Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  9. Wszystkie, 200m dowolny  Open
Nr  10. Wszystkie, 200m grzbietowy  Open
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  9 - 14 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  9 - 14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  16. Chłopców, 100m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 100m zmienny  9 - 14 lat
Nr  21. Wszystkie, 200m klasyczny  Open


Zawody Mikołajkowe 4-8
Gdańsk, 5.12.2020


Konkurencja 1
05.12.2020 - 12:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
Tomczyk Agata
Tatkowska Oliwia
Szokalska Maja
Szokalska Julia
Dymerska Magdalena
06
09
09
07
07
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
1:13.66
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
Lewandowska Alicja
Kasprzyk Mia
Owczarzak Jagoda
Biedziuk Olivia
Wyszomirska-Dudek Zofia
Zielińska Zuzanna
10
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

46.28
45.06
39.33
40.18
45.19
52.19
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Kakowska Merlin
Kuban Liliana
Jankowska Łucja
Turska Weronika
Lulkiewicz Zuzanna
Gałecka Alicja
09
10
09
07
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



38.60
37.11
33.75
36.36
37.28
39.14
<< TOP >>
Konkurencja 2
05.12.2020 - 12:07
Chłopców, 50m dowolny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 6
2
3
4
Król Tomasz
Michałowski Xavier
Oczachowski Franciszek
08
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
56.71
56.74
Seria 2 z 6
1
2
3
4
5
Neumann Jakub
Kosewski Mikołaj
Quant Leon
Rzepka Krzysztof
Błażewicz Kuba
11
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

53.42
44.60
40.64
41.23
46.64
Seria 3 z 6
1
2
3
4
5
6
Zieleniewski Maksymilian
Odya Bartłomiej
Kakowski Marcin
Pozlewicz Maciej
Denkiewicz Adam
Dobrzyński Oliwier
10
10
09
10
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

40.61
38.89
37.10
37.72
40.17
40.62
Seria 4 z 6
1
2
3
4
5
6
Kozaczek Ryszard
Kaniewski Antoni
Safranow Jędrzej
Wabia Krystian
Tomczyk Adrian
Pietruczuk Kacper
09
10
09
07
08
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

36.95
36.19
35.82
36.16
36.34
37.01
Seria 5 z 6
1
2
3
4
5
6
Gumowski Bartosz
Romaniuk Patryk
Pakulski Miłosz
Pancewicz Witold
Janura Tymon
Jańczak Michał
10
07
07
07
08
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

34.81
31.83
31.12
31.45
32.30
35.14
Seria 6 z 6
1
2
3
4
5
6
Kurpiewski Maksymilian
Kozaczek Robert
Pierucki Radosław
Dowbor Dominik
Sokołowski Franciszek
Drejza Filip
07
07
06
06
06
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



30.19
29.07
26.15
26.88
29.12
31.03
<< TOP >>
Konkurencja 3
05.12.2020 - 12:17
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Szokalska Maja
Thrun Hanna
Kasprzyk Mia
09
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
58.94
59.84
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
Walczukiewicz Iga
Sendal Lena
Krawiec Selena
Biedziuk Olivia
Trelka Zuzanna
10
10
10
10
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

55.10
53.04
49.81
52.34
54.07
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Krawczyk Aleksandra
Sachajko Amelia
Dymerska Magdalena
Quant Maja
Sadłowska Maja
Bazylewicz Julia
10
09
07
09
09
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



48.65
45.11
44.89
44.91
46.47
49.60
<< TOP >>
Konkurencja 4
05.12.2020 - 12:24
Chłopców, 50m klasyczny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Rudzki Jędrzej
Błażewicz Kuba
Neumann Jakub
10
10
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

59.40
57.64
57.82
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
Oczachowski Franciszek
Pawłowski Dominik
Kosewski Mikołaj
Dobrzyński Oliwier
Talarczyk Jan
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

56.09
52.17
51.67
52.03
53.11
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Zieliński Dawid
Janura Tymon
Kurpiewski Maksymilian
Kierbedź Piotr
Kunkel Mikołaj
Pozlewicz Maciej
09
08
07
07
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



