Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2018 Słupsk, 20.1. - 22.4.2018 |
2 - II Runda Słupsk | 22.04.2018 - 9:45 |
Konkurencja 13 22.04.2018 - 9:45 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Raczyńska Pola | 07 | Siódemka Sopot | 1:35.89 | 275 | 15,00 | |||||
2. | Siedlewska Marcelina | 07 | Siódemka Gdynia | 1:36.33 | 271 | 12,00 | |||||
3. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:37.98 | 257 | 11,00 | |||||
4. | Skorowska Amelia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:38.59 | 253 | 10,00 | |||||
5. | Kulik Michalina | 07 | 1 Solex Lębork | 1:39.12 | 249 | 9,00 | |||||
6. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:41.94 | 228 | 8,00 | |||||
7. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:42.15 | 227 | 7,00 | |||||
8. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 1:43.34 | 219 | 6,00 | |||||
9. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 1:43.54 | 218 | 5,00 | |||||
10. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:45.16 | 208 | 4,00 | |||||
11. | Konopacka Agata | 07 | Dwójka Tczew | 1:45.22 | 208 | 3,00 | |||||
12. | Truszkowska Adrianna | 07 | Siódemka Sopot | 1:49.23 | 186 | 2,00 | |||||
13. | Gołębiewska Kornelia | 07 | Skalar Słupsk | 1:49.42 | 185 | 1,00 | |||||
14. | Kowalewska Natasza | 07 | Skalar Słupsk | 1:50.05 | 181 | 1,00 | |||||
15. | Plutowska Gerda | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:50.74 | 178 | 1,00 | |||||
16. | Kasprzak Amelia | 07 | 1 Solex Lębork | 1:51.41 | 175 | 1,00 | |||||
17. | Panow Laura | 07 | Siódemka Sopot | 1:52.59 | 169 | 1,00 | |||||
18. | Mielewczyk Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:53.17 | 167 | 1,00 | |||||
19. | Dawidowska Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:54.04 | 163 | 1,00 | |||||
20. | Turowska Zofia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:54.22 | 162 | 1,00 | |||||
21. | Ciekańska Magdalena | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:55.34 | 158 | 1,00 | |||||
22. | Rajkowska Zuzanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:55.52 | 157 | 1,00 | |||||
23. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:56.13 | 154 | 1,00 | |||||
24. | Jędrzejewska Aleksandra | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:57.39 | 149 | 1,00 | |||||
25. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 1:57.88 | 148 | 1,00 | |||||
26. | Przybylska Ewa | 07 | 1 Solex Lębork | 1:58.19 | 146 | 1,00 | |||||
27. | Kaczanowska Pola | 07 | 1 Solex Lębork | 2:00.75 | 137 | 1,00 | |||||
28. | Zydel Wiktoria | 07 | Skalar Słupsk | 2:01.34 | 135 | 1,00 | |||||
29. | Wojtas Maja | 07 | Skalar Słupsk | 2:01.61 | 134 | 1,00 | |||||
30. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 2:01.93 | 133 | 1,00 | |||||
31. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 2:02.12 | 133 | 1,00 | |||||
32. | Bańkowska Julia | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:02.78 | 131 | 1,00 | |||||
33. | Czapla Martyna | 07 | Skalar Słupsk | 2:03.17 | 129 | 1,00 | |||||
34. | Szulc Karolina | 07 | Dwójka Tczew | 2:05.39 | 123 | 1,00 | |||||
35. | Piotrowska Rita | 07 | Siódemka Sopot | 2:07.32 | 117 | 1,00 | |||||
36. | Pawelec Natalia | 07 | Lokomotywa Sopot | 2:16.12 | 96 | 1,00 | |||||
37. | Krzysztofowicz Małgorzata | 07 | Aquarius Słupsk | 2:18.63 | 91 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 9:53) | |||||||||||
DYSKW. | Turska Weronika | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||||
DYSKW. | Szymichowska Wiktoria | 07 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 22.04.2018 - 10:08 | Chłopców, 100m klasyczny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 1:22.24 | 309 | 15,00 | |||||
2. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:39.79 | 173 | 12,00 | |||||
3. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.29 | 170 | 11,00 | |||||
4. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 1:40.35 | 170 | 10,00 | |||||
5. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.85 | 167 | 9,00 | |||||
6. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.93 | 167 | 8,00 | |||||
7. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:41.57 | 164 | 7,00 | |||||
8. | Bieliński Mateusz | 07 | Dwójka Tczew | 1:42.11 | 161 | 6,00 | |||||
9. | Hallmann Szymon | 07 | 1 Solex Lębork | 1:42.30 | 160 | 5,00 | |||||
10. | Czerwiński Maksymilian | 07 | Aquastacja Gdańsk | 1:42.42 | 160 | 4,00 | |||||
11. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 1:43.34 | 155 | 3,00 | |||||
12. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:44.59 | 150 | 2,00 | |||||
13. | Narloch Aleksander | 07 | Aquastacja Gdańsk | 1:44.64 | 150 | 1,00 | |||||
14. | Pionka Jakub | 07 | Siódemka Sopot | 1:45.69 | 145 | 1,00 | |||||
15. | Łyszyk Marek | 07 | Skalar Słupsk | 1:46.52 | 142 | 1,00 | |||||
16. | Tomaszewski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | 1:47.46 | 138 | 1,00 | |||||
17. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 1:47.90 | 136 | 1,00 | |||||
18. | Spirewski Mikołaj | 07 | Siódemka Gdynia | 1:48.68 | 133 | 1,00 | |||||
19. | Banucha Konrad | 07 | Dwójka Tczew | 1:48.88 | 133 | 1,00 | |||||
20. | Chwal Tomasz | 07 | Siódemka Sopot | 1:49.09 | 132 | 1,00 | |||||
21. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:49.69 | 130 | 1,00 | |||||
22. | Trybull Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:50.87 | 126 | 1,00 | |||||
23. | Rudko Adam | 07 | Dwójka Tczew | 1:51.49 | 124 | 1,00 | |||||
24. | Carstens Dominik | 07 | Siódemka Gdynia | 1:52.05 | 122 | 1,00 | |||||
25. | Wieczorkowski Błażej | 07 | Dwójka Tczew | 1:52.20 | 121 | 1,00 | |||||
26. | Korcz Paweł | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:52.72 | 120 | 1,00 | |||||
27. | Koczapski Tomasz | 07 | Delfin Gdynia | 1:52.75 | 119 | 1,00 | |||||
28. | Szydarowski Michał | 07 | Siódemka Sopot | 1:52.87 | 119 | 1,00 | |||||
29. | Rokita Borys | 07 | Siódemka Sopot | 1:55.50 | 111 | 1,00 | |||||
30. | Filipczak Filip | 07 | OSiR Chojnice | 1:55.63 | 111 | 1,00 | |||||
31. | Wabia Krystian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:56.89 | 107 | 1,00 | |||||
32. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:56.96 | 107 | 1,00 | |||||
33. | Wątroba Daniel | 07 | 1 Solex Lębork | 1:57.13 | 107 | 1,00 | |||||
34. | Kreft Patrick | 07 | Delfin Gdynia | 1:57.81 | 105 | 1,00 | |||||
35. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:58.04 | 104 | 1,00 | |||||
36. | Szreder Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:00.52 | 98 | 1,00 | |||||
37. | Rozalewicz Antonii | 07 | MAL WOPR Malbork | 2:02.01 | 94 | 1,00 | |||||
38. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gd | 2:07.35 | 83 | 1,00 | |||||
39. | Miniajło Michał | 07 | Aquarius Słupsk | 2:08.28 | 81 | 1,00 | |||||
40. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:09.05 | 80 | 1,00 | |||||
41. | Lewandowski Marcin | 07 | Siódemka Sopot | 2:11.12 | 76 | 1,00 | |||||
42. | Strzelczyk Jędrzej | 07 | Skalar Słupsk | 2:15.44 | 69 | 1,00 | |||||
43. | Grablewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | 2:18.05 | 65 | 1,00 | |||||
44. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:22.86 | 58 | 1,00 | |||||
45. | Pobłocki Piotr | 07 | 1 Solex Lębork | 2:23.26 | 58 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Rząska Olgierd | 07 | OSiR Chojnice | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:35) | |||||||||||
DYSKW. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:33) | |||||||||||
DYSKW. | Okroj Kordian | 07 | 1 Solex Lębork | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:27) | |||||||||||
DYSKW. | Kozaczek Robert | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:29) | |||||||||||
DYSKW. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||||
DYSKW. | Laszewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu | |||||||||||
DYSKW. | Kopkowski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||||
DYSKW. | Grablewski Wojciech | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 22.04.2018 - 10:38 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.29 | 258 | 15,00 | |||||
2. | Maciejewska Marta | 08 | Aquastacja Gdańsk | 40.61 | 252 | 12,00 | |||||
3. | Olender Lena | 08 | Lokomotywa Sopot | 40.76 | 249 | 11,00 | |||||
4. | Wojtas Zofia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 40.99 | 245 | 10,00 | |||||
5. | Zwara Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 43.22 | 209 | 9,00 | |||||
6. | Złota Blanka | 08 | Skalar Słupsk | 43.30 | 208 | 8,00 | |||||
7. | Wenglowska Olga | 08 | Aquastacja Gdańsk | 43.66 | 203 | 7,00 | |||||
8. | Firak Lena | 08 | Aquastacja Gdańsk | 43.95 | 199 | 6,00 | |||||
9. | Ośka Nina | 08 | Lokomotywa Sopot | 43.98 | 198 | 5,00 | |||||
10. | Pogorzelska Wiktoria | 08 | Skalar Słupsk | 44.77 | 188 | 4,00 | |||||
11. | Jasińska Aleksandra | 08 | Ósemka Starogard Gd | 44.88 | 187 | 3,00 | |||||
12. | Wydarty Anna | 08 | Aquastacja Gdańsk | 45.03 | 185 | 2,00 | |||||
Bober Amelia | 08 | Dwójka Tczew | 45.03 | 185 | 2,00 | ||||||
14. | Formela Natalia | 08 | Cartusia Kartuzy | 45.12 | 184 | 1,00 | |||||
15. | Chabowska Gabriela | 08 | Dwójka Tczew | 45.16 | 183 | 1,00 | |||||
16. | Kąkol Maria | 08 | Siódemka Sopot | 45.28 | 182 | 1,00 | |||||
17. | Witt Jagoda | 08 | Delfin Gdynia | 45.35 | 181 | 1,00 | |||||
18. | Dopierała Zofia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 45.42 | 180 | 1,00 | |||||
19. | Zborowska Nikola | 08 | MAL WOPR Malbork | 45.75 | 176 | 1,00 | |||||
20. | Małkiewicz Alicja | 08 | Żabianka Gdańsk | 45.84 | 175 | 1,00 | |||||
21. | Mołas Dorota | 08 | Lokomotywa Sopot | 45.90 | 174 | 1,00 | |||||
22. | Zielińska Małgorzata | 08 | Żabianka Gdańsk | 46.13 | 172 | 1,00 | |||||
23. | Walus Amelia | 08 | Skalar Słupsk | 46.17 | 171 | 1,00 | |||||
24. | Mikulska Cecylia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 46.20 | 171 | 1,00 | |||||
25. | Świątek Hanna | 08 | Aquastacja Gdańsk | 46.28 | 170 | 1,00 | |||||
26. | Czerwińska Anna | 08 | MAL WOPR Malbork | 46.40 | 169 | 1,00 | |||||
27. | Błoszyk Antonina | 08 | TRI-Team Rumia | 46.67 | 166 | 1,00 | |||||
28. | Gackowska Konstancja | 08 | Siódemka Sopot | 47.77 | 155 | 1,00 | |||||
29. | Gwazdacz Karolina | 08 | Żabianka Gdańsk | 48.03 | 152 | 1,00 | |||||
30. | Bazylewicz Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.02 | 143 | 1,00 | |||||
31. | Szyca Lena | 08 | Dwójka Tczew | 49.04 | 143 | 1,00 | |||||
32. | Grzech Maja | 08 | Cartusia Kartuzy | 49.48 | 139 | 1,00 | |||||
33. | Trelka Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.59 | 130 | 1,00 | |||||
34. | Mally Hanna | 08 | 1 Solex Lębork | 50.75 | 129 | 1,00 | |||||
35. | Styczyńska Wiktoria | 08 | Delfin Gdynia | 50.99 | 127 | 1,00 | |||||
36. | Szymborska Anna | 08 | Ósemka Starogard Gd | 51.50 | 123 | 1,00 | |||||
37. | Gałecka Zuzanna | 08 | Lokomotywa Sopot | 51.77 | 121 | 1,00 | |||||
38. | Lulkiewicz Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.90 | 114 | 1,00 | |||||
39. | Skierka Amelia | 08 | Siódemka Sopot | 53.36 | 111 | 1,00 | |||||
40. | Pioch Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 53.83 | 108 | 1,00 | |||||
41. | Kiryk Marika | 08 | Dwójka Tczew | 54.08 | 106 | 1,00 | |||||
42. | Sopuszyńska Layla | 08 | Skalar Słupsk | 54.45 | 104 | 1,00 | |||||
43. | Łukasiewicz Alicja | 08 | Skalar Słupsk | 54.85 | 102 | 1,00 | |||||
44. | Kunt Lena | 08 | 1 Solex Lębork | 55.91 | 96 | 1,00 | |||||
45. | Wojtas Wiktoria | 08 | Skalar Słupsk | 55.99 | 96 | 1,00 | |||||
46. | Kleba Katarzyna | 08 | 1 Solex Lębork | 56.39 | 94 | 1,00 | |||||
47. | Karnath Maria | 08 | Cartusia Kartuzy | 56.64 | 93 | 1,00 | |||||
48. | Kleba Weronika | 08 | 1 Solex Lębork | 57.53 | 88 | 1,00 | |||||
49. | Węgrzyn Maria | 08 | Skalar Słupsk | 58.37 | 85 | 1,00 | |||||
50. | Chadacz Marika | 08 | Skalar Słupsk | 58.42 | 84 | 1,00 | |||||
51. | Budakowska Marta | 08 | Ósemka Starogard Gd | 58.50 | 84 | 1,00 | |||||
52. | Wesołowska Nikola | 08 | 1 Solex Lębork | 59.57 | 80 | 1,00 | |||||
