MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga M³odzie¿owa POZP 2 runda 88-94 | 29. Luty 2008 Gdañsk 29.2.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Chmielecka Monika | 92 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 2 3 | 2:53.92 34.54 | 2:47.77 35.01 | 93% 103% | R¯ | 525 Pkt. 427 Pkt. |
|||||||||
Dubiel Wojciech | 92 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 9 14 | 39.10 41.16 | 45.66 50.84 | 136% 153% | R¯ R¯ | 224 Pkt. 173 Pkt. |
|||||||||
Grzegorzewska Iga | 93 : | 200m klasyczny | 5 | 3:40.76 | 3:45.15 | 104% | R¯ | 257 Pkt. | |||||||||
£ochowska Marta | 92 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 7 5 | 38.06 3:04.50 | 34.39 2:48.83 | 82% 84% | 367 Pkt. 340 Pkt. |
||||||||||
Makowski Krzysztof | 92 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 6 12 | 35.88 32.70 | 35.83 31.64 | 100% 94% | 289 Pkt. 346 Pkt. |
||||||||||
Pi¹tkiewicz Eliza | 92 : | 50m motylkowy 200m zmienny | 2 3 | 32.90 2:48.52 | 32.24 2:36.57 | 96% 86% | 494 Pkt. 446 Pkt. |
||||||||||
Roœciszewski Miko³aj | 92 : | 200m klasyczny 200m zmienny | 6 5 | 3:05.87 2:53.51 | 3:02.11 2:47.67 | 96% 93% | 313 Pkt. 293 Pkt. |
||||||||||
Rozwa³ka Artur | 92 : | 400m dowolny 200m zmienny | 7 4 | 5:20.68 2:50.13 | 5:14.24 3:06.73 | 96% 120% | R¯ | 319 Pkt. 311 Pkt. |
|||||||||
S³aba Agata | 92 : | 400m dowolny 50m grzbietowy | 5 4 | 5:15.61 34.86 | --.-- 36.17 | 108% | R¯ R¯ | 447 Pkt. 477 Pkt. |
|||||||||
Sokalska Urszula | 92 : | 50m motylkowy 200m zmienny | 4 6 | 35.29 3:05.46 | 36.04 3:11.42 | 104% 107% | R¯ R¯ | 400 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Teichert Mateusz | 92 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 4 3 | 33.07 2:42.37 | 32.68 2:35.29 | 98% 91% | 369 Pkt. 357 Pkt. |
||||||||||
Ziomkowska Alicja | 92 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 6 4 | 37.28 2:55.85 | 36.74 2:51.41 | 97% 95% | 390 Pkt. 393 Pkt. |
||||||||||
Zwara Wojciech | 92 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 4 10 | 2:59.54 32.25 | 2:59.88 32.42 | 100% 101% | R¯ R¯ | 348 Pkt. 360 Pkt. |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 400m dowolny 50m grzbietowy | 6 4 | 5:10.22 34.58 | 5:35.20 34.10 | 117% 97% | R¯ | 470 Pkt. 489 Pkt. |
|||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 50m grzbietowy 200m klasyczny | 9 6 | 36.86 2:54.78 | 36.98 3:05.78 | 101% 113% | R¯ R¯ | 267 Pkt. 377 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Piotr | 93 : | 400m dowolny 50m motylkowy | 6 17 | 5:15.25 36.35 | 5:27.27 37.41 | 108% 106% | R¯ R¯ | 336 Pkt. 252 Pkt. |
|||||||||
Czujko Kamil | 93 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 8 10 | 35.90 32.08 | 38.40 33.32 | 114% 108% | R¯ R¯ | 289 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Fija³ Patryk | 93 : | 400m dowolny 50m grzbietowy | 4 3 | 5:06.94 32.12 | --.-- 33.35 | 108% | R¯ R¯ | 364 Pkt. 403 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 5 9 | 2:51.51 31.82 | 2:51.70 33.98 | 100% 114% | R¯ R¯ | 399 Pkt. 375 Pkt. |
|||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 2 3 | 31.32 2:31.71 | 31.62 2:36.32 | 102% 106% | R¯ R¯ | 435 Pkt. 438 Pkt. |
|||||||||
£agownik Andrzej | 93 : | 400m dowolny 200m klasyczny | 7 9 | 5:34.05 3:05.78 | --.-- 3:08.14 | 103% | R¯ R¯ | 282 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Micha³owski Damian | 93 : | 200m klasyczny | 8 | 3:03.12 | 3:09.66 | 107% | R¯ | 328 Pkt. | |||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 6 7 | 33.93 31.36 | 36.04 31.61 | 113% 102% | R¯ R¯ | 342 Pkt. 392 Pkt. |
BliŸniak Adam | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 6 12 | 3:14.70 38.19 | 3:27.11 38.64 | 113% 102% | R¯ R¯ | 273 Pkt. 217 Pkt. |
|||||||||
Brzóska Dariusz | 94 : | 50m grzbietowy | 15 | 44.06 | --.-- | R¯ | 156 Pkt. | ||||||||||
Cegliñski Tomasz | 94 : | 50m motylkowy | 13 | 39.21 | --.-- | R¯ | 201 Pkt. | ||||||||||
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 50m grzbietowy 200m klasyczny | 5 4 | 34.26 2:48.48 | 35.26 2:47.36 | 106% 99% | R¯ | 332 Pkt. 421 Pkt. |
|||||||||
Kowalczyk Marek | 94 : | 200m klasyczny | 7 | 3:21.25 | --.-- | R¯ | 247 Pkt. | ||||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 1 5 | 2:34.30 31.58 | 2:38.42 32.72 | 105% 107% | CR,RK14,RK 15 R¯ | 548 Pkt. 384 Pkt. |
|||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 50m grzbietowy 50m motylkowy | 9 7 | 37.06 32.97 | 36.40 34.76 | 96% 111% | R¯ | 263 Pkt. 337 Pkt. |
|||||||||
Rygiel Jakub | 94 : | 50m motylkowy | 10 | 37.04 | 37.73 | 104% | R¯ | 238 Pkt. | |||||||||
Stenka Dorian | 94 : | 200m klasyczny | 8 | 3:29.92 | 3:23.61 | 94% | 217 Pkt. | ||||||||||
Szo³och Robert | 94 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 2 4 | 33.18 2:36.05 | 32.24 2:32.37 | 94% 95% | 366 Pkt. 402 Pkt. |
||||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m grzbietowy 200m zmienny | 4 3 | 36.08 2:52.68 | 37.15 3:17.91 | 106% 131% | R¯ R¯ | 430 Pkt. 415 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 4 8 | 3:52.35 41.51 | --.-- 39.48 | 90% | R¯ | 220 Pkt. 246 Pkt. |
Olejnik Pawe³ | 91 : | 200m klasyczny | 4 | 2:38.37 | 2:38.57 | 100% | R¯ | 506 Pkt. | |||||||||
Wróbel Ma³gorzata | 92 : | 200m klasyczny 50m motylkowy | 4 6 | 3:31.36 39.28 | --.-- --.-- | R¯ R¯ | 293 Pkt. 290 Pkt. |
Ca³kiem 66 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 103,2% 1 new record(s), 45 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Dubiel Wojciech, 50m motylkowy 41.16 |