XIV Ogˇlnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
III Gimnazjum WW/JCh

Ciski Bartosz89 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
9
17
12
   28.16
1:03.44
2:24.34
   28.76
1:04.66
2:24.96

104%
104%
101%


454 Pkt.
428 Pkt.
388 Pkt.
Gawe│ Tomasz89 :  50m dowolny
100m grzbietowy
22
14
   31.44
1:18.06
   32.44
1:18.03

106%
100%
326 Pkt.
323 Pkt.
Jerenkiewicz Karol89 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
17
32
14
   29.86
1:11.93
1:28.44
   30.95
1:10.69
1:29.53

107%
97%
102%


380 Pkt.
294 Pkt.
317 Pkt.
Kondratowicz Piotr89 :  50m dowolny
100m dowolny
12
24
   28.85
1:05.29
   29.86
1:05.57

107%
101%

422 Pkt.
393 Pkt.
úagownik Dariusz89 : 100m klasyczny
200m klasyczny
200m zmienny
100m zmienny
6
6
9
5
1:16.91
2:47.48
2:32.69
1:09.41
1:16.28
2:43.82
2:30.69
1:09.94

98%
96%
97%
102%



483 Pkt.
469 Pkt.
463 Pkt.
436 Pkt.
Marczuk Karol

89 : 100m dowolny27 1:08.08--.--347 Pkt.
Miksa Adam89 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
200m grzbietowy

13
18
8
6
   28.98
1:03.79
1:12.91
2:35.07
   30.88
1:03.76
1:14.11
--.--
114%
100%
103%



416 Pkt.
421 Pkt.
397 Pkt.
417 Pkt.
Sigda Pawe│89 :  50m dowolny24   34.41   34.63

101%248 Pkt.
Sokalski Bartosz89 : 100m dowolny
100m motylkowy
200m zmienny
100m zmienny
11
3
5
3
1:00.59
1:06.62
2:25.54
1:07.07
1:02.38
1:07.79
2:24.14
1:07.02

106%
104%
98%
100%

492 Pkt.
470 Pkt.
535 Pkt.
483 Pkt.
Warcho│ Tomasz89 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
14
20
6
   29.12
1:04.03
1:12.28
   29.30
1:03.79
1:12.81

101%
99%
101%


410 Pkt.
417 Pkt.
368 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn:Chmielecki Robert
úagownik Dariusz
   32.07
   34.99
Sokalski Bartosz
Kwiatkowski Micha│
   29.42
   27.50
32:03.98CR,RK 15,RK 16

Ca│kiem 27 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 101,8%
1 new record(s), 18 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Miksa Adam,   50m dowolny  28.98




MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
II Gimnazjum WW

Browarczyk Przemys│aw90 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
23
31
16
   31.87
1:09.82
2:32.37
   32.61
1:09.64
2:34.38

105%
99%
103%


313 Pkt.
321 Pkt.
330 Pkt.
Chmielecki Robert90 :  50m dowolny
100m dowolny
  50m grzbietowy
100m grzbietowy
200m grzbietowy
100m zmienny
ZSZ
16
ZSZ
3
4
7
   28.30
1:02.35
   32.07
1:08.82
2:31.66
1:10.58
   28.42
1:02.35
   31.89
1:08.66
2:29.20
1:13.60

101%
100%
99%
100%
97%
109%





447 Pkt.
451 Pkt.
473 Pkt.
472 Pkt.
446 Pkt.
414 Pkt.
Cze┐yk Sylwia90 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
200m klasyczny
100m zmienny
ZSZ
1
1
1
2
   29.48
1:03.38
1:15.10
2:49.28
1:12.26
   30.84
1:05.62
1:14.00
2:48.31
1:11.54

109%
107%
97%
99%
98%

548 Pkt.
610 Pkt.
695 Pkt.
611 Pkt.
552 Pkt.
Figat Bartosz90 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
19
29
8
   30.33
1:08.88
1:19.91
   31.31
1:08.91
1:29.36

