MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 3 3 | 30.72 1:16.14 | 30.32 1:13.29 | 97% 93% | 466 Pkt. 431 Pkt. |
||||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 6 4 | 30.12 1:21.88 | 30.43 1:19.08 | 102% 93% | RŻ | 344 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 100m klasyczny 200m zmienny | 3 1 | 1:08.83 2:25.15 | 1:08.11 --.-- | 98% | RŻ | 593 Pkt. 483 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Lejman Kacper Kowalczyk Marek | 1:08.55 1:02.42 | Bereda Przemysław Kita Daniel | 1:12.72 1:00.10 | 1 | 4:23.79 | |||
4 x 100m dowolny Kobiet | : | Bach Edyta Łagownik Marta | 1:09.24 1:13.75 | Piechotka Noemi Assulewicz Aleksandra | 1:22.56 1:11.81 | 1 | 4:57.36 | |||
Całkiem 6 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,2% 0 nowy rekord(y), 2 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Borowiec Adam, 50m dowolny 30.12 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Beger Mateusz | 94 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 9 6 | 37.79 1:39.30 | 39.86 1:39.95 | 111% 101% | RŻ RŻ | 174 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Cegliński Tomasz | 94 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 7 6 | 1:13.41 1:25.11 | 1:12.89 1:26.54 | 99% 103% | RŻ | 253 Pkt. 205 Pkt. |
|||||||||
Korbut Paweł | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny | 8 9 | 33.68 1:18.27 | 33.95 1:19.13 | 102% 102% | RŻ RŻ | 246 Pkt. 209 Pkt. |
|||||||||
Kowalczyk Marek | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 2 3 | 26.72 1:12.13 | 27.82 --.-- | 108% | RŻ RŻ | 492 Pkt. 343 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny 200m zmienny | ZSZ 1 1 | 1:08.55 1:10.61 2:23.00 | 1:01.67 1:10.78 2:29.20 | 81% 100% 109% | RŻ RŻ | 311 Pkt. 549 Pkt. 505 Pkt. |
|||||||||
Rygiel Jakub | 94 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 8 5 | 1:16.44 1:17.81 | 1:16.09 1:19.64 | 99% 105% | RŻ | 224 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny | 6 5 | 36.37 1:17.82 | 34.76 1:16.47 | 91% 97% | 281 Pkt. 306 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Lejman Kacper Kowalczyk Marek | 1:08.55 1:02.42 | Bereda Przemysław Kita Daniel | 1:12.72 1:00.10 | 1 | 4:23.79 | |||
Całkiem 15 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,5% 0 nowy rekord(y), 10 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Beger Mateusz, 50m dowolny 37.79 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bach Edyta | 95 : | 100m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy | ZSZ 4 3 | 1:09.24 1:07.30 1:18.93 | 1:08.54 1:08.54 1:16.89 | 98% 104% 95% | RŻ | 434 Pkt. 473 Pkt. 387 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 4 4 | 32.53 1:31.39 | 32.19 1:29.82 | 98% 97% | 392 Pkt. 359 Pkt. |
||||||||||
Muchlado Jakub | 95 : | 50m dowolny | 13 | 40.02 | 40.22 | 101% | RŻ | 147 Pkt. | |||||||||
Piechotka Noemi | 95 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 7 6 | 34.70 1:35.53 | 35.31 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 323 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Przęczek Kinga | 95 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 8 7 | 39.63 1:38.79 | 38.40 1:40.07 | 94% 103% | RŻ | 217 Pkt. 284 Pkt. |
4 x 100m dowolny Kobiet | : | Bach Edyta Łagownik Marta | 1:09.24 1:13.75 | Piechotka Noemi Assulewicz Aleksandra | 1:22.56 1:11.81 | 1 | 4:57.36 | |||
Całkiem 10 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,4% 0 nowy rekord(y), 5 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Bach Edyta, 100m dowolny 1:07.30 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bruździak Maciej | 98 : | 100m dowolny 50m klasyczny | 5 2 | 1:20.80 46.11 | 1:20.40 47.35 | 99% 105% | RŻ | 190 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Buchała Patryk | 98 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 24 13 | 43.37 54.19 | 45.09 55.76 | 108% 106% | RŻ RŻ | 115 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny | 3 6 | 35.92 1:21.49 | 36.77 1:22.56 | 105% 103% | RŻ RŻ | 291 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Figura Bartłomiej | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny | 7 8 | 36.21 1:21.43 | 38.11 1:21.14 | 111% 99% | RŻ | 198 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny | 8 | 39.11 | 37.39 | 91% | 226 Pkt. | ||||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 1 | 1:10.29 1:15.60 | 1:09.67 1:16.84 | 98% 103% | RŻ | 415 Pkt. 440 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 3 3 | 1:18.91 40.09 | 1:19.65 41.42 | 102% 107% | RŻ RŻ | 204 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 100m dowolny 50m klasyczny | 5 3 | 1:21.36 46.23 | 1:19.15 49.37 | 95% 114% | RŻ | 267 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 50m klasyczny | ZSZ 6 3 | 36.15 36.19 46.47 | 37.81 37.81 47.23 | 109% 109% 103% | RŻ RŻ RŻ | 199 Pkt. 198 Pkt. 187 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny | 9 10 | 39.69 1:24.83 | 38.89 1:26.84 | 96% 105% | RŻ | 216 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny | 1 2 | 34.36 1:16.92 | 34.80 1:17.94 | 103% 103% | RŻ RŻ | 232 Pkt. 220 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 50m dowolny 100m dowolny | 25 18 | 43.84 1:36.92 | 47.06 1:36.85 | 115% 100% | RŻ | 111 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 50m motylkowy 100m zmienny | ZSZ 3 2 | 34.87 40.17 1:26.82 | 34.77 41.41 1:32.01 | 99% 106% 112% | RŻ RŻ | 318 Pkt. 257 Pkt. 326 Pkt. |
|||||||||
