Liga POZP 1 runda 94-95
MOGDA - UKS Dwojka Morena
Liga POZP 1 runda 94-95
2. Kwiecien 2006
Sopot  1.4.06

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, FINA 2004
5 c

Bogowska Klaudia94 :  50m dowolny
100m grzbietowy
20
4
   37.82
1:30.61
   36.73
1:30.70

94%
100%

262 Pkt.
266 Pkt.
Chroťcielewski Marcin94 :  50m dowolny
200m klasyczny
27
11
   37.63
3:52.76
   41.78
3:42.54

123%
91%
181 Pkt.
160 Pkt.
Czerniakowski Pawe│94 : 100m grzbietowy
100m motylkowy

6
6
1:26.64
1:33.32
1:26.98
1:30.76
101%
95%
206 Pkt.
159 Pkt.
Dow┐enko Agnieszka94 :  50m dowolny
200m dowolny
7
4
   34.16
2:43.56
   34.54
2:45.46

102%
102%

355 Pkt.
348 Pkt.
Lejman Kacper94 :  50m dowolny
200m klasyczny
4
3
   32.37
3:14.92
   32.41
3:14.46

100%
100%
284 Pkt.
272 Pkt.
Lewi˝ski Grzegorz

94 : 100m motylkowy9 1:43.76 1:42.5698%116 Pkt.
Makowski Maciej94 : 100m grzbietowy

7 1:26.88 1:27.06100%204 Pkt.
Von Lonski Klaudia94 :  50m dowolny
100m grzbietowy
17
7
   36.95
1:33.26
   36.66
1:28.32

98%
90%
281 Pkt.
244 Pkt.
Zimna Adrianna94 : 200m dowolny
100m motylkowy
11
9
3:07.33
1:41.98
2:57.06
1:36.28

89%
89%
231 Pkt.
176 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn:Czerniakowski Pawe│
Lejman Kacper
   39.81
   41.50
Makowski Maciej
Lewi˝ski Grzegorz
   37.59
   36.26
32:35.16

4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet

:

Von Lonski Klaudia
Bogowska Klaudia

   42.85
   46.31

Zimna Adrianna
Dow┐enko Agnieszka

   45.75
   34.60

4

2:49.51

Ca│kiem 16 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 98,3%
0 new record(s), 7 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Chroťcielewski Marcin,   50m dowolny  37.63




MOGDA - UKS Dwojka Morena
Liga POZP 1 runda 94-95
2. Kwiecien 2006
Sopot  1.4.06

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, FINA 2004
4 c

Borkowska Natalia95 :  50m dowolny
200m klasyczny

25
21
   49.47
4:45.70
   51.32
--.--
108%
117 Pkt.
118 Pkt.
Dawidowski Aleksander95 : 200m dowolny
100m grzbietowy

23
21
3:53.88
1:46.13
--.--
1:46.38

100%

86 Pkt.
112 Pkt.
Jo˝czy Katarzyna95 :  50m dowolny
200m dowolny
12
9
   40.13
3:22.08
   39.70
3:28.96

98%
107%

219 Pkt.
184 Pkt.
Kowalski Szymon95 :  50m dowolny
100m motylkowy

2
6
   33.83
1:42.16
   35.07
--.--
107%
249 Pkt.
121 Pkt.
Miranowski Micha│95 :  50m dowolny
200m klasyczny

26
9
   40.32
4:07.72
   38.55
--.--
91%
147 Pkt.
132 Pkt.
Paruszewski Kacper95 : 100m grzbietowy
200m klasyczny

25
7
1:48.12
4:00.51
1:47.21
--.--
98%
106 Pkt.
145 Pkt.
Pasierowska Sara95 :  50m dowolny
100m grzbietowy
2
1
   35.89
1:30.04
   36.39
1:27.84

103%
95%
306 Pkt.
271 Pkt.
Szerszenowicz Marta95 : 100m grzbietowy
200m klasyczny

16
10
1:43.51
3:51.50
1:46.14
--.--
105%
178 Pkt.
223 Pkt.
Tomaczkowski Pawe│95 : 200m dowolny
100m grzbietowy

17
5
3:26.26
1:36.30
--.--
1:35.37

98%
126 Pkt.
150 Pkt.
Welenc Rafa│95 :  50m dowolny20   39.13   38.68

98%161 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn:Tomaczkowski Pawe│
Paruszewski Kacper
   44.44
   48.40
Welenc Rafa│
Kowalski Szymon
   44.82
   34.13
52:51.79

4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet

:

Pasierowska Sara
Szerszenowicz Marta

   40.38
   51.94

Jo˝czy Katarzyna
Borkowska Natalia

   52.09
   50.65

7

3:15.06

Ca│kiem 19 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 100,4%
0 new record(s), 13 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Borkowska Natalia,   50m dowolny  49.47