53. | Ropel Nadia | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:00.75 | 75 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Formela Wiktoria | 08 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:43) |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 22.04.2018 - 10:54 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.37 | 210 | 15,00 | |||||
2. | Maistruk Yehor | 08 | TRI-Team Rumia | 38.30 | 195 | 12,00 | |||||
3. | Lauryn Mateusz | 08 | Delfin Malbork | 39.91 | 172 | 11,00 | |||||
4. | Treder Konrad | 08 | Cartusia Kartuzy | 40.13 | 169 | 10,00 | |||||
5. | Łapko Hubert | 08 | Skalar Słupsk | 40.53 | 164 | 9,00 | |||||
6. | Cytacki Fabian | 08 | Żabianka Gdańsk | 40.75 | 162 | 8,00 | |||||
7. | Ażgin Krzysztof | 08 | Aquastacja Gdańsk | 41.40 | 154 | 7,00 | |||||
8. | Mentel Igor | 08 | Delfin Gdynia | 41.41 | 154 | 6,00 | |||||
9. | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.71 | 151 | 5,00 | |||||
10. | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.36 | 144 | 4,00 | |||||
11. | Gromulski Michał | 08 | 1 Solex Lębork | 43.62 | 132 | 3,00 | |||||
12. | Janura Tymon | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.24 | 126 | 2,00 | |||||
13. | Patoka Dawid | 08 | MAL WOPR Malbork | 44.45 | 124 | 1,00 | |||||
14. | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.73 | 122 | 1,00 | |||||
15. | Kowalczyk Adam | 08 | Dwójka Tczew | 44.85 | 121 | 1,00 | |||||
16. | Kasyna Bartosz | 08 | Aquastacja Gdańsk | 44.90 | 121 | 1,00 | |||||
17. | Romanowski Franciszek | 08 | Żabianka Gdańsk | 45.07 | 119 | 1,00 | |||||
18. | Bober Paweł | 08 | Dwójka Tczew | 45.11 | 119 | 1,00 | |||||
19. | Szpaczyński Sławomir | 08 | MAL WOPR Malbork | 45.38 | 117 | 1,00 | |||||
20. | Zbrzeźniak Kacper | 08 | Skalar Słupsk | 45.62 | 115 | 1,00 | |||||
21. | Grapentyn Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 45.73 | 114 | 1,00 | |||||
22. | Nadolny Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 45.94 | 113 | 1,00 | |||||
23. | Bieńkowski Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 46.06 | 112 | 1,00 | |||||
24. | Mróz Marcin | 08 | Siódemka Sopot | 46.19 | 111 | 1,00 | |||||
25. | Bieńkowski Mateusz | 08 | Żabianka Gdańsk | 46.26 | 110 | 1,00 | |||||
26. | Wykrzykowski Antoni | 08 | Lokomotywa Sopot | 46.28 | 110 | 1,00 | |||||
27. | Furman Oliwier | 08 | Cartusia Kartuzy | 46.36 | 110 | 1,00 | |||||
28. | Zalewski Igor | 08 | Cartusia Kartuzy | 46.41 | 109 | 1,00 | |||||
29. | Stankiewicz Kacper | 08 | Żabianka Gdańsk | 46.57 | 108 | 1,00 | |||||
30. | Fernówka Marcin | 08 | Delfin Gdynia | 46.73 | 107 | 1,00 | |||||
31. | Jańczak Michał | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.87 | 106 | 1,00 | |||||
32. | Netter Józef | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.74 | 100 | 1,00 | |||||
33. | Pankiewicz Mateusz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.91 | 99 | 1,00 | |||||
34. | Hilbrycht Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 48.26 | 97 | 1,00 | |||||
35. | Gołuchowski Bartosz | 08 | Dwójka Tczew | 48.98 | 93 | 1,00 | |||||
36. | Piróg Cyprian | 08 | MAL WOPR Malbork | 49.15 | 92 | 1,00 | |||||
37. | Gross Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 49.52 | 90 | 1,00 | |||||
38. | Marchlewski Igor | 08 | MAL WOPR Malbork | 49.54 | 90 | 1,00 | |||||
39. | Borycki Viktor | 08 | Dwójka Tczew | 49.55 | 90 | 1,00 | |||||
40. | Burzyński Bartosz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.60 | 89 | 1,00 | |||||
41. | Sznajder Jan | 08 | 1 Solex Lębork | 49.70 | 89 | 1,00 | |||||
42. | Bojkowski Patryk | 08 | Skalar Słupsk | 50.16 | 86 | 1,00 | |||||
43. | Leszczyński Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 50.64 | 84 | 1,00 | |||||
44. | Nowiński Tomasz | 08 | Cartusia Kartuzy | 50.83 | 83 | 1,00 | |||||
45. | Tuszkowski Jan | 08 | Dwójka Tczew | 51.11 | 82 | 1,00 | |||||
46. | Kamiński Eryk | 08 | TRI-Team Rumia | 51.38 | 80 | 1,00 | |||||
47. | Ćwikliński Eryk | 08 | Ósemka Starogard Gd | 51.40 | 80 | 1,00 | |||||
48. | Król Paweł | 08 | 1 Solex Lębork | 51.50 | 80 | 1,00 | |||||
49. | Lewandowski Mateusz | 08 | Skalar Słupsk | 52.93 | 73 | 1,00 | |||||
50. | Piotrowski Jakub | 08 | TRI-Team Rumia | 53.05 | 73 | 1,00 | |||||
51. | Mikucki Jędrzej | 08 | Siódemka Sopot | 53.56 | 71 | 1,00 | |||||
52. | Kwiatkowski Aleksander | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.29 | 68 | 1,00 | |||||
53. | Gwiazdowski Olaf | 08 | MAL WOPR Malbork | 54.61 | 67 | 1,00 | |||||
54. | Szczechowiak Jakub | 08 | Siódemka Sopot | 56.43 | 61 | 1,00 | |||||
55. | Reszczyński Oliwier | 08 | 1 Solex Lębork | 58.85 | 53 | 1,00 | |||||
56. | Piwoni Damian | 08 | Skalar Słupsk | 1:01.88 | 46 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Łuczkiewicz Dominik | 08 | Skalar Słupsk | - | |||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami jednoczesnie) w pozycjach na piersiach, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 11:08) | |||||||||||
DYSKW. | Bobrowski Dominik | 08 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
G5 - Pływak nie rozpoczął pociągnięcia ramieniem w celu zapoczątkowania nawrotu (lub obydwoma ramionami równocześnie) natychmiast po obróceniu się na piersi (Czas: 11:06) |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 22.04.2018 - 11:11 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Pakieła Adrianna | 07 | 1 Solex Lębork | 1:13.12 | 337 | 15,00 | ||||
2. | Murawska Wiktoria | 07 | Siódemka Sopot | 1:13.84 | 327 | 12,00 | ||||
3. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:14.00 | 325 | 11,00 | ||||
4. | Markiewicz Weronika | 07 | Aquastacja Gdańsk | 1:14.21 | 322 | 10,00 | ||||
5. | Raczyńska Pola | 07 | Siódemka Sopot | 1:15.81 | 302 | 9,00 | ||||
6. | Grzech Michalina | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:21.65 | 242 | 8,00 | ||||
7. | Burdon Paulina | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:21.80 | 241 | 7,00 | ||||
8. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | 1:22.35 | 236 | 6,00 | ||||
9. | Zielska Michalina | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:22.54 | 234 | 5,00 | ||||
10. | Chmielewska Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:22.72 | 233 | 4,00 | ||||
11. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 1:23.06 | 230 | 3,00 | ||||
Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 1:23.06 | 230 | 3,00 | |||||
13. | Truszkowska Adrianna | 07 | Siódemka Sopot | 1:23.45 | 227 | 1,00 | ||||
14. | Kupińska Agata | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:23.89 | 223 | 1,00 | ||||
15. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 1:24.49 | 218 | 1,00 | ||||
16. | Konkol Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:24.66 | 217 | 1,00 | ||||
17. | Fial Anna | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:25.01 | 214 | 1,00 | ||||
18. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:25.03 | 214 | 1,00 | ||||
19. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 1:25.35 | 212 | 1,00 | ||||
20. | Kulik Michalina | 07 | 1 Solex Lębork | 1:25.38 | 212 | 1,00 | ||||
21. | Rajkowska Zuzanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:25.80 | 208 | 1,00 | ||||
22. | Szczepaniak Lena | 07 | Siódemka Sopot | 1:26.53 | 203 | 1,00 | ||||
23. | Gajewska Maja | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:26.87 | 201 | 1,00 | ||||
24. | Ciekańska Magdalena | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:27.14 | 199 | 1,00 | ||||
25. | Wołyńska Wiktoria | 07 | Dwójka Tczew | 1:28.14 | 192 | 1,00 | ||||
26. | Tybus Zuzanna | 07 | Dwójka Tczew | 1:28.78 | 188 | 1,00 | ||||
27. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.51 | 183 | 1,00 | ||||
28. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 1:29.54 | 183 | 1,00 | ||||
29. | Mielewczyk Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:29.63 | 183 | 1,00 | ||||
30. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.95 | 181 | 1,00 | ||||
31. | Panow Laura | 07 | Siódemka Sopot | 1:30.22 | 179 | 1,00 | ||||
32. | Kokot Klaudia | 07 | Dwójka Tczew | 1:30.32 | 179 | 1,00 | ||||
33. | Kasprzak Amelia | 07 | 1 Solex Lębork | 1:30.83 | 176 | 1,00 | ||||
34. | Kowalewska Natasza | 07 | Skalar Słupsk | 1:31.34 | 173 | 1,00 | ||||
35. | Turowska Zofia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:34.53 | 156 | 1,00 | ||||
36. | Szymichowska Wiktoria | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:34.60 | 155 | 1,00 | ||||
37. | Plutowska Gerda | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:34.87 | 154 | 1,00 | ||||
38. | Dawidowska Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:35.41 | 151 | 1,00 | ||||
39. | Gołębiewska Kornelia | 07 | Skalar Słupsk | 1:37.76 | 141 | 1,00 | ||||
40. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 1:38.17 | 139 | 1,00 | ||||
41. | Konopacka Agata | 07 | Dwójka Tczew | 1:38.80 | 136 | 1,00 | ||||
42. | Piotrowska Rita | 07 | Siódemka Sopot | 1:39.11 | 135 | 1,00 | ||||
43. | Kaczanowska Pola | 07 | 1 Solex Lębork | 1:39.15 | 135 | 1,00 | ||||
44. | Jędrzejewska Aleksandra | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:39.37 | 134 | 1,00 | ||||
45. | Przybylska Ewa | 07 | 1 Solex Lębork | 1:40.89 | 128 | 1,00 | ||||
46. | Bańkowska Julia | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:41.84 | 124 | 1,00 | ||||
47. | Czapla Martyna | 07 | Skalar Słupsk | 1:42.48 | 122 | 1,00 | ||||
48. | Szulc Karolina | 07 | Dwójka Tczew | 1:42.99 | 120 | 1,00 | ||||
49. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:43.31 | 119 | 1,00 | ||||
50. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 1:44.78 | 114 | 1,00 | ||||
51. | Wojtas Maja | 07 | Skalar Słupsk | 1:45.06 | 113 | 1,00 | ||||
52. | Pawelec Natalia | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:50.69 | 97 | 1,00 | ||||
53. | Krzysztofowicz Małgorzata | 07 | Aquarius Słupsk | 1:53.44 | 90 | 1,00 | ||||
54. | Zydel Wiktoria | 07 | Skalar Słupsk | 1:54.77 | 87 | 1,00 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 22.04.2018 - 11:35 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Ołownia Ignacy | 07 | Siódemka Gdynia | 1:09.62 | 268 | 15,00 | |||||
2. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 1:10.36 | 260 | 12,00 | |||||
3. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:12.44 | 238 | 11,00 | |||||
4. | Kaczor Oskar | 07 | Siódemka Gdynia | 1:12.75 | 235 | 10,00 | |||||
5. | Frączyk Jakub | 07 | Siódemka Gdynia | 1:15.85 | 207 | 9,00 | |||||
6. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 1:15.99 | 206 | 8,00 | |||||
7. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:16.22 | 204 | 7,00 | |||||
8. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 1:16.63 | 201 | 6,00 | |||||
9. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.12 | 197 | 5,00 | |||||
10. | Mazur Adam | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.91 | 191 | 4,00 | |||||
11. | Kudrycki Kosma | 07 | Siódemka Sopot | 1:18.27 | 189 | 3,00 | |||||
12. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 1:18.31 | 188 | 2,00 | |||||
13. | Surwiło Paweł | 07 | Dwójka Tczew | 1:18.45 | 187 | 1,00 | |||||
14. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | 1:18.63 | 186 | 1,00 | |||||
15. | Sikora Oskar | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:19.53 | 180 | 1,00 | |||||
16. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:19.83 | 178 | 1,00 | |||||
17. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:19.88 | 178 | 1,00 | |||||
18. | Winiarski Daniel | 07 | Dwójka Tczew | 1:20.92 | 171 | 1,00 | |||||
19. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:20.94 | 171 | 1,00 | |||||
20. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.79 | 165 | 1,00 | |||||
21. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:23.55 | 155 | 1,00 | |||||
22. | Tomaszewski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | 1:23.88 | 153 | 1,00 | |||||
23. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:24.21 | 151 | 1,00 | |||||
24. | Rohda Kacper | 07 | Dwójka Tczew | 1:24.28 | 151 | 1,00 | |||||
25. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:24.65 | 149 | 1,00 | |||||
26. | Kozaczek Robert | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:26.48 | 140 | 1,00 | |||||
27. | Trybull Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:26.66 | 139 | 1,00 | |||||
