MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 3 runda 89-95 | 27 Marzec 2009 Gdańsk 27.03.2009 |
Podsumowanie wyników | Mężczyzn, Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Beger Mateusz | 94 : | 200m klasyczny | 5 | 3:38.23 | --.-- | RŻ | 189 Pkt. | ||||||||||
Bereda Przemysław | 93 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 8 6 | 34.20 32.42 | 34.26 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 323 Pkt. 347 Pkt. |
|||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 200m klasyczny 200m zmienny | 3 7 | 2:53.76 2:42.82 | 2:53.79 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 373 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Brzóska Dariusz | 94 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 15 16 | 44.70 41.20 | 44.06 39.54 | 97% 92% | 145 Pkt. 169 Pkt. |
||||||||||
Cegliński Tomasz | 94 : | 50m motylkowy | 14 | 36.26 | 39.21 | 117% | RŻ | 248 Pkt. | |||||||||
Czerniakowski Paweł | 94 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 7 5 | 33.60 2:35.08 | 34.02 2:34.23 | 103% 99% | RŻ | 340 Pkt. 396 Pkt. |
|||||||||
Fijał Patryk | 93 : | 50m grzbietowy | 7 | 32.51 | 32.12 | 98% | 376 Pkt. | ||||||||||
Jesipienko Aleksander | 94 : | 50m grzbietowy | 9 | 36.06 | --.-- | RŻ | 275 Pkt. | ||||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 3 3 | 30.32 2:20.99 | 30.26 2:23.07 | 100% 103% | RŻ | 463 Pkt. 527 Pkt. |
|||||||||
Korbut Paweł | 94 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 16 17 | 44.96 43.32 | 47.11 45.23 | 110% 109% | RŻ RŻ | 142 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Kowalczuk Jakub | 94 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 13 12 | 43.13 35.91 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 161 Pkt. 256 Pkt. |
||||||||||
Kowalczyk Marek | 94 : | 50m grzbietowy | 6 | 33.48 | 38.37 | 131% | RŻ | 344 Pkt. | |||||||||
Kowalski Szymon | 95 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 5 6 | 35.73 35.18 | 36.16 37.66 | 102% 115% | RŻ RŻ | 283 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Andrzej | 93 : | 200m zmienny | 9 | 2:51.44 | 3:07.16 | 119% | RŻ | 293 Pkt. | |||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 200m klasyczny 200m zmienny | 1 4 | 2:35.13 2:29.86 | 2:33.60 2:29.20 | 98% 99% | 525 Pkt. 439 Pkt. |
||||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 12 6 | 37.36 31.23 | 36.40 32.97 | 95% 111% | RŻ | 248 Pkt. 389 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 400m dowolny 50m grzbietowy | 3 9 | 4:45.07 37.10 | 4:42.87 39.70 | 98% 115% | RŻ | 446 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Damian | 93 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 5 8 | 3:00.63 32.80 | 3:03.12 36.94 | 103% 127% | RŻ RŻ | 332 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Muchlado Jakub | 95 : | 50m grzbietowy | 13 | 46.27 | --.-- | RŻ | 130 Pkt. | ||||||||||
Olszewski Tomasz | 95 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 14 10 | 48.92 55.44 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 110 Pkt. 69 Pkt. |
||||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 50m grzbietowy 200m klasyczny | 8 8 | 36.67 3:17.80 | 38.84 3:10.10 | 112% 92% | RŻ | 262 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Rygiel Jakub | 94 : | 400m dowolny 50m motylkowy | 9 10 | 5:39.21 33.68 | --.-- 35.32 | 110% | RŻ RŻ | 265 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Stenka Dorian | 94 : | 50m grzbietowy 200m klasyczny | 14 4 | 43.32 3:24.72 | 43.77 3:23.61 | 102% 99% | RŻ | 159 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 50m motylkowy 200m zmienny | 3 2 | 29.80 2:23.02 | 30.44 2:24.27 | 104% 102% | RŻ RŻ | 447 Pkt. 505 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 50m motylkowy 200m zmienny | 4 5 | 30.30 2:34.48 | 31.36 2:34.69 | 107% 100% | RŻ RŻ | 426 Pkt. 400 Pkt. |
Całkiem 43 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 103,9% 0 nowy rekord(y), 32 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kowalczyk Marek, 50m grzbietowy 33.48 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 3 runda 89-95 | 27 Marzec 2009 Gdańsk 27.03.2009 |
Podsumowanie wyników | Kobiet, Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m grzbietowy 200m klasyczny | 3 2 | 34.70 3:16.78 | 34.10 3:23.69 | 97% 107% | RŻ | 462 Pkt. 356 Pkt. |
|||||||||
Bach Edyta | 95 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 3 2 | 36.16 2:50.82 | 36.53 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 408 Pkt. 423 Pkt. |
|||||||||
Chmielecka Monika | 92 : | 400m dowolny 200m klasyczny | 3 3 | 4:47.89 2:42.89 | --.-- 2:40.78 | 97% | RŻ | 578 Pkt. 628 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 4 3 | 36.51 2:54.67 | 37.56 --.-- | 106% | RŻ RŻ | 396 Pkt. 395 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Klaudia | 94 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 3 3 | 33.48 2:41.82 | 33.81 2:42.08 | 102% 100% | RŻ RŻ | 514 Pkt. 497 Pkt. |
|||||||||
Piechotka Noemi | 95 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 9 11 | 45.82 42.88 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 201 Pkt. 212 Pkt. |
||||||||||
Przęczek Kinga | 95 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 8 4 | 41.84 3:25.13 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 263 Pkt. 244 Pkt. |
||||||||||
Szerszenowicz Marta | 95 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 6 8 | 3:24.85 38.60 | 3:23.07 37.54 | 98% 95% | 316 Pkt. 290 Pkt. |
||||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 4 6 | 3:56.07 41.02 | 3:52.35 39.48 | 97% 93% | 206 Pkt. 242 Pkt. |
||||||||||
Zych Paulina | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 3 7 | 3:34.42 48.77 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 275 Pkt. 144 Pkt. |
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,7% 0 nowy rekord(y), 14 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Assulewicz Aleksandra, 200m klasyczny 3:16.78 |