MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP | 3. Luty 2007 Sopot (POL) 3.2.07 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Chrościelewski Michał | 91 : | 50m dowolny 200m dowolny | 6 3 | 27.40 2:10.23 | 27.18 2:10.43 | 98% 100% | RŻ | 468 Pkt. 499 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Paweł | 91 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 12 4 | 31.08 1:17.38 | 27.92 1:15.08 | 81% 94% | 321 Pkt. 279 Pkt. |
||||||||||
Gwoździewicz Adam | 91 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 2 1 | 26.17 1:01.74 | 26.38 1:00.19 | 102% 95% | RŻ | 538 Pkt. 549 Pkt. |
|||||||||
Kalisch Szymon | 91 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 4 | 29.62 37.91 | 28.96 37.84 | 96% 100% | 371 Pkt. 350 Pkt. |
||||||||||
Kłobucka Barbara | 91 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 6 4 | 33.09 45.77 | 32.51 48.12 | 97% 111% | RŻ | 391 Pkt. 289 Pkt. |
|||||||||
Oskierko Jaromir | 91 : | 50m dowolny 200m dowolny | 9 8 | 29.42 2:29.06 | 28.88 2:29.52 | 96% 101% | RŻ | 378 Pkt. 333 Pkt. |
|||||||||
Tarulewicz Michał | 91 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 11 3 | 30.58 37.82 | 29.95 37.10 | 96% 96% | 337 Pkt. 352 Pkt. |
||||||||||
Tuszyński Mateusz | 91 : | 50m dowolny 200m dowolny | 4 4 | 27.11 2:10.39 | 26.56 2:08.08 | 96% 96% | 484 Pkt. 497 Pkt. |
||||||||||
Woźniak Kamil | 91 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 5 2 | 27.36 35.57 | 26.82 34.43 | 96% 94% | 471 Pkt. 423 Pkt. |
Całkiem 18 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 96,9% 0 new record(s), 4 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kłobucka Barbara, 50m klasyczny 45.77 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP | 3. Luty 2007 Sopot (POL) 3.2.07 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Bliźniak Klaudia | 92 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 7 2 | 31.62 1:22.58 | 31.58 1:19.90 | 100% 94% | 448 Pkt. 331 Pkt. |
||||||||||
Chmielecka Monika | 92 : | 200m grzbietowy 50m klasyczny | 4 3 | 2:47.10 38.55 | --.-- 38.56 | 100% | RŻ RŻ | 417 Pkt. 484 Pkt. |
|||||||||
Grzegorzewska Iga | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 14 5 | 37.06 45.31 | 35.74 45.38 | 93% 100% | RŻ | 278 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Łochowska Marta | 92 : | 50m dowolny 200m dowolny | 4 7 | 30.52 2:29.68 | 30.59 2:40.84 | 100% 115% | RŻ RŻ | 498 Pkt. 454 Pkt. |
|||||||||
Makowski Krzysztof | 92 : | 50m dowolny 200m dowolny | 6 11 | 28.91 2:36.53 | 28.16 2:39.38 | 95% 104% | RŻ | 399 Pkt. 287 Pkt. |
|||||||||
Piątkiewicz Eliza | 92 : | 200m dowolny 100m motylkowy | 5 1 | 2:27.23 1:16.28 | 2:26.32 1:10.83 | 99% 86% | 477 Pkt. 421 Pkt. |
||||||||||
Rościszewski Mikołaj | 92 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 12 2 | 29.84 36.11 | 29.71 36.98 | 99% 105% | RŻ | 363 Pkt. 405 Pkt. |
|||||||||
Rozwałka Artur | 92 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 5 | 29.45 39.13 | 29.97 39.33 | 104% 101% | RŻ RŻ | 377 Pkt. 318 Pkt. |
|||||||||
Sokalska Urszula | 92 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 9 3 | 33.08 1:29.85 | 31.49 1:24.67 | 91% 89% | 391 Pkt. 257 Pkt. |
||||||||||
Teichert Mateusz | 92 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 5 7 | 28.60 2:37.18 | 28.03 2:32.91 | 96% 95% | 412 Pkt. 361 Pkt. |
||||||||||
Wróbel Małgorzata | 92 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 5 | 33.98 40.68 | 33.22 42.31 | 96% 108% | RŻ | 361 Pkt. 412 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Alicja | 92 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 8 6 | 31.85 41.06 | 30.69 37.69 | 93% 84% | 438 Pkt. 401 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Łochowska Marta | 1:09.34 1:10.66 | Ziomkowska Alicja Piątkiewicz Eliza | 1:10.41 1:06.81 | 3 | 4:37.22 | |||
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 97,8% 0 new record(s), 10 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Łochowska Marta, 200m dowolny 2:29.68 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP | 3. Luty 2007 Sopot (POL) 3.2.07 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 5 ZSZ 4 | 31.58 1:09.34 2:36.18 | 30.44 1:07.82 2:35.31 | 93% 96% 99% | 449 Pkt. 442 Pkt. 399 Pkt. |
