MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga M³odzie¿owa POZP - 1 runda 93-94 | 12. Marzec 2005 Lêbork 12.3.05 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 200m dowolny | 5 7 | 34.11 2:50.88 | 35.11 --.-- | 106% | R¯ R¯ | 357 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Piotr | 93 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 11 6 | 34.17 1:31.91 | --.-- 1:31.07 | 98% | R¯ | 242 Pkt. 166 Pkt. |
|||||||||
Jag³owska Agata | 93 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 4 5 | 33.88 1:25.76 | 35.06 1:39.41 | 107% 134% | R¯ R¯ | 364 Pkt. 314 Pkt. |
|||||||||
Knorps Krzysztof | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 24 9 | 39.07 49.46 | 41.44 50.22 | 113% 103% | R¯ R¯ | 162 Pkt. 157 Pkt. |
|||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 200m dowolny 100m grzbietowy | 3 2 | 2:35.45 1:18.09 | 2:50.37 1:18.98 | 120% 102% | R¯ R¯ | 293 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Kwapisiewicz Jan | 93 : | 50m dowolny 200m dowolny | 10 9 | 34.16 2:47.56 | 35.24 --.-- | 106% | R¯ R¯ | 242 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Lellek Marcin | 93 : | 50m dowolny 200m dowolny | 22 14 | 38.44 3:05.16 | 38.67 3:08.96 | 101% 104% | R¯ R¯ | 170 Pkt. 174 Pkt. |
|||||||||
Micha³owski Damian | 93 : | 50m klasyczny 200m klasyczny | 4 6 | 42.93 3:24.94 | 45.32 3:26.06 | 111% 101% | R¯ R¯ | 241 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Parafianowicz Jakub | 93 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 18 10 | 38.02 50.76 | 40.45 --.-- | 113% | R¯ R¯ | 175 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Plottke Aleksandra | 93 : | 200m dowolny 100m grzbietowy | 6 3 | 2:43.77 1:23.51 | 3:06.45 1:27.03 | 130% 109% | R¯ R¯ | 346 Pkt. 340 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Kondratowicz Jakub Micha³owski Damian | 35.84 45.24 | Ciesielski Piotr Kwapisiewicz Jan | 49.00 23.98 | 3 | 2:34.06 | |||
Ca³kiem 20 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 107,9% 0 new record(s), 19 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Jag³owska Agata, 100m grzbietowy 1:25.76 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga M³odzie¿owa POZP - 1 runda 93-94 | 12. Marzec 2005 Lêbork 12.3.05 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Bogowska Klaudia | 94 : | 200m dowolny 50m klasyczny | 7 3 | 3:20.06 47.24 | --.-- 49.12 | 108% | R¯ R¯ | 190 Pkt. 263 Pkt. |
|||||||||
Borzyszkowski Mariusz | 94 : | 200m dowolny 100m motylkowy | 5 6 | 3:13.47 1:47.67 | 3:42.72 2:01.04 | 133% 126% | R¯ R¯ | 152 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Chroœcielewski Marcin | 94 : | 200m dowolny 50m klasyczny | 10 11 | 3:26.62 51.24 | --.-- 55.63 | 118% | R¯ R¯ | 125 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 12 7 | 39.89 3:44.80 | 36.93 --.-- | 86% | R¯ | 152 Pkt. 177 Pkt. |
|||||||||
Dow¿enko Agnieszka | 94 : | 200m dowolny 100m grzbietowy | 3 5 | 3:11.52 1:35.90 | --.-- 1:34.89 | 98% | R¯ | 217 Pkt. 224 Pkt. |
|||||||||
Krzemiñski Jakub | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 23 16 | 44.11 1:53.26 | 43.21 1:53.53 | 96% 100% | R¯ | 112 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m klasyczny 200m klasyczny | 2 2 | 43.06 3:25.32 | 43.01 --.-- | 100% | R¯ | 239 Pkt. 232 Pkt. |
|||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 7 9 | 37.10 1:41.66 | 37.22 1:49.06 | 101% 115% | R¯ R¯ | 189 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Sikora Pawe³ | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 21 17 | 43.65 1:53.92 | 44.34 1:46.58 | 103% 88% | R¯ | 116 Pkt. 90 Pkt. |
|||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 10 7 | 40.27 1:37.27 | 40.19 1:49.72 | 100% 127% | R¯ | 217 Pkt. 215 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 200m dowolny 100m motylkowy | 6 4 | 3:18.94 1:58.08 | --.-- 2:01.71 | 106% | R¯ R¯ | 193 Pkt. 113 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Makowski Maciej Lejman Kacper | 47.30 44.76 | Czerniakowski Pawe³ Borzyszkowski Mariusz | 44.61 40.00 | 3 | 2:56.67 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Von Lonski Klaudia Bogowska Klaudia | 45.42 48.62 | Zimna Adrianna Dow¿enko Agnieszka | 54.47 41.35 | 4 | 3:09.86 | |||
Ca³kiem 22 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 104,8% 0 new record(s), 16 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Borzyszkowski Mariusz, 200m dowolny 3:13.47 |