Pingot Mikołaj | 98 : | 50m dowolny 100m zmienny | 16 7 | 40.28 1:36.51 | 41.39 1:38.48 | 106% 104% | RŻ RŻ | 144 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m motylkowy 100m zmienny | 6 5 | 46.25 1:38.60 | 45.07 1:39.72 | 95% 102% | RŻ | 169 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 100m dowolny 100m zmienny | 4 4 | 1:20.51 1:34.43 | 1:21.95 1:37.47 | 104% 107% | RŻ RŻ | 276 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny | 2 | 35.57 | 36.36 | 104% | RŻ | 300 Pkt. | |||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 100m dowolny 50m motylkowy | 3 4 | 1:17.51 40.65 | 1:17.59 41.10 | 100% 102% | RŻ RŻ | 309 Pkt. 248 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 7 13 | 38.98 57.14 | 38.64 59.76 | 98% 109% | RŻ | 228 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Trojanowski Filip | 98 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 11 4 | 37.56 1:34.88 | 40.36 1:35.82 | 115% 102% | RŻ RŻ | 177 Pkt. 151 Pkt. |
|||||||||
Włodarczyk Julia | 98 : | 50m dowolny 100m zmienny | 13 8 | 41.83 1:44.62 | 42.58 1:46.70 | 104% 104% | RŻ RŻ | 184 Pkt. 186 Pkt. |
4 x 50m dowolny Mężczyzn | : | Kotlewski Michał Kiryluk Damian | 36.15 36.22 | Bruździak Maciej Małecki Mateusz | 37.00 35.04 | 2 | 2:24.41 | |||
4 x 50m dowolny Kobiet | : | Muraszko-Kuźma Urszula Skowyrska Agnieszka | 34.87 37.72 | Stenka Natalia Juchnowicz Natalia | 34.90 31.90 | 2 | 2:19.39 | |||
Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,9% 0 nowy rekord(y), 32 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Marecki Michał, 50m dowolny 43.84 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Batorska Julia | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 12 10 | 29.63 27.49 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 50 Pkt. 98 Pkt. |
||||||||||
Bednarz Jakub | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 22 17 | 49.84 30.51 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 7 Pkt. 47 Pkt. |
||||||||||
Ciostek Anastazja | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 2 3 | 22.08 22.70 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 120 Pkt. 173 Pkt. |
||||||||||
Dobkowski Artur | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 10 6 | 25.29 25.07 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 54 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Gan Gracjan | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 6 4 | 23.13 24.98 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 70 Pkt. 85 Pkt. |
||||||||||
Karmelitow Aleksander | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 18 19 | 33.02 32.33 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 24 Pkt. 39 Pkt. |
||||||||||
Kędziora Joanna | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 4 2 | 22.97 22.57 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 107 Pkt. 176 Pkt. |
||||||||||
Kołodziejska Aleksandra | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 8 9 | 27.76 27.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 61 Pkt. 98 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Alicja | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 17 14 | 34.54 29.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 31 Pkt. 76 Pkt. |
||||||||||
Łukiewska Zuzanna | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 6 4 | 23.95 25.48 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 94 Pkt. 123 Pkt. |
||||||||||
Łuszczyńska Natalia | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 3 1 | 22.68 21.76 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 111 Pkt. 197 Pkt. |
||||||||||
Markowski Bartosz | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 21 21 | 37.37 35.89 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 17 Pkt. 29 Pkt. |
||||||||||
Mierzejewski Mateusz | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 7 8 | 23.66 25.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 66 Pkt. 83 Pkt. |
||||||||||
Morawska Nina | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 7 11 | 27.36 28.46 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 63 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Opała Krystian | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 9 5 | 24.82 25.04 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 57 Pkt. 84 Pkt. |
||||||||||
Pawłowska Paulina | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 10 11 | 29.14 28.46 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 52 Pkt. 88 Pkt. |
||||||||||
Sobczak Krystian | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 17 22 | 32.80 41.25 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 25 Pkt. 19 Pkt. |
||||||||||
Sowiak Julia | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 18 16 | 35.33 30.60 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 29 Pkt. 71 Pkt. |
||||||||||
Trojanowska Oliwia | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 14 13 | 31.48 29.88 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 42 Pkt. 76 Pkt. |
||||||||||
Wilczek Adrian | 01 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 19 14 | 34.58 27.29 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 21 Pkt. 65 Pkt. |
||||||||||
Żyrek Dominika | 02 : | 25m dowolny 25m grzbietowy | 58.06 42.24 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 7 Pkt. 27 Pkt. |
8 x 25m dowolny Mieszane | : | Łukiewska Zuzanna Mierzejewski Mateusz Ciostek Anastazja Gan Gracjan | Kędziora Joanna Opała Krystian Łuszczyńska Natalia Dobkowski Artur | 1 | 3:16.79 | |||||
Całkiem 42 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,0% 0 nowy rekord(y), 42 nowy rekord życiowy(e) |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Bałtyckie Nadzieje Olimpijskie | 16 Maj 2009 Władysławowo 16.05.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bereda Przemysław | 93 : | 50m dowolny | 5 | 29.35 | 29.08 | 98% | 372 Pkt. |
4 x 100m dowolny Mężczyzn | : | Lejman Kacper Kowalczyk Marek | 1:08.55 1:02.42 | Bereda Przemysław Kita Daniel | 1:12.72 1:00.10 | 1 | 4:23.79 | |||
Całkiem 1 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 98,0% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |