MOGDA - UKS Dwojka Morena SlupskEU | 20. Pazdziernik 2008 S³upsk 18./19.10.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m klasyczny | 20 10 3 2 3 3 | 1:05.41 2:24.80 1:13.85 1:14.21 2:44.39 2:44.64 | F F | 1:05.46 2:42.16 1:14.17 1:14.17 2:43.87 2:43.87 | 100% 125% 101% 100% 99% 99% | R¯ R¯ R¯ | 366 Pkt. 363 Pkt. 489 Pkt. 482 Pkt. 453 Pkt. 451 Pkt. |
||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 200m zmienny | 21 2 4 2 2 5 6 | 1:06.59 1:13.31 1:17.23 2:35.25 2:36.84 2:30.26 2:32.16 | F F F | 1:05.49 1:12.53 1:12.53 2:34.30 2:34.30 2:30.84 2:30.84 | 97% 98% 88% 99% 97% 101% 98% | R¯ | 347 Pkt. 500 Pkt. 428 Pkt. 538 Pkt. 521 Pkt. 451 Pkt. 434 Pkt. |
||||||||
Szo³och Robert | 94 : | 100m dowolny 200m grzbietowy 100m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 200m zmienny | 8 10 4 4 6 5 | 1:02.35 2:31.44 1:07.69 1:08.48 2:36.58 2:31.35 | F F | 1:03.58 2:34.90 1:09.26 1:09.26 2:31.45 2:31.45 | 104% 105% 105% 102% 94% 100% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 423 Pkt. 404 Pkt. 416 Pkt. 402 Pkt. 398 Pkt. 441 Pkt. |
||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 11 21 7 13 | 31.79 1:11.09 1:17.77 2:47.56 | 32.40 1:12.36 1:18.04 2:48.63 | 104% 104% 101% 101% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 441 Pkt. 410 Pkt. 421 Pkt. 414 Pkt. |
Ca³kiem 23 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 101,0% 0 new record(s), 13 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Czerniakowski Pawe³, 200m dowolny 2:24.80 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena SlupskEU | 20. Pazdziernik 2008 S³upsk 18./19.10.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Kowalski Szymon | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy | 17 26 13 16 | 30.20 1:09.42 2:30.32 2:43.03 | 30.51 1:06.57 2:31.65 2:46.96 | 102% 92% 102% 105% | R¯ R¯ R¯ | 350 Pkt. 306 Pkt. 324 Pkt. 324 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy | 12 12 3 3 17 | 29.29 1:03.20 2:13.82 2:16.20 2:50.05 | F | 29.71 1:03.51 2:19.43 2:19.43 3:32.60 | 103% 101% 109% 105% 156% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 383 Pkt. 406 Pkt. 460 Pkt. 436 Pkt. 285 Pkt. |
Ca³kiem 9 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 108,3% 0 new record(s), 8 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Marecki Marek, 200m grzbietowy 2:50.05 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena SlupskEU | 20. Pazdziernik 2008 S³upsk 18./19.10.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Berszel Joanna | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m motylkowy | 34 13 14 12 | 1:26.79 1:37.97 3:23.90 1:49.95 | 1:28.24 1:41.32 3:24.70 1:55.58 | 103% 107% 101% 111% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 225 Pkt. 211 Pkt. 230 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Borzestowska Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m klasyczny | 29 33 15 17 | 37.64 1:26.38 1:44.95 3:41.49 | 39.54 1:29.30 2:03.13 3:56.06 | 110% 107% 138% 114% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 265 Pkt. 228 Pkt. 171 Pkt. 254 Pkt. |
|||||||||
Giza Micha³ | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m klasyczny | 15 17 7 10 | 33.40 1:14.01 2:37.61 3:30.48 | 34.46 1:13.16 2:40.42 --.-- | 106% 98% 104% | R¯ R¯ R¯ | 259 Pkt. 253 Pkt. 281 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny | 35 38 23 | 40.15 1:31.35 1:56.60 | --.-- 1:33.16 1:52.23 | 104% 93% | R¯ R¯ | 219 Pkt. 193 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Kêdziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 26 30 7 10 | 37.40 1:24.53 1:30.10 3:05.26 | 37.31 1:25.60 1:30.94 3:11.04 | 100% 103% 102% 106% | R¯ R¯ R¯ | 271 Pkt. 244 Pkt. 271 Pkt. 306 Pkt. |
|||||||||
Kierat Tymoteusz | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 22 27 15 12 | 34.89 1:21.33 1:30.83 3:07.51 | 35.09 1:24.54 1:27.38 3:13.48 | 101% 108% 93% 106% | R¯ R¯ R¯ | 227 Pkt. 190 Pkt. 178 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 33 37 22 18 | 39.39 1:30.11 1:48.71 3:41.99 | 39.80 1:30.06 1:47.02 3:43.42 | 102% 100% 97% 101% | R¯ R¯ | 232 Pkt. 201 Pkt. 218 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Ko³odziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 23 22 8 11 | 36.31 1:19.06 1:30.54 3:09.60 | 36.22 1:18.98 1:32.62 3:26.80 | 100% 100% 105% 119% | R¯ R¯ | 296 Pkt. 298 Pkt. 267 Pkt. 286 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 200m grzbietowy 200m klasyczny 100m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny | 10 8 5 5 7 | 3:02.02 3:14.94 1:29.45 1:28.28 3:00.20 | F | --.-- 3:13.70 1:28.07 1:28.07 --.-- | 99% 97% 100% | R¯ R¯ | 233 Pkt. 272 Pkt. 180 Pkt. 188 Pkt. 261 Pkt. |
||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy | 21 22 13 13 | 34.67 1:18.28 2:47.52 3:09.05 | 35.16 1:18.47 2:52.15 --.-- | 103% 100% 106% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 231 Pkt. 214 Pkt. 234 Pkt. 208 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 100m klasyczny 200m klasyczny | 11 12 | 1:41.85 3:43.00 | 1:41.18 3:39.46 | 99% 97% | 187 Pkt. 181 Pkt. |
||||||||||
Schulz Miko³aj | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 29 31 18 15 | 45.63 1:56.88 1:56.58 3:57.60 | 48.02 1:51.29 1:58.73 --.-- | 111% 91% 104% | R¯ R¯ R¯ | 101 Pkt. 64 Pkt. 84 Pkt. 105 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m motylkowy | 30 17 10 | 1:41.07 1:47.81 2:06.00 | --.-- --.-- 2:06.71 | 101% | R¯ R¯ R¯ | 99 Pkt. 107 Pkt. 65 Pkt. |
|||||||||
WoŸniak Grzegorz | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m motylkowy | 19 8 11 8 | 1:15.01 1:22.87 3:03.44 1:34.86 | 1:16.26 1:24.48 3:02.06 --.-- | 103% 104% 99% | R¯ R¯ R¯ | 243 Pkt. 235 Pkt. 227 Pkt. 151 Pkt. |
Ca³kiem 53 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 102,9% 0 new record(s), 38 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Borzestowska Karolina, 100m grzbietowy 1:44.95 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena SlupskEU | 20. Pazdziernik 2008 S³upsk 18./19.10.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
BruŸdziak Maciej | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 24 20 10 24 20 | 41.73 45.83 47.57 59.87 1:42.41 | 41.14 47.85 47.35 54.45 1:42.07 | 97% 109% 99% 83% 99% | R¯ | 133 Pkt. 139 Pkt. 177 Pkt. 56 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Bucha³a Patryk | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 26 28 24 22 24 | 45.72 49.68 55.76 54.62 1:51.21 | 45.09 54.11 --.-- --.-- --.-- | 97% 119% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 101 Pkt. 109 Pkt. 110 Pkt. 74 Pkt. 110 Pkt. |
|||||||||
Czerwiñska Marta | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 14 17 21 19 19 | 38.60 46.35 51.80 50.98 1:40.45 | 40.51 49.73 --.-- --.-- 1:41.83 | 110% 115% 103% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 246 Pkt. 203 Pkt. 200 Pkt. 133 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 20 11 23 15 12 | 41.06 45.35 52.24 47.58 1:35.16 | 42.44 47.92 --.-- 51.11 --.-- | 107% 112% 115% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 204 Pkt. 217 Pkt. 195 Pkt. 163 Pkt. 253 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | ZSZ 1 2 6 2 2 | 41.65 32.90 38.19 44.90 37.05 1:22.37 | 34.04 34.04 38.07 --.-- 38.28 1:25.64 | 67% 107% 99% 107% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 196 Pkt. 397 Pkt. 363 Pkt. 306 Pkt. 346 Pkt. 390 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 15 8 12 21 14 | 39.14 43.58 49.62 54.72 1:36.48 | 43.02 44.74 49.37 --.-- --.-- | 121% 105% 99% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 236 Pkt. 244 Pkt. 227 Pkt. 107 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Micha³ | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 20 12 7 20 13 | 39.48 44.24 47.23 51.13 1:39.60 | 42.77 53.06 50.28 51.16 1:47.43 | 117% 144% 113% 100% 116% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 157 Pkt. 154 Pkt. 181 Pkt. 90 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 19 19 18 23 21 | 40.77 47.66 51.45 55.40 1:41.35 | --.-- 52.06 51.70 --.-- 1:51.88 | 119% 101% 122% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 209 Pkt. 187 Pkt. 204 Pkt. 103 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Liszewska Agata | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 29 22 27 26 28 | 45.43 49.07 54.88 59.06 1:52.74 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 151 Pkt. 171 Pkt. 168 Pkt. 85 Pkt. 152 Pkt. |
||||||||||