Pionka Jakub | 07 | Siódemka Sopot | 1:26.66 | 139 | 1,00 | ||||||
29. | Brzuchalski Igor | 07 | Dwójka Tczew | 1:26.77 | 138 | 1,00 | |||||
30. | Rząska Olgierd | 07 | OSiR Chojnice | 1:26.84 | 138 | 1,00 | |||||
31. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 1:26.90 | 138 | 1,00 | |||||
32. | Styrbicki Cyprian | 07 | Dwójka Tczew | 1:26.95 | 138 | 1,00 | |||||
33. | Grablewski Wojciech | 07 | Siódemka Sopot | 1:27.35 | 136 | 1,00 | |||||
34. | Popielarczyk Tomasz | 07 | Dwójka Tczew | 1:27.62 | 134 | 1,00 | |||||
35. | Carstens Dominik | 07 | Siódemka Gdynia | 1:27.81 | 134 | 1,00 | |||||
36. | Filipczak Filip | 07 | OSiR Chojnice | 1:27.93 | 133 | 1,00 | |||||
37. | Chwal Tomasz | 07 | Siódemka Sopot | 1:28.37 | 131 | 1,00 | |||||
38. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:28.85 | 129 | 1,00 | |||||
39. | Pankowski Olivier | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:29.51 | 126 | 1,00 | |||||
40. | Łyszyk Marek | 07 | Skalar Słupsk | 1:30.01 | 124 | 1,00 | |||||
41. | Spirewski Mikołaj | 07 | Siódemka Gdynia | 1:30.57 | 122 | 1,00 | |||||
42. | Gojtowski Wiktor | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:30.87 | 120 | 1,00 | |||||
43. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:30.93 | 120 | 1,00 | |||||
44. | Banucha Konrad | 07 | Dwójka Tczew | 1:31.44 | 118 | 1,00 | |||||
45. | Laszewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | 1:31.88 | 117 | 1,00 | |||||
46. | Miniajło Michał | 07 | Aquarius Słupsk | 1:31.93 | 116 | 1,00 | |||||
47. | Wieczorkowski Ignacy | 07 | Dwójka Tczew | 1:32.26 | 115 | 1,00 | |||||
48. | Okroj Kordian | 07 | 1 Solex Lębork | 1:32.54 | 114 | 1,00 | |||||
49. | Rokita Borys | 07 | Siódemka Sopot | 1:33.56 | 110 | 1,00 | |||||
50. | Rozalewicz Antonii | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:33.65 | 110 | 1,00 | |||||
51. | Grundman Szymon | 07 | Dwójka Tczew | 1:33.94 | 109 | 1,00 | |||||
52. | Kreft Patrick | 07 | Delfin Gdynia | 1:34.11 | 108 | 1,00 | |||||
Lewandowski Marcin | 07 | Siódemka Sopot | 1:34.11 | 108 | 1,00 | ||||||
54. | Grablewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | 1:34.64 | 107 | 1,00 | |||||
55. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:35.27 | 104 | 1,00 | |||||
56. | Rudko Adam | 07 | Dwójka Tczew | 1:35.35 | 104 | 1,00 | |||||
57. | Wieczorkowski Błażej | 07 | Dwójka Tczew | 1:35.36 | 104 | 1,00 | |||||
58. | Szydarowski Michał | 07 | Siódemka Sopot | 1:35.58 | 103 | 1,00 | |||||
59. | Szreder Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:35.95 | 102 | 1,00 | |||||
60. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:37.56 | 97 | 1,00 | |||||
61. | Strzelczyk Jędrzej | 07 | Skalar Słupsk | 1:38.00 | 96 | 1,00 | |||||
62. | Kopkowski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | 1:40.97 | 88 | 1,00 | |||||
63. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:42.07 | 85 | 1,00 | |||||
64. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:44.25 | 80 | 1,00 | |||||
65. | Koczapski Tomasz | 07 | Delfin Gdynia | 1:45.76 | 76 | 1,00 | |||||
66. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:45.89 | 76 | 1,00 | |||||
67. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:46.77 | 74 | 1,00 | |||||
68. | Pobłocki Piotr | 07 | 1 Solex Lębork | 2:06.94 | 44 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Szydarowski Łukasz | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 11:58) | |||||||||||
DYSKW. | Karolewicz Kosma | 07 | Lokomotywa Sopot | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 11:46) |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 22.04.2018 - 12:05 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Maciejewska Marta | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:27.12 | 275 | 15,00 | |||||
2. | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.07 | 240 | 12,00 | |||||
3. | Wojtas Zofia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:34.17 | 217 | 11,00 | |||||
4. | Firak Lena | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:34.22 | 217 | 10,00 | |||||
5. | Olender Lena | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:35.17 | 211 | 9,00 | |||||
6. | Ośka Nina | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:37.02 | 199 | 8,00 | |||||
7. | Błoszyk Antonina | 08 | TRI-Team Rumia | 1:37.92 | 193 | 7,00 | |||||
8. | Chabowska Gabriela | 08 | Dwójka Tczew | 1:38.43 | 190 | 6,00 | |||||
9. | Pogorzelska Wiktoria | 08 | Skalar Słupsk | 1:39.07 | 187 | 5,00 | |||||
10. | Złota Blanka | 08 | Skalar Słupsk | 1:39.52 | 184 | 4,00 | |||||
11. | Zwara Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:40.22 | 180 | 3,00 | |||||
12. | Wenglowska Olga | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:40.42 | 179 | 2,00 | |||||
13. | Czerwińska Anna | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:41.29 | 175 | 1,00 | |||||
14. | Szyca Lena | 08 | Dwójka Tczew | 1:41.57 | 173 | 1,00 | |||||
15. | Witt Jagoda | 08 | Delfin Gdynia | 1:42.18 | 170 | 1,00 | |||||
16. | Zielińska Małgorzata | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:42.40 | 169 | 1,00 | |||||
17. | Świątek Hanna | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:42.60 | 168 | 1,00 | |||||
18. | Małkiewicz Alicja | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:43.06 | 166 | 1,00 | |||||
19. | Kąkol Maria | 08 | Siódemka Sopot | 1:44.45 | 159 | 1,00 | |||||
20. | Styczyńska Wiktoria | 08 | Delfin Gdynia | 1:45.00 | 157 | 1,00 | |||||
21. | Mikulska Cecylia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:45.34 | 155 | 1,00 | |||||
22. | Jasińska Aleksandra | 08 | Ósemka Starogard Gd | 1:47.64 | 145 | 1,00 | |||||
23. | Dopierała Zofia | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:47.90 | 144 | 1,00 | |||||
24. | Formela Natalia | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:47.94 | 144 | 1,00 | |||||
25. | Gwazdacz Karolina | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:49.84 | 137 | 1,00 | |||||
26. | Bober Amelia | 08 | Dwójka Tczew | 1:50.27 | 135 | 1,00 | |||||
