Ba速yckie nadzieje p造wackie
MOGDA - UKS Dwojka Morena
Ba速yckie nadzieje p造wackie
15. Sierpien 2004
Gda雟k  22.5.04

Podsumowanie wyników

P造walnia 25m
6 klasa

Chrocielewski Micha91 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
5.
4.
   32.96
   39.32
   33.45
   40.88

103%
108%
R
R
Jewu豉 Jakub91 :  50m grzbietowy
  50m motylkowy

3.
3.
   38.06
   38.22
   38.69
   38.53
103%
102%
R
R
Kaczorowski Piotr91 :  50m dowolny
  50m klasyczny
3.
1.
   31.19
   38.89
   33.53
   40.04

116%
106%
R
R
Kwapisiewicz Krzysztof91 :  50m dowolny
  50m klasyczny
6.
4.
   33.81
   45.38
   36.65
   51.31

118%
128%
R
R
Tuszy雟ki Mateusz91 :  50m dowolny
  50m motylkowy
1.
1.
   28.61
   30.60
   29.16
   31.95

104%
109%
R
R
Woniak Kamil91 :  50m dowolny
  50m motylkowy
4.
2.
   31.88
   37.06
   32.48
   37.11

104%
100%
R
R
8 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane:Pi靖kiewicz Eliza
Tuszy雟ki Mateusz


1. 2:06.04

Ca趾iem 12 wyniki indywidualne, rednie osi鉚niêcie: 108,4%
0 new record(s), 12 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Kwapisiewicz Krzysztof,   50m klasyczny  45.38




MOGDA - UKS Dwojka Morena
Ba速yckie nadzieje p造wackie
15. Sierpien 2004
Gda雟k  22.5.04

Podsumowanie wyników

P造walnia 25m
5 klasa

Cwojdzi雟ka Aleksandra92 :  50m grzbietowy
  50m motylkowy

8.
4.
   41.37
   41.88
   42.00
   42.53
103%
103%
R
R
Dubiel Wojciech92 :  50m dowolny
  50m grzbietowy

13.
8.
   41.35
   45.66
   42.70
--.--
107%R
R
Jasiczek Paulina92 :  50m dowolny
  50m klasyczny
9.
10.
   39.24
   50.91
   40.07
   50.07

104%
97%
R
Klik Leszek92 :  50m dowolny
  50m klasyczny
8.
5.
   34.46
   45.90
   38.84
   48.63

127%
112%
R
R
Kuchta Magdalena92 :  50m dowolny
  50m klasyczny
8.
8.
   38.58
   47.93
   38.38
   46.56

99%
94%
υchowska Marta92 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
4.
3.
   34.65
   38.75
   34.12
   39.25

97%
103%

R
Makowski Krzysztof92 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
9.
6.
   35.82
   42.68
   37.06
   48.47

107%
129%
R
R
Pi靖kiewicz Eliza92 :  50m dowolny
100m zmienny
1.
8.
   32.81
1:26.50
   33.30
1:26.69

103%
100%
R
R
Rozwa趾a Artur92 :  50m dowolny
  50m motylkowy
11.
6.
   36.40
   40.08
   37.23
   41.56

105%
108%
R
R
Woniak Alicja92 :  50m grzbietowy
  50m motylkowy

9.
5.
   44.26
   42.20
   44.93
   42.04
103%
99%
R
8 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane:Pi靖kiewicz Eliza
Tuszy雟ki Mateusz


1. 2:06.04

8 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane




:

Pi靖kiewicz Eliza
Klik Leszek

4.

2:09.68

Ca趾iem 20 wyniki indywidualne, rednie osi鉚niêcie: 105,0%
0 new record(s), 15 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Makowski Krzysztof,   50m grzbietowy  42.68




MOGDA - UKS Dwojka Morena
Ba速yckie nadzieje p造wackie
15. Sierpien 2004
Gda雟k  22.5.04

Podsumowanie wyników

P造walnia 25m
4 klasa

Jab這雟ki Patryk93 :  50m grzbietowy
  50m klasyczny

8.
6.
   44.76
   49.21
   47.40
   49.05
112%
99%
R
Knorps Krzysztof93 :  50m klasyczny
100m zmienny

8.
14.
   50.22
1:45.81
--.--
1:49.81

108%
R
R
Kondratowicz Jakub93 :  50m grzbietowy
100m zmienny
2.
2.
   38.90
1:26.62
   39.48
1:33.68

103%
117%
R
R
Lejman ㄆkasz93 :  50m dowolny
  50m klasyczny
7.
5.
   38.81
   48.84
   38.76
   50.70

100%
108%

R
Nadolny Maciej93 :  50m klasyczny
100m zmienny
4.
8.
   46.88
1:34.12
   47.19
1:39.95

101%
113%
R
R
Plottke Aleksandra93 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
5.
4.
   38.85
   43.62
   38.71
   44.72

99%
105%

R
畝rnowski Patryk93 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
8.
5.
   39.69
   41.78
   46.39
   47.67

137%
130%
R
R

Ca趾iem 14 wyniki indywidualne, rednie osi鉚niêcie: 109,4%
0 new record(s), 11 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: 畝rnowski Patryk,   50m dowolny  39.69




MOGDA - UKS Dwojka Morena
Ba速yckie nadzieje p造wackie
15. Sierpien 2004
Gda雟k  22.5.04

Podsumowanie wyników

P造walnia 25m
3 klasa

Czerniakowski Pawe94 :  25m dowolny
  25m klasyczny

10.
1.
   19.14
   22.03
--.--
--.--
R
R
Dow瞠nko Agnieszka94 :  25m grzbietowy
  25m klasyczny

3.
3.
   22.37
   25.30
--.--
--.--
R
R
Lejman Kacper94 :  25m dowolny
  25m klasyczny

8.
2.
   18.49
   22.04
--.--
--.--
R
R
Miêtkiewicz B豉瞠j94 :  25m dowolny
  25m grzbietowy

22.
11.
   23.13
   23.48
--.--
--.--
R
R
Sikora Pawe94 :  25m grzbietowy
  25m klasyczny

10.
9.
   23.38
   28.08
--.--
--.--
R
R
Von Lonski Klaudia94 :  25m grzbietowy
  25m klasyczny

1.
5.
   21.65
   26.70
--.--
--.--
R
R
Zimna Adrianna94 :  25m dowolny
  25m grzbietowy

5.
9.
   20.96
   24.54
--.--
--.--
R
R
8 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane:Lejman Kacper
Dow瞠nko Agnieszka


3. 2:45.14

Ca趾iem 14 wyniki indywidualne, rednie osi鉚niêcie: 100,0%
0 new record(s), 14 new personal best(s)
Najlepsza poprawa:




MOGDA - UKS Dwojka Morena
Ba速yckie nadzieje p造wackie
15. Sierpien 2004
Gda雟k  22.5.04

Podsumowanie wyników

P造walnia 25m
2 klasa

Borkowska Natalia95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy

17.
13.
   25.91
   25.06
   37.40
--.--
208%R
R
Dawidowski Aleksander95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy
20.
9.
   24.87
   24.27
   31.44
   28.34

160%
136%
R
R
Jo鎍zy Katarzyna95 :  25m dowolny
  25m klasyczny

5.
10.
   22.06
   29.76
--.--
--.--
R
R
Kitowski Miko豉j95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy

15.
3.
   23.52
   21.78
--.--
   27.07

154%
R
R
Kowalski Szymon95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy
4.
8.
   20.19
   23.41
   30.04
   28.78

221%
151%
R
R
Kumirek Kamil95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy

24.
17.
   27.89
   27.07
--.--
--.--
R
R
Marecki Marek95 :  25m dowolny
  25m klasyczny

3.
5.
   20.17
   26.62
   28.25
--.--
196%R
R
Miranowski Micha95 :  25m dowolny
  25m klasyczny

13.
9.
   23.04
   29.22
   33.52
--.--
212%R
R
Paruszewski Kacper95 :  25m grzbietowy
  25m klasyczny

5.
7.
   21.94
   27.58
   25.18
--.--
132%R
R
Pasierowska Sara95 :  25m grzbietowy
  25m klasyczny

1.
1.
   21.04
   24.68
   23.27
--.--
122%R
R
Szerszenowicz Marta95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy
16.
11.
   25.46
   24.46
   27.95
   25.06

121%
105%
R
R
Tomaczkowski Pawe95 :  25m dowolny
  25m grzbietowy
8.
4.
   21.93
   21.93
   28.71
   24.77

171%
128%
R
R
Tymburska Weronika95 :  25m dowolny
  25m klasyczny

3.
7.
   21.30
   28.35
   24.76
--.--
135%R
R
8 x 25m Sztafeta Dow. Mieszane



:Marecki Marek
Pasierowska Sara
2. 3:05.06

Ca趾iem 26 wyniki indywidualne, rednie osi鉚niêcie: 132,8%
0 new record(s), 26 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Kowalski Szymon,   25m dowolny  20.19