II Zawody P│ywackie Dzieci i M│odzie┐y z Okazji Dnia Niepodleg│oťci
MOGDA - UKS Dwojka Morena
II Zawody P│ywackie Dzieci i M│odzie┐y z Okazji Dnia Niepodleg│oťci
12. Listopad 2006
S│upsk  11.11.06

Podsumowanie wynikówMê┐czyzn, P│ywalnia 25m, FINA 2004

Bličniak Adam94 :  50m motylkowy
100m zmienny

15
13
   42.74
1:30.60
   41.52
--.--
94%
155 Pkt.
204 Pkt.
Chroťcielewski Marcin94 : 100m dowolny
100m grzbietowy

24
10
1:19.23
1:35.59
1:18.90
--.--
99%
206 Pkt.
153 Pkt.
Jaroszewski Tomasz96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

28
16
32
   42.88
   46.86
   56.77
--.--
   47.98
   55.98

105%
97%

122 Pkt.
130 Pkt.
104 Pkt.
Kass Mateusz96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

33
22
27
   45.09
   51.76
   53.52
   45.08
--.--
--.--
100%

105 Pkt.
96 Pkt.
124 Pkt.
Kierat Tymoteusz97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

17
5
   45.16
   46.71
--.--
--.--

105 Pkt.
131 Pkt.
Lejman Kacper94 : 100m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny
4
3
2
1:09.46
1:19.94
1:23.70
1:08.12
1:29.36
1:21.94

96%
125%
96%

306 Pkt.
262 Pkt.
336 Pkt.
Lewi˝ski Grzegorz94 : 100m dowolny
  50m motylkowy
17
16
1:16.15
   44.01
1:18.64
   43.96

107%
100%
232 Pkt.
142 Pkt.
Makowski Maciej94 : 100m dowolny
  50m motylkowy
11
4
1:12.89
   35.22
1:12.57
   36.22

99%
106%

265 Pkt.
277 Pkt.
Mas│yk Mateusz96 :  50m dowolny
  50m motylkowy

26
6
   41.25
   46.66
   40.44
--.--
96%
137 Pkt.
119 Pkt.
Miêtkiewicz B│a┐ej94 : 100m grzbietowy
  50m motylkowy

11
17
1:35.86
   44.95
1:44.24
   46.45
118%
107%

152 Pkt.
133 Pkt.
Morawski Jakub96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

16
4
28
   38.95
   43.02
   54.48
   39.57
   43.34
--.--
103%
101%


163 Pkt.
168 Pkt.
118 Pkt.
Olender Karol96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

5
3
18
   36.06
   42.68
   50.44
   36.86
   48.56
--.--
104%
129%


206 Pkt.
172 Pkt.
148 Pkt.
Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej96 :  50m dowolny
  50m klasyczny
  50m motylkowy

32
33
14
   44.95
   56.90
   54.09
   45.06
--.--
--.--
100%

106 Pkt.
103 Pkt.
76 Pkt.
Paluszkiewicz Dawid97 :  50m dowolny
  50m klasyczny

8
6
   43.01
   54.40
--.--
--.--

121 Pkt.
118 Pkt.
Po│aty˝ski Maik97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

16
12
   45.09
   49.63
--.--
--.--

105 Pkt.
109 Pkt.
Rubach Kamil97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

12
14
   44.00
   50.39
--.--
--.--

113 Pkt.
104 Pkt.
Rutkowski Wojciech97 :  50m dowolny
  50m klasyczny

28
4
   49.99
   54.25
--.--
--.--

77 Pkt.
119 Pkt.
Rygiel Jakub94 : 100m dowolny
  50m motylkowy
30
12
1:27.36
   38.97
1:25.46
   39.15

96%
101%

154 Pkt.
204 Pkt.
Sebb Marcel97 :  50m grzbietowy
  50m klasyczny

37
15
1:00.46
1:00.09
--.--
--.--

60 Pkt.
88 Pkt.
Stenka Dorian94 : 100m dowolny
100m klasyczny
31
6
1:29.41
1:36.95
1:26.90
1:37.25

94%
101%

143 Pkt.
216 Pkt.
Sudomir Piotr96 :  50m dowolny
  50m klasyczny
24
24
   40.70
   51.94
   42.25
   55.64

108%
115%

143 Pkt.
136 Pkt.
Szerszenowicz Mateusz97 :  50m grzbietowy
  50m klasyczny

28
21
   57.94
1:01.57
--.--
--.--

69 Pkt.
82 Pkt.
Szo│och Andrzej96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny
19
6
2
   39.44
   44.24
   45.71
   40.65
   45.24
   49.83