107%
100%
125%


363 Pkt.
335 Pkt.
272 Pkt.
Grzesikiewicz Maciej90 :  50m dowolny
100m klasyczny
21
11
   31.28
1:22.65
   32.67
1:21.81

109%
98%
331 Pkt.
389 Pkt.
Jo˝ski Krzysztof90 : 100m dowolny
100m klasyczny
200m zmienny
100m zmienny
15
8
12
6
1:02.12
1:18.18
2:37.34
1:10.10
1:02.74
1:18.40
2:33.15
1:10.82

102%
101%
95%
102%



456 Pkt.
460 Pkt.
423 Pkt.
423 Pkt.
Kwiatkowska Anna90 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
200m motylkowy
3
3
2
2
   30.28
1:06.52
1:12.07
2:41.48
   30.84
1:06.84
1:11.39
2:37.15

104%
101%
98%
95%

506 Pkt.
528 Pkt.
484 Pkt.
472 Pkt.
Kwiatkowski Micha│90 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
100m zmienny
5
9
7
11
   27.45
1:00.47
1:12.88
1:13.00
   27.46
1:00.74
1:13.60
1:14.06

100%
101%
102%
103%



490 Pkt.
495 Pkt.
397 Pkt.
374 Pkt.
úagownik Pawe│90 : 100m klasyczny
200m klasyczny

10
7
1:20.38
2:54.24
1:20.16
2:52.64
99%
98%
423 Pkt.
416 Pkt.
S╣czy˝ska Emilia90 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
200m motylkowy
2
2
1
1
   30.09
1:05.60
1:08.80
2:34.14
   30.35
1:06.84
1:10.32
2:37.90

102%
104%
104%
105%


CR,RK14,RK 15,RK 16
CR,RK14,RK 15,RK 16
515 Pkt.
550 Pkt.
557 Pkt.
543 Pkt.
Ziomkowska Paulina90 :  50m dowolny
  50m grzbietowy
100m grzbietowy
200m zmienny
100m zmienny
1
ZSZ
1
1
1
   29.39
   33.64
1:11.54
2:40.60
1:11.64
   29.61
   33.06
1:12.34
2:32.73
1:12.86

102%
97%
102%
90%
103%




553 Pkt.
592 Pkt.
594 Pkt.
527 Pkt.
567 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê┐czyzn

:Chmielecki Robert
Figat Bartosz
   28.30
   30.24
Jo˝ski Krzysztof
Kwiatkowski Micha│
   27.19
   26.85
51:52.58

4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet

:

Cze┐yk Sylwia
S╣czy˝ska Emilia

   29.48
   30.87

Kwiatkowska Anna
Ziomkowska Paulina

   30.79
   29.27

1

2:00.41

4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn

:

Chmielecki Robert
úagownik Dariusz

   32.07
   34.99

Sokalski Bartosz
Kwiatkowski Micha│

   29.42
   27.50

3

2:03.98

CR,RK 15,RK 16

4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet

:

Ziomkowska Paulina
Cze┐yk Sylwia

   33.64
   34.91

S╣czy˝ska Emilia
Kwiatkowska Anna

   31.23
   30.52

1

2:10.30

CR,RK14,RK 15,RK 16

Ca│kiem 42 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 101,7%
4 new record(s), 26 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: S╣czy˝ska Emilia,  200m motylkowy  2:34.14




MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
I Gimnazjum JCh

Chroťcielewski Micha│91 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
100m grzbietowy
14
18
14
14
   30.92
1:09.30
2:31.95
1:20.82
   31.93
1:09.75
2:32.62
1:26.34

107%
101%
101%
114%



342 Pkt.
329 Pkt.
333 Pkt.
291 Pkt.
Ciesielski Pawe│91 :  50m dowolny
100m dowolny
100m zmienny
20
19
8
   31.54
1:09.86
1:20.68
   31.58
1:11.28
1:26.95

100%
104%
116%


323 Pkt.
321 Pkt.
277 Pkt.
Gwočdziewicz Adam91 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
200m motylkowy
4
3
3
2
   28.84
1:03.27
2:19.18
2:34.91
   29.81
1:04.09
2:20.56
--.--

