MOGDA - UKS Dwojka Morena Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w P³ywaniu Dzieci 10 - 11 lat | 7. Czerwiec 2005 Kartuzy 28./29.05.05 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Bogowska Klaudia | 94 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny 100m zmienny | 8 8 7 | 3:30.80 1:43.14 1:37.34 | --.-- 1:45.96 1:38.13 | 106% 102% | R¯ R¯ R¯ | 208 Pkt. 255 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Borzyszkowski Mariusz | 94 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 14 10 7 6 | 1:23.51 3:01.40 44.52 1:42.09 | 1:29.06 3:13.47 45.16 1:46.16 | 114% 114% 103% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 176 Pkt. 185 Pkt. 137 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Chroœcielewski Marcin | 94 : | 50m dowolny 100m klasyczny | 39 17 | 41.78 1:53.00 | 42.56 1:53.35 | 104% 101% | R¯ R¯ | 132 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 200m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 3 3 4 | 3:27.14 39.74 1:38.14 | 3:44.80 41.43 1:57.63 | 118% 109% 144% | R¯ R¯ R¯ | 226 Pkt. 193 Pkt. 137 Pkt. |
|||||||||
Dow¿enko Agnieszka | 94 : | 50m dowolny 200m grzbietowy 100m klasyczny | 7 4 5 | 36.68 3:08.28 1:41.10 | 38.33 3:14.61 1:46.92 | 109% 107% 112% | R¯ R¯ R¯ | 287 Pkt. 292 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Krzemiñski Jakub | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 42 34 16 9 | 43.38 1:38.09 50.99 1:54.14 | 43.21 1:39.60 49.84 2:02.47 | 99% 103% 96% 115% | R¯ R¯ | 118 Pkt. 109 Pkt. 91 Pkt. 87 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 200m dowolny 100m klasyczny | 3 3 | 2:39.63 1:30.64 | 2:49.38 1:32.17 | 113% 103% | R¯ R¯ | 271 Pkt. 265 Pkt. |
|||||||||
Sikora Pawe³ | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy | 31 20 11 11 | 39.50 3:17.83 1:41.53 47.38 | 43.65 --.-- 1:46.58 --.-- | 122% 110% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 156 Pkt. 142 Pkt. 128 Pkt. 114 Pkt. |
|||||||||
Stenka Dorian | 94 : | 200m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 23 9 7 11 | 3:32.82 1:43.75 3:40.72 1:38.96 | --.-- 1:46.03 --.-- --.-- | 104% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 114 Pkt. 177 Pkt. 187 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 18 6 | 39.51 1:34.46 | 40.19 1:37.27 | 103% 106% | R¯ R¯ | 230 Pkt. 235 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 9 9 6 3 | 1:25.34 3:07.50 47.34 1:43.06 | 1:33.10 3:18.94 46.93 1:55.60 | 119% 113% 98% 126% | R¯ R¯ R¯ | 237 Pkt. 231 Pkt. 166 Pkt. 171 Pkt. |
Ca³kiem 35 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 108,0% 0 new record(s), 32 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Czerniakowski Pawe³, 100m motylkowy 1:38.14 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Korespondencyjne Mistrzostwa Polski w P³ywaniu Dzieci 10 - 11 lat | 7. Czerwiec 2005 Kartuzy 28./29.05.05 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Borkowska Natalia | 95 : | 50m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny | 26 23 18 | 51.32 1:00.66 2:14.44 | 51.38 --.-- 2:25.10 | 100% 116% | R¯ R¯ R¯ | 105 Pkt. 124 Pkt. 115 Pkt. |
|||||||||
Dawidowski Aleksander | 95 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 25 11 25 16 | 50.41 1:46.38 1:00.36 2:07.16 | 46.86 1:50.21 --.-- --.-- | 86% 107% | R¯ R¯ R¯ | 75 Pkt. 111 Pkt. 87 Pkt. 96 Pkt. |
|||||||||
Joñczy Katarzyna | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy | 5 5 4 8 | 40.73 1:35.76 3:28.96 1:00.00 | 39.70 --.-- --.-- 1:00.09 | 95% 100% | R¯ R¯ R¯ | 209 Pkt. 168 Pkt. 167 Pkt. 81 Pkt. |
|||||||||
Kitowski Miko³aj | 95 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 11 4 7 8 | 41.44 1:40.34 51.34 1:51.84 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | 135 Pkt. 132 Pkt. 141 Pkt. 141 Pkt. |
||||||||||
Kowalski Szymon | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy | 5 3 5 6 | 37.73 1:25.51 3:13.72 49.24 | 42.81 --.-- --.-- 54.40 | 129% 122% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 179 Pkt. 164 Pkt. 152 Pkt. 101 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m klasyczny 100m zmienny | 13 11 9 10 | 1:34.64 3:31.06 52.61 1:45.58 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | 121 Pkt. 117 Pkt. 131 Pkt. 129 Pkt. |
||||||||||
Miranowski Micha³ | 95 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m klasyczny | 14 12 8 | 1:35.54 3:31.79 51.43 | --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ | 117 Pkt. 116 Pkt. 140 Pkt. |
||||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 12 4 5 6 | 1:47.21 3:48.52 49.77 1:50.68 | --.-- --.-- --.-- 1:54.55 | 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 109 Pkt. 118 Pkt. 155 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Pasierowska Sara | 95 : | 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 1 2 1 3 | 1:35.00 3:21.06 47.91 1:46.85 | --.-- --.-- --.-- 1:45.46 | 97% | R¯ R¯ R¯ | 231 Pkt. 240 Pkt. 252 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Marta | 95 : | 50m klasyczny 100m klasyczny 100m zmienny | 8 8 8 | 51.71 1:52.44 1:47.36 | --.-- 1:56.51 --.-- | 107% | R¯ R¯ R¯ | 201 Pkt. 197 Pkt. 176 Pkt. |
|||||||||
Tomaczkowski Pawe³ | 95 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 17 3 2 13 | 43.51 1:39.13 3:38.76 1:47.30 | --.-- 1:42.60 --.-- --.-- | 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 117 Pkt. 137 Pkt. 134 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Tymburska Weronika | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 9 4 2 | 42.04 1:32.48 3:16.04 | --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ | 191 Pkt. 186 Pkt. 202 Pkt. |
||||||||||
¯elazek Klaudia | 95 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 16 16 | 44.10 57.08 | --.-- --.-- | R¯ R¯ | 165 Pkt. 149 Pkt. |
Ca³kiem 46 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 101,6% 0 new record(s), 43 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kowalski Szymon, 50m dowolny 37.73 |