106%
105%
119%


157 Pkt.
154 Pkt.
200 Pkt.
Szo│och Robert94 :  50m motylkowy
100m zmienny
11
5
   38.52
1:21.72
   42.19
1:29.40

120%
120%

211 Pkt.
278 Pkt.
Wočniak Grzegorz97 :  50m dowolny
  50m klasyczny

6
2
   42.80
   51.88
--.--
--.--

123 Pkt.
136 Pkt.
Zawadzki Grzegorz96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny
7
17
12
   37.53
   47.00
   49.07
   39.18
   46.56
   50.13

109%
98%
104%


182 Pkt.
129 Pkt.
161 Pkt.



Ca│kiem 60 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 103,0%
0 new record(s), 48 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Olender Karol,   50m grzbietowy  42.68




MOGDA - UKS Dwojka Morena
II Zawody P│ywackie Dzieci i M│odzie┐y z Okazji Dnia Niepodleg│oťci
12. Listopad 2006
S│upsk  11.11.06

Podsumowanie wynikówKobiet, P│ywalnia 25m, FINA 2004

Bellgrau Karolina97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

36
30
1:04.08
   59.49
--.--
--.--

54 Pkt.
96 Pkt.
Berszel Joanna97 :  50m dowolny
  50m klasyczny

28
12
   56.45
1:07.46
--.--
--.--

79 Pkt.
90 Pkt.
Bogowska Klaudia94 : 100m klasyczny
100m zmienny
8
6
1:35.78
1:28.06
1:37.37
1:28.64

103%
101%

319 Pkt.
319 Pkt.
Borzestowska Karolina97 :  50m dowolny
  50m klasyczny

18
6
   48.87
   55.30
--.--
--.--

121 Pkt.
164 Pkt.
Dow┐enko Agnieszka94 : 100m dowolny
100m grzbietowy
6
1
1:16.17
1:22.42
1:12.17
1:21.68

90%
98%
333 Pkt.
354 Pkt.
Gulkowska Olga97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

33
31
1:02.18
   59.78
--.--
--.--

59 Pkt.
95 Pkt.
Jezierska Karolina96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

23
17
19
   44.35
   51.78
   54.24
   46.08
--.--
   58.40
108%

116%


162 Pkt.
146 Pkt.
174 Pkt.
Juchnowicz Natalia98 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m motylkowy

4
1
1
   41.50
   45.39
   48.88
--.--
--.--
--.--


198 Pkt.
216 Pkt.
150 Pkt.
Kêdziora Magdalena97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

22
19
   54.00
   54.19
--.--
--.--

90 Pkt.
127 Pkt.
Kolecka Weronika97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

24
34
   54.74
1:05.28
--.--
--.--

86 Pkt.
73 Pkt.
Ko│odziejska Weronika97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

23
24
   54.48
   56.49
--.--
--.--

88 Pkt.
112 Pkt.
Lewi˝ska Dominika96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny
25
12
16
   45.92
   50.21
   53.35
   46.41
   50.44
   56.22

102%
101%
111%


146 Pkt.
160 Pkt.
183 Pkt.
Szemiako Patrycja96 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

32
14
24
   50.56
   50.28
   59.93
   49.93
   49.93
--.--
98%
99%


110 Pkt.
159 Pkt.
129 Pkt.
Von Lonski Karolina97 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
  50m klasyczny

1
2
3
   39.73
   45.70
   52.59
   39.56
   44.49
--.--
99%
95%


226 Pkt.
212 Pkt.
191 Pkt.
Von Lonski Klaudia94 : 100m grzbietowy
100m zmienny
3
7
1:27.33
1:29.31
1:28.32
1:32.54

102%
107%

297 Pkt.
306 Pkt.
Zimna Adrianna94 : 100m dowolny
  50m motylkowy
7
7
1:19.34
   40.51
1:20.17
   39.48

102%
95%
295 Pkt.
264 Pkt.



Ca│kiem 37 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 100,7%
0 new record(s), 30 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Jezierska Karolina,   50m klasyczny  54.24