MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzików Województwa Pomorskiego 2010 | Sopot 06.02.2010 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Berszel Joanna | 97 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 14 22 | 42.90 1:32.55 | 43.98 1:33.59 | 105% 102% | RŻ RŻ | 211 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Borzestowska Karolina | 97 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 16 23 | 44.68 1:35.54 | 44.13 1:34.11 | 98% 97% | 187 Pkt. 245 Pkt. |
||||||||||
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | ZSZ 13 15 | 1:17.51 2:50.68 1:31.05 | 1:15.97 2:46.65 1:39.94 | 96% 95% 120% | RŻ | 215 Pkt. 216 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Cygert Olaf | 97 : | 100m zmienny | 17 | 1:25.26 | 1:29.26 | 110% | RŻ | 230 Pkt. | |||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 8 11 | 2:45.35 1:26.62 | 3:20.37 1:40.22 | 147% 134% | RŻ RŻ | 328 Pkt. 328 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 2 7 | 2:37.48 3:00.30 | --.-- 3:01.85 | 102% | RŻ RŻ | 275 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Giza Michał | 97 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 13 4 | 37.17 1:17.76 | 36.51 1:19.93 | 96% 106% | RŻ | 230 Pkt. 303 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 200m dowolny 50m motylkowy | 18 14 | 2:56.00 45.16 | 3:28.18 44.63 | 140% 98% | RŻ | 272 Pkt. 181 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | ZSZ 10 13 | 1:11.72 2:33.36 1:25.06 | 1:12.33 2:34.32 1:24.46 | 102% 101% 99% | RŻ RŻ | 390 Pkt. 411 Pkt. 347 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 3 1 | 2:36.16 2:40.79 | 2:57.23 2:38.72 | 129% 97% | RŻ | 390 Pkt. 454 Pkt. |
|||||||||
Kasprzak Klaudia | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 13 28 | 42.95 1:40.94 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 211 Pkt. 207 Pkt. |
||||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 200m grzbietowy 50m motylkowy | 4 12 | 2:47.64 38.68 | 2:50.37 40.98 | 103% 112% | RŻ RŻ | 401 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 200m dowolny 50m motylkowy | 3 13 | 2:37.92 39.96 | 2:51.01 39.22 | 117% 96% | RŻ | 273 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 4 10 | 2:38.35 1:26.23 | 2:45.56 1:31.50 | 109% 113% | RŻ RŻ | 374 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 200m dowolny 100m zmienny | 9 8 | 2:32.16 1:23.44 | 2:31.94 1:23.59 | 100% 100% | RŻ | 421 Pkt. 367 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 15 14 | 2:54.90 1:30.10 | 3:06.85 1:33.93 | 114% 109% | RŻ RŻ | 201 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 14 26 | 2:50.16 1:37.53 | 2:59.15 1:35.18 | 111% 95% | RŻ | 301 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 20 19 | 2:58.22 1:34.20 | 3:05.91 1:44.92 | 109% 124% | RŻ RŻ | 262 Pkt. 255 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 200m dowolny 100m zmienny | 11 1 | 2:36.09 1:15.26 | 2:29.21 1:14.56 | 91% 98% | 390 Pkt. 500 Pkt. |
||||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 200m dowolny 50m motylkowy | 4 9 | 2:38.98 39.10 | 2:43.54 40.47 | 106% 107% | RŻ RŻ | 268 Pkt. 198 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 22 14 | 3:16.15 3:23.79 | 3:35.73 3:28.15 | 121% 104% | RŻ RŻ | 143 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy | ZSZ 5 9 | 1:16.32 2:39.42 40.06 | 1:16.80 2:51.01 39.97 | 101% 115% 100% | RŻ RŻ | 324 Pkt. 366 Pkt. 259 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | ZSZ 6 5 | 1:10.21 2:29.86 1:18.27 | 1:10.84 2:43.38 1:16.99 | 102% 119% 97% | RŻ RŻ | 290 Pkt. 320 Pkt. 297 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 12 16 | 41.98 1:31.62 | 45.07 1:38.60 | 115% 116% | RŻ RŻ | 225 Pkt. 277 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 200m grzbietowy 100m zmienny | 3 9 | 2:45.92 1:22.05 | 2:48.42 1:30.23 | 103% 121% | RŻ RŻ | 293 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 100m zmienny | 22 | 1:26.95 | 1:28.04 | 103% | RŻ | 217 Pkt. | |||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 11 4 | 2:46.89 3:03.77 | 2:47.12 3:03.62 | 100% 100% | RŻ | 319 Pkt. 304 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 3 5 | 39.07 1:22.93 | 44.25 1:30.44 | 128% 119% | RŻ RŻ | 280 Pkt. 374 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 200m dowolny 50m motylkowy | 13 4 | 2:49.34 39.11 | 3:36.52 40.47 | 163% 107% | RŻ RŻ | 305 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 200m dowolny 100m zmienny | 12 18 | 2:47.68 1:32.76 | 2:51.68 1:41.96 | 105% 121% | RŻ RŻ | 315 Pkt. 267 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 23 27 | 46.26 1:40.32 | 44.19 1:39.14 | 91% 98% | 120 Pkt. 141 Pkt. |
||||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 50m motylkowy | 7 | 35.57 | 35.42 | 99% | 263 Pkt. | ||||||||||
Zuchowski Ernest | 97 : | 200m dowolny 50m motylkowy | 1 3 | 2:15.82 33.94 | 2:15.10 --.-- | 99% | RŻ | 429 Pkt. 303 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Paluszkiewicz Dawid Giza Michał | 1:10.21 1:09.93 | Woźniak Grzegorz Zuchowski Ernest | 1:11.38 | 1 | 4:34.33 | |||
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Bruździak Maciej Figura Bartłomiej | 1:17.51 1:12.91 | Kiryluk Damian Małecki Mateusz | 1:14.87 | 2 | 5:00.92 | |||
4 x 100m dowolny Kobiet | : | Gutkowska Zuzanna Kędziora Magdalena | 1:11.72 1:12.91 | Kołodziejska Weronika von Lonski Karolina | 1:14.48 | 2 | 4:49.42 | |||
4 x 100m dowolny Kobiet | : | Muraszko-Kuźma Urszula Smoluchowska Magdalena | 1:16.32 1:14.00 | Klonowska Marta Juchnowicz Natalia | 1:14.84 | 1 | 4:57.45 | |||
Całkiem 67 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 108,0% 0 nowy rekord(y), 47 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Stenka Natalia, 200m dowolny 2:49.34 |