107%
103%
102%



422 Pkt.
432 Pkt.
433 Pkt.
411 Pkt.
Kalisch Szymon91 : 100m klasyczny
100m zmienny

6
10
1:27.96
1:21.94
1:33.76
--.--
114%
323 Pkt.
265 Pkt.
Marczuk Maja91 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
24
29
14
   35.66
1:19.68
1:35.81
   37.06
1:27.71
1:42.08

108%
121%
114%


309 Pkt.
307 Pkt.
334 Pkt.
Olejnik Pawe│91 : 100m klasyczny
200m klasyczny
200m zmienny
100m zmienny
3
2
7
5
1:20.79
2:51.66
2:45.10
1:16.36
1:21.34
2:53.45
2:48.28
1:16.88

101%
102%
104%
101%



417 Pkt.
435 Pkt.
366 Pkt.
327 Pkt.
Oskierko Jaromir91 :  50m dowolny
100m dowolny

29
37
   33.19
1:17.78
--.--
1:19.52

105%

277 Pkt.
232 Pkt.
Owsiana Patrycja91 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
29
37
17
   37.97
1:25.66
1:42.05
   39.90
1:21.90
1:39.66

110%
91%
95%
256 Pkt.
247 Pkt.
277 Pkt.
Paszkowski Przemys│aw91 :  50m dowolny
  50m dowolny
100m dowolny
  50m grzbietowy
100m grzbietowy
100m motylkowy
ZSZ
3
5
ZSZ
4
2
   28.68
   28.27
1:03.78
   33.73
1:13.72
1:10.96
   29.81
   29.81
1:06.71
   35.12
1:14.18
1:12.61

108%
111%
109%
108%
101%
105%





429 Pkt.
448 Pkt.
422 Pkt.
406 Pkt.
384 Pkt.
389 Pkt.
Szyma˝ski Maksymilian91 : 100m dowolny
100m grzbietowy
200m grzbietowy

28
9
5
1:11.12
1:17.26
2:47.05
1:14.88
1:18.59
2:47.70
111%
103%
101%


304 Pkt.
333 Pkt.
333 Pkt.
Tarulewicz Micha│91 :  50m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny
28
17
14
   32.91
1:26.44
1:32.67
   35.78
1:23.44
1:26.22

118%
93%
87%
284 Pkt.
238 Pkt.
276 Pkt.
Tuszy˝ski Mateusz91 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
200m motylkowy
2
2
1
1
   27.82
1:01.40
1:06.68
2:34.22
   28.37
1:02.86
1:08.77
2:58.58

104%
105%
106%
134%



CR,RK 13,RK14,RK 15,RK 16
470 Pkt.
473 Pkt.
469 Pkt.
416 Pkt.
Wočniak Kamil91 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
100m grzbietowy
7
9
9
10
   29.61
1:05.17
2:24.98
1:18.21
   30.97
1:06.81
2:28.76
1:39.14

109%
105%
105%
161%



390 Pkt.
395 Pkt.
383 Pkt.
321 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê┐czyzn:Paszkowski Przemys│aw
Gwočdziewicz Adam
   28.68
   29.38
Wočniak Kamil
Tuszy˝ski Mateusz
   27.70
   27.84
11:53.60

4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn

:

Paszkowski Przemys│aw
Olejnik Pawe│

   33.73
   36.97

Tuszy˝ski Mateusz
Gwočdziewicz Adam

   29.43
   28.87

1

2:09.00

Ca│kiem 45 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 106,8%
1 new record(s), 41 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Wočniak Kamil,  100m grzbietowy  1:18.21




MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
6 klasa

Cwojdzi˝ska Aleksandra92 :  50m grzbietowy
100m grzbietowy
200m grzbietowy
200m zmienny
100m zmienny
ZSZ
19
8
13
16
   41.13
1:28.08
3:03.95
3:10.33
1:28.29
   40.51
1:26.28
2:57.10
3:07.35
1:29.10