||||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 17 10 | 33.71 41.07 | 34.92 42.30 | 107% 106% | RŻ RŻ | 252 Pkt. 275 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Piotr | 93 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 15 6 | 33.53 1:29.51 | 32.11 1:28.81 | 92% 98% | 256 Pkt. 180 Pkt. |
||||||||||
Czujko Kamil | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 18 14 | 34.06 43.17 | --.-- 42.97 | 99% | RŻ | 244 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Fijał Patryk | 93 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 5 5 | 29.53 2:38.50 | --.-- 2:36.65 | 98% | RŻ | 374 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Jagłowska Agata | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 10 6 | 33.73 46.72 | 31.32 43.07 | 86% 85% | 369 Pkt. 272 Pkt. |
||||||||||
Kita Daniel | 93 : | 50m klasyczny | 7 | 38.87 | 40.21 | 107% | RŻ | 324 Pkt. | |||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 6 2 | 29.69 2:35.91 | 30.11 2:29.59 | 103% 92% | RŻ | 368 Pkt. 370 Pkt. |
|||||||||
Łangowska Dominika | 93 : | 50m dowolny | 16 | 42.75 | 41.71 | 95% | 181 Pkt. | ||||||||||
Michałowski Damian | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 19 9 | 35.36 40.62 | 36.31 39.38 | 105% 94% | RŻ | 218 Pkt. 284 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 50m dowolny 200m dowolny | 4 5 | 28.86 2:19.54 | 28.50 2:16.16 | 98% 95% | 401 Pkt. 405 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Łochowska Marta | 1:09.34 1:10.66 | Ziomkowska Alicja Piątkiewicz Eliza | 1:10.41 1:06.81 | 3 | 4:37.22 | |||
Całkiem 21 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 97,5% 0 new record(s), 7 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Borowiec Adam, 50m dowolny 33.71 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP | 3. Luty 2007 Sopot (POL) 3.2.07 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Bliźniak Adam | 94 : | 50m dowolny | 17 | 33.64 | 35.32 | 110% | RŻ | 253 Pkt. | |||||||||
Bogowska Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny | 20 ZSZ 7 | 40.81 1:19.43 44.67 | 34.39 1:16.82 43.65 | 71% 94% 95% | 208 Pkt. 294 Pkt. 311 Pkt. |
||||||||||
Czerniakowski Paweł | 94 : | 200m dowolny 50m klasyczny | 5 4 | 2:42.16 38.19 | --.-- 38.68 | 103% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 342 Pkt. |
|||||||||
Dowżenko Agnieszka | 94 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 9 3 | 33.40 2:52.45 | 33.70 2:51.32 | 102% 99% | RŻ | 380 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m klasyczny | ZSZ 2 3 | 1:09.41 2:25.82 37.83 | 1:07.17 2:25.31 37.57 | 94% 99% 99% | 306 Pkt. 355 Pkt. 352 Pkt. |
||||||||||
Lewiński Grzegorz | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny | 18 4 | 35.54 2:41.23 | 33.22 2:40.94 | 87% 100% | 215 Pkt. 263 Pkt. |
||||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 50m dowolny | 4 | 29.84 | 29.67 | 99% | 363 Pkt. | ||||||||||
Miêtkiewicz Błażej | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny | 21 9 | 36.96 3:13.51 | 37.54 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 191 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Stenka Dorian | 94 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 25 13 | 37.64 45.77 | 37.17 44.80 | 98% 96% | 181 Pkt. 199 Pkt. |
||||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 50m klasyczny 100m motylkowy | 8 3 | 40.70 1:28.13 | 39.99 --.-- | 97% | RŻ | 283 Pkt. 189 Pkt. |
|||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny | 13 9 | 34.80 2:52.18 | 35.06 2:58.71 | 101% 108% | RŻ RŻ | 336 Pkt. 298 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 19 6 | 37.92 1:35.87 | 35.70 1:30.64 | 89% 89% | 260 Pkt. 212 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Dow. Mêżczyzn | : | Lejman Kacper Czerniakowski Paweł | 1:09.41 1:15.13 | Szołoch Robert Makowski Maciej | 1:11.74 1:12.68 | 5 | 4:48.96 | |||
4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Bogowska Klaudia Von Lonski Klaudia | 1:19.43 1:20.93 | Dowżenko Agnieszka Zimna Adrianna | 1:16.77 1:25.39 | 4 | 5:22.52 | |||
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 97,2% 0 new record(s), 9 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Bliźniak Adam, 50m dowolny 33.64 |