27. | Bazylewicz Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:50.82 | 133 | 1,00 | |||||
28. | Zborowska Nikola | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:51.26 | 132 | 1,00 | |||||
29. | Trelka Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:53.83 | 123 | 1,00 | |||||
30. | Grzech Maja | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:54.15 | 122 | 1,00 | |||||
31. | Szymborska Anna | 08 | Ósemka Starogard Gd | 1:58.38 | 109 | 1,00 | |||||
32. | Lulkiewicz Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:00.89 | 103 | 1,00 | |||||
33. | Pioch Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:04.21 | 94 | 1,00 | |||||
34. | Kleba Katarzyna | 08 | 1 Solex Lębork | 2:06.19 | 90 | 1,00 | |||||
35. | Gackowska Konstancja | 08 | Siódemka Sopot | 2:07.23 | 88 | 1,00 | |||||
36. | Kleba Weronika | 08 | 1 Solex Lębork | 2:12.19 | 78 | 1,00 | |||||
37. | Sopuszyńska Layla | 08 | Skalar Słupsk | 2:15.53 | 73 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Wydarty Anna | 08 | Aquastacja Gdańsk | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 12:05) | |||||||||||
DYSKW. | Walus Amelia | 08 | Skalar Słupsk | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:05) | |||||||||||
DYSKW. | Kiryk Marika | 08 | Dwójka Tczew | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:19) | |||||||||||
DYSKW. | Skierka Amelia | 08 | Siódemka Sopot | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 12:17) | |||||||||||
DYSKW. | Karnath Maria | 08 | Cartusia Kartuzy | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:17) | |||||||||||
DYSKW. | Budakowska Marta | 08 | Ósemka Starogard Gd | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:12) | |||||||||||
DYSKW. | Kunt Lena | 08 | 1 Solex Lębork | K16 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 22.04.2018 - 12:28 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Maistruk Yehor | 08 | TRI-Team Rumia | 1:21.96 | 231 | 15,00 | |||||
2. | Lauryn Mateusz | 08 | Delfin Malbork | 1:28.59 | 183 | 12,00 | |||||
3. | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.06 | 180 | 11,00 | |||||
4. | Mentel Igor | 08 | Delfin Gdynia | 1:30.96 | 169 | 10,00 | |||||
5. | Cytacki Fabian | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:31.01 | 168 | 9,00 | |||||
6. | Bieńkowski Mateusz | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:31.49 | 166 | 8,00 | |||||
7. | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:32.59 | 160 | 7,00 | |||||
8. | Treder Konrad | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:32.72 | 159 | 6,00 | |||||
9. | Patoka Dawid | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:34.13 | 152 | 5,00 | |||||
10. | Ażgin Krzysztof | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:34.87 | 149 | 4,00 | |||||
11. | Bober Paweł | 08 | Dwójka Tczew | 1:35.22 | 147 | 3,00 | |||||
12. | Grapentyn Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:36.01 | 143 | 2,00 | |||||
13. | Szpaczyński Sławomir | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:36.17 | 143 | 1,00 | |||||
14. | Janura Tymon | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.80 | 140 | 1,00 | |||||
15. | Kasyna Bartosz | 08 | Aquastacja Gdańsk | 1:37.99 | 135 | 1,00 | |||||
16. | Mróz Marcin | 08 | Siódemka Sopot | 1:38.24 | 134 | 1,00 | |||||
17. | Zalewski Igor | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:39.03 | 131 | 1,00 | |||||
18. | Bieńkowski Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:39.37 | 129 | 1,00 | |||||
19. | Romanowski Franciszek | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:39.74 | 128 | 1,00 | |||||
20. | Gromulski Michał | 08 | 1 Solex Lębork | 1:40.17 | 126 | 1,00 | |||||
21. | Kowalczyk Adam | 08 | Dwójka Tczew | 1:40.47 | 125 | 1,00 | |||||
22. | Łapko Hubert | 08 | Skalar Słupsk | 1:42.11 | 119 | 1,00 | |||||
23. | Stankiewicz Kacper | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:42.12 | 119 | 1,00 | |||||
24. | Wykrzykowski Antoni | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:42.54 | 118 | 1,00 | |||||
25. | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:42.68 | 117 | 1,00 | |||||
26. | Netter Józef | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.04 | 116 | 1,00 | |||||
27. | Pankiewicz Mateusz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.22 | 115 | 1,00 | |||||
28. | Kamiński Eryk | 08 | TRI-Team Rumia | 1:43.30 | 115 | 1,00 | |||||
29. | Burzyński Bartosz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:46.80 | 104 | 1,00 | |||||
30. | Jańczak Michał | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:47.31 | 102 | 1,00 | |||||
31. | Marchlewski Igor | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:47.40 | 102 | 1,00 | |||||
32. | Gołuchowski Bartosz | 08 | Dwójka Tczew | 1:50.11 | 95 | 1,00 | |||||
33. | Leszczyński Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:50.30 | 94 | 1,00 | |||||
34. | Fernówka Marcin | 08 | Delfin Gdynia | 1:52.08 | 90 | 1,00 | |||||
35. | Tuszkowski Jan | 08 | Dwójka Tczew | 1:53.04 | 88 | 1,00 | |||||
36. | Sznajder Jan | 08 | 1 Solex Lębork | 1:54.59 | 84 | 1,00 | |||||
37. | Mikucki Jędrzej | 08 | Siódemka Sopot | 1:55.27 | 83 | 1,00 | |||||
38. | Bobrowski Dominik | 08 | Cartusia Kartuzy | 2:06.93 | 62 | 1,00 | |||||
39. | Nowiński Tomasz | 08 | Cartusia Kartuzy | 2:09.35 | 58 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 16:00) | |||||||||||
DYSKW. | Furman Oliwier | 08 | Cartusia Kartuzy | K13 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:45) | |||||||||||
DYSKW. | Gross Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | - | |||||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz (nie dotyczy pływania Masters) (Czas: 12:32) | |||||||||||
DYSKW. | Nadolny Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 12:44) | |||||||||||
DYSKW. | Zbrzeźniak Kacper | 08 | Skalar Słupsk | - | |||||||
K13 - Pływak nie zwrócił stóp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg (Czas: 12:34) | |||||||||||
DYSKW. | Hilbrycht Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
K13 - Pływak nie zwrócił stóp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg (Czas: 12:44) | |||||||||||