Ma³ecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m zmienny | ZSZ 8 8 8 9 | 39.03 37.04 41.87 47.43 1:32.64 | 39.51 39.51 40.49 47.20 --.-- | 102% 114% 94% 99% | R¯ R¯ R¯ | 162 Pkt. 190 Pkt. 182 Pkt. 179 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Marecki Micha³ | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m motylkowy | 27 27 25 | 47.65 49.45 1:00.91 | 47.06 47.93 --.-- | 98% 94% | R¯ | 89 Pkt. 111 Pkt. 53 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-KuŸma Urszula | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 9 ZSZ 7 13 12 10 | 37.11 42.79 43.51 49.96 44.91 1:32.01 | 37.67 48.04 48.04 54.24 45.02 1:33.02 | 103% 126% 122% 118% 100% 102% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 277 Pkt. 258 Pkt. 245 Pkt. 222 Pkt. 194 Pkt. 280 Pkt. |
|||||||||
Owczarek Mateusz | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 17 18 19 23 17 | 39.13 45.06 51.17 55.39 1:41.36 | 45.13 48.69 50.92 --.-- --.-- | 133% 117% 99% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 161 Pkt. 146 Pkt. 142 Pkt. 71 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Pingot Miko³aj | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 22 ZSZ 10 18 26 19 | 41.39 43.95 43.60 50.81 1:01.29 1:42.35 | 41.54 44.07 44.07 50.85 56.32 --.-- | 101% 101% 102% 100% 84% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 136 Pkt. 157 Pkt. 161 Pkt. 145 Pkt. 53 Pkt. 141 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 16 16 22 22 22 | 39.18 46.04 51.92 54.86 1:42.61 | 54.58 52.88 55.69 --.-- 1:51.30 | 194% 132% 115% 118% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 235 Pkt. 207 Pkt. 198 Pkt. 106 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 18 14 19 14 18 | 39.97 45.82 51.51 45.89 1:38.99 | 41.75 51.46 52.33 49.36 1:42.66 | 109% 126% 103% 116% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 222 Pkt. 210 Pkt. 203 Pkt. 182 Pkt. 225 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 17 14 9 13 | 39.23 50.20 43.97 1:35.46 | 39.66 57.35 44.53 1:38.98 | 102% 131% 103% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 234 Pkt. 219 Pkt. 207 Pkt. 251 Pkt. |
|||||||||
Œwiderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 26 23 32 20 27 | 43.66 49.78 59.76 53.31 1:48.70 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 170 Pkt. 164 Pkt. 130 Pkt. 116 Pkt. 170 Pkt. |
||||||||||
Trojanowski Filip | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 21 24 20 16 16 | 40.36 47.36 51.69 50.13 1:41.17 | --.-- --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 147 Pkt. 126 Pkt. 138 Pkt. 96 Pkt. 146 Pkt. |
||||||||||
W³odarczyk Julia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 23 25 17 24 26 | 42.58 51.26 50.76 56.47 1:46.70 | 45.17 54.03 52.19 55.68 1:52.91 | 113% 111% 106% 97% 112% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 183 Pkt. 150 Pkt. 212 Pkt. 98 Pkt. 180 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Ma³ecki Mateusz BruŸdziak Maciej | 98 98 | Marecki Micha³ Trojanowski Filip | 98 98 | 4 | 2:35.33 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Juchnowicz Natalia Muraszko-KuŸma Urszula | 98 98 | Skowyrska Agnieszka Smoluchowska Magdalena | 98 98 | 2 | 2:28.85 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Pingot Miko³aj Kotlewski Micha³ | 98 98 | Kierat Adam Ma³ecki Mateusz | 99 98 | 3 | 2:55.98 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Muraszko-KuŸma Urszula Klonowska Marta | 98 98 | Stenka Natalia Juchnowicz Natalia | 98 98 | 2 | 2:48.90 | |||
Ca³kiem 100 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 106,2% 0 new record(s), 85 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Skowyrska Agnieszka, 50m dowolny 39.18 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena SlupskEU | 20. Pazdziernik 2008 S³upsk 18./19.10.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Kierat Adam | 99 : | 50m dowolny 50m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 11 11 15 14 | 38.04 47.72 49.64 1:41.00 | 38.31 50.79 --.-- --.-- | 101% 113% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 175 Pkt. 175 Pkt. 99 Pkt. 147 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Pingot Miko³aj Kotlewski Micha³ | 98 98 | Kierat Adam Ma³ecki Mateusz | 99 98 | 3 | 2:55.98 | |||
Ca³kiem 4 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 103,5% 0 new record(s), 4 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kierat Adam, 50m klasyczny 47.72 |