97%
96%
93%
97%
102%




324 Pkt.
318 Pkt.
326 Pkt.
316 Pkt.
303 Pkt.
Jasiczek Paulina

92 : 200m dowolny13 3:08.76 2:59.5490%236 Pkt.
Klik Leszek92 : 100m dowolny
  50m grzbietowy
100m klasyczny
30
ZSZ
12
1:13.05
   40.28
1:31.25
1:17.32
   43.70
1:36.30

112%
118%
111%


280 Pkt.
238 Pkt.
289 Pkt.
úochowska Marta92 : 100m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny
100m zmienny
20
12
15
8
1:14.56
1:23.58
1:36.83
1:24.79
1:16.77
1:21.87
1:47.17
1:29.54

106%
96%
122%
112%



375 Pkt.
372 Pkt.
324 Pkt.
342 Pkt.
Makowski Krzysztof92 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
100m zmienny
10
24
20
12
   30.09
1:10.66
1:27.47
1:24.69
   35.22
1:18.16
--.--
1:31.72

137%
122%

117%



372 Pkt.
310 Pkt.
230 Pkt.
240 Pkt.
Pi╣tkiewicz Eliza92 :  50m dowolny
100m dowolny
200m dowolny
8
12
8
   32.74
1:12.48
2:42.94
   32.81
1:08.97
2:31.39

100%
91%
86%
400 Pkt.
408 Pkt.
368 Pkt.
Rozwa│ka Artur92 :  50m dowolny
100m dowolny
100m motylkowy
200m zmienny
34
38
7
11
   34.83
1:18.46
1:29.44
3:07.51
   36.40
--.--
1:37.26
3:06.73

109%

118%
99%


239 Pkt.
226 Pkt.
194 Pkt.
250 Pkt.
Wočniak Alicja92 : 100m dowolny
200m motylkowy
100m zmienny
34
3
19
1:22.13
3:25.75
1:30.88
1:20.91
--.--
1:33.26

97%

105%


280 Pkt.
228 Pkt.
277 Pkt.
Zwara Wojciech92 :  50m dowolny
200m dowolny
100m klasyczny
200m klasyczny
200m zmienny
ZSZ
19
11
13
10
   32.54
2:38.59
1:30.88
3:20.88
3:02.83
   34.38
2:39.59
1:34.08
3:21.31
3:10.10

112%
101%
107%
100%
108%




294 Pkt.
293 Pkt.
293 Pkt.
272 Pkt.
269 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê┐czyzn

:Zwara Wojciech
Rozwa│ka Artur
   32.54
   34.65
Klik Leszek
Makowski Krzysztof
   33.10
   29.68
2:09.97

4 x 50m Sztafeta Zm. Mê┐czyzn

:

Klik Leszek
Zwara Wojciech

   40.28
   41.62

Rozwa│ka Artur
Makowski Krzysztof

   39.62
   29.38

2:30.90

4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet

:

Cwojdzi˝ska Aleksandra
úochowska Marta

   41.13
   44.28

Wočniak Alicja
Pi╣tkiewicz Eliza

   41.31
   32.44

7

2:39.16

Ca│kiem 32 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 105,0%
0 new record(s), 22 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Zwara Wojciech,  200m zmienny  3:02.83




MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
5 klasa

Assulewicz Aleksandra93 :  50m dowolny
100m dowolny
100m zmienny
   35.11
1:18.53
1:32.27
   39.39
1:27.08
1:37.08

126%
123%
111%


324 Pkt.
321 Pkt.
265 Pkt.
Ciesielski Piotr93 : 100m dowolny
100m motylkowy
100m zmienny

1:17.23
1:32.58
1:29.54
1:19.64
--.--
--.--
106%

237 Pkt.
175 Pkt.
203 Pkt.
Jag│owska Agata93 :  50m dowolny
100m dowolny
   35.06
1:21.88
   38.47
1:28.05

120%
116%

326 Pkt.
283 Pkt.
Knorps Krzysztof93 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny

   41.44
1:41.00
1:49.43
--.--
--.--
1:52.84


106%


142 Pkt.
106 Pkt.
167 Pkt.
Kondratowicz Jakub93 : 100m grzbietowy
200m grzbietowy
200m zmienny
100m zmienny
1:21.22
2:48.16
3:04.88
1:23.62
1:23.12
2:59.18
2:56.56
1:26.17