50.01
47.61
40.56
45.76
48.46
51.09
<< TOP >>
Konkurencja 5
05.12.2020 - 12:31
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
5
Szokalska Maja
Walczukiewicz Iga
Kempińska Zuzanna
Kunkel Celina
09
10
10
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

59.16
55.08
55.15
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
Gach Hanna
Kakowska Merlin
Prokopczuk Gabriela
Trelka Zuzanna
Krawiec Selena
Lewandowska Alicja
10
09
11
08
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

48.39
48.21
44.48
46.86
48.25
50.01
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Kuban Liliana
Gałecka Alicja
Lange Aleksandra
Zasina Zofia
Cieślińska Gabriela
Wyszomirska-Dudek Zofia
10
10
07
06
09
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



43.55
41.77
36.99
38.68
42.61
44.48
<< TOP >>
Konkurencja 6
05.12.2020 - 12:38
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
Michałowski Xavier
Rzepka Krzysztof
Adamonis Maciej
Kaniewski Antoni
Rudzki Jędrzej
Denkiewicz Adam
10
10
10
10
10
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

1:01.33
50.65
47.26
48.79
1:00.01
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Odya Bartłomiej
Kakowski Marcin
Łuszczyński Krzysztof
Gumowski Bartosz
Skowronek Bartosz
Pietruczuk Kacper
10
09
08
10
09
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



44.98
42.31
34.96
40.97
44.05
46.29
<< TOP >>
Konkurencja 7
05.12.2020 - 12:43
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Sendal Lena
Trelka Zuzanna
Kunkel Celina
10
08
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
49.32
49.92
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Michalska Anna
Krawczyk Aleksandra
Lange Aleksandra
Lulkiewicz Zuzanna
Owczarzak Jagoda
09
10
07
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



45.89
45.42
33.03
41.38
45.58
<< TOP >>
Konkurencja 8
05.12.2020 - 12:48
Chłopców, 50m motylkowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Pawłowski Dominik
Król Tomasz
Quant Leon
10
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
46.03
50.12
Seria 2 z 3
2
3
4
5
Kozaczek Ryszard
Borowski Dominik
Skowronek Bartosz
Talarczyk Jan
09
09
09
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

45.64
42.55
45.36
45.73
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Kozaczek Robert
Pancewicz Witold
Dowbor Dominik
Pakulski Miłosz
Romaniuk Patryk
Wabia Krystian
07
07
06
07
07
07
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



34.88
33.70
30.20
31.26
33.74
40.71
<< TOP >>
Konkurencja 9
05.12.2020 - 12:55
200m dowolnyOpen
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
3
4
Mazur Adam
Drejza Filip
07
08
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



2:10.20
2:27.21
<< TOP >>
Konkurencja 10
05.12.2020 - 13:00
200m grzbietowyOpen
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Cieślińska Gabriela
Borowski Dominik
Jankowska Łucja
09
09
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Tatkowska Oliwia
Safranow Jędrzej
Pierucki Radosław
Łuszczyński Krzysztof
Sadłowska Maja
09
09
06
08
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
2:57.95
2:18.25
2:41.97
NT
<< TOP >>
Konkurencja 11
05.12.2020 - 13:10
Dziewcząt, 100m dowolny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Owczarzak Jagoda
Tomczyk Agata
Kempińska Zuzanna
10
06
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Lewandowska Alicja
Turska Weronika
Lulkiewicz Zuzanna
Zielińska Zuzanna
10
07
08
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:49.33
1:18.43
1:19.82
NT
<< TOP >>
Konkurencja 12
05.12.2020 - 13:17
Chłopców, 100m dowolny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
Zieleniewski Maksymilian
Dobrzyński Oliwier
Zieliński Dawid
Pozlewicz Maciej
Michałowski Xavier
10
10
09
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
1:39.57
1:32.04
1:32.56
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
Tomczyk Adrian
Kierbedź Piotr
Jańczak Michał
Romaniuk Patryk
Janura Tymon
Kozaczek Ryszard
08
07
08
07
08
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