DYSKW. | Ćwikliński Eryk | 08 | Ósemka Starogard Gd | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg | |||||||||||
DYSKW. | Piróg Cyprian | 08 | MAL WOPR Malbork | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||||
DYSKW. | Szczechowiak Jakub | 08 | Siódemka Sopot | M10 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 12:34) | |||||||||||
DYSKW. | Gwiazdowski Olaf | 08 | MAL WOPR Malbork | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||||
DYSKW. | Piotrowski Jakub | 08 | TRI-Team Rumia | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 12:43) | |||||||||||
DYSKW. | Kwiatkowski Aleksander | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
M5 - Pływak nie przeniósł ramion do przodu nad lustrem wody | |||||||||||
DYSKW. | Reszczyński Oliwier | 08 | 1 Solex Lębork | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||||
NW | Borycki Viktor | 08 | Dwójka Tczew | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 22.04.2018 - 12:54 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Murawska Wiktoria | 07 | Siódemka Sopot | 2:56.86 | 327 | 15,00 | |||||
2. | Siedlewska Marcelina | 07 | Siódemka Gdynia | 3:06.11 | 280 | 12,00 | |||||
3. | Grzech Michalina | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:06.30 | 279 | 11,00 | |||||
4. | Pakieła Adrianna | 07 | 1 Solex Lębork | 3:09.03 | 267 | 10,00 | |||||
5. | Markiewicz Weronika | 07 | Aquastacja Gdańsk | 3:09.55 | 265 | 9,00 | |||||
6. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:14.23 | 246 | 8,00 | |||||
7. | Burdon Paulina | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:17.87 | 233 | 7,00 | |||||
8. | Wołyńska Wiktoria | 07 | Dwójka Tczew | 3:21.35 | 221 | 6,00 | |||||
9. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 3:21.65 | 220 | 5,00 | |||||
10. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 3:24.31 | 212 | 4,00 | |||||
11. | Chmielewska Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:26.16 | 206 | 3,00 | |||||
12. | Kupińska Agata | 07 | MAL WOPR Malbork | 3:26.54 | 205 | 2,00 | |||||
13. | Zielska Michalina | 07 | MAL WOPR Malbork | 3:27.13 | 203 | 1,00 | |||||
14. | Tybus Zuzanna | 07 | Dwójka Tczew | 3:27.14 | 203 | 1,00 | |||||
15. | Fial Anna | 07 | Ósemka Starogard Gd | 3:27.50 | 202 | 1,00 | |||||
16. | Skorowska Amelia | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:28.55 | 199 | 1,00 | |||||
17. | Szczepaniak Lena | 07 | Siódemka Sopot | 3:32.08 | 189 | 1,00 | |||||
18. | Gajewska Maja | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:39.26 | 171 | 1,00 | |||||
19. | Konkol Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:39.54 | 171 | 1,00 | |||||
20. | Turska Weronika | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:51.42 | 146 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 13:04) | |||||||||||
DYSKW. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | K16 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:05) | |||||||||||
DYSKW. | Kokot Klaudia | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||||
DYSKW. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | M10 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:04) |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 22.04.2018 - 13:16 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 2:37.42 | 337 | 15,00 | |||||
2. | Ołownia Ignacy | 07 | Siódemka Gdynia | 2:47.82 | 278 | 12,00 | |||||
3. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:57.88 | 234 | 11,00 | |||||
4. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 3:00.45 | 224 | 10,00 | |||||
5. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 3:02.23 | 217 | 9,00 | |||||
6. | Czerwiński Maksymilian | 07 | Aquastacja Gdańsk | 3:07.41 | 200 | 8,00 | |||||
7. | Frączyk Jakub | 07 | Siódemka Gdynia | 3:08.50 | 196 | 7,00 | |||||
8. | Narloch Aleksander | 07 | Aquastacja Gdańsk | 3:10.82 | 189 | 6,00 | |||||
9. | Surwiło Paweł | 07 | Dwójka Tczew | 3:12.10 | 185 | 5,00 | |||||
10. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:20.23 | 164 | 4,00 | |||||
11. | Szydarowski Łukasz | 07 | Siódemka Sopot | 3:20.36 | 163 | 3,00 | |||||
12. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:27.08 | 148 | 2,00 | |||||
13. | Bieliński Mateusz | 07 | Dwójka Tczew | 3:27.63 | 147 | 1,00 | |||||
14. | Hallmann Szymon | 07 | 1 Solex Lębork | 3:28.37 | 145 | 1,00 | |||||
15. | Gojtowski Wiktor | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:47.01 | 112 | 1,00 | |||||
16. | Korcz Paweł | 07 | Lokomotywa Sopot | 3:47.99 | 111 | 1,00 | |||||
17. | Popielarczyk Tomasz | 07 | Dwójka Tczew | 3:50.04 | 108 | 1,00 | |||||
18. | Wątroba Daniel | 07 | 1 Solex Lębork | 4:09.28 | 85 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Kaczor Oskar | 07 | Siódemka Gdynia | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:37) | |||||||||||
DYSKW. | Mazur Adam | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 13:19) | |||||||||||
DYSKW. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | M10 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:29) | |||||||||||
DYSKW. | Sikora Oskar | 07 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
K13 - Pływak nie zwrócił stóp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg (Czas: 13:30) | |||||||||||
DYSKW. | Winiarski Daniel | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami jednoczesnie) w pozycjach na piersiach, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 13:31) | |||||||||||
DYSKW. | Rohda Kacper | 07 | Dwójka Tczew | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:30) | |||||||||||
DYSKW. | Styrbicki Cyprian | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu) (Czas: 13:15) | |||||||||||
DYSKW. | Kudrycki Kosma | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 13:19) | |||||||||||
DYSKW. | Pankowski Olivier | 07 | Lokomotywa Sopot | K17 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:20) | |||||||||||
DYSKW. | Brzuchalski Igor | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 13:31) | |||||||||||
DYSKW. | Grundman Szymon | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 13:31) | |||||||||||