105%
114%
91%
106%



287 Pkt.
327 Pkt.
261 Pkt.
249 Pkt.
Kwapisiewicz Jan93 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny

   35.24
1:23.38
1:50.11
--.--
--.--
--.--


231 Pkt.
188 Pkt.
164 Pkt.
Lellek Marcin93 :  50m dowolny
100m dowolny
   40.29
1:30.49
   38.67
1:26.51

92%
91%
155 Pkt.
147 Pkt.
Micha│owski Damian93 : 100m klasyczny
200m klasyczny

1:37.14
3:26.06
1:38.81
--.--
103%
239 Pkt.
252 Pkt.
Nadolny Maciej93 :  50m dowolny
  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
200m klasyczny
ZSZ   36.72
   35.41
1:20.10
1:37.14
3:32.44
   37.43
   37.43
1:21.68
1:41.08
3:36.28

104%
112%
104%
108%
104%




204 Pkt.
228 Pkt.
213 Pkt.
239 Pkt.
230 Pkt.
Parafianowicz Jakub93 :  50m dowolny   40.45   42.38

110%153 Pkt.
Piórkowski Micha│93 :  50m dowolny   39.58   46.04

135%163 Pkt.
Plottke Aleksandra93 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
200m grzbietowy

   34.47
1:17.08
1:27.63
3:01.51
   37.88
1:20.30
1:27.81
--.--
121%
109%
100%



343 Pkt.
339 Pkt.
323 Pkt.
339 Pkt.
Soko│owska Anna93 :  50m dowolny
100m dowolny
   38.67
1:28.17
   41.74
1:29.06

117%
102%

243 Pkt.
226 Pkt.
»arnowski Patryk93 :  50m dowolny
100m grzbietowy
   36.88
1:28.68
   39.69
1:35.48

116%
116%

202 Pkt.
220 Pkt.
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê┐czyzn

:Nadolny Maciej
Kwapisiewicz Jan
   36.72
   36.68
Ciesielski Piotr
Kondratowicz Jakub
   35.86
   33.70
2:22.96

Ca│kiem 37 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 107,2%
0 new record(s), 34 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Soko│owska Anna,   50m dowolny  38.67




MOGDA - UKS Dwojka Morena
XIV Ogólnpolskie Zawody P│ywackie o Puchar Prezydenta Miasta Gda˝ska
5. Grudzien 2004
Gda˝sk  4./5.12.04

Podsumowanie wyników

P│ywalnia 25m, DSV 2001
4 klasa

Bogowska Klaudia94 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny

   41.74
1:32.03
1:41.74
1:46.63
   50.22
1:47.21
--.--
1:56.22
145%
136%

119%



193 Pkt.
199 Pkt.
206 Pkt.
242 Pkt.
Czerniakowski Pawe│94 :  50m dowolny
100m dowolny
100m klasyczny
   39.94
1:32.19
1:44.17
   45.06
1:40.27
1:43.43

127%
118%
99%

159 Pkt.
139 Pkt.
194 Pkt.
Dow┐enko Agnieszka94 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny
   39.33
1:28.13
1:39.13
1:52.84
   45.13
1:38.15
1:49.60
1:51.10

132%
124%
122%
97%


231 Pkt.
227 Pkt.
223 Pkt.
204 Pkt.
Lejman Kacper94 :  50m dowolny
100m dowolny
100m grzbietowy
100m klasyczny

   37.10
1:23.12
1:41.35
1:45.63
   40.84
1:29.31
--.--
1:48.64
121%
115%

106%



198 Pkt.
190 Pkt.
147 Pkt.
186 Pkt.

Ca│kiem 15 wyniki indywidualne, ťrednie osi╣gniêcie: 117,4%
0 new record(s), 13 new personal best(s)
Najlepsza poprawa: Bogowska Klaudia,   50m dowolny  41.74