1:17.65
1:12.58
1:07.56
1:08.91
1:12.82
1:23.45
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Pakulski Miłosz
Mazur Adam
Pierucki Radosław
Dowbor Dominik
Kozaczek Robert
Sokołowski Franciszek
07
07
06
06
07
06
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:04.33
1:01.40
58.03
59.51
1:03.82
1:04.99
<< TOP >>
Konkurencja 13
05.12.2020 - 13:25
Dziewcząt, 100m klasyczny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
5
Krawczyk Aleksandra
Biedziuk Olivia
Michalska Anna
Kasprzyk Mia
10
10
09
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Krawiec Selena
Quant Maja
Zasina Zofia
Dymerska Magdalena
Thrun Hanna
Kakowska Merlin
10
09
06
07
10
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:41.61
1:32.70
1:36.53
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 14
05.12.2020 - 13:32
Chłopców, 100m klasyczny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
Rudzki Jędrzej
Talarczyk Jan
Kosewski Mikołaj
Błażewicz Kuba
Pawłowski Dominik
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Król Tomasz
Wabia Krystian
Kurpiewski Maksymilian
Mazur Adam
Kunkel Mikołaj
Neumann Jakub
08
07
07
07
08
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:48.70
1:42.97
1:18.39
1:26.32
1:46.87
NT
<< TOP >>
Konkurencja 15
05.12.2020 - 13:39
Dziewcząt, 100m grzbietowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
Prokopczuk Gabriela
Wyszomirska-Dudek Zofia
Kunkel Celina
Tomczyk Agata
Gach Hanna
Walczukiewicz Iga
11
10
08
06
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
1:41.82
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Bazylewicz Julia
Sadłowska Maja
Lange Aleksandra
Zasina Zofia
Cieślińska Gabriela
Jankowska Łucja
08
09
07
06
09
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:33.66
1:29.83
1:17.78
1:24.84
1:30.35
1:35.22
<< TOP >>
Konkurencja 16
05.12.2020 - 13:46
Chłopców, 100m grzbietowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
Oczachowski Franciszek
Denkiewicz Adam
Sokołowski Franciszek
Tomczyk Adrian
Adamonis Maciej
Zieleniewski Maksymilian
10
08
06
08
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:35.22
1:11.27
1:24.49
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 17
05.12.2020 - 13:51
Dziewcząt, 100m motylkowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
3
4
Sachajko Amelia
Tatkowska Oliwia
09
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:38.94
NT
<< TOP >>
Konkurencja 18
05.12.2020 - 13:55
Chłopców, 100m motylkowy9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
3
4
Drejza Filip
Safranow Jędrzej
08
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:25.64
NT
<< TOP >>
Konkurencja 19
05.12.2020 - 14:00
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Turska Weronika
Sendal Lena
Gach Hanna
07
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Zielińska Zuzanna
Prokopczuk Gabriela
Michalska Anna
Gałecka Alicja
Kuban Liliana
Thrun Hanna
10
11
09
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:48.24
1:40.49
1:35.00
1:37.75
1:44.47
1:52.16
<< TOP >>
Konkurencja 20
05.12.2020 - 14:07
Chłopców, 100m zmienny9 - 14 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Pancewicz Witold
Rzepka Krzysztof
Kaniewski Antoni
07
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
Kakowski Marcin
Adamonis Maciej
Pietruczuk Kacper
Odya Bartłomiej
Quant Leon
09
10
09
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
1:46.07
1:39.41
1:43.23
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Borowski Dominik
Kierbedź Piotr
Łuszczyński Krzysztof
Jańczak Michał
Skowronek Bartosz
Gumowski Bartosz
09
07
08
08
09
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:38.46
1:22.07
1:18.50
1:21.99
1:34.55
1:39.28
<< TOP >>
Konkurencja 21
05.12.2020 - 14:17
200m klasycznyOpen
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Bazylewicz Julia
Quant Maja
Kunkel Mikołaj
Zieliński Dawid
Sachajko Amelia
08
09
08
09
09
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
3:47.69
3:50.12
NT