DYSKW. | Wabia Krystian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 13:14) | |||||||||||
DYSKW. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gd | G8 | - | ||||||
Z3/... - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu (Czas: 13:14) | |||||||||||
DYSKW. | Wieczorkowski Ignacy | 07 | Dwójka Tczew | - | |||||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 13:30) |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22.04.2018 - 13:44 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Aquastacja Gdańsk 10 | Aquastacja Gdańsk | 2:32.63 | 235 | 30,00 |
Wojtas Zofia Wenglowska Olga | 08 08 | 39.36 37.74 | Firak Lena Maciejewska Marta | 08 08 | 39.31 36.22 |
2. | Lokomotywa Sopot 10 | Lokomotywa Sopot | 2:44.48 | 188 | 24,00 |
Gałecka Zuzanna Mołas Dorota | 08 08 | 44.24 41.63 | Ośka Nina Olender Lena | 08 08 | 41.01 37.60 |
3. | Żabianka Gdańsk 10 | Żabianka Gdańsk | 2:45.45 | 184 | 22,00 |
Gwazdacz Karolina Zielińska Małgorzata | 08 08 | 43.83 39.93 | Pioch Julia Zwara Julia | 08 08 | 43.30 38.39 |
4. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 2:49.56 | 171 | 20,00 |
Złota Blanka Pogorzelska Wiktoria | 08 08 | 39.42 38.27 | Walus Amelia Łukasiewicz Alicja | 08 08 | 42.27 49.60 |
5. | Dwójka Tczew 10 | Dwójka Tczew | 2:59.61 | 144 | 18,00 |
Szyca Lena Kiryk Marika | 08 08 | 45.20 52.01 | Bober Amelia Chabowska Gabriela | 08 08 | 41.27 41.13 |
6. | Cartusia Kartuzy 10 | Cartusia Kartuzy | 3:17.39 | 108 | 16,00 |
Grzech Maja Karnath Maria | 08 08 | 44.67 55.09 | Ropel Nadia Formela Natalia | 08 08 | 54.93 42.70 |
NW | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 22.04.2018 - 13:44 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:22.52 | 289 | 30,00 |
Raczyńska Pola Truszkowska Adrianna | 07 07 | 33.94 37.76 | Szczepaniak Lena Murawska Wiktoria | 07 07 | 36.98 33.84 |
2. | 1 Solex Lębork 11 | 1 Solex Lębork | 2:26.29 | 267 | 24,00 |
Mielewczyk Wiktoria Kasprzak Amelia | 07 07 | 39.85 37.32 | Kulik Michalina Pakieła Adrianna | 07 07 | 36.25 32.87 |
3. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:27.19 | 262 | 22,00 |
Dudziak Oliwia Kotlewska Zuzanna | 07 07 | 36.50 36.03 | Kaźmierczak Anastazja Kończak Maja | 07 07 | 37.37 37.29 |
4. | Cartusia Kartuzy 11 | Cartusia Kartuzy | 2:28.44 | 255 | 20,00 |
Burdon Paulina Grzech Michalina | 07 07 | 36.90 37.48 | Skorowska Amelia Chmielewska Julia | 07 07 | 38.40 35.66 |
5. | Żabianka Gdańsk 11 | Żabianka Gdańsk | 2:33.38 | 231 | 18,00 |
Dargacz Paulina Rajkowska Zuzanna | 07 07 | 38.42 38.67 | Jędrzejewska Aleksandra Górczyńska Martyna | 07 07 | 43.39 32.90 |
6. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:37.47 | 214 | 16,00 |
Duszyca Martyna Stepan Amelia | 07 07 | 40.04 40.60 | Ciekańska Magdalena Lange Aleksandra | 07 07 | 38.63 38.20 |
7. | Dwójka Tczew 11 | Dwójka Tczew | 2:45.67 | 184 | 14,00 |
Kokot Klaudia Tybus Zuzanna | 07 07 | 41.69 42.23 | Wołyńska Wiktoria Konopacka Agata | 07 07 | 39.61 42.14 |
8. | Skalar Słupsk 11 | Skalar Słupsk | 2:48.65 | 174 | 12,00 |
Czapla Martyna Plaga Olga | 07 07 | 45.41 40.09 | Kowalewska Natasza Gołębiewska Kornelia | 07 07 | 39.87 43.28 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 22.04.2018 - 13:59 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Żabianka Gdańsk 10 | Żabianka Gdańsk | 2:30.89 | 164 | 30,00 |
Bieńkowski Mateusz Romanowski Franciszek | 08 08 | 36.85 40.96 | Stankiewicz Kacper Cytacki Fabian | 08 08 | 37.16 35.92 |
2. | MAL WOPR Malbork 10 | MAL WOPR Malbork | 2:38.03 | 142 | 24,00 |
Grapentyn Patryk Szpaczyński Sławomir | 08 08 | 39.07 38.04 | Marchlewski Igor Patoka Dawid | 08 08 | 42.90 38.02 |
3. | Dwójka Tczew 10 | Dwójka Tczew | 2:41.83 | 132 | 22,00 |
Borycki Viktor Gołuchowski Bartosz | 08 08 | 42.48 40.99 | Bober Paweł Kowalczyk Adam | 08 08 | 38.61 39.75 |
4. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 2:50.09 | 114 | 20,00 |
Łapko Hubert Zbrzeźniak Kacper | 08 08 | 39.48 41.56 | Łuczkiewicz Dominik Lewandowski Mateusz | 08 08 | 44.78 44.27 |
DYSKW. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | - | ||||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) |
Gumiński Witold, Jańczak Michał, Drejza Filip, Łuszczyński Krzysztof |
DYSKW. | Cartusia Kartuzy 10 | Cartusia Kartuzy | - | ||||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) (Czas: 13:59) |
Zalewski Igor, Furman Oliwier, Nadolny Wiktor, Treder Konrad |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 22.04.2018 - 13:59 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2017 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:16.14 | 223 | 30,00 |
Majcherowicz Mateusz Pakulski Miłosz | 07 07 | 35.22 34.05 | Dworakowski Błażej Jończyk Patryk | 07 07 | 35.06 31.81 |
2. | TRI-Team Rumia 11 | TRI-Team Rumia | 2:16.78 | 220 | 24,00 |
Hrywniak Igor Niemczyk Szymon | 07 07 | 36.50 33.12 | Kryś Radosław Kanczkowski Szymon | 07 07 | 31.76 35.40 |
3. | Siódemka Gdynia 11 | Siódemka Gdynia | 2:19.73 | 206 | 22,00 |
Frączyk Jakub Kaczor Oskar | 07 07 | 35.18 33.79 | Carstens Dominik Ołownia Ignacy | 07 07 | 38.31 32.45 |
4. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:22.27 | 195 | 20,00 |
Romaniuk Patryk Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 35.56 35.74 | Pancewicz Witold Mazur Adam | 07 07 | 35.43 35.54 |
5. | Dwójka Tczew 11 | Dwójka Tczew | 2:31.85 | 160 | 18,00 |
Styrbicki Cyprian Rohda Kacper | 07 07 | 40.33 38.97 | Winiarski Daniel Surwiło Paweł | 07 07 | 37.04 35.51 |
6. | Cartusia Kartuzy 11 | Cartusia Kartuzy | 2:39.79 | 138 | 16,00 |
Trybull Aleksander Gojtowski Wiktor | 07 07 | 39.59 40.46 | Szreder Aleksander Sikora Oskar | 07 07 | 43.40 36.34 |
7. | Skalar Słupsk 11 | Skalar Słupsk | 2:41.79 | 133 | 14,00 |
Tomaszewski Mateusz Łyszyk Marek | 07 07 | 36.31 39.24 | Kopkowski Mateusz Strzelczyk Jędrzej | 07 07 | 42.39 43.85 |
DYSKW. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | - | ||||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) (Czas: 14:01) |
Kudrycki Kosma, Pionka Jakub, Lewandowski Marcin, Szydarowski Łukasz |