ | 144 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Kamiński Piotr | 99 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy | 18 13 | 1:37.33 51.18 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 139 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Kania Piotr | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 6 | 1:33.70 1:57.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 122 Pkt. 118 Pkt. |
||||||||||
Kierat Adam | 99 : | 50m dowolny 100m klasyczny 100m zmienny | ZSZ 3 5 | 35.31 1:37.28 1:28.39 | 35.96 --.-- 1:29.11 | 104% 102% | RŻ RŻ RŻ | 213 Pkt. 210 Pkt. 206 Pkt. |
|||||||||
Kłębowski Maciej | 00 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 25 8 | 1:47.98 1:59.08 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 80 Pkt. 114 Pkt. |
||||||||||
Koziński Daniel | 00 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | ZSZ 8 5 | 41.64 1:33.02 1:40.08 | 42.48 --.-- 1:50.91 | 104% 123% | RŻ RŻ RŻ | 130 Pkt. 125 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 3 1 | 1:25.54 1:34.86 | 1:29.61 1:44.54 | 110% 121% | RŻ RŻ | 205 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 7 6 | 1:20.57 1:41.10 | 1:26.68 1:44.77 | 116% 107% | RŻ RŻ | 192 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 39 14 | 1:34.97 1:34.49 | 1:33.88 1:37.05 | 98% 105% | RŻ | 117 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 23 17 | 1:40.86 1:50.59 | 1:49.83 1:58.92 | 119% 116% | RŻ RŻ | 125 Pkt. 143 Pkt. |
|||||||||
Piekarz Krystian | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 47 12 | 1:37.65 50.29 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 108 Pkt. 93 Pkt. |
||||||||||
Sajko Arkadiusz | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 30 6 | 2:08.55 1:11.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 47 Pkt. 32 Pkt. |
||||||||||
Szaryński Mikołaj | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 15 5 | 1:37.27 46.78 | --.-- 55.70 | 142% | RŻ RŻ | 109 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Szczepaniak Sebastian | 00 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 13 5 | 1:51.00 1:56.37 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 94 Pkt. 123 Pkt. |
4 x 50m dowolny | : | Kierat Adam Łagownik Michał | 35.31 37.25 | Justka Mateusz Kraus Przemysław | 37.61 | 1 | 2:23.89 | |||
4 x 50m dowolny | : | Koziński Daniel Brzozowski Krystian | 41.64 47.92 | Szaryński Mikołaj Szczepaniak Sebastian | 46.04 | 6 | 3:02.74 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 106,6% 0 nowy rekord(y), 31 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Szaryński Mikołaj, 50m motylkowy 46.78 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Dzieci POZP 1 runda | Tczew 13.03.2010 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Lastname, Firstname Buczma Klaudia | YOB 99 : | Strecke 100m grzbietowy 100m zmienny | Pl. 8 9 | Time 1:30.51 1:32.33 | Round | Old PB. 1:51.67 1:37.00 | Diff. 152% 110% | RŻ RŻ | 256 Pkt. 271 Pkt. |
||||||||
Choroszucha Dominka | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 10 18 | 58.58 2:04.47 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 83 Pkt. 111 Pkt. |
||||||||||
Ciekańska Wiktoria | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 7 6 | 1:37.10 54.70 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 157 Pkt. 102 Pkt. |
||||||||||
Czabrowska Emilia | 00 : | 100m grzbietowy 50m motylkowy | 15 13 | 2:06.39 1:05.45 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 94 Pkt. 59 Pkt. |
||||||||||
Giza Julia | 00 : | 100m klasyczny | 14 | 2:07.82 | --.-- | RŻ | 131 Pkt. | ||||||||||
Głogowska Agata | 00 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 3 1 | 1:27.91 1:36.86 | --.-- 1:43.35 | 114% | RŻ RŻ | 212 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Grabowska Justyna | 99 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 5 11 | 42.97 1:34.74 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 210 Pkt. 251 Pkt. |
||||||||||
Jędrzejewska Marta | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 37 25 | 1:37.08 1:48.59 | --.-- 1:54.38 | 111% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 148 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 19 7 | 1:29.31 1:29.53 | 1:33.55 1:39.02 | 110% 122% | RŻ RŻ | 202 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Julia | 00 : | 100m zmienny | 2 | 1:36.24 | 1:51.02 | 133% | RŻ | 239 Pkt. | |||||||||
Klonowska Magda | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 10 5 | 1:24.90 1:39.46 | 1:34.18 1:48.09 | 123% 118% | RŻ RŻ | 235 Pkt. 278 Pkt. |
|||||||||
Laskowska Magdalena | 00 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 12 14 | 59.19 1:55.28 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 80 Pkt. 139 Pkt. |
||||||||||
Lejk Natalia | 99 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 35 15 | 1:36.38 1:45.54 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 161 Pkt. 233 Pkt. |
||||||||||
Lesińska Agata | 99 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny | ZSZ 6 12 | 37.81 1:23.02 1:42.85 | 38.52 --.-- --.-- | 104% | RŻ RŻ RŻ | 250 Pkt. 252 Pkt. 252 Pkt. |
|||||||||
Łopacińska Natalia | 00 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 8 8 | 1:38.46 56.14 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 151 Pkt. 94 Pkt. |
||||||||||
Rynkiewicz Aleksandra | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 30 11 | 1:33.75 1:32.39 | 1:32.32 1:39.16 | 97% 115% | RŻ | 175 Pkt. 241 Pkt. |
|||||||||
Sabiniarz Karolina | 00 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 17 13 | 2:08.84 2:06.74 | 2:19.97 --.-- | 118% | RŻ RŻ | 89 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Stróżek Liwia | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 22 19 | 1:31.00 1:40.59 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 191 Pkt. 210 Pkt. |
||||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 40 13 | 1:42.03 52.32 | 1:56.91 --.-- | 131% | RŻ RŻ | 136 Pkt. 116 Pkt. |
|||||||||
Wasak Karolina | 99 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 17 20 | 1:27.12 1:40.12 | --.-- 1:51.75 | 125% | RŻ RŻ | 218 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Wierzbicka Angelika | 99 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 14 | 1:25.93 1:36.36 | 1:38.14 --.-- | 130% | RŻ RŻ | 227 Pkt. 238 Pkt. |
|||||||||
Żal Patrycja | 00 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m zmienny | ZSZ 2 3 | 40.68 1:25.77 1:41.95 | 42.46 --.-- 1:47.81 | 109% 112% | RŻ RŻ RŻ | 201 Pkt. 228 Pkt. 201 Pkt. |
4 x 50m dowolny | : | Lesińska Agata Buczma Klaudia | 37.81 37.80 | Grabowska Justyna Klonowska Magda | 39.05 | 6 | 2:32.87 | |||
4 x 50m dowolny | : | Żal Patrycja Głogowska Agata | 40.68 42.74 | Klonowska Julia Ciekańska Wiktoria | 37.92 | 1 | 2:41.96 | |||
Całkiem 44 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 107,6% 0 nowy rekord(y), 43 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Buczma Klaudia, 100m grzbietowy 1:30.51 |